ELMAR Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ELMAR Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy serdecznie!

Miło nam powitać wszystkich odwiedzających nasz profil w serwisie GoWork.

Chcemy, aby było to  miejsce do dzielenia się doświadczeniami i opiniami na nasz temat. Jesteśmy tu po to, by udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania, sugestie i uwagi.  Pragniemy również na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem w naszej firmie wszystkim kandydatom, zainteresowanym pracą  u nas. Zachęcamy do kulturalnych wypowiedzi i merytorycznych komentarzy - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Firma Elmar sp. z o.o. od 30 lat dostarcza najlepszą jakość usług w dostawach BHP. Współpracujemy z najważniejszymi producentami BHP, dostarczamy większość środków ochrony osobistej dostępnych na rynku. Wyszukujemy tych producentów, którzy oferują produkty najlepszej jakości. Dzięki renomie mamy dobrą pozycję w negocjacjach cenowych. Budujemy ofertę, która jest atrakcyjna dla naszych Klientów.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail: hr@elmar-bhp.pl
Info Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

A gdzie są komentarze ?

Mańka Nowy wpis

Hejka. :) wyczytałam w ofercie dla Specjalisty ds. Zakupów, że występuje 3-miesięczne wdrożenie na stanowisko. zastanawiam się jak wtedy praca konkretniej może wyglądać i kto w zasadzie cały ten onboarding by prowadził?

Kandydat II Nowy wpis

Podzielam poprzednie opinie na temat systemu rekrutacji. Niestety brak feedbacku, pomimo że było zapewnienie o informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji. Dla mnie to oznaka braku szacunku dla kandydatów oraz kiepskiego systemu rekrutacji , skoro problemem jest wyslanie chociaż krótkiej wiadomości mailowej do kandydatów

Nowy wpis

@Kandydat II

Dziękujemy za wysłanie cv i zainteresowanie naszą ofertą pracy. Ciągle doskonalimy nasz proces rekrutacji. Prosimy o informację bezpośrednio na mail: hr@elmar-bhp.pl, na jakim etapie nie otrzymał Pan/Pani informacji z naszej strony.

kandydat

Dzień dobry Ostatnimi czasu aplikowałem na stanowisko KAM. Byłem już po dwóch rozmowach i dostałem zaproszenie na spotkanie z Prezesem na poniedziałek, był to jedyny termin ponieważ potem prezes miał być nieobecny. Niestety w obecnej firmie zawsze w poniedziałki mam zebrana, na których obecność jest obowiązkowa. W związku z tym do spotkania nie doszło, nowy termin nie ustalony. Największe moje zdziwienie wzbudził fakt, że po pewnym czasie po moim telefonie dowiedziałem się, że firma postanowiła poszukać kogoś z innej lokalizacji. Mam wrażenie, że zatrudniono kogoś na stanowisko, na które aplikowałem. Niby nic ale niesmak pozostaje. Dlaczego? Bo gdybym sam nie zadzwonił pewnie czekałbym na podanie nowego terminu spotkania, ponadto troszkę nie fair jest wyznaczać ludziom pracującym jedno nieodwoływalne spotkanie. Przyznam szczerze pierwszy raz spotykam się z takim postępowaniem.

@kandydat

Dziękujemy za podzielenie się opinią oraz czas i zaangażowanie, jakie włożył Pan w proces rekrutacji. Decyzja o wyborze kandydata była trudna, ponieważ otrzymaliśmy bardzo dużo mocnych aplikacji, do których zaliczyliśmy również Pana kandydaturę, proponując finalną rozmowę. Prowadziliśmy rozmowy z kilkoma kandydatami, z których w momencie kiedy odrzucił Pan zaproponowany termin spotkania, wybraliśmy inną osobę spełniającą kryteria profilu. Informację zwrotną o niekontynuowaniu dalszych rozmów przekazaliśmy Panu w ciągu 5 dni roboczych od ostatniego kontaktu. Dziękujemy za zrozumienie i uczestnictwo w procesie rekrutacji do naszej firmy oraz życzymy szybkiego znalezienia idealnej ścieżki zawodowej.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ELMAR Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Roma

Dzień dobry. zastanawiam się nad tą nową oferta dla specjalisty ds. zakupów. Teraz niedawno spytano o samochody dla KAMów, a mnie zastanawia konieczność posiadania prawa jazdy kat B w przypadku gdy praca ma charakter stacjonarny. Może mi ktoś to wyjaśnić?

@Roma

Dzień dobry! Mimo stacjonarnego charakteru wspomnianego stanowiska, czasami wymagany jest również wyjazd na targi branżowe lub spotkanie do producenta, z którym współpracujemy lub rozpoczynamy współpracę. Stąd w ogłoszeniu wymóg posiadania prawa jazdy kat. B. Zachęcamy do złożenia swoich dokumentów aplikacyjnych. Chętnie odpowiemy na pozostałe pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Ula
@ELMAR Sp. z o.o.

A czy mimo braku prawa jazdy jest szansa na zatrudnienie? Osoba w trakcie wyrabiania uprawnień będzie brana pod uwagę?

czytam wiele opinie o tej firmie i widziałem u nich ogłoszenie na KAM - jakie są auta? i czy można korzystać prywatnie - czy jest GPS? - czy są jakieś limity??

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Poruszony temat jest jedną z kwestii omawianych indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego zachęcamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Dario

Poradnik dla potencjalnego pracownika: 1. Masz jakieś koneksje rodzinne w firmie? - Aplikuj 2. Nie masz koneksji rodzinnych w firmie? - Nie aplikuj

@Dario

Dzień dobry! Przykro nam, że w ten sposób postrzegasz procesy rekrutacyjne w naszej firmie. Twoja ocena nie odzwierciedla jednak rzeczywistego przebiegu rekrutacji. Fakt, że jesteśmy firmą rodzinną, jest dla nas powodem do dumy. Nie oznacza to jednak, że zatrudniamy tylko i wyłącznie spokrewnione osoby. Staramy się, by procesy rekrutacyjne były prowadzone w sposób jak najbardziej profesjonalny i obiektywny. Dobierane przez nas kryteria skupiają się na ocenie kompetencji kandydatów w kontekście stawianych przez nas wymagań na danym stanowisku. Jeżeli Twoje doświadczenia w tym zakresie były inne – zachęcamy do zgłoszenia ich bezpośrednio na adres: hr@elmar-bhp.pl Bardzo nam zależy na równym traktowaniu każdego pracownika. Być może Twoje zgłoszenie pomoże nam dokładnie przeanalizować sytuację i wyciągnąć odpowiednie wnioski, by uniknąć ewentualnych błędów w przyszłości.

@Dario

Ale dlaczego mam wtedy nie aplikować? Uważasz, że taka osoba nie ma w ogóle szans na zatrudnienie czy coś innego masz na myśli? Widzę, że firma odpowiedziała, że zatrudniane są i osoby spokrewnione i nie. Pracownicy są w takim razie równo traktowani, bez zważania na więzy krwi?

Oferta dla Key Account Managera od dwóch tygodni jest nieaktywna? Już na pewno ktoś się dostał? Ciekawi mnie po jakim czasie od rozmowy podpisuje się tu umowę? I czy jest okres próbny? Na jakich zasadach?

Brak szacunku jasnych zasad

W swoim komentarzu porusza Pan lub Pani bardzo ważne kwestie, jednak są one zbyt ogólne, a przez to krzywdzące dla naszej Firmy. Zatrudniamy profesjonalistów i darzymy zaufaniem naszych pracowników i do każdego podchodzimy z szacunkiem. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością i poszanowaniem. Jeśli jednak zauważyłeś/aś jakiekolwiek uchybienia w naszej codziennej pracy, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: hr@elmar-bhp.pl Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, z której możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Informacja zwrotna zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas szczególnie cenna, bo tylko dzięki takim informacjom możemy zmieniać się na lepsze. Zachęcamy też do odwiedzin w siedzibie Naszej firmy i rozmów z pracownikami, by osoby, które zastanawiają się nad podjęciem u nas pracy miały możliwość oceniania naszych wspólnych starań samemu.

byly
@ELMAR Sp. z o.o.

Jak czytam takie wpisy to nóż w kieszeni się otwiera. Brak elementarnego szacunku do człowieka a tym bardziej pracownika nawet z dużym stażem. Motywacja według Leszka, nie ma ludzi niezastąpionych. Firma BHP ale sama nie przestrzega przepisów.

Zuzaa

Czy aktualnie Firma Elmar w Trzebnicy poszukuje osób do pracy??

Cześć wam. : ) czy jest tu może osoba, która już dłużej zatrudniała się jako KAM i mogłaby opowiedzieć o swojej współpracy z Pracodawca? zauważyłem, że ostatnio niektóre osoby we wpisach zaczęły się pracą interesować, może warto? macie także porównanie z innymi miejscami pracy?

Wiola

Ktoś widzę pytał o to, czemu KAMów szukają i na jakie regiony, ja obecnie widziałam oferty na Wrocław oraz Katowice. Doszukiwać się przy tym należy rozwoju czy może jakiś zmian kadrowych? I jak od strony lokalizacji to wygląda? mam na myśli zarobki, czy się różnią?

@Wiola

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Aktualnie Poszukujemy Key Account Managerów w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz transformacją, którą aktualnie wdrażamy i która pozwoli nam na usprawnienie procesów umożliwiających nam stać się jeszcze lepszym pracodawcą. Na wszystkie szczegółowe pytania chętnie odpowiemy podczas bezpośredniej rozmowy w ramach prowadzonych naborów. Dlatego zachęcamy do wysyłania zgłoszenia swojej kandydatury na interesujące Panią stanowisko - https://www.elmar-bhp.pl/kariera

Zenada

Typowa Polska rodzina firma doceniająca tylko osoby z wąskiego grona z grubymi koligacjami. Kreowanie sie na nowoczesna i postepowa nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Sporo pracowników zrezygnowało w ostatnim czasie o czym można sie wiele dowiedzieć „na mieście”. Osoba z ambicjami i chęciami rozwoju nie ma szans na rozwiniecie tam skrzydeł, stanowczo odradzam

Aleksandra
@Zenada

Mówisz, że w tej firmie nie ma możliwości na rozwój... Czyli rozumiem, że firma nie organizuje żadnych szkoleń?

@Aleksandra

Za mojej „kadencji” nie odbywały sie żadne ponad te, które były konieczne do wykonywania pracy. Nic rozwojowego, nic nowego. Firma to naprawde przerost formy nad treścią, obiecywanie złotych gór bez pokrycia.

Natalia
@Zenada

Ale może pensja pozwala na trochę tam pobyć i odłożyć, a przynajmniej złapać jakiś oddech? Z jakiegoś powodu o pieniądzach nie piszesz nic. Czemu?

@Natalia

Pani Natalio, przed zatrudnieniem w naszej firmie przyszły pracownik jest zawsze informowany o wysokości wynagrodzenia. Dążymy do tego, aby proponowane przez nas kwoty były konkurencyjne oraz adekwatne do doświadczenia i umiejętności pracownika. Jesteśmy również otwarci na negocjowanie warunków zatrudnienia, tak aby wynagrodzenie było satysfakcjonujące dla pracownika.

@Natalia

Pensja normalna, przeciętna. Na pewno nie na tyle zadowalająca, żeby trzymać sie kurczowo firmy i wytrzymać powyżej tych kilku przepracowanych lat, o których moge mowic.

NieZrodziny ...
@Zenada

Potwierdzam. Jeśli nie jesteś z rodziny lub nie masz tam tzw plecków omijaj;) No chyba, że lubi się pracę z adrenaliną , kopanie dołków tez jest ulubionym zajęciem to miejsce idealne na takie klimaty. Szef oczekuje donosicielstwa. Ogólnie bardzo toksyczne miejsce. Jedyne plusy to ładne wnętrza i dobra kawa:))) tylko tyle.

@ELMAR Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) nie kłam!!!

Może przyszły
@Były

Hej, jeśli jesteś byłym pracownikiem, czy możesz napisać coś więcej o stanowisku na które teraz poszukują, Key Account Manager. Dlaczego szukają, na jaki region itd.

Były

Rodzinna firma, znasz kogoś to Cię urządzą. Często pracują ludzie bez kompetencji, ale mają układy. Każdy pod każdym dołki kopie. Firma niby wspierająca sport, sponsor Tour de Pologne, a żal im na multisport. Benefity tutaj to porażka. Na święta paczki z mięsem. Nikt nie słucha potrzeb pracowników. Wynagrodzenie jest porządne za wykonywana pracę, miejsce oraz zasoby materialne do pracy też są zapewnione. Nie ma zastrzeżeń. Odbywają się szkolenia, cotygodniowe lekcje angielskiego. Wycieczki integracyjne to bardzo pozytywny aspekt.

Maja
@Były

padło stwierdzenie, że potrzeby pracowników nie są wysłuchiwane, a przez kogo i w jaki sposób są one oznajmiane? o jakie konkretnie chodzi? i kwestia tych wspomnianych szkoleń również ciekawi, bo to nie pierwszy raz gdy pada o nich mowa. rozwiniesz ich merytorykę?

@Maja

Najlepszym przykładem braku spojrzenia na potrzeby pracowników to gdy zatrudniony poprzednio HR chciał coś zmienić w paczkach świątecznych i zrobił ankietę wśród pracowników co chcieliby dostać to tego samego dnia miał rozmowę z zarządem. Wcześniej jeszcze próbowała załatwić multisport. Następnego dnia przestała pracować w firmie. Paczki zostały bez zmian. Nie patrząc na ankiety wypełnione przez pracowników. Szkolenia są ale nieadekwatne do potrzeb.

Z Łodzi nie jestem to nie wiem do końca, ale czy masz na myśli, że jest teraz nieczynny czy coś w ten deseń? Jest gdzieś jakaś oficjalna informacja na ten temat? I ile osób w zasadzie się tam zatrudniało?

A to ' pod górkę ' to co dokładnie oznacza? Zarobki mimo wszystko macie zbliżone bez względu na to czy jesteś z rodziny czy nie? Czy przez te intrygi pracownicy ( tacy, którzy nie zawinili) ponoszą jakieś konsekwencje?

Jaka ocena z pracy handlowca? Widziałem, że prowadzona jest rekrutacja. Tak jak zostało wspomniane to praca w terenie a na jakich warunkach? jakie auto się dostaje i jakie są zasady jego użytkowania? Prywatnie tez można? I czy występują jakieś wąskie widełki placowe czy raczej występuje spory rozrzut?

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie procesami rekrutacyjnymi, jakie obecnie prowadzimy w związku z rozwojem firmy. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy podczas bezpośredniej rozmowy w ramach prowadzonych naborów. Dlatego zachęcamy do wysyłania zgłoszenia swojej kandydatury na interesujące Pana stanowisko

@ELMAR Sp. z o.o.

A czy na stanowisko handlowca mogą też liczyć osoby bez doświadczenia? Jeżeli tak to jak wygląda okres wdrożenia takiego pracownika?

Eliza

Jaki taki właściwie mógł być problem z tymi paczkami, że po tych ankietach ich nie zmieniono? Jest tu jeszcze jakieś drugie dno? Pytam, bo ciekawa jestem czy w tym roku także będzie mięso? Czy ogólnie spece od obsługi klienta są jeszcze przyjmowani? widziałam parę wygasłych ogłoszeń w internecie i tak tu trafiłam. Mam doświadczenie wiec chce sprawdzić warunki. teraz to głównie praca na słuchawce czy jednak cos w terenie tez się dzieje?

@Eliza

Szanowna Pani! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Aktualnie jesteśmy na etapie transformacji, która pozwoli nam na usprawnienie procesów pozwalających nam stać się jeszcze lepszym pracodawcą. W nawiązaniu do Pani pytania, obecna rekrutacja prowadzona jest do działu handlowego, co wiąże się z pracą w terenie. Zachęcamy do wysyłania swojego CV i aplikowania na aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne.

Maja

witam, widziałam tę opinię sprzed roku o tym, że firma dba o swoich pracowników, chciałabym poznać szersze odniesienie się co do tego stwierdzenia w kontekście pracy jako specjalista do spraw zakupów. Tego typu ogłoszenie jest wystawione na stronie firmowej. Czy ktoś jest w stanie opisać aktualny przebieg pracy na tym stanowisku w tym roku? W opisie podkreślona została duża dawka wiedzy branżowej, o jakiej konkretnie mowa? Wspomniany rozwój osobisty o co się opiera?

szpaczek

Bardzo dobra firma ,która dba o pracownika.

Tonący brzytwy sie chwyta

Dlaczego jedna z najbardziej merytorycznych i rzetelnych opinii została usunięta? Prawda w oczy kole?

Mirosław
@Tonący brzytwy sie chwyta

Co tam było napisane? Możesz przytoczyć chociaż fragmenty?

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami tą cenną opinią, wskazanie zarówno pozytywów, jak i podzielenie się krytyką. Chcemy, aby praca w Elmarze była satysfakcjonująca dla naszych Pracowników i jesteśmy przekonani, że wszystkie opinie, również te negatywne, są szansą na rozwój naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę z niektórych niedociągnięć. Obecnie pracujemy nad ogólnymi i indywidualnymi programami szkoleniowymi, aby realizować potrzeby rozwojowe naszych pracowników. Podobnie sytuacja wygląda ze świadczeniami, nad rozszerzeniem których również pracujemy. Na pewno określonym kwestiom, o których wspominasz, przyjrzymy się uważniej i wyciągniemy wnioski. Jeśli chcesz podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami, co i jak moglibyśmy poprawić to zapraszamy do kontaktu: hr@elmar-bhp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o ELMAR Sp. z o.o. - Trzebnica

• Jak się pracuje w ELMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ELMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELMAR Sp. z o.o.?

ELMAR Sp. z o.o.