Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński

Opinie o Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński

O czym wy piszecie Pracuje w tej firmie pare lat i złego słowa nie moge powiedzieć Atmosfere w pracy stwarzamy my pracownicy nie pracodawca Nalezy robić swoje i nie patrzeć na kogoś A kamery? No może to mało komfortowe ale gdzie dziś ich niema jestesmy obserwowani wszędzie w sklepie na ulicy w banku na poczcie i jakoś to nie przeszkadza Jak ktoś uczciwie pracuje to kamer sie nie boi A zresztą rynek pracy otwarty więc zawsze możecie zmienić prace Wszędzie dobrze gdzie nas niema

Ewelina

No wiesz, tak różne opinie (w tym negatywne) biorą się z tego, że każdy z nas może oczekiwać czegoś zupełnie innego od swojego pracodawcy. I jest to normalne. Ale owszem - atmosferę w pracy stwarzają sobie sami pracownicy. A z kolei kamery są już w większości miejsc pracy. A jak z wynagrodzeniem w Vet-Lab? Jest adekwatne do obowiązków?

Neutralny

Jak lubisz kamery to idź do Big Brother :D może w kiblu lub podczas prysznica też Cię kameruja i to lubisz . Bo za 3 tys brutto za mc przy prawie 20 h pracy dziennie to tak trochę nie za dobrze . Do tego Jak się zachce to się do kogoś wydzwania. Piotruś jak chcesz mieć dobre opinie to se nie pisz komentarzy bo jedna pozytywną opinia Ci na prawdę nic nie da.

@Neutralny

Jezeli pracujesz 20h godzin dziennie to szacun Masz tylko 4h na umycie sie zjedzenie czegoś dojazd do pracy No naprawde podziw A tak zapytam śpisz w weekend czy tez pracujesz?

Agata

Jestem bardzo zadowolona z usług lecznicy . Szczerze wszystkim polecam . Lekarze profesjonalni , wyposażenie na najwyższym poziomie ( lepsze niż w szpitalach dla ludzi????). Mam 5 kotów i psa , różne przypadki nam się przytrafiły ale zawsze w tym miejscu mogę liczyć na pomoc w cenie adekwatnej do usług .

Dani

Dwa tygodnie temu zawiozłam mojego kotka do Pana Piotra podjął leczenie i wydawało sie ze stan sie poprawia . Wczoraj po powrocie z kliniki musiałam zostawić kotka na pare godzin samego.Lekarz nie poinformował mnie o zagrozeniu zycia,niestety po powrocie do domu zwierze leżało martwe.Był to niestety dzien urodzin mojego 15 letniego syna .Moja Mama była bardzo przywiazana do kotka niestety nie miałam odwagi poinformować jej o tym fakcie.ma ona powazna miazdzyce i pewnie zajmnie jej to wiele czasu zanim pogodzi sie z jego utratą. Jestem przekonana ze był to błąd lekarski. Moze ktoś mi odpowiedzieć co moge zrobić.czy potrzebna bedzie autopsja? Czy zwroca mi tylko koszty leczenia i cały sprawa ucichnie. Jesli to była wina lekarza chce zeby pociagnieto go do odpowiedzialności. Czekam na wasze odpowiedzi.co wy zrobiliścieby na moim miejscu?

Jasiek

Zawsze można zmienić pracę ale nie rozumiem tego narzekania bo firma ma dobre opinie!!

Wiesiek
@Jasiek

Co to znaczy "dobre opinie"? Gdzie je można znaleźć?

@Jasiek

Gdzie ma dobrą opinię ? Bo chciałbym chociaż z 3 pozytywne komentarze oparte na faktach a nie odpowiedziach szefostwa vet lab Brudzew żeby swoje notowania poprawić. Traktowanie pracowników - mniej niż zero . Place - chce się wyć A całość mogę podsumować tylko moim ulubionym utworem. " nic nie może przecież wiecznie trwać co zesłał los trzeba będzie stracić "

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Kas

Jako klientaka uwazam ze Lab vet to niekompletnye laboratorium z jakim mialam styczność a mialam doczynienia z roznymi placowkami poniewaz mialam hodowle kotow i zmuszona bylam do korzystania z takich placowek. Lab vet to niekompetencja i ignorancja ktora ma za nic zdrowie zwierzęcia i jego dobro totalna znieczulica a rozmowa z paniami z obslugi klienta jest jak walenie kamieniem w mur. Nikomu nie życze aby wyniki zwierzęcia nie trafily w rece tego fatalnego laboratorium szczegolnie gdy zwierze walczy z czasem a wynik na ktory sie czeka jest sprawą zycia lub smierci zwierzaka.

@Kas

Jedyna sensowna opinia ! Zgadzam się w 100%

Jakie są mocne strony pracodawcy Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński?

Zapytaj jego asystentki zna jego wszystkie " twarde" strony :D

domin026

czy ktoś zna ceny usług

Neutralny
@domin026

Za drogie stanowczo . Miałam parokrotnie źle doświadczenia z cenami w vet lab. Dobry weterynarz jest w Kościelcu. !. Jadąc do niego się okazało że prawie 30 % przeplacalam .

Darek

Czy placowka szuka na staż

xxx

atmosfera straszna, wszędzie kamery, nie polecam

XXX

Nie polecam pracy w tej firmie kategorycznie odradzam, traktowanie okropne. Brak odpowiedniego zarządzania i wszechobecne kamery.

Ja.

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera jest okropna, traktowanie jeszcze gorsze. Zgadzam sie z poprzednimi opiniami w zupełności. Jeśli chodzi o punkt przyjęć prób "kierowniczka" wrecz odstrasza niż zachęca do pracy- z tego wynika rotacja pracowników, zreszta nie tylko na tym stanowisku. Zarzadzanie fatalne. Wieczna obserwacja, podluschy. Szczerze nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

pv

Firma z mocnym korporacyjnym odchyleniem...niestety jedynie w obszarach wygodnych dla pracodawcy. Zarzadzanie fatalne. Osoby zarządzające bez właściwych kompetencji do kierowania zespołem ludzi no i wszechobecna kontrola wideo...i audio. Pieniądze bez szału. Umowa o pracę najniższa z możliwych...i to podobno dla dobra pracownika;)

xyz

W żadnym wypadku nie podważam pracy dr Piotra Kwiecińskiego, jest porządnym lekarzem! Natomiast co do atmosfery - kategorycznie odradzam! Jak w każdej pracy zawsze znajdzie się osobą, która uważa się za nie wiadomo kogo, a de facto jest przeciętnym pracownikiem. To jak traktują ludzi jest okropne! Czy szpiegostwo w pracy prowadzi do normalnej atmosfery między pracownikami ? Miałem do czynienia z różnymi ludźmi, i zawsze stwarzaliśmy dobre warunki pracy, ale w takich warunkach jak tam nie da się pracować! Szczerze nie polecam!

HH

Czy może ktoś powiedzieć coś na temat pracy w Vet Lab Brudzew? Jaka atmosfera, traktowanie, pieniądze?

vvv
@HH

Pieniądze przeciętne, o traktowaniu można by długo opowiadać, zależy od twojej chwilowej przydatności dla firmy i uległości wobec panujących zasad

xyz
@vvv

Spytam krótko - czy polecił/a byś Vet-lab jako pracodawcę?

vvv
@xyz

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński - Brudzew

• Jak się pracuje w Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński?

Zobacz opinie na temat firmy Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński?

Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński