Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz

Marika Nowy wpis

Kurcze, a firma zatrudnia tu inne osoby niż deratyzatorów> Bo w internecie są takie ogłoszenia, ale ni ma rekrutacji np. do obsługi klienta, do hr itd. Macie info, czy jest sens wysyłania cv do biura z dopiskiem, że interesuje mnie praca w biurze? Bo może podwykonawców biorą do takich prac.

Nowy wpis

@Marika

Witam. W lutym br była przeprowadzana rekrutacja pracowników na stanowisko: Pracownik Biurowy, która została już zakończona. Z racji, ze firma się rozwija na pewno w przyszłości będziemy planować zwiększyć zatrudnienie. Wtedy zapraszamy :-)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz?

A można wiedzieć dlaczego? W sumie nie padło nic na temat kierownictwa, więc może uzupełnisz? Są jakieś plusy pracy w tym miejscu? Może dobra kasa, ale w miarę fajni współpracownicy?

Natala Nowy wpis

Widziałam w internecie, że szukali pracownika jako deratyzatora. Ta oferta była dawno, a ja szukam obecnie pracy i najlepiej biurze firmy. Może wiecie, czy jest tu jakiś wakat w biurze np. jako sekretarka? A jak tak to na jakie stanowisko? Liczę, że ktoś poda info, gdzie firma szuka pracowników, to był wysłała cv do firmy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Fifi

Pewnie chodziło o to, że żadna, nawet najlepsza praca, nie trwa wiecznie. Powody zakończenia mogą być różne, od tych po stronie pracownika lub pracodawcy po obiektywne (np. wiek emerytalny). Mam rozumieć, że w firmie Centrus ludzie pracują do emerytury (a może i dłużej, jeśli zechcą)? Nikomu nie zdarzyło się odejść z pracy wcześniej?

A to jak tutaj wygląda składanie wypowiedzenia? Jego okres ile sam w sobie trwa? Standardowy miesiąc? Czy Pracodawca zadaje pytania odnośnie chęci rezygnacji ze współpracy, że takie cos sugerujesz? A próbuje przy tym czasami zatrzymać pracownika?

@Fifi

... owszem, mamy takich, którzy pracują bardzo długo. Natomiast jak w każdej formie odbywają się rotacje pracowników i odejścia nie są na pewno spowodowane warunkami pracy, a raczej wartościami i podejściem do pracy nowego pokolenia, z którymi borykają się każde inne firmy.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz na stanowisko DERATYZATOR, DEZYNFEKTOR, DEZYNSEKTOR? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Przeczytałem w komentarzach, że w firmie zdarzają się nadgodziny, ale że są tylko dla chętnych. Orientujecie się, ile takich dodatkowych godzin można zrobić tygodniowo? Poszukuję pracy, w której mógłbym trochę zarobić i zaoszczędzić. Dodatkowo, czy wiecie ile płacą za nadgodziny? Więcej niż za normalne godziny pracy?

@Pracodawca

Nie ma stałej liczby nadgodzin. Nadgodziny są w sporadycznych sytuacjach, interwencyjnie, nie przekraczający normy tygodniowej. Są w zależności od zaistniałej potrzeby i płacone zgodnie z przepisami KP

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Bogdan Hruzewicz

Firma - Właściciel firmy

25.08.2023 10:08

Czym zajmuje się Państwa firma?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

Firma Centrus DDD oferuje usługi obejmujące: dezynfekcję, dezynsekcję, deratyzację, sprzątanie nieczystości po gołębiach w nieruchomościach mieszkalnych lub użytkowych, montaż kolców i siatek przeciw ptakom oraz czyszczenie pionów zsypowych w blokach mieszkalnych. Specjalizujemy się także w ochronie obiektów (sklepów, barów, restauracji, hoteli) przed szkodnikami. Prowadzimy sklep internetowy i stacjonarny — sprzedajemy środki do zwalczania gryzoni i owadów.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

Działalność rozpoczęliśmy w lutym 1989 roku. Na rynku funkcjonujemy już ponad 33 lata. Początkowo oferowanymi usługami, zajmowałem się sam. Z biegiem czasu, a przede wszystkim rozwoju firmy, do obsługi zleceń zostały zatrudnione dodatkowe osoby. Jesteśmy małą, ale prężnie działającą firmą, która ma stabilną pozycję na rynku — mamy stałe, długoterminowe umowy z wieloma klientami.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego. Obecnie mamy zawarte umowy i kontrakty z dużymi spółdzielniami mieszkalnymi i firmami, w zakresie ochrony obiektów przed szkodnikami. Prowadzimy stałą współpracę w zakresie DDD (dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji) z: zakładami karnymi, komendą wojewódzką policji, aresztami śledczymi. Na naszym rynku panuje dość duża konkurencja, natomiast nie ma to większego wpływu na realizowanie kontraktów, czy stabilność zawartych umów.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

W firmie działają trzy ekipy zajmujące się realizacją usług w terenie. Każdy taki zespół składa się z dwóch pracowników, którzy specjalizują się w ochronie obiektów przed szkodnikami. W biurze zatrudnionych jest dwóch pracowników, ale w planach mamy powiększenie liczby stanowisk.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

Na początku rekrutacji dokonujemy wstępnej oceny profilu kandydata na podstawie CV. Dokument ten można składać drogą elektroniczną lub osobiście w naszym biurze. Wybrane osoby zapraszamy na rozmowę, podczas której oceniamy predyspozycje kandydata oraz zapoznajemy go dokładnie ze stanowiskiem pracy. Nim podejmiemy decyzję o zatrudnieniu, chcielibyśmy, aby potencjalny pracownik mógł bliżej zapoznać się zakresem obowiązków podczas okresu próbnego. Często osoby składające CV, mają mylne wyobrażenie na temat oferowanego stanowiska. Staramy się więc jak najbardziej obrazowo przedstawić to, jak wygląda codzienna praca w naszej firmie.

Czy mają Państwo jakieś szczególne wymagania co do kandydatów?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

Bardzo ważne jest dla nas, by potencjalny pracownik, nie był osobą alergiczną, ani nie posiadał żadnych schorzeń związanych z układem oddechowym, czy ruchowym, ponieważ koordynacja ruchowa jest w naszej pracy bardzo ważna. Zwracamy uwagę na komunikatywność i otwartość, a także stabilność psychoruchową.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

W pierwszych dniach pokazujemy, jak wygląda organizacja pracy w naszej firmie oraz w jaki sposób ustalamy grafik. Ważne jest dla nas uświadomienie pracownikom tego, z jakimi sytuacjami i osobami można się zetknąć, wykonując codzienne obowiązki. Nowy pracownik jest także wdrażany w wykonywanie zabiegów. Jeżeli podejmujemy decyzję o nawiązaniu dłuższej współpracy, to przeprowadzamy szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do wykonywania obowiązków.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

W pewnych odstępach czasowych organizujemy szkolenia uzupełniające dla wszystkich pracowników. Planujemy wspólne zebrania, których celem jest omówienie wątpliwych, czy nurtujących sytuacji, a także ustalenie procedur związanych na przykład z nietypową inwazyjnością szkodników, lub wprowadzeniem, nowych metod ich zwalczania. Sam posiadam bardzo bogate doświadczenie, którym chętnie dzielę się z pracownikami.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

Cały czas poszukujemy pracowników do obsługi zleceń związanych z usługami DDD. Chcielibyśmy w najbliższym czasie powiększyć także kadrę pracowniczą w biurze, pod kątem stanowisk związanych z: obsługą klientów, zleceń, obsługą logistyczną, a także sprawnym prowadzeniem dokumentacji firmowej. Samodzielnie szkolimy pracowników, przekazując im wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Bogdan Hruzewiczikona wywiad

W najbliższym czasie chcielibyśmy przede wszystkim zwiększyć zatrudnienie, zarówno jeśli chodzi o pracowników biurowych, jak i fizycznych. W planach mamy także poszerzenie zakresu usług oraz szkolenie pracowników pod kątem zwiększania ich wiedzy na temat metod zwalczania szkodników. Chcemy także iść zgodnie z obowiązującymi trendami i dostosowywać nasze usługi do działalności ekologicznej.

Jak dużo osób pracuje w Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz?

odpowiedź

To zależy co dokładnie chcesz wiedzieć. Arytmetycznie - zaledwie kilka osób. Mentalnie, kiedyś - wszyscy, obecnie - nikt. Ale wystarczy, że będziesz bezkrytycznie spełniać polecenia nieomylnej szefowej i wtedy w sumie będzie zaliczone to jako praca.

@odpowiedź

dość zobowiązująco to ujęte. czyli jakie polecenia masz w tym momencie na myśli? czego konkretnego tu się wymaga?

Neutralny
@odpowiedź

"Nieomylna szefowa" to idealizowanie swojej szefowej, czy po prostu zwykły hejt? Czytając komentarze, ktoś po prostu uwziął się na swoją szefową, dlaczego? Bo jest kobietą, która zarządza zespołem mężczyzn? Bo czasem myli się, jak każdy człowiek? Kto nie pracuje to się nie myli, a kto pracuje, ma prawo do pomyłek, tak jak pracownicy tej firmy, którzy popełniają mnóstwo błędów, ale tu nikt o tym nie wspomina.... czemu? celowo, jeśli tak, Celowym też staje się celem szkalowanie firmy, ale po co? Kto ma pewien poziom intelektu, ten wyczyta sam z kontekstu, o co chodzi pisarzowi, który co jakiś czas podszywa się pod różne nicki/pseudonimy, by coś nowego "niby" dodać nt. firmy. Pracuje tutaj stały zespół ludzi i nie mają wcale tak źle, jak to tutaj ktoś chce przedstawić. okresie zimowym jest spokojniej, jak w wielu branżach. Czy to też jest źle dla pracownika? Który finansowo na tym absolutnie nie traci. Pracownicy są szanowani, pytani o swoje zdanie, ten kto chce i ma odwagę mówić i jest uczciwy wobec firmy to mówi, milczy ten, który jest zbyt słaby, struty wewnętrznie, więc swoją toksynę wyrzuca w Internecie, myśląc, że coś mu w tym pomoże, ale co??? Jaki ma być tego efekt? Tworzenia obłudy? Za chwile w odwecie pojawi się kolejny komentarz tego samego pisarza oczerniającego, jak tu jest bardzo źle, wyszukując kolejne wymyślne określenia szefowej przesycone szowinizmem albo zawiścią wobec zwykłego człowieka. W moim odczuciu jest to zwykły hejt wycelowany w konkretną osobę, i to nie jest problem z osobą w którą skierowany on jest, ale z osobą, która to robi. Pozdrawiam serdecznie.

Danuta
@Neutralny

Ale w firmie zatrudniani są jednakowo meżczyźni jak i kobiety?Nie ma problemu z płcią?

@Danuta

Witam. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji w naszej firmie, natomiast pracują w niej kobiety i mężczyźni. Pozdrawiam

Joanna

A wiadomo coś o nadchodzących rekrutacjach albo jakichś praktykach? W kwestii płci to dobrze byłoby wiedzieć, czy płacą jednakowo jednym i drugim. Tyle się pisze w różnych mediach o nierównościach płac. Jak to wygląda tutaj?

@Joanna

Firma nie prowadzi w tej chwili obecnej żadnej rekrutacji. Co do kwestii zarobków, nie rozgraniczamy tutaj płci, zarobki uzależnione sa od raczej zakresu obowiązków. Pozdrawiam.

***** ***

Rocky, nie przejmuj się, jest XXI wiek, medycyna nie jest juz tak bezsilna jak kiedys - bądź hardkor do końca - może jest jeszcze akaś szansa i da się ciebie wyleczyć!

@***** ***

no widzisz pisząc hardkor spójrz w dół ...i idę o duży zakład że jaja to u ciebie są nadal marzeniem.

rocky.
@***** ***

widzisz ...mnie wyleczyć można ciebie już nie i to nas różni twardzielu :):)

przypadkowa

Mówią, że jakie czasy takie obyczaje ale chyba raczej jakie obyczaje takie czasy, a sądząc po poziomie elokwencji niektórych osób lepiej już nie będzie. Trafiłam tu niechcący (źle wpisałam hasło) lecz poczytałam z ciekawością. Nie znam firmy, nie znam tych ludzi ale wszystkim Rockim i Tomaszkom polecam lekturę Pana Falskiego - to pierwszy krok do czytania ze zrozumieniem. Powiedzcie mi "dziewczęta", w którym miejscu Nabity płakał na swój los, co? Jeśli nie nazmyślał to napisał chłop jak jest, jeśli nakłamał to po prostu nie napisał prawdy ale żali nie wylewał żadnych. I tylko z jakiegoś zagadkowego powodu sprawiło to, że to właśnie was zeżarła zarzucana mu frustracja. Na przyszłość drogie panie..., pozitivum!

@przypadkowa

i jeszcze jedno... co zrobił pan nabity z tymi nieprawidłowościami ? obojętne czy się żali tu czy w domu przyjaciółce. idę o duży zakład ,że nic ...bo jak to mówią obecnie kozak w necie o....w świecie . bywaj cię:)

Tomasz

Oczywiście, żeby coś zdziałać to się idzie ze swoimi żalami do pracodawcy, a nie swoje frustracje wylewa sie w necie, co to daje??? Jemu absolutnie nic. Żal mi gościa "nabity w butelke", słabe były te jego wywody, miękki Bolek. A poza tym była to jego opinia czysto subiektywna, a jak to wygląda z drugiej strony, warto poznać drugą stronę medalu.

@Tomasz

czasami ta druga strona medalu jest mocno zafajdana...

***** ***

Rocky, nie martw się, nawet takich jak ty udaje się już leczyć!

rocky

...pracując w tej firmie godziles się na to co tam się działo,więc dlaczego teraz po fakcie zapewne klatę wypiales i wyrzucasz z siebie rzeczy które nic nie wniosa? Ja to określam mianem tchórzostwa,. Niemniej piszesz prawdę ,tylko taka prawdę mówi się w trakcie pracy Pryncypalowi patrząc mu prosto w oczy.. W przyszłości nie popełnij takiego błędu i nie bądź mądry po fakcie.

rocky

I na zakończenie,jest takie słuszne obecnie powiedzonko które pasuje bardzo do Ciebie" kozak w necie P (usunięte przez administratora) w świecie"

Nabity w butelkę

Tomaszku drogi, mnie nie ma tam, dzięki Bogu, już od stu lat. I w nosie mam twoje konstruktywne i głębokie przemyślenia, choć taka merytoryka jest dziś dosyć powszechna więc nie dziwię się, że udało ci się przesiąknąć ją na wylot. Proponuję żebyś w takim razie rzucił to co robisz i ztrudnił się tu gdzie lepiej. Napisałem co myślę, a każdy zrobi z tym co zechce. Tobie zaś proponuję krótki ale intensywny kurs czytania ze zrozumieniem. Więcej tu nie wrócę. Zainteresowanym życzę powodzenia! NwB

...

jesteś leszcz ..wielki leszcz :) ale zapytam twardzielu;) co z tym zrobiłeś?:);)

@...

Ale tak w sumie to co według Ciebie miałby z tym zrobić? ;)

...
@Natalia

każda nieprawidłowość ,należy w odpowiednim miejscu zgłosić..jeśli tego nie robi niech nie płacze bo świadczy jak wyżej.

Obecny pracownik

Należy się tutaj duże sprostowanie co do tej opinii, bo przekłamań uff, jest sporo. Ktoś celowo próbuje zaszkodzić firmie, wypisując bzdury na jej temat.... Przede wszystkim... Problem z pracownikiem doskwiera obecnie każdej firmie, która zatrudnia, nie dotyczy to tylko firmy Centrus. I problem nie leży po stronie warunków pracy, ale do podejścia do niej, tym bardziej wg. Wzorców nowego pokolenia. Co do nadgodzin… Nadgodziny są dla chętnych. Ujmująca jest wyobraźnia piszącego powyższą opinię, o 14 godzinnych grafikach. Praca jest od 7:30 do 15:30 i bardzo rzadko zdarza się, by pracowali dłużej. Co do szefowej, co niektórzy mają problem z tym, że zarządza w firmie Kobieta. Prostolinijność niektórych mężczyzn zatrzymuje się w stereotypowym schemacie, że jej miejsce jest gdzie indziej. A urażone męskie ego, boli bardzo. Jeśli ktoś nie wykazuje się umiejętną komunikacją, nie mówi o swoich uwagach, potrzebach, to nie można mieć winy do Szefowej, że nie odczytuje myśli telepatycznie swojego pracownika. Wszystkie Uwagi nt pracy przecież się zgłasza, rozmawia. To sa rzeczy tak oczywiste, że zbędne jest dalsze rozpisywanie się w tym temacie. W pozostałych kwestiach aż szkoda się wypowiadać, natomiast o bezpłatnym wolnym pracowników w okresie zimowym? Maja zatrudnienie na cały etat, i nawet dodam, że pracują mniej godzin niż w innych sezonach, ale wynagrodzenie mają za pełne 8 godzin. Urlopy w okresie letnim , zawsze pracownicy mają. Czy warto starać się w firmie Centrus o pracę, myślę, że tak, jeśli chce się mieć stałe zatrudnienia, w oparciu o Umowę o Pracę, miła i przyjazną atmosferę, stały zakres obowiązków, wynagrodzenie zawsze o czasie, nigdy z opóźnieniem. Frustracja piszącego opinię musiała być duża, skoro posuwa się do takich kłamstw, celem konkretnego zaszkodzenia jej.

@Obecny pracownik

No to ładnie... Mówiąc krótko w praktyce nie miał czego tak naprawdę zgłaszać? Bo zastanawialiśmy się nad tym tutaj w wątku wcześniej. To ciekawe z czego ta wspomniana frustracja miałaby wnikać. Raczej sama z siebie się nie bierze?

admin

Czy warto podjąć pierwszą pracę w firmie Centrus Centrum Usług Sanitarnych DDD Bogdan Hruzewicz? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz - Lublin

• Jak się pracuje w Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz?

Centrus Centrum Usług Sanitarnych Ddd Bogdan Hruzewicz