Opinie o Www.Gumtree.Pl w Wola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Www.Gumtree.Pl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Www.Gumtree.Pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Www.Gumtree.Pl w Wola

Magdalena Magda Nowy wpis

Swiadectwo o tym, jak zmienilo sie moje zycie (mary.judy555@gmail.com) Nazywam sie Magdalena Magda, mieszkam w Warszawie i jestem dzis szczesliwa kobieta? Powiedzialem sobie, ze kazdy pozyczkodawca, który móglby zmienic moje zycie i zycie mojej rodziny, polece kazda osobe, która szuka dla nich pozyczki. Jesli potrzebujesz pozyczki i jestes w 100% pewny, ze splacisz pozyczke, skontaktuj sie z nimi i powiedz im, ze Magdalena Magda skierowala Cie do nich. e-mail do pani Mary Judy przez: (mary.judy555@gmail.com) Mój numer telefonu (usunięte przez administratora) +1 (305) 771-0689

Kordian Nowy wpis

Przestaliście zupełnie korzystać z tego forum pracowniczego bo jest dobrze czy coś innego powoduje taką ciszę?

Teresa Nowy wpis

Nagle przestaliście zabierać głos o Www.Gumtree.Pl, a szkoda, ponieważ na pewno można byłoby napisać całkiem sporo o tej firmie - ale oczywiście w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. A może potrzebują tam teraz nowych pracowników, którzy wsparliby ich w codziennych działaniach? Będę wdzięczna za każdą merytoryczną informację.

Bartek Nowy wpis

Niepokojące są te wasze wpisy. Miałem zamiar aplikować ale trzeba przemyśleć.

Czy po rozmowie w Www.Gumtree.Pl rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Slusarz, spawacz stocznia za granicą
Wola
ATN Service ApS
logo firmy ELEKTROMONTER - SEKCJA PIAST II W WOLI
Wola
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
Ala

Odrzucają ogłoszenie, bo napisałam, ze szukam kolegi z mojego miasta aby pogadać lub gdzieś wyjść-tylko tyle, nic więcej! W powodzie napisali, ze moje ogłoszenie jest dwuznaczne. Naprawdę żal mi ich. Zakompleksieni ludzie.

Teresa

@dfgdfg Twoja opinia wiele mówi o traktowaniu swoich klientów przez firmę i jest ona również cenna, ale na tym forum zależy nam głównie na tym, aby poznać opinie na temat pracy w www.gumtree.pl. Czy jest tu może obecny ktoś z pracowników?

dfgdfg

Gumtree to (usunięte przez administratora) - po prośbie o usunięcie wszystkich danych osobowych (jako konsument), zmieniają adres e-mail z ADRES na usunADRESX (np. z jankowalski@jan.pl na usunjankowalski@jan.pl), dodatkowo przy aktywnej sesji, jest dostępny przycisk "Dodaj ogłoszenie", w którym jest częściowo uzupełniony formularz gdzie jest podany nasz ADRESX. Używając klucza sesyjnego z ciasteczek, można zalogować się na to konto na innych przeglądarkach. Ponadto można użyć opcji "przypomnij hasło" na adres usunADRESX, co jest skrajnym idiotyzmem ze strony gumtree. Gumtree oszukuje pisząc, że dane zostały usunięte. (powodem tego, że chciałem usunąć stamtąd wszystkie informacje o mnie, było to, że nie można było wyłączyć opcji o przypominaniu o wygasających ogłoszeniach, przez co na 1 ogłoszenie przypadał 1 mail, który otrzymywałem o 3 w nocy)

Teresa

@Ja, czy Twoja opinia na pewno odnosi się do pracy w www.gumtree.pl? Prosiłabym również o nieużywanie na forum imion i nazwisk osób trzecich - to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Martyna, pytałaś o pracę w www.gumtree.pl, bo byłaś zainteresowana pracą w tym miejscu? Zdecydowałaś się aplikować?

Jesli ktokolwiek chcialby pracowac dla pana Zbyszka Szafarczyka(obiecuje prace w swoich dps nad morzem i w Dolnoslaskim)to nie polecam. Ja od 1.5 roku czekam na pieniadze. Obiecuje wysokie pensje,jednak lubi tez pozyczac i nie oddaje.

Taki ktos kto sie nacial

Ostrzegam pracownikow ktorzy chcieliby pracowac w dps Orchidea. Chyba ze nie zalezy im na zaplacie. Bo pensja jest ale tylko w marzeniach.

Martyna

Może ktoś z pracowników podpowiedzieć jak się tu pracuje?

Bardzo źle funkcjonujący system... Biorą pieniądze za ogłoszenia, a przy jakimkolwiek problemie jest zero zainteresowania w stronę klienta i pomocy w jego rozwiązaniu. Nie polecam

AstaManiana

Gumtree to jeden wielki NEPOTYZM jeden wielki spam, zero kontroli nad tym śmiesznym portalem. Moderatorzy brak profesjonalizmu śmiech na sali blokują konta bez uzasadnień maile gdzieś indziej wysyłają brak dostarczania dowodów. Rozmowy się urywają bo im się tak podoba. Sterta skradzionych grafik wala się tam tonami, zero zabezpieczeń można tam nerki sprzedawać a moderator napisze że to chomik ! Oszuści się podszywają na tym portalu pod inne firmy moderatorzy zero interwencji. Tym portalem powinna się zainteresować Policja i prokuratura. Nie znajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności karnej a to że Gumtree ma regulamin to nie zwalnia ich od odpowiedzialności karnej. Mam nadzieje że ten nepotyzm zniknie z Polski jak najszybciej !! Średnio co parę tygodni oszuści podszywają się pod moja firmę Gumtree nic nie robi mają w nosie !! Sterta negatywnych opinii w internecie nie nadążają ich usuwać dlatego obniżają ceny bo już mało kto tam się chce ogłaszać na tym śmiesznym portalu !!!!

Mariko

Lepiej nie używać ich jako platformy ogłoszeniowej. Masakra

vardana

Ja też uważam, że to chłam, normalne ogłoszenie a nie wiadomo nawet dlaczego jest odrzucane. Co sam mam sobie wybrać z regulaminu jak nic nie pasuje? Frajerzy, próbowałem z tego korzystać w ciągu ostatnich kilku lat kilka razy i połowa sytuacji kończy się właśnie w taki sposób.

vardana

Serwis dziadostwo usuwają ogłoszenia jak im się podoba bez uzasadnienia najpierw zachęcają w mailach i telewizji reklamują się a póżniej robią świństwa ludziom Nie polecam na szczęście są inne fajne przydatne serwisy na internecie Strata czasu na robienie ogłoszeń

xd

Ważna jest dla mnie atmosfera, wiecie czy dopisuje?

Kris

My też ciężko pracujemy a to niekompetencji nie tłumaczy

lololo

Te Gumtree to (usunięte przez administratora) portal oszukują ludzi na pieniądze wyłudzają kasę od użytkowników te (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co tam pracują to cały czas blokują kasują usuwają ogłoszenia.Ale znam taką osobę co ich załatwił kupił sobie 10 telefonów pozakładał na nich konta i ma 4 komputery i 4 rożne modemy i go nie namierzą i nie kasują mu ogłoszeń ma firmę remontową i dodaje bardzo dużo ogłoszeń

Zostaw merytoryczną opinię o Www.Gumtree.Pl - Wola

• Jak się pracuje w Www.Gumtree.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Www.Gumtree.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Www.Gumtree.Pl