diagnoserwis

Opinie o diagnoserwis

asd 2013-03-23 10:47:33
Nie polecam trzymają mój telefon 2 miesiace i nic dalej nie wiadomo mieli oddzwonic 4 razy i żadnego kontaktu za każdym razem te same pytania całkowicie niepoważni!!!
marek 2015-07-06 23:18:32
Szybko i profesjonalnie, 4 dni i macbook po zalaniu jak nowy polecam naprawę
Anonim 2015-09-11 11:43:38
Nie polecam. Panienki nadasane, informacji o naprawie tel brak. Musialam sama sie upominac a na koniec jak przyjechalam po odbior zastalam kartke zaraz wracam. Zadzownilam, pani sie pojawila po 15 min zamiat 10
Jak zapewniala. Tel oddalam sprawny z mala kropka na ekranie a okazalo sie ze zupelnie nie dziala...
Gośka 2015-09-23 22:29:12
Nie polecam, opryskliwi i aroganccy. Dałam miniaka do naprawy z uszkodzonym dyskiem. Trzymali 2,5 tygodnia. Po kilku telefonach, gdzie rozmawiałam z mocno poirytowanym szefem słyszałam tylko, że robią ale to wymaga czasu... Prośby o informacje jak uszkodzony dysk słyszałam tylko - totalnie. Szkoda czasu i nerwów. Nie zrobili, odebrałam i jeszcze dostałam info, że jak się nie znam to powinnam sobie poczytać o dyskach. Na szczęście to nie jedyny serwis Apple w Warszawie.
Kami 2015-10-02 16:18:00
Super serwis naprawa moje Macbook Air trwala 3 dni komputer super działa. Dziękuje paniowie
d4nt3 2015-12-20 16:28:34
Diagnoserwis to firma z historią, działają na rynku Polskim od 16 lat, tak przynajmniej zapewnia mnie właściciel firmy, co mogę powiedzieć jestem związany z tą firmą od wielu lat naprawdę polecam
bujkan 2016-05-11 21:23:23
word, czsaami jakieś 2-3 dniowe obsuwki mogą się trafić i nie powinno to szczególnie nikogo dizwić. Wszystko zależy od tego jak regularnie klienci płacą.
Zostaw swoją opinię o diagnoserwis - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie diagnoserwis