Opinie o Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak w Dopiewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak w Dopiewo

Mimi

Co za ludzie. Piszą bzdury bo trzymały z poprzednim personelem ktory był straszny. Obecne Panie są mile i sympatyczne. Teraz miło się kupuje. A styl pisania niby "klienta" świadczy o braku inteligencji.

Obserwator

Podobno kodeks pracy jest w tej firmie traktowany jak papier toaletowy

Pracowałam w Rawie kilka miesięcy. Wynagrodzenie na czas, właściciele z ludzkim podejściem do pracownika. Niektórzy którzy odeszli wrócili po czasie, a to dowodzi, że nie jest tak źle.

antek

Ludzie w głowach się wam poprzewracało. Zapraszam do innych pracodawców, to wtedy możemy porozmawiać " jak to źle jest w Rawie"

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Anonimm

Polecam, właściciele bardzo życzliwi, wynagrodzenie zawsze na czas.

Pracuję w firmie od wielu lat, atmosfera jest bardzo dobra dla każdego kto chce pracować, kto nie che odchodzi...

(usunięte przez administratora) przy tym to wakacje. Szczerze odradzam. Przyprowadzanie pieska w miejsce gdzieś robiona jest żywność? Ani to fajne ani mądre...

Stefan

@Norbert Twoja opinia zawiera jedynie jedno słowo i może być uznana przez innych użytkowników za niewiarygodną. Czy możesz napisać więcej na temat firmy Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak? Co zadecydowało o Twojej negatywnej ocenie tej firmy? Podaj jakiś przykład. Czy ktoś jest zadowolony z warunków pracy dla tej firmy?

Witam, zastanawiam się nad złożeniem CV w piekarni Rawa w Plewiskach. Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki?

Norbert

Odradzam !!!!

mika

Niestety pracowałam w tej firmie parę lat i muszę przyznać,że lepiej omijać ten zakład z daleka.Co do poprzedniej opinii można się zgodzić na temat zarobków-ok. Reszta niestety pozostawia wiele do życzenia. Właściciele sami wprowadzają nerwową atmosferę na sklepach,na każdym opowiadają różne rzeczy o pracownikach tak żeby wbrew pozorom ludzie się ze sobą nie dogadywali a póżniej zarzucają brak porozumienia w zespole " .Ludzie weźcie się za pracę i życie swoim życiem a nie za pisanie pozytywnej opinii o sobie(wpis powyżej).Gdyby wszystko było tak super to pracodawca nie mialby już niejednej sprawy w sądzie pracy.

KIRUSZKA

Pracuję w RAWA. Wcześniej pracowałam u wielu pracodawaców. Właściciele tej firmy to ludzie bardzo życzliwi swoim pracownikom, atmosfera w firmie świetna, doceniają swoich pracowników płacąc wysokie wynagrodzenia. Każdemu życzę takiego pracodawcy. Jeśli ktoś krytykuje tego pracodawcę to z żalu że pracodawca się z nim rozstał za złodziejstwo lub brak porozumienia w zespole. Patrz wpisy powyżej.

bruce lee karate mistrz

pracowałam w rawie kilka tygodni i o kilka dni za dużo, gorzej niż getto przez 20 lat pracy w moim życiu najgorszy pracodawca to rawa i współczuje tym co tam pracują:)

kropek

Odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam. Własciciele myślą że wolno im wszystko,nie szanują pracowników,tworzą swoje własne prawo pracy(kodeks pracy jest nieważny).Omijać szerokim łukiem.

cross

żenua jednym słowem.

Zostaw merytoryczną opinię o Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak - Dopiewo

• Jak się pracuje w Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak?

Zobacz opinie na temat firmy Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak?

Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak