ELMAR Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ELMAR Sp. z o.o.

Janusz

Firma nie jest tak całkiem zła. Może trochę przesadzają z wymaganiami. Ale jest jeden główny sztos, za dużo za szybko za bardzo chcą byc liderem. Budują wielką markę a tu ciśnienie rozsadza wszystko od środka. Ponoć po godzinach trzeba siedzieć żeby wszystko obrobić. Rozumiem żebynie było na wypłaty bo trudno jest i bieda,i i trzeba zasuwać. Ale to nie tak, bardzo dumni są z firmy i widac ze nie ma biedy. Jednak cos jest nie tak.

@Janusz

Jeśli ktoś jest niezorganizowany, to może siedzi po godzinach. Moim zdaniem wszystko można ze sobą pogodzić. Owszem, jest ciśnienie na wynik, ale to w końcu firma handlowa. Im lepszy wynik, tym większa kasa. Firma się rozwija, atmosfera i warunki są OK. W każdej firmie znajdzie się ktoś, kto będzie narzekać. Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma.

Były

Patrząc na ten wpis to widzę, że już nie tylko pod groźba należy udostępniać linki firmy w mediach społecznościowych, ale również wybielać firmę na GoWork xD

Ryszard
@Były

Piszesz o wybielaniu firmy, więc podejrzewam, że masz nieco inne zdanie na temat pracy w tym miejscu oraz tego, co napisała ta osoba. Czy będziesz tak uprzejmy i wyrazisz swoje szczegółowe zdanie na temat pracy w firmie Elmar? Miło będzie poznać Twoje zdanie. Każde zdanie to kolejne elementy podlegające dyskusji, więc chętnie coś od Ciebie ustalę.

@kamil co masz na myśli mówiąc firma rodzinna?

Grzesiek
@Ania

Chodzi o to ze jak ktos z rodziny popelni błąd, to konsekwencje ponosi pracownik spoza rodziny:D

Kamil

Szkoda czasu, niepoważni ludzie. Typowa polska firma rodzinna.

michal

Radze omijac szerokim łukiem. bylem na 2 etapach rekrutacyjnych na stanowisko handlowca. Pierwsza rozmowa-tel o godz 14,30 ,ze na 16.00 mam sie stawic (a mam 100km do celu)-udalo sie i dotarlem. po 2tyg 2etap ,o ktorym poinfomorwano juz 3dni wczesniej, niemniej na wstepie slysze slowa od dyr handlowcow "My nie szukamy handlowcow, mamy komplet..." (po co wiec mnie sciagano 100km?) no nic,po calej godzinnej rozmowie Szef jednak proponuje umowe wraz z nadchodzacym miesiacem z zaznaczeniem, iz jeszcze w obecnym miesiacu musze stawic sie na 2-3dniowe wdrozenie. Stawiam sie na 1wszy dzien wdrozenia-wszystko jest ok, czekam na info kiedy kolejny i nie dostaje przez 2dni zadnej informacji,wiec w srode pisze sam zapytanie kiedy kolejny dzien-dostaje odp ze w piatek....w przeddzien czyli w czwartek dostaje tel.do dyr handlowcow "Proces rekrutacyjny sie skonczyl, nie potrzebujemy na dzien dzisiejszy handlowca, dziekuje"... Taka to profesjonalna firma, ktora obiecuje , a pozniej z dnia na dzien bez zadnego wyjasnienia Dziekuje. Ponioslem straty czasowe, finansowe (na dojazdy), oraz straty-mozliwosc podjecia pracy w innym miejscu-odmowilem gdyz tu szef obiecal z poczatkiem najbliszego miesiaca dac umowe na co przystalem...Niestety niepotrzebnie, OMIJAC Szerokiem łukiem i nie wierzyc w zadne zapewnienia tych "miłych Panów"

Szkoda czasu
@michal

Zgadzam się z opinią w 100%. Kiedyś super firma, szef doceniający swoich ludzi... Dziś niestety już nie. Syndrom Boga im się załączył i myślą, że nie ma lepszych na świecie od nich. Obietnice bez pokrycia, pycha i brak profesjonalizmu to cały Elmar. Zapomnieli że pozycję zdobyli dzięki mega zaangażowanym pracownikom. (usunięte przez administratora) nie mają pojęcia o panujących realiach, ba nie.posiadaja kwalifikacji, żeby zasiadać na takich stołkach. Jeden zaciska pasa, oczywiście kosztem pracowników a drugi przychodzi do pracy po prostu odbębnić swoje i do domu... Podsumowujac, wygląda to wszystko super na pierwszy rzut oka, ale niestety jest to zwykła garażowo-reżimowa firma, której się udało.

były
@michal

W ubiegłym roku szef zaprosił kandydata na rozmowę kwalifikacyjną. Ustalona data i godzina. Szef nie przyjechał na rozmowę, nawet nie zadzwonił do kandydata, żadnego telefonu, żadnej informacji, żadnego przepraszam. Taki to profesjonalizm. NIE WIERZCIE W ŻADNE OBIETNICE.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ELMAR Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

@xyz a macie chociaż podwyżki ?

Korek
@Marta

Jedynie dla państwa

xyz

Atmosfera w obecnej sytuacji sięga zenitu. Wszyscy czepiają się wszystkiego. Towaru pod koronawirusa brak a jak jest to albo pod kluczowe tematy albo "radź sobie". Parcie na sprzedaż X razy większe niż kiedykolwiek bo przecież walczymy o nasze "premie"..... chcę to zobaczyć na koniec kwietnia Wszyscy są źli. Jak szef ma Cie na oku i widzi, że jesteś zaślepiony odblaskiem monitora to znaczy że pracujesz. Nie ma Cie ? To nie pracujesz !!! Ty leniu ! A co tam kogo obchodzi, że nie ma do kogo jechać bo fabryki nie przyjmują osób z zewnątrz ale jak zawsze - Zapraszamy do współpracy, Będzie Pan zadowolony :) :) :)

Zostaw merytoryczną opinię o ELMAR Sp. z o.o. - Trzebnica

• Jak się pracuje w ELMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ELMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELMAR Sp. z o.o.?

ELMAR Sp. z o.o.