Opinie o Drzwi Martom (Martom) w Jędrzejów Na Ostrowiu 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Martom. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Martom o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martom w Jędrzejów Na Ostrowiu 1

Leszek

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy firma potrzebuje pracowników, mam trochę małe doświadczenie

asd
@Leszek

Ciągle są oferty na produkcję

Bartosz

Czy tak dobrze się pracuje, że zapomnieliście o tym forum?

Profesor.
@Bartosz

Praca jak na wielu halach produkcyjnych, warunki przyzwoite ( jedne z lepszych w Jędrzejowie i okolicy ). Pozdrowienia dla ekipy ze stolarni :).

Daniel

Podpowiedzcie jeszcze czy poza pensją podstawową jest jakaś premia lud dodatki socjalne?

@Daniel

Premia jest uznaniowa, socjalu brak.

Profersor
@anonymous

jak szukasz socjalu to do MOPS'u

Witek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś o rekrutacji?

asd
@Witek

Zanieś cv i może się firm odezwie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Martom? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
JoX

Witam. Czy ktoś się może orientuje jak wygląda w martom praca na stanowisku kierowcy zaopatrzeniowca ? Konkretnie jakie auta, pensja i co przewożą . No i podejście szefa do kierowców.

Janusz
@JoX

Jeździsz busem, przewozisz drzwi metalowe, załadunek, rozładunek

Aneta

@anonymous, wcześniej pytałam o podobne rzeczy, chodziło mi właśnie o to na jakie dodatki można przede wszystkim w martomie liczyć. Piszesz, że premia jest uznaniowa, a mógłbyś przedstawić warunki, na których, pracowników może na nią liczyć?

marek

Mam pytanie jak wygląda praca obecnie na magazynie i produkcji . Czy można dostać po okresie 3mies np umowę o pracę -etat.?

Bez
@marek

Na magazynie dwie zmiany: 9.00-17.00 i 6.00-14.00 (elastycznie, jeśli pracownik ma potrzebę to zawsze może zamienic się z kolegą). Noszenie drzwi, pakowanie akcesoriów, przyjmowanie dostaw, przygotowywanie dokumentów magazynowych. Po zleceniu zawsze dostaje się umowę o pracę.

Monia

Czy są jakieś przyjęcia dla kobiety w martom dla kobiet ??

Bez
@Monia

Na produkcję.

nowy nowy

Witam. Mam pytanie o stawkę i zarobki dla pracownika z uprawnieniami CNC. I ilu zmianowa praca w firmie?

@nowy nowy

W sezonie dwie zmiany tak jedna.

Aneta

@Zainteresowany, aplikowałeś do pracy? Czy możesz powiedzieć jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna, jak wygląda wdrożenie do pracy? Jak się ma sprawa szkoleń w martom? @Iga, czy możesz napisać coś więcej? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Co według Ciebie jest największym plusem pracy w martom? Jeśli w swoim komentarzu zawrzesz konkretne argumenty będzie on bardziej użyteczny dla czytelników forum. W tym momencie do martom w Jędrzejowie są przeprowadzane rekrutacje - zamierzacie aplikować? Polecilibyście tę pracę?

Witam Jake jest wynagrodzenie na początek na produkcji i ile można dostać po roku

Witam, Co możecie powiedzieć o pracy na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży, bo takie stanowiska firma w dziale handlowym ma utworzone. Interesują mnie następujące fakty: - Jaka podstawa, - Prowizja / Premia? - Plany ambitne / realne? - Marka samochodu (GPS, możliwość użytkowania do celów prywatnych?) - Atmosfera w dziale handlowym? - Inwestują w szkolenia zewnętrzne? Dziękuje za rzetelne i konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

FV
@Zainteresowany

Skoda Fabia lub Octavia wszystkie z GPS, samochód do celów prywatnych w granicach rozsądku, atmosfera różnie bywa, szkoleń zewnętrznych brak.

FX

To jest firma produkcyjna. I czy to będzie Jędrzejów, Pińczów, Kielce, Warszawa to praca i zarobki na produkcji wyglądają podobnie. Może zauważyliście że firmy produkcyjne powstają tam gdzie jest największa bieda i zawsze się znajdzie grupa ludzi która będzie pracowała za najniższą krajową. Także jak ktoś myśli że się zwolni z mar tomu i przejdzie np obok do innej firmy produkcyjnej i tam będzie lepiej to jest w błędzie. Mar tom jest raczej dla młodych, zdrowych, odpornych na stres i presje czasu bo norma musi być. Ciężko sobie wyobrazić gościa w wieku plus 55 lat który śmiga z tymi drzwiami. Zwłaszcza po włożeniu szyby. Ilu widzieliście tam takich osób? To daje do myślenia.

Aneta

@nickiem czyli uważasz, że te 10% w skali tego wynagrodzenia nie ma większego znaczenia? Według mnie - prawdopodobnie dla wielu osób to naprawdę dość duża różnica. W każdym razie - jak jest z tymi stawkami w martomie - możesz odnieść się do tej kwestii?

Aneta

@Zbych a skąd informacja, że wynagrodzenie oscyluje w okół takiej sumy? Najniższa krajowa patrząc na stawkę netto jest sporo wyższa, niż to, co wskazujesz. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w martom?

Nickiem
@Aneta

Tak. Jest SPORO wyższa. Całe 150 zł. Czyli spore 10%.

Zbych

Ostatnio pojawiło się kolejne ogłoszenie, że poszukują pracownika produkcji. Trochę słyszałem o tej firmie, widzę że opinie tutaj też nie za ciekawe. Zarobi się tam 1300 na rękę czy coś więcej ?

Aneta

@Gitara nie jestem pracownikiem martom, a jedynie moderatorem serwisu gowork. Moim zadaniem jest próba podniesienia merytorycznej dyskusji na forum, aby padło tu najwięcej konkretów o pracy w tej firmie.

Aneta

Każdy jakiś ma @gitara, szczególnie może nie podobać się nam charakter szefa, ale jeśli chcemy pracować to trzeba to zaakceptować. Więc pytam jeszcze raz o kwestię poprawy sytuacji w Martomie?

Gitara
@Aneta

Źle to napisałem. Chodzi mi o zmianę podejścia tych dwóch osób do pracowników firmy. A Pani siedzi w biurze i jeszcze widzę zjebki nie dostała

Aneta

Czy w takim razie jest coś @gitara co twoim zdaniem mogłoby poprawić atmosferę w firmie? Forum to miejsce wymiany myśli rownież na linii pracodawca - pracownik, więc każdy głos w dyskusji będzie bardzo cenny.

Aneta

@pączek rzeczywiście tak jak pisze @tytus pracodawca ma prawo wymagać od pracowników, ważne tylko, żeby robił to bez poniżania. Użyłeś też słowa mobbing, który oznacza: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno tutaj wszystkie przesłanki zostały spełnione? Pamiętajmy o dobrym doborze słów w naszych wypowiedziach.

Zostaw merytoryczną opinię o Martom - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Martom?

Zobacz opinie na temat firmy Martom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martom?

Martom