Opinie o Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka w Kołobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka w Kołobrzeg

Smakosz Nowy wpis

Ciepłe,grube plastry wołowiny to podobno miało być carpaccio!!! Brak słów.

Aleksandra Nowy wpis

Witam, czy Casablanka jest obecnie otwarta? Jak firma prosperuje? Pytam ponieważ zastanawiam się czy jest jakaś szansa na zatrudnienie w niej aktualnie lub w najbliższej przyszłości gdy wszystko wróci do normy?

Ona Nowy wpis

@Tomix a czemu taka tragedia co tu się dzieje?

Tomix

Tragedia. Nie polecam .

Leszek
@Tomix

Czego dokładnie nie polecasz bo aktualnie nie bardzo rozumiem Twój wpis? Możesz mi go wyjaśnić w sposób bardziej zrozumiały? Będę bardzo wdzięczny.

TOMI Nowy wpis
@Leszek

Brudno, śmierdzi, pijana barmanka

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
O Boshee...

W pośpiechu zobaczyliśmy wolny stolik Chcieliśmy przyjść tylko na lody. Stolik brudny, sami go przetarliśmy. Panie kelnerki zamieszane, jakby na jakimś haju... Obłożenia nie wiadomo jakiego nie ma. O karty się upomnieliśmy. Szybkie decyzje -pierogi czas oczekiwania 40min. Każdy po gałce lodów. Czekając i czekając po 30min Pani informuje ze nie ma lodów waniliowych Podobno lodówka była popsuta, Pani nie umie nałożyć lodów,wola koleżankę. Rezugnujemy. Pani ma zaraz przynieść rachunek... po 10min regulujemy w kasie opłatę za kawę i 2 gałki lodów ... Dramat ...

Bartus

Bardzo miła pani. Wystrój cudo bardzo oryginalny. Drinki sztosik a jedzonko wyśmienite❤️. Polecamy z narzeczoną bardzo.

Kazimiera Jankowska

Dziękuję za wysłanie plecaczka +czekolada :)

Kazimiera Jankowska

Bedąc na obiedzie z grupą przyjaciółek niepełnosprawna córka ma zostawiła w tejze restauracji mały jasny plecaczek . Po powrocie do domu natychmiast wykonałam tel z prośbą o wysyłkę pozostawionego plecaczka o podanie nr konta , Zostałam poproszona o wysłanie sms adresu . Pani potwierdziła ze jest zguba i adres doszedł . Tylko ze mija juz dokładnie miesiąc ,a przesyłki brak . Mało tego , teraz to nawet kiedy telefonuję . natychmiast mój tel jest odrzucany . Dodam ze mieszkamy pod Poznaniem

@Kazimiera Jankowska

Postawa włascicielki poniżej krytyki! Tępic takie prostactwo

Agata

Absolutnie nie polecam! Drinki bardzo slabe(usunięte przez administratora)a

Kamila

(usunięte przez administratora)Kelnerka młoda, miła ale jedzenie tragedia. (usunięte przez administratora) sam wystrój przyprawia o zawrót głowy, zdecydowanie brak gustu. Trudno się pogodzić z tym że w tak pięknym mieście jak Kołobrzeg można się natknąć na taką ' restauracje(usunięte przez administratora)

Milena

Czy ktos pracowal w tym miejscu? Prosze o opinie

Marynarz

W 1995r pracowała tam piękna Gabi ,a pizza była super miło wspominam ????

Tomasz

Straszny bałagan! Brudno!

Dorota
@Tomasz

Przykro mi, że nie odpowiadały Ci usługi Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka. Bardzo interesują mnie warunki pracy w tym miejscu. Czy ktoś może powiedzieć coś na ten temat?

Joachim

Tylko, że to jest forum dla pracowników natomiast klienci powinni pisać na adres firmy!

@anonymous, do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz? Ma on jakiś związek z opinią na temat firmy Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka? Czy osoby, które przeglądają wątek tego forum mogą napisać coś jeszcze na temat warunków zatrudnienia, które oferuje firma Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka? Zachęcam do dzielenia się swoimi informacjami w tym temacie.

???

kripo

krypio smaczne jedzenie bardzo dużo się zmieniło jedzenie przepyszne(usunięte przez administratora) brawo dla kuchni

@kripo

Ewelinka dziękujemy

Ostatnia opiniach pochodzi od klienta Restauracjo-Kawiarni Casablanka. Czy są na forum obecni pracownicy tej firmy? Czy firma w związku z nadchodzącym sezonem poszukuje na przykład kelnerów lub kucharzy? Czy w sezonie kelner może liczyć na dobre napiwki? Jak oceniacie poziom kuchni, czy młody kucharz ma szansę nauczyć się czegoś nowego?

marta

Tragedia tylko szkoda mi kelnerk(usunięte przez administratora) jedzenie tragedia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka?

Zobacz opinie na temat firmy Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka?

Casablanka Restauracjo-Kawiarnia Ewa Miklejewska-Nowacka
  • Ppor. Emilii Gierczak 22