Opinie o Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka w Radom

Plastek

Nie polecam tego adwokata ! Wziął naprawdę duże pieniądze a nie zrobił nic w sprawie ! Nawet zapłaciłem mu żeby się odwołał bo rzekomo jest najlepszy w pisaniu odwołań w całym Radomiu . Sprawa nie uległa żadnej zmianie nawet po odwołaniu się.

@Plastek

Skąd masz informację o jego zdolnościach w pisaniu odwołań??Chyba od niego samego. Czytałeś to odwołanie?? Ja pisałem za niego, bo jego odwołanie znajomy sędzia ocenił na tróję:-(, to wziąłem sprawy w swoje ręce

uważaj

Sprawa pana Burdy za rażące zaniedbania w prowadzeniu mojej sprawy trafiła do sądu dyscyplinarnego w Łodzi. Rzecznik dyscyplinarny bronił kolegi po fachu twierdząc np. że adwokat nie ma obowiązku pojawiać się na rozprawach( p. Burda nie pojawił się na rozprawie i nie wyznaczył zastępstwa) oraz że mocodawca sam może przygotowywać pisma dla sądu ( pan Burda zataił przede mną istnienie 2 opinii biegłych, twierdził, że wyleciały mu z głowy i że przeprasza) Typowe dla tego pana po co ma się wysilać, jak można nic nie robić i też brać kasę. Potrzebowałem pełnomocnika(prawnika) żeby mnie reprezentował przed sądem dyscyplinarnym - pytałem w Radomiu, Łodzi, W-wie. Jak myślicie, ktoś się odważył???To zamknięte środowisko a pan Burda jest za wysoko w ORA w Radomiu (zupełnie nie wiem za jakie zasługi)żeby ktoś chciał go rozliczyć z jego "pracy". Dlatego ważne są takie wpisy jak ten- to nie przypadek, że tyle osób zostało oszukanych przez tego pożal się adwokata. Niech inni uczą się na naszych błędach!!!

Ponury Grabarz
@uważaj

Daj do siebie jakiś kontakt bo ja też bym chciał, żeby ten za przeproszeniem pan mecenas odpowiedział za swoje "przysługi" dla swoich klientów i nie tylko.

@Ponury Grabarz

do Ponury Grabarz - dopiero dziś przeczytałem twoją prośbę. Daj kontakt do siebie to się z Tobą skontaktuje

Tomasz

Podpowiedzcie czy praca w kancelarii jest fajna w miłej atmosferze?

lord blackstone

Mam nadzieję, że burda odpowie i to już niedługo za swoje wałki. To co on wyprawia tego nie można nazwać przesadą. To dużo więcej. Facet bierze pieniądze (duże) i nie dosyć, że nie pojawia się na sprawie to nawet nie raczy wysłać kogoś w zastępstwie. Poza tym jego wiedza merytoryczna jest na poziomie bardzo niskim.

Aplikowałeś do firmy Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Julia Przybylska

Ja polecam kancelarię adwokacką KAZUS z Radomia, prowadzili mi sprawę rozwodową i jestem mega zadowolona. Dostałam kase od męża i wysokie alimenty na dzieci.Gorąco polecam i dziękuję pani mecenas kaźmierczak www.kazus.eu

kgm

Człowiek bez wiedzy merytorycznej do prowadzenia spraw. Śmierdzący leń, którego jedynym celem jest prowadzenie spraw latami, bo każda rozprawa to dla niego pieniądze. Z czym byście do niego nie przyszli, powie wam, że sprawa jest do wygrania na 100%, tylko, że wynik waszej sprawy będzie dokładnie odwrotny (no chyba, że macie taką sprawę, ze zupełnie sama się obroni - ale i tu nie ma pewności). Uczcie się na cudzych błędach i zaciągnijcie opinii na temat tego pana, zanim podejmiecie decyzję, żebyście potem nie musieli gorzko płakać.

brak słów

Do wszystkich, którzy mają u niego sprawy, albo dopiero mają zamiar go wynająć. Człowiek bez zasad, nieuczciwy, bez jakiegokolwiek zaangażowania w sprawę. Moja sprawa toczyła się 10 lat, Burda przeciągał jak tylko się dało, nie zgłaszał światków przeze mnie wskazanych, ani dowodów, materiałów, jakie mu przedstawiałem. Mówił, że to wszystko niepotrzebne, bo sprawa i tak jest na 100% do wygrania. I byłaby, bo dowody były miażdżące, ale nie z adwokatem, który tych dowodów nie przedstawia sądowi.Gdy już stanowczo kazałem mu zgłosić świadków, to zgłosił tylko jednego, bo jak stwierdził, nie znał adresu drugiego świadka. Sąd wyznaczył biegłego. Opinia biegłego przyszła do Burdy, ale nie raczył mnie powiadomić, nie zgłosił też żadnych zarzutów do opinii, mimo, że była łatwa do podważenia.Więc ja sam napisałem zarzuty i prosiłem żeby zawnioskował o stawiennictwo biegłego na rozprawie, Burda miał to wszystko tylko wysłać do sądu. Na rozprawie, nie było ani zarzutów, ani biegłego, sąd się pytał czy mamy jakieś zarzuty do opinii ale Burda odpowiedział, ze nie. Sprawę przegrałem z kretesem. Ludzie szkoda waszych pieniędzy, czasu a przede wszystkim nerwów. Trzymajcie się od tego człowieka z daleka

ada

Właśnie zaufałam panu mecenasowi.Po przeczytaniu wcześniej zamieszczonych opini mam złe przeczucia.Obym się myliła!

Oszukany

Żeby im moja krzywda bokiem wylazła z zmarnowane lata z życia!!! Ludzie jeszcze raz was ostrzegam omijajcie tego Burdę szerokimi łukami bo to stary wał tylko bierze kasę a nic nie robi!!! Ale obiecywać i mówić potrafi pięknie i przekonująco bo wiadomo czego chce szmalu! A jak już dostanie to i tak wywali na swój sposób tłumacząc się że wszystko robił co tylko się dało!!!! Dacie mu kasę a leżak i tak będzie gwarantowany a on wypcha znowu kieszeń jak zwykle!!!!!

Oszukany

Ludzie uważajcie na tego Burdę stary przewalacz! Wcześniej działał z Jastrzębiem dałem im kasę i to nie małą za wygranie sprawy według ich zapewnień to tak mnie załatwili że nie dość że siedziałem długo na śledztwie to jeszcze wyłapałem konkretną pajdę! A zapewniali mnie w 100% że wyjdę ze sprawy na wolność!!!! Przechandlowali moją sprawę i siedziałem parę lat zmarnowanych z życia!!!!! A kasy nawet nie zwrócili tacy to dobrzy adwokaci do brania pieniędzy byli pierwsi!!!!!!!

dana

Nie zgadzam się, świetny, rzeczowy adwokat, bardzo konkretny i skuteczny, a atmosfera w firmie prawie, że rodzinna, ja sprawę wygrałam i to tylko dzięki Panu mecenasowi

plok

JA TEŻ MIAŁEM KONTAKT Z TĄ KANCELARIĄ, ADWOKAT NIEUCZĆIWY, LENIWY, DUŻO OBIECUJE A EFEKT - SPRAWA PRZEGRANA. NIECH SPOJRZY W LUSTRO - CIEKAW JESTEM CO ZOBACZY, NAPEWNO HONOROWEGO CZŁOWIEKA Z KLASĄ NIE!!!!!

iza

potwierdzam fajna firma mialam z nia kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka - Radom

• Jak się pracuje w Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka?

Burda Tomasz Kancelaria Adwokacka
  • ul. Wałowa 4 lok. U3