Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Chrystian slejter

Witam. chcialem zapytać czy warto należeć do związku zawodowego bo zdania są podzielone. Tu ktoś napisał że dostał zastawę stołową. Bo zakład ma raczej dobre recenzje, dużo dobrych opinii o nim czytam.

@Chrystian slejter

Chrystian. Solidarność ma wiekowa tradycję. Zabiegała o prawa pracownicze od zawsze i obaliła stary system i za to powinniśmy być jej wdzięczni. A 13tka jest konsekwencją korona wirusa. A kiedy niebezpieczeństwo pandemii zostanie zarzegnane zakład nam 13tke odwiesi. Lepiej to niż utrata pracy.

T3
@Paweł

Tak wirus... Tylko kiedy on odejdzie i sprawy wrócą na stare tory....

Koronawirus
@Paweł

Niech sobie zabiorą ta 13 i niech odczepia się od urlopu urlop jest dla pracowników a nie dla firmy!!!oni myślą że w jobonie jest tak wspaniale zabrali podwyżki zabrali 13stki chcą zabrać urlop kiedy im pasuje a ludzie za miskę ryżu niech robią......długo to już nie potrwa....

Iza
@Koronawirus

Tym powinien się zająć pip nie dość że mobbing to jeszcze nasze urlopy chcą znowu zabrać bo lokdaln w Niemczech my chcemy urlop dla siebie .o pracownika nie dba pracodawca to dla czego pracownik ma dbać o pracodawcę??????

Pistolero
@Iza

Wielkiego mobbingu nie ma, nie przesadzał bym. Dobry menager wie kiedy odpuścić inaczej nic nie wskora ,ale często zdarzają się głupi koledzy . Są mało pomocni, ale użyteczni dla kadry rządzącej jako przytakiwacze. Co z tego mają. Pochwalke. Warianty! Wam też utną 13tke i urlopy. Jedziemy wciąż na tym samym wózku.

Ada
@Koronawirus

Jeśli zabierają kasę to po prostu róbcie wszyscy połowę mniej.

Markopolo

Niech spróbują 8h pistolet utrzymać wymienną po 5min (usunięte przez administratora) tylko potrafią

Montarz

Pracownicy niech się postawią zgodnie z PP nie mogą Cię wysłać na urlop przysługującym na 2021r na zaległy z roku 2020 może pracodawca wysłać. Nie bądźcie zastraszania nie bójcie się zgodnie z PP nic nam nie mogą zrobić

Montarz

Jedne wielkie ploty nie podpisywać wniosków urlopowych i tyle w zeszłym roku nasz wysoki z urlopów

Umiarkowany patriota

PANIE PREZESIE. Kiedy bessa na rynku się skończy liczymy że odzyskamy 13tki... Inaczej grozi nam zmiana optyki

Kamil

polecam bombaj dużo narzędzi pełna mechanizacja człowiek się nie narobi i jeszcze jest taki sympatyczny kolega pożartuje i zawsze pomoże :)

Sama prawda
@Kamil

Tacy ludzie to skarb

Pakowacz

To prawda, że zakład ma stanąć na dwa tygodnie?

Związki w tej firmie to jakaś porażka. Związkowiec nic nie robi tylko nalewa płyn do dozowników na ścianach a jak przyjdzie do rozmów z zarządem idzie w zaparte przez co tracimy 13tki i inne dodatki. Zapisałem się i żałuje bo tylko to strata pieniędzy.

Faken job

Ludzie nie róbcie jaj ze związku zawodowego przecież mamy prężnie działający związek zawodowy załatwi nam urlopy w lutym każdy odpocznie i jakoś będzie... Andrzej pomoże będzie dobrze ????

Związkowiec

Przecież dostałeś naczynia od solidarnosci, czego więcej chcesz ty pazerna...

tapicernia

bardzo dobra i solidna firma darmowy dojazd świetne warunki pracy miła i rodzinna atmosfera polecam ta firmę sama pracuję już od 10 lat i nie narzekam na prawdę warto

Rozsądny prosty człowiek
@tapicernia

Tak ale Polska to kraj marud i narzekaczy.(usunięte przez administratora) Najlepiej się nie wychylaj już więcej.

Twarda laska

To cudowny zakład i ma w swojej pieczy tylu wspaniałych ludzi. Mam szczęście że trwam w związku z zakładem już tyle lat. Co prawda nie na tyle długo by dostać zegarek, ale kiedy go już dostanę będę go nosić dumnie na swej lewej ręce. Czego i wam życzę. Wirus odejdzie w zapomnienie a jobon pozostanie. Jesteśmy jego częścią. Nie martwmy się niczym, a wszystko będzie dobrze i uśmiechamy się do siebie bez dozy niechęci. Dziękuję że dotrwaliscie do końca posta i postarajcie się zrozumieć bieżącą sytuację. A wszystkim podzielających moja euforię serdeczne Bóg zapłać.

Czy zdarzają się nadgodziny w Jobon sp .z o.o.?

X

Szkoda, ale nie. Już od dłuższego czasu nie ma i z tego co widzę to w najbliższym czasie nie będzie.

On444

Tak możesz przyjść w sobotę do pracy na pierwszą zmianę o ile są takie potrzeby i zaklad to umozliwia. Wtedy masz podwójna dniówkę, stawka godzinowa x2. Jest to dobrowolne ze strony pracownika.

Nikt

Tak zdążają się a w następnym miesiącu znajdziesz paragon za dobę hotelowa i kolację dla dwojga z pobliskiego pensjonatu

polecam fajne zarobki i mili ludzie

Mobbing w tej firmie jest na porządku dziennym. Koordynator lub liderzy na tapicerniach potrafią stać i oberewowac jedna osobę nawet ponad godzinę. To jest kpina w dzisiejszych czasach powinien się ktoś za to wziąść

Jasiu

+100

Pracownik..

Ponoć ma być 1.30 ale już też słyszałem 1.20 na koniec miecha się dowiemy i znów będzie szok jak zawsze????

Małgorzata

Ile jest podwyżki od na stycznia

Markopolo

Ile dasz radę wyciągnąć

polecam dobra firma

Koronowirus
@pracownik

Moze i dobra zalezy gdzie sie trafi. A czy sa przyjecia do tej dobrej firmy...

Gucio

Generalnie firma wypracowała opinię dobrego pracodawcy ale jak czytam, że jednak są osoby mniej zadowolone to stwierdzam, że niestety nie uda się wszystkich zadowolić, najważniejsze że mamy dobrą firmę.

Olek

Czy są w tym Roku 13tki płacone?

kelo

były płacone przed dziesiątym

Ktoś
@Olek

Wszystko zostało wypłacone zgodnie z tym jak było obiecane.

On

Tak ..wszystko zostało wypłacone 10 grudnia

On13
@Ktoś

Szkoda tylko że musimy pracować do 23-go grudnia włącznie. Ten dzień powinien być wolny...każdy ma ma ogrom pracy w domu itp.

Opinie jobon
@On

Czy sa przyjecia do pracy w firmie jobon

Miły

W tym roku były ale za rok już ma nie być

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.