Opinie o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fast Service Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fast Service Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Zbych

A gdzie trafiłeś? Miejscowość?

Tam gdzie ja trafiłam praca tylko 4 godz dziennie, zarobek 11.50 brutto :( Ludzie super ale kierownik to porażka. Jeśli za kimś nie przepada to szuka haka, by tą osobę zwolnić. Nie potrafi poprawnie mówić, a czuję się jakby był kimś wielkim. Śmiechu warta jest ta praca, tym bardziej kierownictwo :D

koleś

fast service to porażka praca na telefon i tyle

koleś

fast service=praca na telefon

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
dahim

Praca pracownika agencyjnego i jego stawki jest uzależniona od umowy podpisanej między firmami. Umowa reguluje ile będą zarabiać pracownicy. Jeżeli warunki umowy się zmienią i agencja będzie dostawać za godzinę pracownika więcej to mogą podnieść stawki. Ale ogólnie to się nie zmienia, mogą być tylko różnice na projektach w stawce, wszystko zależy od umowy między FS a odbiorcą zlecenia

dahim

Nie ma umowy o pracę, jest umowa zlecenie pełne składki - tak jak na umowie o pracę, różni się trzema punktami: brak płatnego urlopu brak gwarancji przepracowanego m-ca w całości L4 płatne po 3 m-cach pracy + brak premii

kfsdbg

anonim - 2011-10-14 14:12:12 lipa lipa lipa, raz sie wypłaty nie doliczysz to jesteś juz[usunięte przez administratora] co miesiac na małe kwoty wynagrodzenie rzadko kiedy sie zgadza, terminowość wypłat raz w roku może jest na czas (dobry procent chociaz z kilku dni) turany troche pala. poza tym cóz jak nie macie gdzie pracowac to mozna sie jakos z nimi przemeczyc, bzdura, bzdura, bzdura - powiedz gdzie masz z tym problem, bo ja się z tym nie spotkałam

no no

blue - 2011-05-17 18:37:00 anonim - 2011-05-10 13:41:23 Nie pracuję w biurze tylko na magazynie!!! Ludzie to jest agencja pracy tymczasowej co wy chcecie cudów?? takie są realia pracy przez agencję a w dodatku na magazynie. Ludzie siedzą w biurach za podobną kasę. Porównajcie sobie inne agencje ( dodam że też pracowałam przez inną agencję w podobnym charakterze i zarabiałam o połowę mniej a warunki jak w obozie np. do wc można było tylko na przerwie śniadaniowej a jak w czasie pracy ktoś poszedł to liczony miał czas!)U mnie na magazynie Koordynatorka z fasta zawsze broni pracowników i zawsze służy pomocą. Co Ty pitolisz, zarabiałaś połowę mniej ? To co za pracę w kiepskim miesiącu odbierałaś 400 zł zamiast 800 zł netto ? Bajki, chyba że jesteś teraz koordynatorką i zarabiasz 1600 zł co jest bardzo prawdopodobne, zważywszy na to że sama siebie chwalisz. Żaden pracownik agencji jeszcze nie chwalił koordynatora bo nie miał za co ! Koordynatorzy olewają swoją pracę np. zapominają wysłać sms o odwołaniu, nie chce im się organizować szkoleń na wózki, nie mają nigdy kluczyków dla nowych do szafek itd.. Jednym słowem - nie można nic u nich załatwić !Kurde no lipa z pracą a inne magazyny oferują 5/6 zł na godzinę i krytyka tej agencji to przesada np: Agencja Staffline, za każdy dzień nie obecności w pracy potrącają ci 150 zł a wiadomo wolne jest potrzebne i nagłe wypadki tak że się zdarzają.Ale o koordynatorce to że służy pomocą trochę przesada......................

jaska

Od 10 czerwca nowe szkolenia. Prosiłbym, żeby osoby które pracują aktualnie wypowiedziały się jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach. Czy rzeczywiście to jest taki (usunięte przez administratora) br /> Nie wiem czy podejmować się tej pracy czy szkoda czasu. Mam nadzieję pracować minimum 4 razy w tygodniu żeby nazbierać na studia. Obiecano mi minimum 11,50zł na godzinę a max to prawie 17zł za godzinę.

maniek

Mam pytanie: czy ktoś wogle ma szansę na umowę o pracę tymczasową? Czy ktoś z was ma taką umowę w Fascie i na jakim obiekcie? I co trzeba zrobić, ile czekac na taką umowę? Bardzo mi zależy na odpowiedzi, bo nie wiem czy warto się angażować, gdy tylko jadą na zleceniach... ??

niezadowolony

tak zgadam sie jeden wielki walek ta agencja co rosz odwoluja do domow tak ze nie wyrobisz pelnego etatu i zyj tu za ta kase a jak sie nie podoba to proponuja wyjazd do teresina

the best picker of world

Nie polecam tej agencji . Przepracowalem 2 miesiace i obie wyplaty mi sie nie zgadzaly .najpierw umowa o prace na 1/2 etatu na miesiac pozniej 2 po 2 tygodnie - smie (usunięte przez administratora) warte :D norma moze i jest smieszna (przynajmniej dla mnie)ale trzeba ja wyrabiac .Ogolnie nie polecam zadnej agencji pracy , jak juz przyjac sie pod tesco pieniadze male ale za to solidna umowa mozliwosc (mala ale zawsze) 'wybicia sie' jakiegos awansu :D no i praca w solidnej formie ktora nie upadnie (2 miejsce w polsce po Jeronimo Martins -robi wrazenie)

[usunięte przez administratora] gadaja na rozmowach ze umowa o prace a jak sie pozniej okazuje jest zlecenie i to nie wyrobisz pelnego miesiaca

allan

a jak wygladaja badania wstepne

toszek

ok moze i stawki wygladaja ciekawie, wiekszy problem jest z wybieraniem ludzi do pracy. Nie bede ukrywał, że wiekszosc osób zajmujących stanowiska kierownicze(lider, koordynator, szefowa) poprostu nie nadaja sie na te stanowiska. Ok są mile i sumpatyczne ale do (usunięte przez administratora) nedzy nie chodzi o to zeby sie lubiec tylko o to zeby kazdy wiedzial co nalezy do jego obowiazkow. Jak tak dalej pojdzie i nadzorowac prace beda w gliwicach osoby typu [usunięte przez administratora]to fast service szybko zwinie manatki z tesco i wroci do sochaczewa...szkoda by bylo bo pan [usunięte przez administratora] jest naprawde w porzadku ale przez niektorych ludzi juz na starcie jest skreslony bo nie wiem jak w sochaczewie ale tutaj na slasku ludzie nienawidza jak sie ich traktuje jak bydlo... dziekuje, tyle w tym temacie. dobranoc

toszek

lepiej sobie odpuśc i poszukaj gdzies indziej zatrudnienia. tutaj z poczatku beda Ci obiecywać zlote góry a w praktyce wyjdzie duzo duzo gorzej. niby 170 godzin w miesiacu a z tego jak przepracujesz 80 to bedzie juz swietnie! tak na marginesie to prponuje przejsc bezposrednio pod tesco to wtedy i umowy na dluzsze okresy a nie dwa tygodnie i pieniadz pewny i stabilne zatrudnienie. Tutaj przyslali chyba swoja najgorsza pracownice - [usunięte przez administratora] która im cała robote rozwala, ja juz rezygnuje z tej pracy i mam nadzieje, ze wiecej moja noga tam nie postanie bo jakbym spotkal ktoras z liderek albo koordynatorek to chyba doszloby do publicznego linczu za te [usunięte przez administratora]...

Ani

Ten (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) jest.Ludzi traktuja jak smiech.Strasza ze zwolnia jak niebedzie normy.Robia czarne listy osob ktore sie niewyrabiaja a potem wyczytuja na srodku hali a potem kierowniczka mowi ze niechce tych osob na swojej zmianie.praca jest oceniana za pomoca punktow.wiele innych przykładow.

wy narzekacie na tesco idzcie popracowac do mszczonowa na fm . tam to jest parodja. jestesmy zatrudnieni na umowe zlecenie , mamy stawke godzinowa a traktowani jestesmy jak bysmy pracowali na normy. jezeli nie wyrobimy normy mamy zakaz wyjscia na papierosa. a za normy my nie mamy platne tylko pracownicy fm. nawet glupich zyczen swiatecznych nie otrzymalismy od kierownictwa mielismy siedziec w szatni jak szczury.jest duzo takich przykladow

oczytany

do prawdziwa krytyka Co do Twojej krytyki pod adresem DHL... Pracowałem przez FS dość długo i nie zauważyłem żeby mnie traktowali gorzej lub lepiej. Później pracowałem przez DHL i traktowałem firmowych i FS tak samo. Może czułeś się gorszy w żółtej kamizelce? Nie wiem... Co do ochrony... Są spoko. Mi często wypadała kontrola szczegółowa (nie osobista! Osobistą może Ci zrobić tylko policja) i również nie zauważyłem żeby traktowali mnie jak złodzieja. Tak więc... Więcej optymizmu i dystansu do siebie.

M

CO DO (usunięte przez administratora)TO SIE ZGADZAM 10000000% PRWDY....SAMA TO DOSWIADCZYLAM...CZŁOWIEK ZAPIERNICZA JAK MALY SAMOCHODZIK A TA PRZYJDZIE I JESZCZE MÓWI ZE SIĘ NIC NIE ROBI I MACHA TYLKO TA SWOJA ''MĄDRRĄ,NAJMĄDRZEJSZĄ'' GŁOWĄ... ALE CO ZROBIĆ...WŁADZA UDERZA DO GŁOWY.... JUZ CHYBA ZAPOMNIAŁA JAK TO JEST PRACOWAC PRZEZ AGENCJE...

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Service Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Fast Service Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Service Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Service Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Service Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fast Service Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Service Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 792 ocen.

Fast Service Sp. z o. o.