Opinie o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz o rekrutacji.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz w Warszawa

zz

Badania krwi mogą być mylone bo pracownicy szkolą się sami. Nikt im nie pomaga. Kierownik, były kierowca nie zna sie na niczym poza zarabianiem kasy dla siebie. To samo jest z wynikami moczu.

Sławek

Witam Jak taka firma może pomylić się z wynikami krwi. Jeszcze przy mnie lekarz dzwonił do państwa i potwierdzał wyniki badań. Pracownik potwierdził że są prawidłowe sam słyszałem. Poprosiłem rano lekarza o natychmiastowe pobranie psu krwi i wysłać do innego laboratorium I po drugich wynikach wiadomo było że LAB _ WET się pomylił. Opiszę państwa firmę na każdym portalu że nie nadajecie się wykonywać badań.

Witam. Pracowałem w Labwet bardzo długo. Kilka lat. Dobrze wspominam ten czas, atmosfera miła, robota ciekawa, grafik można sobie dogadać. Pieniądze też w porządku. Pracę zmieniłem bo musiałem wyjechać, ale w CV miałem Labwet i dobrze to wyglądało. Polecam.

najrob

Ale jest możliwość zarobienia większych pieniędzy a za leżenie nikt nie zapłaci!!

@najrob

Jest mozliwość zarobienia większych pieniedzy, jeżeli pracuje sie 12 godzin codziennie i jeszcze trzeba sie umieć dogadać z kimś kto tworzy grafik. Chętnych na dorobienie jest mnóstwo a osoba układajaca grafik preferuje tych których lubi.

@najrob

Zależy czym są większe pieniądze. Pracując 250-300h osiągnięte zarobki wynoszą 4-5tys wiec o jakich większych zarobkach mówimy? Nie ma płacenia dodatków za nadgodziny itd.

Dariusz
@JT

Są może inne dodatki takie jak premie frekwencyjne lub za dobre wyniki?

@Dariusz

Nic z tych rzeczy premia jak jest dużo pracy ale przez cały tydz jeden dzień gorszy i nie masz nic i dodatki za niedziele i święta Twój wkład i starania nie mają nic do rzeczy.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz na stanowisko Laborant / Laborantka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
DTY

umowa śmieciowka na początek, potem o pracę na najniższa krajowa -praca 12 dni z rzędu i tylko 2 dni przerwy z czego niektóre z tych 12 dni są po 12 godzin, ponad 200 godzin miesięcznie to norma, prawo pracy ze tak ujmę "istnieje wybiórczo" -Stawka godzinowa 12 zł -wszechobecne donosicielstwo i ogólnie toksyczna atmosfera -jakość pracy i sprzętu pozostawia wiele do życzenia -przez kilka miesięcy w roku więcej pracy niż rąk do pracy Podsumowujac: Jeśli ktoś jest pracoholikiem, nie ma życia poza pracą i wystarcza mu 2 weekendy wolne w miesiącu, nie interesuje go większą emerytura niż ta najniższa i ma nerwy że stali to jest to praca w sam raz. Dla reszty ludzi odradzam.

Dariusz
@DTY

Piszesz sporo niepochlebnych uwag pod adresem firmy. Nie dodałeś na jakich umowach pracują pracownicy. Są stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie?

@Dariusz

Umowa zlecenie. Pierwsze 3 miesiace 12 na rt eke po tem umowa o,prace 2500 brutto. W tej chwili z tego co sie zorientowałam nawet za sprzątanie płacą wiecej. Magazynier w Warszawie zarobi 3400 brutto. Jak ktoś chce zasuwać prawie za darmo droga wolna. Tylko trzeba pamiętać o ogólnym donosicielstwie ,plotkach i mobbingu. No i o tym że Szef na niczym się nie zna. Zaczynał jako kierowca.

@Dariusz

Umowy głównie o pracę czas nieokreślony na minimalna.

Czy pracodawca Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

gosiag

Dziwne pytanie. Jak może motywować do pracy ktoś, komu zależy tylko na własnym zarobku a nie zarobku ludzi których się zatrudnia? Jak może motywować do pracy ktoś, kto nie płaci chorobowego, a za urlop płaci za sześć a nie osiem godzin? Jak może motywować do pracy ktoś, kto zatrudnia za mało pracowników do pracy której jest za dużo?

Jak wyglądają aktualności firmy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

AT

Większość opinii tutaj bardzo trafna. Praca w większości ponad możliwości jesli chodzi o obowiazki nierzadko ponad 250h miesięcznie. Umowa po 3 miesiącach na najniższa krajowa, nijak się ma do zarobkow, stawki na godzine bez rewelacji ok 13-15zl przy 25-28 dniach pracujących w miesiacu czyli pełnej dyspozycyjności wydają się śmieszne. Takie same wynagrodzenie kierowców jak i laboratorium. Jak juz ktoś napisał laboratorium całodobowe wiec niedziele i święta również można spędzić w pracy. Atmosfera w pracy daleka od ideału gps w autach ciągły nadzór szefostwa. Na szczęście w laboratorium kamer brak wiec do big Brother jeszcze trochę choć ludzie spędzają tam pół życia. Nie polecam dla kogoś ktoś poza pracą chce od życia coś wiecej

@AT

kamery sa. tylko nie wszedzie. Np. w Punkcie pobrań marteriałału

Ali

Mam zapytanie n.t. tej firmy a mianowicie jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i chciałbym dowiedzieć się czegoś o tej firmie chodzi mi szczególnie o warunki pracy, zarobki,jak jest z weekendami, jaka jest atmosfera w pracy, jakie mają samochody do dyspozycji (marka, rocznik). Szukam pracy na stanowisko kierowcy kuriera. Proszę o opinię z tego roku 2018 czerwiec-lipiec. Z poważaniem M.S.

Bożena
@Ali

Od Twojego komentarza minęło już trochę czasu i domyślam się, iż odbyłeś już rozmowę rekrutacyjną do Lab - Wet Laboratorium Weterynaryjne / Diagnostyczne. Mam rację? Jeśli tak, to czy będziesz tak miły i napiszesz coś więcej na temat rozmowy rekrutacyjnej, którą odbyłeś? Jakie miałeś zadania do wykonania, bądź na jakie pytania musiałeś odpowiedzieć?

@Ali

Pracowałam tam 3 m-ce.Stawka godzinowa 12 zł za godzinę. Pensja na kontro 1634 a reszta do ręki na lewo. Zwolniłam sie W tejmchwili w wielu innych zakładów dostanieszx do ręki 16 - 20 zł. Dziadostwo a praca 7 dni w tygodniu.

@Bożena

Rozmowa rekrutacyjna polega na tym, iż kierownik mianujący sie jako dyrektor mówi ile zarobisz i na czym będzie polegała Twoja praca. Nie mówi tylko o tym, że bedziesz poracować 7 dni w tygodniu, żeby coś zarobić. Poza tym za urlop i zwolnienie płaci Ci za sześć a nie osiem godzin. Z ZUS nie dostaniesz bo nie rejestrują chorobowego. Starczy? Pracowałam 3 m-ce. Płaca pod stołem. Na konto mało.

@Bożena

Nie radzę. Chyba, że jestes zdesperowana

Stefan

@Iruchi, namawiam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy oraz umowy w Lab-Wet, Twoja obecna opinia nie jest zbyt wyczerpująca, proszę udziel nam więcej informacji jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, premii oraz możliwość rozwoju i szkoleń?

Iruchi
@Stefan

Po 3 miesiącach umowa o pracę z najniższą krajową, perspektywy rozwoju napewno nie ma, jako kierowca..

@Iruchi

I na dodatek jako kierowca masz GPS, wiec kierownik wie gdzie sie zatrzymujesz. Czego nie wolno Ci robić. Wiem bo pracowałam tam i opowiadali mi o tym inni kierowcy

@Iruchi

Po trzech miesiacach brutto 2500.

dytka

Nie daj Boze zahoreować, wylatujesz z dnia na dzień. Nie ma ubezpieczenia chorobowego, chyba ze sam się ubezpieczysz. Plotki donoszone do szefa który uwielbia ich słuchać. Pracowałam w kilku firmach. Mam za soba 30 last pracy ale w czyms takim nigdy. Płaca do reki to kryminał, Szef niczego sie nie boi. Nie polecam nikomu, no chyba, że ktos uwielbia pracować w atmosferze plotek i mobbingu, bez pensji na konto

zz

Labwet w Warszawie to nie laboratorium tylko fabryka w której badania wykonyuwane sa na pałę . Mała liczba ludzi, bardzo niskie zaROBKI - 1600 NA REKE DO TEGO CZĘŚĆ POD STOŁEM. sZEF NA NICZYM SIE NIE ZNA. nIE MA KOGO ZAPYTAĆ. rAZ ZROBIONO BADANIA MOJEGO PSA I GDYBY NIE TO, ŻE LEKARKA NIE UWIARZYŁA W WYNIKU PIES BY NIE ŻYŁ. ŻENADA

gg

W tej firmie badania wykonywane sa po łebkach. Nie wszyscy sa przeszkoleni. Kierownictwo płaci pensję minimalną i do tego najczęściej do ręki czyli nielegalnie. Dużo badań, mało ludzi.

Miko

Poznan najlepsza ekipa ???? M.

Iruchi

Na każdym kroku kontrola , auta gps maja wiec ciągle Cię śledzą nie można nawet zjechać do sklepu tylko ciągle jazda i jazda..

Natalka123

Pani Ela kierowniczka, której jedynym sposobem zarzadzania personelem jest mibbing, , toksyczna załoga skutecznie rujnująca psychikę oraz niewolnicza praca 12 dni pod rząd na śmieciówce, bierzcie i nie dziękujcie......

Nie wiem jak jest w innych oddziałach ale jeśli chodzi o Warszawę to: -umowa śmieciowka na początek, potem o pracę na najniższa krajowa -praca 12 dni z rzędu i tylko 2 dni przerwy z czego niektóre z tych 12 dni są po 12 godzin, ponad 200 godzin miesięcznie to norma, prawo pracy ze tak ujmę "istnieje wybiórczo" -Stawka godzinowa nie jest najgorsza bo umowa na najniższa krajową, to już kwestia gustu co kto woli. -wszechobecne donosicielstwo i ogólnie toksyczna atmosfera -jakość pracy i sprzętu pozostawia wiele do życzenia -przez kilka miesięcy w roku więcej pracy niż rąk do pracy Podsumowujac: Jeśli ktoś jest pracoholikiem, nie ma życia poza pracą i wystarcza mu 2 weekendy wolne w miesiącu, nie interesuje go większą emerytura niż ta najniższa i ma nerwy że stali to jest to praca w sam raz. Dla reszty ludzi odradzam.

zea

nie polecam, niewolnicza praca z jednym weekendem wolnym na dwa tygodnie (w najlepszym wypadku, bo bywa znacznie gorzej) i mobbingiem ze strony kierowniczki

Praca

Kraków lab-wet praca straszna, pijani pracodawcy, imprezy w domu, zero zasad BHP, az sie prosi żeby ich zgłaszać co dzień, omijanie podatków ! wszystkie przepisy są naginane i łamane prawa pracowników !! Niejasne warunki pracy

re
@Praca

Praca lepsza niż żadna tak źle nie ma, to chyba jakaś pomyłka :P

anonimowy

praca jest straszna w okropnie szkodliwym otoczeniu toksycznej załogi

Zostaw merytoryczną opinię o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz - Warszawa

• Jak się pracuje w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Zobacz opinie na temat firmy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Wita Stwosza 30
    02-661 Warszawa