Opinie o Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry w Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry w Wola

Piotr Nowy wpis

Witam nie wiem jak to jest w Pokusie, że jak na miejscu się zamawia jaki kolwiek fastfood to jest wszystko git, ale jak na wynos to praktycznie wszystko jest przypolone, smród spalenizną, i spody aż czarne

Anatol Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego klienci tak chętnie zostawiają swoje uwagi na forum pracowniczym?

Duża rodzina z miękini Nowy wpis

Dobry wieczór dnia 13.03.2020 o godzinie 17:56 zostało złożone zamówienie na 2 pizze Margarity które miały być dostarczone do godziny, niestety po godzinie nie było dostarczenia. Po telefonie do pizzeria było nam wmawiane ze do półtorej godziny będzie i że tak mówili. Pizza była o godzinie 19:31 dostarczona. Jeśli 2 pizze są robione półtorej godziny to nasza rodzina zamówiła w tej pizzerii ostatni raz więc stracili klienta co zawsze są 2 pizze zamawiane. Szczerze nie polecam. Mam nadzieję że tym pracownica które odbierają zamówienie i wmawiają klienta nie prawdę będą miały po premii...

Bożena Nowy wpis
@Duża rodzina z miękini

Skąd w ogóle pewność, że pracownicy w Pokusie mają premie? Może ich nie mają? Pozdrawiam.

Julia

Najwyższe w regionie stawki dla dostawców, tzn. jakie dokładnie?

Dostawca Pizzy

Rozmowa, przejazd próbny

Czy masz prawo jazdy? Czy potrafisz liczyć?

logo firmy Slusarz, spawacz stocznia za granicą
Wola
ATN Service ApS
logo firmy ELEKTROMONTER - SEKCJA PIAST II W WOLI
Wola
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
...

Fajna atmosfera, stawki jak dla dostawców pizzy, chyba najwyższe w regionie.

Piotrek

Pracowałem jako dostawca przez 8 miesięcy. -Samochód służbowy Fiat Panda -Obowiązki: dostarczanie pizzy, pilnowanie pizz w piecu, składanie pudełek. Dzieciak z podstawówki by sobie poradził. -10zł/h + napiwki (od 10-30zł dziennie) -Bardzo miła atmosfera pracy, jeśli nie jest się upośledzonym kretynem (czyt. kilkukrotne upuszczenie pizzy lub innych dań na ziemię, nie rozbijanie samochodu, nie oszukiwanie klientów, nie zachowywanie się jak na prochach) :) Ładne kucharki, ładne barmanki. -Sterylne miejsce pracy, normalne zasady (jak spalisz lub upuścisz pizzę - OK rozumiemy, jak robisz to notorycznie to płacisz połowę jej wartości). -Najlepszy szef na świecie (ze świecą szukać tak wyrozumiałego, spokojnego i uczciwego szefa, z którym da się pogadać) POLECAM

Oli

Piszą dojazd do 22 zamawialem pizze o 20 i nie dowiaza do miedznej huj z taką pizzeria

Zostaw merytoryczną opinię o Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry - Wola

• Jak się pracuje w Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry?

Zobacz opinie na temat firmy Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry?

Kandydaci do pracy w Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pokusa Pizzeria Andrzej i Bożena Dobry