Opinie o Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski w Łódź

Edyta

Pracowałam u niego już jakiś czas temu, ale z opowieści znajomych – to wszystko jest dalej aktualne. Negatywna atmosfera pracy. Wydzwanianie po nocach poza godzinami pracy było na porządku dziennym. Ponadto, praca z nim to niczym z małym dzieckiem - o niczym nie pamiętał, trzeba mu było wyszukiwac informacje nawet o tym czy jego ulubione doniczki są dalej dostępne na allegro – tak, to było realne zadanie w tej pracy. Ponadto, obsługa PRYWATNEJ poczty, nie kancelaryjnej. Czasem przychodził "Pan Paweł" jak nie było adwokata w pracy – jego zadaniem było obrażanie pracowników. Obrażał, jeździł po ambicjach, nazywał ludzi nieudacznikami, próbował przekonywać aby brać (usunięte przez administratora)nadgodziny, ponieważ praca tam to niejako służba. Źle wspominam też samego adwokata - zapominał ciągle o spotkaniach, na które był umówiony, przy co klienci czekali pod drzwiami nawet godzinami. Bywał opryskliwy i wulgarny względem pracownika. O klientach również wypowiadam się nie pochlebnie. Zapominał na jakie sprawy idzie - nie czytał dokumentacji sprawy przy rozprawą. Nie polecam nikomu pracy tutaj.

Wojtek

Praca w Kancelarii Adwokackiej Remigiusza Gołębiowskiego to prawdziwa przyjemność i świetne miejsce do rozwijania swoich umiejętności prawniczych. W tej kancelarii nie tylko spotkasz się z ciekawymi i wyzwaniowymi sprawami, ale także poznasz fantastycznych ludzi, z którymi praca to czysta przyjemność. Jednym z największych plusów pracy tutaj jest zespół. Remigiusz Gołębiowski to świetny szef – nie tylko zna się na prawie jak mało kto, ale też potrafi stworzyć atmosferę, w której każdy czuje się doceniony i zmotywowany do działania. Zawsze znajdzie czas, żeby podzielić się swoją wiedzą i pomóc w trudniejszych sprawach. Współpracownicy są otwarci i pomocni, co sprawia, że praca staje się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Kancelaria specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, więc każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju. Czy to prawo cywilne, karne, gospodarcze, czy administracyjne – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dzięki temu możesz zdobywać doświadczenie w różnych obszarach i naprawdę się rozwijać. Atmosfera w pracy jest super – nowoczesne biuro, wygodne stanowiska pracy i dostęp do najnowszych technologii to standard. Do tego regularne szkolenia i możliwość udziału w branżowych konferencjach, które pomagają być na bieżąco z nowinkami prawniczymi. Co ważne, kancelaria dba też o równowagę między pracą a życiem prywatnym. Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Dzięki temu możesz lepiej zorganizować swój czas i znaleźć chwilę dla siebie i rodziny.

Potwierdzam.
@Wojtek

Można pogadać o sporcie. Ludzkie podejście. Bez stresu.

Magdalena

Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałam tam przez kilka lat i było to niezwykle wartościowe doświadczenie. Pan Remigiusz to wybitny profesjonalista, który zawsze dba o dobro klienta. Atmosfera w kancelarii jest bardzo przyjazna, a zespół zgrany i pełen zaangażowania. Jeśli szukasz skutecznej i rzetelnej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to doskonały wybór.

Ferdek Nowy wpis

Tyle zachwytów, tyle przekonania o wspaniałości pracy w kancelarii a tu sobie ktoś odchodzi? Można wiedzieć na jakim poziomie są zarobki? Bo nie chciałbym dołączyć do nie tak małego grona tych, co z wielkim żalem musieli odejść.

Magdalena Nowy wpis

Zenon Nowy wpis

Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałem tam przez kilka lat i było to niezwykle wartościowe doświadczenie. Pan Remigiusz to wybitny profesjonalista, który zawsze dba o dobro klienta. Atmosfera w kancelarii jest bardzo przyjazna, a zespół zgrany i pełen zaangażowania. Jeśli szukasz skutecznej i rzetelnej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to doskonały wybór.

Marek Nowy wpis

Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałem tam przez kilka lat i było to niezwykle cenne doświadczenie. Pan Remigiusz to prawdziwy profesjonalista, zawsze dbający o dobro klienta. Atmosfera w kancelarii jest przyjazna, a zespół zgrany i zaangażowany. Jeśli potrzebujesz rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to najlepszy wybór.

Firma Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystent prawny / Asystentka prawna / Student prawa (IV i V rok). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Konrad

Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałem tam przez kilka lat i było to jedno z najbardziej wartościowych doświadczeń w mojej karierze. Pan Remigiusz to wybitny profesjonalista, zawsze dbający o dobro klienta. Atmosfera w kancelarii jest przyjazna i sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zespół jest zgrany, kompetentny i pełen zaangażowania. Jeśli szukasz skutecznej i rzetelnej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to doskonały wybór.

Z ogromnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałam tam przez kilka lat i było to jedno z najbardziej wartościowych doświadczeń w mojej karierze. Pan Remigiusz to wybitny profesjonalista, zawsze dbający o dobro klienta. Atmosfera w kancelarii jest przyjazna i sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zespół jest zgrany, kompetentny i pełen zaangażowania. Jeśli szukasz skutecznej i rzetelnej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to doskonały wybór.

Honorata

Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałam tam przez kilka lat i było to niezwykle cenne doświadczenie. Pan Remigiusz to prawdziwy profesjonalista, który zawsze stawia dobro klienta na pierwszym miejscu. Atmosfera w kancelarii jest przyjazna i sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zespół jest zgrany i pełen zaangażowania. Jeśli potrzebujesz rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to najlepszy wybór.

Bożena

Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałam tam przez kilka lat i było to wyjątkowe doświadczenie. Pan Remigiusz to prawdziwy profesjonalista, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, dbając zawsze o dobro klienta. Atmosfera w kancelarii jest bardzo przyjazna, a zespół wspierający i kompetentny. Jeśli szukasz skutecznej i rzetelnej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to doskonały wybór.

Z przyjemnością polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałem tam przez kilka lat i było to jedno z najważniejszych doświadczeń w mojej karierze. Pan Remigiusz to wybitny prawnik, zawsze zaangażowany w sprawy swoich klientów i dbający o najwyższe standardy. Atmosfera w kancelarii jest profesjonalna, a jednocześnie wspierająca, co sprzyja rozwojowi zawodowemu. Jeśli szukasz kompetentnej i skutecznej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to najlepszy wybór.

Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałem tam przez kilka lat i było to jedno z najcenniejszych doświadczeń w mojej karierze. Pan Remigiusz to prawdziwy profesjonalista, który zawsze dba o najwyższe dobro klienta. Zespół kancelarii tworzy przyjazną i wspierającą atmosferę, co sprzyja rozwojowi zawodowemu. Jeśli szukasz rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to doskonały wybór.

Z ogromnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałam tam przez kilka lat i było to jedno z najcenniejszych doświadczeń w mojej karierze. Pan Remigiusz to prawdziwy profesjonalista, który zawsze dba o najwyższe dobro klienta. Zespół kancelarii tworzy przyjazną i wspierającą atmosferę, co sprzyja rozwojowi zawodowemu. Jeśli potrzebujesz rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to najlepszy wybór.

Maria

Z przyjemnością polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałam tam przez kilka lat i było to niezwykle wartościowe doświadczenie. Pan Remigiusz to prawnik o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu, zawsze stawiający dobro klienta na pierwszym miejscu. Zespół kancelarii jest zgrany i profesjonalny, a atmosfera pracy sprzyja rozwojowi zawodowemu. Jeśli szukasz rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej, Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to doskonały wybór.

Z ogromną przyjemnością polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Pracowałam tam przez kilka lat i było to jedno z najlepszych doświadczeń zawodowych w mojej karierze. Pan Remigiusz to niezwykle kompetentny i zaangażowany adwokat, który zawsze stawia dobro klienta na pierwszym miejscu. Atmosfera w kancelarii jest profesjonalna, ale jednocześnie bardzo przyjazna, co sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Jeśli szukasz rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej, to jest to miejsce, które warto wybrać.

Roman

Z pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Adwokacką Remigiusza Gołębiowskiego. Miałem przyjemność pracować tam przez kilka lat i mogę szczerze powiedzieć, że jest to miejsce, które stawia na profesjonalizm i wysoką jakość usług. Pan Remigiusz to prawnik o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, który zawsze dba o dobro klienta. Zespół kancelarii jest zgrany, a atmosfera pracy sprzyja rozwojowi zawodowemu. Jeśli szukasz rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej, to jest to właściwe miejsce.

Krystian

Praca w Kancelarii Adwokackiej Remigiusza Gołębiowskiego to naprawdę super doświadczenie. Od pierwszego dnia poczułem, że trafiłem do miejsca, gdzie można się rozwijać i czuć się docenionym. Remigiusz to świetny szef – zawsze ma czas, żeby doradzić, podzielić się swoją wiedzą i wesprzeć w trudniejszych momentach. Zespół jest zgrany, a atmosfera w biurze bardzo przyjazna, co sprawia, że każdy dzień w pracy jest przyjemnością. Kancelaria specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, więc codziennie mam okazję uczyć się czegoś nowego i mierzyć się z ciekawymi wyzwaniami. Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej to ogromny plus, który pozwala lepiej zorganizować czas i znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. Do tego nowoczesne biuro i dostęp do najnowszych technologii prawniczych sprawiają, że praca jest efektywna i satysfakcjonująca.

Edyta

Praca w Kancelarii Adwokackiej Remigiusza Gołębiowskiego to naprawdę coś wyjątkowego. Od samego początku poczułam, że trafiłam do miejsca, gdzie nie tylko mogę rozwijać swoje umiejętności, ale też pracować w świetnej atmosferze. Remigiusz to szef, który nie tylko zna się na rzeczy, ale też naprawdę dba o swoich pracowników. Zawsze znajdzie czas, żeby wysłuchać, doradzić i podzielić się swoją ogromną wiedzą. To niesamowicie motywujące, gdy wiesz, że twoje zaangażowanie i pomysły są doceniane. Każdy dzień w kancelarii to nowe wyzwania i okazje do nauki. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa – cywilnym, karnym, gospodarczym i administracyjnym – dzięki czemu nigdy nie jest nudno. Atmosfera w biurze jest fantastyczna, wszyscy są przyjaźni i chętni do pomocy. Nowoczesne biuro, wygodne stanowiska pracy i dostęp do najnowszych technologii sprawiają, że praca jest efektywna i przyjemna. Regularne szkolenia i możliwość uczestnictwa w branżowych konferencjach to dodatkowy plus, który pozwala być na bieżąco z nowinkami prawniczymi. Co bardzo cenię, to elastyczność, jaką oferuje kancelaria. Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy to idealne rozwiązanie, zwłaszcza gdy trzeba pogodzić obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Dzięki temu mogę lepiej zorganizować swój czas i znaleźć chwilę dla rodziny. Wsparcie współpracowników jest nieocenione – zawsze mogę liczyć na ich pomoc i dobrą radę. To dodaje pewności siebie i pozwala w pełni skupić się na rozwoju zawodowym. Praca w Kancelarii Adwokackiej Remigiusza Gołębiowskiego to dla mnie ogromna satysfakcja i prawdziwa przyjemność. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać, pracować w świetnej atmosferze i czuć, że jesteś częścią czegoś wyjątkowego, to zdecydowanie polecam tę kancelarię.

W Łódź Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski szuka pracownika na stanowisko asystentka stomatologiczna. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Maria

Praca w Kancelarii Adwokackiej Remigiusza Gołębiowskiego to jedno z najlepszych doświadczeń zawodowych, jakie miałam okazję przeżyć. Od samego początku czułam, że trafiłam w odpowiednie miejsce. Atmosfera w biurze jest wyjątkowo przyjazna, a zespół pełen sympatycznych i pomocnych ludzi. Remigiusz Gołębiowski to szef, który nie tylko świetnie zna się na prawie, ale też potrafi stworzyć środowisko pracy, w którym każdy czuje się doceniony. Zawsze znajdzie czas, żeby wysłuchać, doradzić i podzielić się swoją wiedzą. To ogromnie motywujące, kiedy widzisz, że twoje zaangażowanie i pomysły są naprawdę brane pod uwagę. W kancelarii codziennie spotykam się z różnorodnymi i interesującymi sprawami prawnymi, co pozwala mi na ciągły rozwój. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa, od cywilnego, przez karne, aż po gospodarcze i administracyjne, więc każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości. Co więcej, nowoczesne biuro i dostęp do najnowszych technologii prawniczych sprawiają, że praca jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Regularne szkolenia i udział w konferencjach branżowych to dodatkowy atut, który pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami prawniczymi. Bardzo cenię sobie też elastyczność, którą oferuje kancelaria. Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy to strzał w dziesiątkę, szczególnie dla osób, które muszą godzić obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. To niesamowite, jak dobrze można się tu zorganizować i jednocześnie cieszyć się życiem poza pracą. Wsparcie ze strony współpracowników jest nieocenione – zawsze mogę liczyć na pomoc i dobrą radę. Dzięki temu czuję się pewniej i mogę w pełni skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności. Praca w Kancelarii Adwokackiej Remigiusza Gołębiowskiego to prawdziwa przyjemność i ogromna satysfakcja. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać, pracować w świetnej atmosferze i czuć, że jesteś częścią czegoś większego, to zdecydowanie polecam tę kancelarię.

Judyta
@Maria

Zespół w biurze miły a jak relacje z kierownikami? W mojej poprzedniej pracy właśnie w tym był problem.

Wojtek

Potwierdzam.
@Wojtek

Można pogadać o sporcie. Ludzkie podejście. Bez stresu.

Edyta

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Law Offices Remigiusz Gołębiowski
  • Dr. Seweryna Sterlinga 27/29 lok. 510