Opinie o Tomasz Mamrot Diagnoserwis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tomasz Mamrot Diagnoserwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tomasz Mamrot Diagnoserwis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Mamrot Diagnoserwis w Warszawa

Janek Nowy wpis

Zgłosiłem rekalamacje , " naprawionego " sprzętu i spotkałem się z bardzo nie smacznym podejściem . Gość krzyczał i próbował mi wmówić że tak to powinno działać. Poszedłem do innego serwisu i wystawili mi note odnośnie błędu po stronie tej firmy. Nie polecam zapłaciłem bardzo dużo pieniędzy i zostałem obrażony a na dodatek ośmieszony

Pedro Nowy wpis

Wiecie może co dzieje się w firmie i czy teraz warto szukać tu pracy?

wczele Nowy wpis

Nie polecam! Przyniosłem do naprawy Macbooka Pro, dwukrotnie Panowie wymieniali podzespoły, kasowali pieniądze, a komputer nie działa. Straciłem czas (cała operacja trwała ponad dwa tygodnie) i pieniądze Kategorycznie odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. Są nierzetelni i mam wrażenie nie mają pojęcia o serwisowaniu Maców.

Robert Nowy wpis

Klienci firmę chwalą ale zastanawiam się dlaczego pracownicy nic nie piszą. Jest taj dobrze pracować w firmie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Tomasz Mamrot Diagnoserwis? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
miki

podrzucam kontakt do dobrego serwisu w Warszawie, naprawialem ostatnio u nich s6 wymiana szybki i nowa bateria, podobno jest tez opcja z dojazdem do klienta ale o tym nie wiedzialem http://serwis-iphone.pl/

bujkan

word, czsaami jakieś 2-3 dniowe obsuwki mogą się trafić i nie powinno to szczególnie nikogo dizwić. Wszystko zależy od tego jak regularnie klienci płacą.

d4nt3

Diagnoserwis to firma z historią, działają na rynku Polskim od 16 lat, tak przynajmniej zapewnia mnie właściciel firmy, co mogę powiedzieć jestem związany z tą firmą od wielu lat naprawdę polecam

Kami

Super serwis naprawa moje Macbook Air trwala 3 dni komputer super działa. Dziękuje paniowie

Gośka

Nie polecam, opryskliwi i aroganccy. Dałam miniaka do naprawy z uszkodzonym dyskiem. Trzymali 2,5 tygodnia. Po kilku telefonach, gdzie rozmawiałam z mocno poirytowanym szefem słyszałam tylko, że robią ale to wymaga czasu... Prośby o informacje jak uszkodzony dysk słyszałam tylko - totalnie. Szkoda czasu i nerwów. Nie zrobili, odebrałam i jeszcze dostałam info, że jak się nie znam to powinnam sobie poczytać o dyskach. Na szczęście to nie jedyny serwis Apple w Warszawie.

Nie polecam. Panienki nadasane, informacji o naprawie tel brak. Musialam sama sie upominac a na koniec jak przyjechalam po odbior zastalam kartke zaraz wracam. Zadzownilam, pani sie pojawila po 15 min zamiat 10 Jak zapewniala. Tel oddalam sprawny z mala kropka na ekranie a okazalo sie ze zupelnie nie dziala...

marek

Szybko i profesjonalnie, 4 dni i macbook po zalaniu jak nowy polecam naprawę

asd

Nie polecam trzymają mój telefon 2 miesiace i nic dalej nie wiadomo mieli oddzwonic 4 razy i żadnego kontaktu za każdym razem te same pytania całkowicie niepoważni!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Mamrot Diagnoserwis - Warszawa

Tomasz Mamrot Diagnoserwis
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Tamka 40 lok. 54
    00-355 Warszawa