www.gumtree.pl

Wola

Opinie o www.gumtree.pl

vardana

Ja też uważam, że to chłam, normalne ogłoszenie a nie wiadomo nawet dlaczego jest odrzucane. Co sam mam sobie wybrać z regulaminu jak nic nie pasuje? Frajerzy, próbowałem z tego korzystać w ciągu ostatnich kilku lat kilka razy i połowa sytuacji kończy się właśnie w taki sposób.

vardana

Anna

Serwis dziadostwo usuwają ogłoszenia jak im się podoba bez uzasadnienia najpierw zachęcają w mailach i telewizji reklamują się a póżniej robią świństwa ludziom Nie polecam na szczęście są inne fajne przydatne serwisy na internecie Strata czasu na robienie ogłoszeń

xd
użytkownik zarejestrowany

Ważna jest dla mnie atmosfera, wiecie czy dopisuje?

użytkownik zarejestrowany

Kris

My też ciężko pracujemy a to niekompetencji nie tłumaczy

lololo

Te Gumtree to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] portal oszukują ludzi na pieniądze wyłudzają kasę od użytkowników te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co tam pracują to cały czas blokują kasują usuwają ogłoszenia.Ale znam taką osobę co ich załatwił kupił sobie 10 telefonów pozakładał na nich konta i ma 4 komputery i 4 rożne modemy i go nie namierzą i nie kasują mu ogłoszeń ma firmę remontową i dodaje bardzo dużo ogłoszeń

PESTKA2109

Wchodzę w ogłoszenia i nie widzę ich treści, co się dzieje?

HraHra
@PESTKA2109 02.04.2015 15:03
Wchodzę w ogłoszenia i nie widzę ich treści, co się dzieje?

Nie widzisz ogłoszenia, bo masz zainstalowanego Adblocka i masz odznaczoną opcję "zezwalaj na nie natrętne reklamy".

kjkj

dziadostwo, to byla dobra strona ale ci co ja prowadza maja gleboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co sie dzieje, karty sie otwieraja bez tresci, nie mozna sie zalogowac, blokuja konta. syf. kasuja ogloszenia. idiotczna strona

Marcos

[usunięte przez admina] Zawieszają emisję płatnych ogłoszeń bez powodu i bez podawania przyczyn.[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o www.gumtree.pl - Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.gumtree.pl