KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Ciekawe

Co tu tak cicho na stronie. Jakieś pozytywne zmiany nastały że nikt nic nie pisze???

Luki
@Ciekawe

Wszyscy w koncu wzieli sie do pracy. Wszyscy oprucz Ciebie...

Haha
@Ciekawe

Haha żadnych zmian wszyscy wiedzą że pisanie opinii tu nic nie pomoże niestety...

@Haha

Jest coraz gorzej, pracownicy nie mają już sił, ta cisza to chyba już po prostu bezsilność

Żal
@Luki

Oprócz a nie oprucz:0

@Żal

Czepiasz się , język polski jest trudny, do szkoły było pod górkę i jeszcze śnieg padał:)

Żal

Dostajesz jedynkę (1):))

Jakie są opinie o pracy w Czosnowie na stanowisku operator wózka widłowego. Jakie jest wynagrodzenie?

Mag

Czy zauważyliście, że nowy kierownik magazynów już zaczął łamać przepisy prawa pracy?

Piotrek X
@Mag

Są już nagrania, na których kierownik magazynów Tomasz W. klnie i wyzywa magazyniera. Sprawa oprze się najprawdopodobniej o sąd pracy, ponieważ radca prawny stwierdził, że na podstawie dowodów należy dożywotnio zakazać tej osobie wykonywania funkcji managerskich.

Rafał
@Piotrek X

Przecież znamy osobę, która nas może skontaktować ze związkami zawodowymi. Bierzcie nagrania i nieopodal KGLu są otwarte zebrania w każdy piątek. Może założymy Związki Zawodowe.

@Piotrek X

Zgadza się. Moją rozmowę z Tomaszem W. słyszał kierowca z zewnętrznej firmy. Przeraził się, jak usłyszał słowa tego pseudokierownika. Dał mi swój nr.telefonu i namawiał, żeby złożyć skargę. W razie czego świadek z zewnątrz jest.

@Mag

On w ogóle zna jakieś przepisy?

Grzegorz
@Mag

Nie będę pracował dla kogoś takiego. Odchodzę i parę osób pójdzie za mną.

@Marcin

Byłem dziś na zebraniu Związków Zawodowych. Po tym , co powiedziałeś i po puszczeniu nagrania ze słowami kierownika magazynów Tomasza W. prawnik związkowy poradził udać się z tym do dyrekcji, albo od razu do sądu. Zależy, co chcemy osiągnąć.

@Mag

Zarówno Zarząd jak i dyrektorzy poszczególnych obszarów w spółce Korporaca KGL nie godzą się na mobbing czy jakiekolwiek inne formy niezgodnych z prawem zachowań wobec osób zatrudnionych. W spółce powołany jest Dyrektor ds. Pracowników. Jeżeli opisane na forum zachowania miały miejsce, proszę niezwłocznie się do niego udać i poinformować o nieprawidłowościach, które spotkały Pracowników.

@Tomasz

Do kogo należy się udać?

@Marcin

Tzn. gdzie można spotkać dyrektora ds. pracowników?

@Marcin

Prawdopodobnie w biurze na Klaudynie.

W biurze w Klaudynie.

AnonimX
@Piotrek X

No to jak są nagrania to ciekawe czy już to te osoby pokrzywdzone to zgłosiły gdzieś dalej bo takie zachowanie powinno się od razu ukrócić.

@Marcin

Poza Dyrektorem ds. Pracowników do dyspozycji jest również Dyrektor Handlowy odpowiedzialny za magazyny spółki i z całą pewnością można udać się do niego: wysłucha i nie zostawi tematu bez reakcji. To dużo skuteczniejsze niż anonimowe komentarze. Pytanie na czym komu zależy. Byliście już?

@Tomasz

Ludzie się boją ujawnić, więc czekają co powie prawnik z pip.

Piotrek X
@Tomasz

Roześlę nagrania mailem w odpowiednim momencie, gwarantuję.

@Tomasz

Nie zostawi bez reakcji.. Ha ha ha

KL
@Mag

W jaki sposób? Proszę o wyjaśnienie.

Jasiek
@KL

@KL akcja z lipca. Wewnątrz już chyba dawno wyjaśnione

@Jasiek

Dokładnie - widać, że to bicie piany.

@Ktoś

DH to dobry, kompetentny i pomocny człowiek, żeby sami tacy byli... Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą... Więc nie róbmy tego...

@Ktoś

Jaki DH? O kogo ci chodzi?

Dyrektor

Łysy z BRZ

Były Kierownik Marcin z Rzakty już dawno czuł co się bedzie działo i się zwolnił. Trzeba iść jego śladem bo dawał dobry przykład.

Ok
@Łysy z BRZ

A może po prostu był słaby dlatego się zwolnił...

Kgl
@Ok

Ludzie nie wytrzymują ciśnienia jakie jest narzucane. Dochodzi obowiązków bez dodatkowych złotówek. To nie pierwszy kierownik który powiedział dosyć tego. Słaby to jesteś ty skoro tak piszesz.

@Łysy z BRZ

Jaki Marcin? Z jakiego działu?

Go
@Kgl

I co kierownicy zrobili w tej sprawie....jeśli powiedzieli "dosyć tego" jak to ująłeś...ja nie widzę żeby coś się poprawiło,jest coraz gorzej...każdy się boi odezwać. Może niektórzy chcieli by ale boją się o swój stołek i wcale się nie dziwię bo teraz trudno o pracę przez covid.A żeby pracować t w KGL trzeba mieć nerwy ze stali niestety. Niektórzy po prostu nie wytrzymują presji i się zwalniają bo przez tą firmę można sobie dobrze zryć psyche...

Klaudia z Zakopanego

Hr zapomniał że w zarządzaniu bardzo duże znaczenie ma zdrowie psychiczne, zmieniają się oczekiwania A razem z nimi zachowania. Pracownicy chodzą jak na szpilkach A przyszłość tej firmy to zagadka większa niż pandemia cv19.

Gruby

Dlaczego znikają komentarze ?

ktoś
@Gruby

Żaden komentarz nie zniknął, poszukaj sobie na spokojnie.

Ooo
@Gruby

Niektóre opinie są kasowane masz racje

Dajta spokój

Czy te pensję to żart. Nie odjęli nam za śmieszne paczki przypadkiem.

Łuki
@Dajta spokój

Nie płacz. Będziesz miał zapłaconą premie w drugim przelewie

Kopara opadła
@Łuki

Łuki ty tutaj premiami oczu nie mydlj, bo tutaj paru ładnych stówek nie licząc premii brakuje. W skali firmy ładny pieniądz, bo wszystkim się dostało po d..ie

Jvcfvbn
@Dajta spokój

Jeszcze by tego brakowało żeby nam za pasztet odliczyli...:)

????
@Dajta spokój

Nie zachowuj się jak tvp. Chyba miało być, jak w zeszłym roku czyli na raty. Do 15go o ile mam wiarygodne wieści.

Pracownik z produkcji

Te wszystkie zmiany nie idą w dobrą stronę. Nasze wysiłki idą na konta prezesów i ludzi zasiadających wyższe stanowiska.. nie było to odczuwalne przed fuzją.. oceny, opinie nowych... pensje mniejsze, jak jeszcze tego nie było. Jeden człowiek robi za trzech - zatrudniają ludzi, którzy mają ręce, oczy i nogi.. Pracownicy z Ukrainy nawet nie chcą pracować, wiele by zmieniło jakby mieli szansę przyjść na nadgodziny. ZACZNIJCIE DOCENIAĆ LUDZI W CZEPKACH! ONI TU ROBIĄ CZARNĄ ROBOTĘ. KTÓRA POKAZUJE Z ROKU NA ROK LEPSZE WYNIKI.

warta grzechu
@Pracownik z produkcji

Dobrze gada, polać mu

Dajta spokój

Pewnie w mariocie albo w Sobieskim się dyrektorzy bawili za nasze pensje i socjal.. coraz lepiej. Wal...ek dobrze umie czyimiś pieniędzmi żadzic .

Wrrrr
@Dajta spokój

Grabie grabią zawsze do siebie...

Hshshhs
@Dajta spokój

Nieraz zastanawiam się co ta firma zrobiła dla pracowników oprócz tego, że płaci im za (usunięte przez administratora) wymagają tylko a od siebie nie dają nic!

Czy zauważyliście że nie ma również biletów do kina? Nie są uwzględnione na paskach z wypłaty.

Misia

A po co bilety oni muszą mieć na wyjazdy... Organizują wyjazdy nie dla wszystkich tylko dla wybranych... Ciekawe skąd pieniądze na to biorą

Awpnap
@Misia

Ta firma na wszystko ma tylko nie dla tych którzy na to ciężko pracują. Firma która na giełdzie inwestuje kryje się pandemia że nie ma pieniędzy dla ludzi. Tylko ciekawe gdzie te pieniądze które dostali za to. Zapewne własnie poszły na wyjazdy w góry itd..

Krok po kroku obniża się lub odbiera całkowicie niektóre dodatki. Najpierw były niższe premie, potem brak bonów, następnie brak dodatku w postaci karnetów, co będzie następne zobaczymy. Nie wszystko na raz, bo ktoś się zorientuje.

aaa

Po co ci karnet do kina, skoro kina zamkniete Bilety są czasowo zawieszone! nie zlikwidowane

Ona
@Misia

A po co płacić za bilety do kina, za które po części płaci tez pracownik, jak kina zamknięte. Sama mam z 8 biletów które sa niewykorzystane i kto wie czy nie przepadną bo stracą ważność?

Ubkf
@Awpnap

Z tego co słyszałem to wyjazdy integracyjne w KGL są dla wszystkich, każdy może sie zapisać, no chyba ze to nie prawda.

Luigi
@Ubkf

Zapisać się można i co z tego? Na ostatni wyjazd było za dużo chętnych to było niby losowanie, ale dziwnym trafem wylosowali samą śmietankę. No cóż, może następnym razem.

Tak
@Ubkf

Masz rację, każdy może się zapisać. Tylko nie każdy pojedzie. ;)

@Pracownik z produkcji a to jakie zmiany na produkcji wprowadzają?

@Adam

Myślę, że może chodzić o ogólne i regularne obniżanie poziomu komfortu pracy. Wiadomo, że nie widać tych zmian na pierwszy rzut oka, gdyż są wprowadzane stopniowo.

Ktoś

Wypowiedź mało konkretna, gdybanie. Nawet jeśli ktoś tu ma nadzieję, że Prezesi czytają te posty to i tak z czegoś takiego nic nie wyciągną.

Obiektywna

Tak czytam te komentarze i mam jedną obiektywna uwagę, narzekacie na te śmieszne paczki, pojawiały się komentarze zeby je zostawić pod biurem, jestem ciekawa ile osób to uczyniło, ja swojej paczki nie odebrałam i nie mam zamiaru, dla mnie to jest upokarzające ze strony zarządu, człowiek pracuje ciężko zeby firma prosferowala a szanowni dyrektorzy tak się docenia trud i prace pracowników dając na Święta (usunięte przez administratora) paczkę wypełniona pasztetem. Rozumiem ze moze byc trudna sytuacja przez panujaca pandemie ale jak mieli zamiar cos dac to juz wolałabym głupi talon na 100 zl niż to co dostaliśmy. Wydaje mi się że nie tylko ja mam takie zdanie. Mam nadzieje ze Prezesi otworzą oczy i w porę się obudza bo zostaną z pracownikami którzy będą mieli tak samo wywalone na prace jak oni na nas. Wesołych Swiat wszystkim i smacznego pasztetu.

Wkur...
@Obiektywna

Jakie ciężkie czasy ? Dla kogo ? Przecież czas pandemii to dla naszej firmy czas mlekiem i miodem płynący. Jeżeli było by inaczej to nie odnotowywali by rekordowych zysków w 2020 roku a już na pewno nie przejmowali by innej firmy (Czosnów). Po prostu Zarząd naprzyjmował takich doradców (HR) i tym podobnych , którzy mają za zadanie (usunięte przez administratora) pracowników z zyskiem dla Korpo. Żenada.

Pasztet z Czosnowa

NIE POLECAM !!! Szczerze mówiąc pracowałem w różnych firmach ale w takiej "dzikiej korporacji" nigdy. Firma szczyci się swoimi standardami a tak naprawdę nie ma zaplecza sanitarnego ,pracownicy swoje ubrania trzymają w torbach z biedronki ,tak wygląda prężna korporacja Kgl ? Na stołówce nie da się jeść bo śmierdzi (usunięte przez administratora) ????, zresztą ten sam zapach rozciąga się na całej produkcji. Nowi pracownicy którzy przychodzą do pracy są zdziwieni standardami mówiąc "ale na szkoleniu było inaczej "???? Wszędzie jest bałagan i brak jakiegoś składu i ładu w działaniu.Na początku były obiecywanki jak to będzie pięknie i świetnie a wyszło jak zawsze. Kierownictwo traktuje pracowników jak ludzi drugiej kategori,nie raz słyszałem obraźliwe słowa w stosunku do pracowników. Nadgodziny dostają tylko wybrańcy którzy "dobrze żyją z Kierownikiem" a reszta nie może doprosić się spodni czy butów roboczych a mało tego była sytuacja że nowy pracownik dostał używane spodnie i buty . Znalazło by się jeszcze mnóstwo przykładów ale na szczęście już Mnie to nie dotyczy. A po nad to jeśli jest tak dobrze to dlaczego zwolniło się już tyle osób? Za chwilę maszyny będą obsługiwać ludzie którzy nie mają o tym żadnego pojęcia. Na magazynie nie ma narzędzi do pracy ,jednym wózkiem widłowym dzieli się kilka osób, owszem jest kilka wózków ale ... Co najmniej dwa są uszkodzone od jakiegoś czasu a kolejne dwa stoją bez gazu bo od tygodnia jedzie dostawa ☺️ Chcesz podjąć pracę w KGL to się mocno zastanów ☺️

nikt
@Pasztet z Czosnowa

Ciekawe... bo wydaje mi się, że KGL jest właścicielem Czosnowa od grudnia 2020 r. więc chyba nie pracowałeś w tej firmie tylko u poprzedniego właściciela.

On

Hmmm....??? Jak to jest? Myślałem, że paczki będą zależne od zarobków czyli im mniej zarabiasz tym lepsza paczka...a jest na odwrót! Kobiety z produkcji pasztet a kobiety z biura wino....to chyba coś tu jest nie tak?

Korpobiurwa
@On

Dla sprostowania: 1-Pasztet jest z jelenia (70gram)i wieprzowiny (42gram), podobno całkiem dobry ale strach nie pozwolił mi skosztować. 2- W biurze też są równi i równiejsi bo większość kobiet też dostała zacny pasztet.

Wixa
@On

Zarabiałem tyle że nigdy mi nic nie przysługiwało, bo progi za wysokie, a teraz takie frykasy mi kgl wyslal. Luksus się przelewa. Plebs zgrzyta? To nic! Tańczymy, wasze zdrowie pakowaczki! Wesołych świąt! Hehe! Różne paczki? (usunięte przez administratora)

Wixa
@On

Dyrektor do personelu sprzątającego powiedział, że dzięki temu że one nie dostały bonów, to on dostał paczkę. Zrozumcie realia korpo! Po co te negatywy?

Go
@Wixa

Chyba za dużo % i wydaje mi się że z przypadku tam pracujesz lub poznajomosci...od razu wiadomo kto to pisał :))

Kunolis Czosnów

Witam Dużo by pisać co się dzieje w Czosnowie od chwili wejścia firmy KGL. Jebnym słowem brak słów, począwszy od podejścia Sz. P dyrektora co cutuje '' niedługo będziecie tańczyć jak wam zagram '' jest żenujące. Co jak widać są efekty że już mało co ludzi zostało. Owszem zostają ludzie oczarowani premiami dodatkami. Życzę powodzenia. Perspektywa zarobku jest nikła. Aaaaa i nadgodziny super. Sprawa magazynu 6 ludzi przygotowuje transport tira od rana do południa wspaniały system. Jedyną osobą co na Czosnowie widać że jest człowiekiem to nowy kierownik produkcji brawa dla niego szkoda ze wyżej postawione osoby rozwaliły mu cały system ludzie lecą jak papierówki z drzewa.

Jacek

Jesteście (usunięte przez administratora) plując na firmę w której pracujemy. Wsyd mi za was i szkoda że na codzien jem z wami na stołówce i słucham narzekanie. Po wypłacie już nie narzekacie a przed kolejną znów. Źle to się zwolnijcie. Wesołych Świąt

Inny pracownik
@Jacek

Haha jak chciałeś zabłysnąć trzeba było się posypać brokatem!!!

Haha
@Inny pracownik

Dokładnie hahaha

mixx

Witam pracował ktoś jako pracownik produkcji i może się podzielić opinią o zarobkach i atmosferze.

@mixx

19 zł na dzien dobry, plus premia i dodatki. Platne za nadgodziny, wyplata na czas. Bilety do kina jako dodatek. Tyle ze robota po 12 godz.

Weronika
@ja

Dzięki za informację, fajnie że jest system premiowy. A od czego zależna jest premia? Normy wydajności są wysokie?

Gabe
@Weronika

W tym momencie na poczatek jest 17zl brutto oraz premia uznaniowa, jeśli kierownik działu zbytnio Cię nie lubi to nie licz na cokolwiek. Biletów do kina również nie ma. Generalnie premia czasem jest czasem nie. ????????

@Weronika

Przyjdź do pracy to zobaczysz...popracujesz miesiąc to się sama zwolnisz...

@mixx

Nie polecam atmosfery nie ma pieniądze też słabe niby miało być tak dobrze ale przy wypłacie tego nie widać....

Daniel
@Luxia

Co za brednie. Szkoda słów. Pracuje tu czwarty miesiąc i wszystko jest. Kasa, premie, nadgodziny. Bilety do kina nawet z terminem do końca roku. Nawet mamy dowóz do pracy zorganizowany przez firmę. Przestań kłamać.

@Daniel

Popracuj dłuzej to zobaczysz co robia z ludzmi. Na poczatku dają wszystko. A potem.... zobaczysz...

wojtas
@Daniel

chyba w innym zakładzie, albo to tylko dla wybrańców, szary człowiek nie widział i nie zobaczy.

wojtas
@Daniel

poprzednia opinia była oczywiście do Daniela, który to ma kase premie nadgodziny i bilety i pewnie jeszcze gwiazdy z nieba

Daro
@wojtas

Szkoda tyle jadu kolego. Uważam że jest to dobry pracodawca. To nie moja pierwsza firmą. Kasa jest ok. Socjal, jest. Ubezpieczenie dodatkowe jest i to płaci firma. Nie pasuje tylko tym co się nie e chce pracować niestety.

@Daro

Socjal, o którym piszesz ma 99procent firm, a w Czosnowie od ponad miesiąca ludzie nie mają się gdzie przebierać, zero szafek, a szatnia to pokój przejściowy, z dostępem dla każdego. Kierownika to w ogóle nie interesuje, problem nie istnieje.

@Daro

Daro
@Marcin

Czosnow to nie KGL. Dopiero będzie. Nie pasuje to się zwolnij idź do mojej poprzedniej pracy to docenisz.

wehbi
@ja

19 pln za h praca po 12 h codziennie ? Wekendy ,rozumiem wolne ? Nadgodziny ? to ktoś jeszcze bierze nadgodziny po 12 h pracy ?

Łydka grubasa
@Marcin

Człowieku jaki socjal?! Nawet na święta pasztet zamiast bonów. Nikomu, że swoich znajomych nie polece tej firmy.

Olo
@Łydka grubasa

A jak nie socjal to co? Dolaczylem do tej firmy 11 miesięcy temu. Mam finansowane ubezpieczenie medyczne, płatne nadgodziny, premie dodatek za covid na początku roku a teraz paczkę. Nawet dojedziemy za darmo. Jestem za. Polecam i ściągam innych jak mogę.

Jvcfvbn
@Olo

Jaki dodatek za covid? Może dla wybranych...

Yomen
@Olo

Ściągasz innych bo pięć stówek za to dają XD A ci biedni ludzie musza się męczyć XD

Motyl
@Olo

Jeden raz...w marcu był dodatek za Covid.

@Olo

Olo jak pracujesz z Robertem albo gdzieś w biurze to może i dostajesz za covid ja dostałem raz, z czego i tak tego nie odczułem przy wypłacie. Ta praca to jest (usunięte przez administratora) A paczki do tej pory nie widziałem. Gdy ją dostanę oddam ją do zakładu niech się podzielą albo oddadzą na cele charytatywne.

@mixx

Ja zaczynałem od 15zł brutto teraz jak przychodzą nowi dostają z miejsca 17 lub 19 zł brutto żale,y jak się dogada.

@Daniel

Gdzie są te nadgodziny gdzie są te premie, pracy jest tyle samo co przed pandemią A premie trzy razy niższe A i oczywiście dojazd busu wszystko ładnie i pięknie tylko nikt nie pomyśli że pracownik po 12 godzinach charówy ma jeszcze ludzi porozwozić i w między czasie nie zasnąć po nocy.

Wózek ws

Pojawiło się ogłoszenie że firma poszukuje kierownika zespolu magazynów. A czy Franciszek W dostał chociaż propozycje aby objąć to stanowisko? Czy by się zgodził nie wiem ale po prostu to mu się należy za to co zrobił odpowiadając za wszystkie magazyny grupy. Większość pamięta jak było za Franciszka a jak jest teraz.....

Klaudyn
@Wózek ws

Franciszek to się nadaje do pchania karuzeli na wesołym miasteczku dupolizie a nie do zarządzania.

@Klaudyn

Jak jesteś leniem, nierobem i kombinatorem który przychodzi do pracy ściemniać to Franciszek był dla ciebie zły-proste. Skoro tak źle zarządzał to dlaczego jak był to KL wyglądał dobrze a teraz woła o pomstę do nieba? Trochę pokory...

Klaudyn

Jak tak zachwalasz Franciszka to musiałeś dobrze mu banana robić.

Inny pracownik
@Klaudyn

Co? Poznał się na tobie i premii nie dawał dlatego tak jad wylewasz? Gdybyś uczciwie pracował to byś z nim nie miał problemów.

@Klaudyn

Tak czytam te komentarze krytykujące Franciszka i ludzi którzy śmieli się pozytywnie o nim wypowiedzieć (co prawda już jakiś czas nie pracuje w KL) ale z tego co mi wiadomo to on już za KL nie odpowiada i był długo na zwolnieniu. Jaki więc interes mają żeby mu się podlizywać? To bez sensu, ta wasza teoria to się kupy nie trzyma.

Kpiny

I co ja mam z tą paczką zrobić...hhmmmm??? W prezencie nikomu nie dam bo wstyd pasztet i kabanosy dać...nie wiem:(

Madry

Narzekacie wszyscy. Wezcie sie wreszcie do toboty.

Miładlakgl
@Madry

To co się teraz dzieje w tej korporacji to żart. Im więcej prezesów i dyrektorów tym mniej pieniędzy dla zwykłych ludzi którzy tak naprawdę tworzą ta firmę. Ile jeszcze właściciele dadzą się (usunięte przez administratora)podmiotom? Ile takich firm upadło bo zaufali nieodpowiednim ludziom. Żenada. I taki los wróżę również tej firmie. Nie szanuja pracownika. A to jest najważniejsze co w tych czasach pozostało... ????????????

@Madry

O Pan kierownik się odezwał? Sam się weź za robotę, może szczotki poustawiaj w równych odstępach, a ja sprawdzę?

Uff niedługo nowy rok

Hihi... Taki mi od razu dyrektor- ordynator do głowy wpadł. Dyrektor do spraw kolorowych szczotek i kolorowych miejsc parkingowych dla palet. Ile bezużytecznych etatów dla umysłowych powstało w ostatnim czasie? Nic dziwnego, że jest mało kasy dla pracowników jak trzeba ich opłacić. Teraz jest w miarę względny spokój, ale co będzie jak wszyscy święci wrócą ze zdalnej ze swoimi pomysłami?

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 179, z czego 19 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.