Opinie o Dembiński Krzysztof Restauracja Wrzos w Ustroń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dembiński Krzysztof Restauracja Wrzos. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dembiński Krzysztof Restauracja Wrzos o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dembiński Krzysztof Restauracja Wrzos w Ustroń

Niezadowoleni Nowy wpis

Kwaśnica zimna bez wyrazu i smaku. Placki surowe ze znikomą ilością sosu grzybowego. Po zwróceniu uwagi obsłudze że placki są niedopieczone... straszna obraza. Czekaliśmy pół godziny na podanie nowych... ciągle obserwowani z zaplecza. Przykre komentarze ze strony kelnerki , że jak chcemy upieczone to trzeba czekać... w końcu z rezygnacją wyszliśmy głodni. Przykre że tak traktuje się gości...

JG Nowy wpis

Godzina czekania na zamówienie. Kelnerka niesympatyczna ( Trochę ją rozumiem, klientów dużo obsługi mało) . Czekanie na uregulowanie rachunku 55 min. W sumie razem prawie dwie godziny spędzone w słoneczny dzień nie nad rzeką tylko w lokalu. Jedzenie zimne. O napój przed posiłkiem musieliśmy się zatroszczyć sami. Pani kelnerka nie zaproponowała. Czekając w kolejce do toalety, pani pilnująca toalety zaczęła walić do drzwi zamkniętej toalety i wyzywala klientkę cytuję jej wypowiedź" Co tak długo robi tam ta cholera". Najgorsze na koniec: pani kelnerka nie przyjęła zamówienia od samotnie siedzącej pani, tłumacząc że pojedynczych klientów nie obsługują. Szok szok szok....Zgroza.

Jedzenie Rolada względna do tego niedogotowane kluski! żeberka tragedia! Pomidorowa bez szału dziwny posmak! Skończyło się na tabletkach na zgagę i problemach żołąkowych! Obsługa wiele do życzenia...ło smaczne! ogólnie totalny zawód! totalna porażka!!!! Zimne! Placki z sosem grzybowym przesiąknięte starym tłuszczem! Odbijało się już w trakcie jedzenia... Żurek - rozmiękłe pływające kiełbaski zasypane jakąś suchą zieleninąo smaku siana! Zawód na całego! Oszukiwanie klienta! Żeby w dzisiejszych czasach nie potrafić zadabać by jedzenie by

Zostaw merytoryczną opinię o Dembiński Krzysztof Restauracja Wrzos - Ustroń

• Jak się pracuje w Dembiński Krzysztof Restauracja Wrzos?

Zobacz opinie na temat firmy Dembiński Krzysztof Restauracja Wrzos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dembiński Krzysztof Restauracja Wrzos
  • Grażyńskiego 23