Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński

Opinie o Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński

Krystyna Nowy wpis

Hej, rekrutują teraz do zespołu Technika Weterynarii. Szkoda tylko, że nie podzielili się tym, co oferują, bo wymagania i oczekiwania są sprecyzowane. Raczej nie chcialabym aplikowac w ciemno, możecie napisac mi mniej wiecej ile wynosza zarobki, czy pracownik może tu liczyć na jakiekolwiek benefity?

Agnieszka Nowy wpis

Piękna czysta przestronna Przychodnia dla zwierząt, niczym oceanarium :) dla młodszych właścicieli chorego pupila. Byłam dzisiaj bez zwierzaka, Pani dr Paulina fachowo doradziła , dodam że bez umówionej wcześniej wizyty. Pani w recepcji- superkoordynator, mimo kilku pacjentów świetnie organizuje przyjęcia pacjentów i porady. Ogólnie profesjonalizm i komfort. W zestawieniu z pseudoprzychodnią w mojej miejscowości gdzie technik udaje lekarza to supernowoczesna klinika. Polecam

grodar

Od prawie 2 lat leczę moje psy w tej klinice i jestem bardzo zadowolony. Najważniejszym aspektem jest fakt że klinika jest czynna przez 7 dni w tygodniu i w razie nagłego przypadku można liczyć na pomoc gdy inne gabinety weterynaryjne są nieczynne. Klinika jest dobrze wyposażona w urządzenia diagnostyczne (Tomograf, Rentgen i USG). Do tego pracuje tam kompetentny i zaangażowany personel medyczny, lubiący zwierzęta. Co istotne nie ma problemu z dodzwonieniem się. Gdy telefon jest zajęty recepcja oddzwania do klienta ( w służbie zdrowia to rzadkość).

Grażyna
@grodar

hej, to super, a jeśli chodzi o personel to orientujesz się pewnie czy często są tam nowe twarze? Chciałabym się do nich załapać, ale od dawna nie ma nowych ofert, ale może po prostu wszyscy długo tam pracują ;p

grodar Nowy wpis
@Grażyna

Personel medyczny jest stały. Nie zauważyłem żeby się zmieniał.

Maria Nowy wpis
@grodar

To dobrze świadczy o firmie. Widziałam w sieci, że kiedyś szukali technika weterynarii i proponowali 2800 brutto. Ile teraz można zarobić na tym stanowisku? Możliwe jest przyjęcie chociaż na pół etatu?

Ewelina

Jeśli przez luźną atmosferę rozumiesz zaszczucie, mobbing, ciągłe monitorowanie przez kamery, przełożonych-socjopatów i klimat tykającej bomby, to tak, atmosfera jest bardzo luźna.

Maja
@Ewelina

czyli ironicznie zostało to ujęte? a można dopytać z jakiego roku pochodzi ta opinia? została wystawiona jako były pracownik za interesowałaby mnie aktualna sytuacja tutaj. do dziś były tu większe rotacje czy stabilny skład pracuje?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Maja

Firma jak najbardziej wydaje się być dobra. Podobno wypłaty są na czas, personel uznany ogólnie jest za miły i przede wszystkim organizują tutaj praktyki. Odbywał może ktoś je niedawno i by opowiedział jak to wygląda? Są normalnie płatne?

doktor

Pomyśleć, że wszystko rozpoczeło się od dobrego układu z osobą pracującą w Konspolu. Tam Piotr poczuł pieniądz, nauczył się od tej osoby jak trzeba robić interesy i jak się szybko zarabia dobre pieniądze.

Przemysław
@doktor

Piszesz o właścicielu firmy? Co ci przeszkadza że prowadzi firmę i zarabia pieniądze? Pracujesz tu i masz jakieś obiekcje co do warunków zatrudnienia? Napisz wprost.

Ktoś
@doktor

Zazdrość przez Pana przemawia. Nikt Panu nie bronił uczyć się od lepszych i zdobywać szczyty ????.

Ktoś

Na szczepienia ostatnio jeżdżą osoby od sprzatania . Nie mają żadnego szkolenia i doświadczenia. Jak nie ma kto jechać wysyłają kogo popadnie. Jest w firmie kilka osób na specjalnych warunkach głównym zadaniem ich jest donoszenie na koleżanki z pracy.(usunięte przez administratora)Traktowanie okropne.

Xxx

Bzdura totalna...Przez 7 lat pracy w tej firmie ani razu nie zdarzyło się aby wypłata nie była na czas!!! Baa zdarzało się, że była nawet 6 dni przed terminem.

@Xxx

Zgadzam się pracuje 11lat i nigdy nie zdarzyło się żeby wypłata była później niż 10 Przeważnie jest 3-4 dni przed 10

Stefan

O, to dobra wiadomość. Może to po prostu przypadek albo błąd, że ktoś nie dostał w terminie. A warta ta wypłata chociaż coś? :D Pewnie z premią znacznie lepiej wygląda?

Iwona

Cześć, właśnie miałam pytać, czy Vet-Lab zatrudnia techników weterynarii, ale widzę, że jest oferta na technika: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/technik-weterynarii,praca.gov.plab7fe89032ce7d7d579d630fa5b26086,zgierz. Praca jest na pełen etat, polega na podawaniu leków zwierzakom i udzielaniu im pierwszej pomocy. Ktoś powie, czy ciężko się dostać? Sprawdzają jakoś umiejętności?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński?

Gosc

Nie ma ich wcale. Kto miał awansować już dawno jest wysoko, a cała reszta ma(usunięte przez administratora)

Grażyna
@Gosc

Hmm.. a jak wyglądają możliwości awansu w Vet-Labie ale dla nowego pracownika? Faktycznie ich nie ma? Nawet jeśli nowa osoba naprawdę okaże się dobrym pracownikiem i będzie posiadała spore doświadczenie i umiejętności? Może w takim razie wchodzą w grę podwyżki pensji?

Coco

Jestem bardzo zadowolona z podejścia personelu do mojego pieska Coco.Panie w rejestracji bardzo miłe, uśmiechnięte.Lekarz wet. Ortopeda z Warszawy operujący Coco-bardzo miły.Udzielił obszerniej informacji na temat stanu Coco.Dziękuję bardzo za wszystko.Małgorzata Michoń z Koła

Joasia

Hej czy warto odbywać tu praktyki ?

E
@Joasia

Tak

mietek

Witam co można powiedzieć o DR P Kwiecińskim totalna klapa cenowa trzeba sie umawiać i za wizytę po choc by z psem na badanie trzeba zapłacić 150zł +leki i badanie a recepcjonistki gatka że to nie piekarnia to jak to usłyszałem to miałęm sie zawinąć

Składam serdecznie podziękowania za miłą obsługę i pomoc w leczeniu mojego pieska całemu personelowi kliniki weterynaryjnej w Brudzewie.. Właściciel pupila "Murzynka" z Koła.

@Paweł

A umie aportować ??

Ferma drobiu

Leki wyjezdzaja a później wracaja do niego na lewo za mniejsza kase - tak sie robi i dorabia w tej firmie.

Werks

Wcześniej korzystałam i było ok ale teraz niestety byłam potraktowana bardzo źle. Byłam umówiona na daną godzinę na szczepienie psa koszt jakieś 25zl czekałam godzinę, po mnie weszły 3 klientów każdy na jakiś zabieg który pewnie kosztował więcej niż nasz zaszczyk. Po zwruceniu dwa razy uwagę pani w recepcji usłyszałam tylko przepraszam ale ja nic na to nie poradzę. Wyszłam i więcej nie wrócę

M.S

Dokładnie , ten pan nie jest doktorem a lekarzwm weterynarii . Jest mi bardzo przykro gdyż w tej pracy można mówić jedynie o.mobbingu . Wykorzystuje się ludzi za minimalne pieniądze . Na szczepienia drobiu jeżdżą nie przeszkoleni do tego w 100 % ludzie . Jest mi bardzo źle pisać takie rzeczy ale niestety tak jest. Swego czasu nie ważne bylo czy pracę wykonano solidnie . Byle jak najwięcej zarobić. Tam się liczy tylko dochód ! Wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonanej pracy . Pracujesz ponad normę a płacą faktyczna jest wręcz straszna . 2000 tys to jest jakaś porażka za 10 godzin pracy dziennie plus weekend ;(

Klient

Pan tam pracował ? Pracuje jeszcze ? Jeśli tak to z moją hodowla szukam od razu innego miejsca . Potwierdza to tylko to że pracują tam niekompletne osoby. Jak można być takim (usunięte przez administratora) i prostakiem!!!!!!

Kacper

@monika czyli nie jest zbyt dobrze?

@Kacper

Lepiej poszukaj czegoś innego. Dobrze Ci radzę . Znam z autopsji , istny koszmar.

Atmosfera wśród personelu znakomita, ogromna wiedza i doświadczenie gorąco polecam.

Jeden na drugiego donosi do szanownej szefowej :D atmosfera prima sort :D

O czym wy piszecie Pracuje w tej firmie pare lat i złego słowa nie moge powiedzieć Atmosfere w pracy stwarzamy my pracownicy nie pracodawca Nalezy robić swoje i nie patrzeć na kogoś A kamery? No może to mało komfortowe ale gdzie dziś ich niema jestesmy obserwowani wszędzie w sklepie na ulicy w banku na poczcie i jakoś to nie przeszkadza Jak ktoś uczciwie pracuje to kamer sie nie boi A zresztą rynek pracy otwarty więc zawsze możecie zmienić prace Wszędzie dobrze gdzie nas niema

Ewelina

No wiesz, tak różne opinie (w tym negatywne) biorą się z tego, że każdy z nas może oczekiwać czegoś zupełnie innego od swojego pracodawcy. I jest to normalne. Ale owszem - atmosferę w pracy stwarzają sobie sami pracownicy. A z kolei kamery są już w większości miejsc pracy. A jak z wynagrodzeniem w Vet-Lab? Jest adekwatne do obowiązków?

Neutralny

Jak lubisz kamery to idź do Big Brother :D może w kiblu lub podczas prysznica też Cię kameruja i to lubisz . Bo za 3 tys brutto za mc przy prawie 20 h pracy dziennie to tak trochę nie za dobrze . Do tego Jak się zachce to się do kogoś wydzwania. Piotruś jak chcesz mieć dobre opinie to se nie pisz komentarzy bo jedna pozytywną opinia Ci na prawdę nic nie da.

@Neutralny

Jezeli pracujesz 20h godzin dziennie to szacun Masz tylko 4h na umycie sie zjedzenie czegoś dojazd do pracy No naprawde podziw A tak zapytam śpisz w weekend czy tez pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński - Brudzew

• Jak się pracuje w Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński?

Zobacz opinie na temat firmy Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński?

Vet-Lab Brudzew DR Piotr Kwieciński