Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Hans get że flammenwerfer

Po co ten (usunięte przez administratora)przychodzi 4 raz pod maszynę do pakowania i robie zdjęcia nie ma co robić? Xd (usunięte przez administratora) mu w łeb jak jeszcze raz przyjdzie

Rockowisko

Już niebawem zobaczymy festiwal walki o przetrwanie przy korycie. Będą walczyły ze sobą słynne i znane klany rodzinne. Wygryzą się jak szczury bo przecież nie ma miejsca dla nich wszystkich. Życie ach to życie....

knd
@Rockowisko

xD bedzie show lepsze niz na polskich pato galach mma

Trytytka
@knd

Scenariusz dla Netflixa

Cycu
@knd

Już widzę jak wyrabiają normy????

@Rockowisko

Bardzo dobrze że jest możliwość wyrażenia swojej opini na temat firmy i ludzi nią zarządzających. Pamiętajmy że mamy jeszcze bardzo sprawnie działającą KONFIDENTÓW. TYM OSOBOM REDUKCJA NIE GROZI. ZACHĘCAM DO WYRAŻANIA SWOICH OPINI, ALE PROSZĘ NIKOGO NIE OBRAŻAĆ.

Piorun

Firma jest w dobrej kondycji finansowej. Ewenement bo na tapiceni 8 na drugiej zmianie jest 3 pilnujacych nierobów przy biurku na 10 pracowników. Japan style

Iwona

Naprawdę są czy to po prostu docinek z jego strony?

Jan
@Iwona

To pytanie trzeba koledze zadać

Jan
@Iwona

To pytanie trzeba zadac do @asd. Skoro tak twierdzi to coś wie na ten temat.

Mi golf polo i dance
@Piorun

To jest jeszcze nic na zmianie "b" pan brygadzista na zmianie 1 potrafi przestać 3 godz o oglądać z liderem zdjęcia z bajkowej podróży do "Gdzieś tam " a na zmianie drugiej to na legalu rozkładają się na socjalnym kawka i tym podobne .Pan (usunięte przez administratora) ma wyjebane po całości ludzie robią na jego p

@Piorun

Na pewno są niezbędne..????????

Happy tap
@Piorun

Nie chcę ci się pracować? Podziękuj zakładowi że cię trzyma i (usunięte przez administratora)którego ci naważono.

Zycie zycie co z Ciebie mam...

A mialo byc tak pieknie..... Mialy byc wczasy a tu ni ma a chcialem zablysnac pod grusza niech zobacza bogacze jak bidnemu (usunięte przez administratora) Skacze a tu zonk

straszne wyzyskiwanie ludzi brygadzista myśli że jest niewiadomo kim praca bardzo ciężka fizycznie a kasa mała na taką firme stać na podwyżki dla pracowników a premie dostają tylko tylko brygadziści. Materiały bardzo słabej jakości

nie zginają mi się kolana
@były pracownik

Prawdą jest wyzysk, prawdą jest że pracownik nie ma racji, pracownik ma zasuwać i zawsze mówić że to jego wina jak coś źle. To najlepsza droga do zwolnienia takiego pracownika - bo choćbyś nie wiem jak dobrym był pracownikiem a nie przytakujesz brygadziście toś " przepod". Pamiętam czasy Pana (usunięte przez administratora)i Pani (usunięte przez administratora) - wierzcie mi był wtedy luksus i poszanowanie pracownika. Dziękuje za współpracę jestem na liście do zwolnienia.

TAKI SOBIE &

Dlaczego to tak jest ? Tyle ludzi zwolnionych a „rządzących” tyle ile było, tez powinno się ich zmniejszyć bo niebędą mieli już kim rządzić powinni zająć stanowiska robotnicze (bez urazy )…

@TAKI SOBIE &

popieram ten post

Była pracownica

Jobon w Kraśniku przenosi się do nowego budynku. Jeżeli ktoś myśli o pracy w tej firmie to odradzam. Za ciężką pracę dostaniesz marną wypłatę, która wystarczy Ci na lekarza i rehabilitację. Pracowałam w tym zakładzie, schodzi na samo dno. Jak masz układy z brygadzistką to się nie orobisz, bo dostaniesz lżejszą pracę, a jak nie to ręce wysiadają, bo daje Ci samą najcięższą robotę. Szwaczki które pracują 5 lat nie mają pojęcia o szyciu kanap, tzw. "sanatorium". Za takie same pieniądze potrafią szyć tylko poduszki. Jak ktoś robi to powinien zarabiać adekwatnie do swojej pracy. Pora żeby pani kierownik się obudziła, bo zakład się stacza. Jedynie (usunięte przez administratora) dobrze rządziła, nie dzieliła ludzi po nazwisku. Myszy będą się ganiać po tym nowym budynku.

Nadal pracujące.
@Była pracownica

Pozdrawiamy Panią Bożenkę????

Była pracownica2
@Była pracownica

I tu masz racje , dobry post popieram , ja tez bym nigdy nie wróciła do Krasnika.

Nadal pracujące.
@Nadal pracujące.

Może zmartwię , ale nie mam ani czasu , ani ochoty pisać opini . Jak wypisuje się takie śmiałe osądy to może trzeba mieć na tyle odwagi ,żeby się podpisać , wtedy nie ma głupich domysłów . Kto mnie zna chć trochę, wie , że nie robię takich rzeczy , pozdro dla koleżanek - nie wiem czy (pani) Bożenka ????

Pani Bożenka ????
@Nadal pracujące.

Muszę kogoś rozczarować , po pierwsze , nie mam w zwyczaju wypisywać opini na takich forach , gdzie ludzie zwykle wyładowują swoje flustracje , po drugie jeśli już coś piszę , to nie anonimowo . Mam nadzieję , że koleżanki , które miałam przyjemność poznać , znają mnie na tyle ,że wiedzą , że ja się nie bawię w takie rzeczy . Było by najprościej , gdyby autor takich "wysmakowanych "postów miał odwagę się podpisać, a przypisujący mi takie wypociny , poprostu zapytali - niewiele czy Pani, Bożena.

Bożenka
@Nadal pracujące.

Przykro mi, że muszę kogoś rozczarować , to nie ja , aczkolwiek dziękuję za pozdrowienia .Jestem osobą, która nie boi się mówić wprost i zawsze podpisuję się pod swoimi opiniami . Bardzo żałuję ,że osoby piszące te posty , nie miały takiej odwagi . Mam nadzieję , że jest to mój pierwszy i ostatni wpis , nie będę udowadniać , że nie jestem wielbłądem, pozdrawiam -(nie taka znowu pani) Bożenka

Szczęściara

Nie wiem o co chodzi z tymi negatywnymi komentarzami. Jestem młodą pracownicą i czuję się tu dobrze. To wspaniały zakład który ceni pracowników którzy wyśmienicie pracują. Poprzedni pracodawca chętnie wykorzystywał młode pracownice dlatego stamtąd uciekłam. Ludzie są tu mili, autobus dowozi mnie pod sam zakład. Na hali jest ciepło co bardzo ważne, zwłaszcza w zimie. Poznałam tu miłego chłopca z którym tu planuje tu mieć dziecko. I jestem tu bardzo szczęśliwa.

rex

Jest kryzys ,są zwolnienia ,ale też takie osoby jak (usunięte przez administratora)nie ratują firmy .

jOBI
@rex

Zwalniają ale na nowe służbowe fury firmę stać.

@jOBI

To prawda!!

Zwolniona
@jOBI

Tak. To prawda i furami jeżdżą w czasie pracy po ciucharniach.

Jacek

Zwalniają bo sankcje i embarga. Nie ma zamówień, kończy się kasa, firma upada

Staś
@Jacek

Nie rozumiem dlaczego jobon zwalnia a polskie firmy meblowe liczą zyski

Iza

ale to przez wojnę na ukrainie czy przez pandemię?

Feyk
@Jacek

Czy nadal zwalniają

Irin
@Feyk

Zwalniają i nadal będą zwalniać aż do września firma spada na psy

Dorota
@Irin

Dobrze zrozumiałam, że zwalniają ale nie zatrudniają nowych pracowników? Dostaje się chociaż jakąś odprawę?

Ktoś

Chciałem pozdrowić naszą "maskotkę". Wszyscy, którzy z Tobą mieli przyjemność pracować wiedzą jak silna osoba jesteś i ile odwagi Cię kosztowało to wszystko. Mamy nadzieję, że do nas wrócisz, bo 8 bez Ciebie nie jest już taka sama. Tęsknimy i czekamy na Ciebie. PS. Pamiętaj, że jesteś silna, że mimo wszystko dasz radę.

Aska
@Ktoś

Dziękuję za miłe słowa. Ale moją "przygoda" z Wami i z firmą dobiegła końca. Jesteście wspaniałymi ludźmi i wiele Wam zawdzięczam ❤ tęsknię cholernie i to ze względu na Was nie była łatwa decyzja, ale sercem zawsze z Wami, pamiętajcie.

Iza
@Aska

hej ! a powiedz mi skoro tak fajnie to czemu odeszlas? jakas lepsza firma i lepsze warunki sie pojawily na horyzoncie ? firma bedzie szukala kogos na twoje miejsce? moze jakies wskazowki jak sie z ekipa dogadac by tez bylo fajnie :)

Aska
@Iza

Odeszlam, bo musiałam. Jakbym miała inne wyjście to bym tego nie zrobiła.

Ktoś tam

Skad Wy wgl wiecie takie rzeczy? Serio wierzycie w to, ze tak duza firma jak Jobon się zamknie? Dla mnie to nie realne. Może to celowe zagranie z tymi zamówieniami żeby przytulić trochę grosza. Lokalizacja i warunki świetne; rzekoma pandemia + wojna. Pozdrawiam

Alu

A jeszcze chcę dodać o dyskryminacji i nierównym traktowaniu pracowników przez panie (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) w Kraśniku. Może czas na zmiany i delegowanie innych pań bo pracownicy odchodzą a zakład się buduje i ciekawe kto będzie pracował. Czas na właściwe kroki dla kierownictwa oraz związków zawodowych o pomoc.

Miś
@Alu

Kobieto o czym ty mówisz jakie związki jaka pomoc. Zapraszamy do zwierzyńca i pozdrawiam

Alala
@Miś

Marnie płacą

Miś
@Alu

Słyszę że nie ma komu robić w jobon bo dużo osób jest na l4. Może w końcu liderzy i pseudo kierownicy by się wzięli do roboty skoro tak się boją o premię pozdrawiam

Tex
@Alu

To jest prawda o krasnickim zakładzie , nie polecam pracy tam, pracowałam i wiem.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Jobon sp .z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ktoś

Są zwalniani i nie mają przedłużanych umów zadzwoń zapytaj czemu

Zwolniona z Jabonu

Mnie tez nie przedłużono umowy w Krasniku . Jak zapytałam p. (usunięte przez administratora)to powiedziała że ze względu Covida. To by była odp. Pozdrawiam zwolnionych;(

NICK
@Zwolniona z Jabonu

Panią (usunięte przez administratora) też zwolnią (jest likwidacja firmy, nikomu te buble nie są potrzebne)

×××

Są zwalniani wielu letni pracownicy! Bez słowa, bez niczego. Dostajesz wypowiedzenie i do widzenia!!! Nie ma kryteriów zwolnień. Nie liczy się człowiek, tylko cyferka

Tex
@×××

Ile dni każdorazowo w roku przepracował ”wielu” letni zwolniony opisywany przez ciebie pracownik?

Była zwolniona
@NICK

Ja bym się bardzo bardzo ucieszyła jak to można czuć się zwolnionym ? Takiego uczucia jej życzę ;(. I nie jezdzila by firmowym samochodem po zakupy. Pozdrawiam wszystkich tych pracujących i zwolnionych????

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Jobon sp .z o.o.?

Aaa

Tak Jobon prowadzi spotkania integracyjne w urzędzie pracy????????

Madmax

Czuję, że pracuję ale jeszcze bardziej, że nie zarabiam.

@Madmax

Nie jesteś osamotniony w tym odczuciu!!!

Jobon już nie zatrudnia?

@pracownik

Już tylko zwalnia

Sliziutka
@Marek

A czemu zwalniaja i z jakich dzialow. O co chodzi nie potrzebuja juz ludzi do pracy. Pozdrawiam serdecznie

Bebe4724

Jestem był pracownikiem nie poleca pracy na w jobon że względu na kiefowniczke. Pozdrawiam

Umiark.-patriot

Chwała jobonowi

@Umiark.-patriot

Tak jest chwała JOBONOWI!!!!!

:-)

Czy ktoś coś o "" mikolaju""słyszał? Będzie płacone i ile?

@:-)

Podobno w piątek ma być MIKOŁAJ, jeszcze RUDOLFA zaprzęgają.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.