Opinie o Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak w Dopiewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak w Dopiewo

Klient

Najlepsza obsługa z jaką się od lat nie spotkałem jest teraz na Górczynie Panie Olejniczak zmiana personelu to strzał w dziesiątkę Takiej obsługi z poczuciem humoru profesjonalizmem i podejściem do klienta nigdy się nie spotkałem Sklep otwarty od 5 wchodzę o 4:45 i obojętnie która z Pań jest wita mnie z uśmiechem, Szacunek i ukłony dla Pań Uśmiechnięte uprzejme mimo tego że wstają w nocy Życzę takiej obsługi we wszystkich sklepach

Stały klient
@Klient

To chyba żart? Te dwie nowe panie może faktycznie na razie są ok, ale ta mała blondyna to wredna jak cholera. Uśmiecha się tylko jak ma dobry dzień, a ma go rzadko. Często jak wchodzę na sklep to słysze jak obgaduje ludzi. Nie raz widziałem jak gołymi rękoma kroi chleb, jak widzi że ktoś wchodzi na sklep to odwraca się i idze założyć rękawiczki. Mam nadzieję że do wykładania bułek i drożdżowek ma założone rękawiczki bo tylko to kupuje. Ogólnie widać że to niemiła i opryskliwa kobieta. Nie wiem kto może chwalić taką obsługę. Oby nowe panie nadal były ok bo ta wredna blondynka powoduje, że nie mam ochoty tam wchodzic. Musi się pani jeszcze dużo nauczyć jak traktuje się klienta nawet jak ma się zły humor. A tak poza tym to warto się przyjrzeć czystości na sklepie bo chyba nikt tam nie sprząta. Lodówka ciągle brudna a dzwi wejściowe brud, brud i jeszcze raz brud. W dobie wirusa klamki i drzwi trzeba przecierwc na bieżąci, ale po co skoro można posiedzieć na zapleczu i nic nie robić. Dziwne, że pracodawca nie potrafi postawić pań do pionu.

Jaga Nowy wpis

Dzień dobry chce się przyjąć do pracy w cukiernii, czy mozecie mi powiedziec jak teraz rozliczane jest wynagrodzenie. Umowa o prace to plus, wiadomo. Ale co z tą resztą wynagrodzenia płaconym pod stołem. Nadgodziny są tak wypłacane czy o co chodzi.

Stały klient
@Klient

Bimba

Najlepsza najsympatyczniejsza najweselsza obsługa to Górczyn

Piotr Nowy wpis
@Bimba

Robie tam zakupy i to jest prawda 1000%

Dominika Nowy wpis
@Bimba

Dużo osób tam pracuje w ogóle, może zwróciłeś uwagę? Ciekawa jestem, czy nie szukają kogoś do zespołu, jak taka spoko atmosfera nawet dla klientów.

Bimba Nowy wpis
@Dominika

Trzy Panie są

Dominika

Jedni polecali pracodawcę, inni krytykowali, bo ponoć minimalna itd. Mimo wszystko te wpisy najnowsze nie były, proszę o informację, ile płacą aktualnie? Pozdrawiam serdecznie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy w Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Stanislaw

Nawet dwa razy dziennie, w śniadanie po 150 a na fajrant po 200zeta.Troche mało ale można przeżyć.

Jacek
@Stanislaw

A tak na poważnie, jak wyglądają warunki zatrudnienia? Warto aplikować do tej firmy?

@Jacek

Warto

Ela

Dziś tłusty czwartek . Mąż kupił pączki na które czekała cała rodzina. I co się okazało ? Okropne , wczorajsze , nieświeże , liczone po normalnej cenie! Wstyd , wstyd i (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Ela

Oczywiście rozumiem powód Twojego rozżalenia. W taki dzień każdy z nas chciałby cieszyć się dobrym smakiem pączków. Macie w planach ponowne wybranie się do Rawa Dopiewo, żeby zwrócić Właścicielowi uwagę? Daj znać, co postanowiliście.

Jyf

Praca zla na cukierni piekarni 6 dni w tygodniu na umowie mimimalna reszta pod stolem urlopy na sobote no cos nie tak tam jest, szef pomimo lewych umów i obowiazku pracy w sobote do dogadania, jakosc jak w każdej piekarni czy cukierni sama chemia gotowe półprodukty

Klientka

Panie jakby za kare pracowały w Swarzędzu

@Klientka

Pani to jak za karę szwęda się po Swarzędzu i szuka igly w stogu siana Powodzenia w szukaniu Stara Wiedzmo

Jan
@Klientka

Tez to zauważyłem

Katarzyna

Idwiedzilam sklep w swarzedzu dzis Pani sobie siedzi a towar brzydko ułożony chleby w nieladzie a o slodkim nie wspomnę.

Leon
@Katarzyna

Proszę zapoznać się z pisownią języka polskiego a następnie pisać opinie

Zofia

Chleb razowy rozwala sie ,nie zdazylam otworzyc i caly polamany

Zmiany na korzyść tylko wyszły na Górczynie. Panie bardzo miłe i sympatyczne. A w szczególności Pani Ania, dzięki której ten sklep rozkwita. Żenada i prostactwo jesli ktoś krytykuje ten sklep i osoby w nim pracujące.

Klientka
@Anonim

A Pani Ania to jeszcze tam pracuje bo w ogóle jej nie widać,

Sylwia
@Anonim

O jakich zmianach piszesz? Czy mógłbyś nieco przybliżyć nam ten temat?

Klient

Dziękuję wszystkim Paniom za ich heroiczną pracę w tych ciężkim czasie

Autor

Wszędzie nowe pracownice. Dlaczego stare odeszły?

@Autor

Bo stare czasami trzeba zmienić na nowe ,

Pracownica

Ja pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona

Autor

W każdej firmie trzeba pracować. Jak się nie podoba trzeba zmienić.

Pracownica

Nie pracuje dawno ale złego słowa nie mogę powiedzieć. Atmosferę tworzą pracownicy którzy spędzają ze sobą cały dzień. Wynagrodzenie na czas. Widać że nie pracowaliście w firmie w której faktycznie nie przestrzega się warunków kodeksu pracy i nie spełnia warunków umowy. Dla mnie Rawa to to niebo a wiele lat byłam gdzie indziej. Pozdrawiam nasza firme????

Kasa ok, szef normalny człowiek, można z nim wszystko załatwić. Praca dość lekka. Ogólnie polecam.

klient

Jestem stałym klientem od lat zaopatruje się w tej piekarni na górczynie w Poznaniu,niestety ostatnio zaszły zmiany na nie korzyść,Otóż obsługa jest nie miła,opryskliwa,panie ciągle się mylą z wydawaniem reszty, poza tym są powolne i niekompetentne,przyjmują zamówienia a potem okazuje się że tego nie ma, tłumaczą że nie dostały towaru,więc pytam kto winien,kiedy wejdę to pusto na sklepie , panie na zapleczu z telefonami jak zwykle.Chyba zmienię piekarnie.

Maja
@klient

Czy za bzdury Pani wypisuje,obsługa zmieniona na duży plus ,teraz wchodzi się tam z przyjemnością a nie z przymusu .

Obecny pracownik

Pracuje w tej firmie od wielu lat, i złego słowa nie mogę powiedzieć... ;)

niedoszły pracownik

miałem tam pracować,zrobiłem mały wywiad o tej firmie, kilka m-cy temu rozmawiałem ze znajomym który tam aktualnie pracuje i powiedział mi że zarobki ok( oczywiście te na umowie to porażka) ale szefostwo daje na lewo w kopercie,trochę mnie to zaniepokoiło bo od tego jest mi obliczana w przyszłości emerytura cienko to widzę. po drugie pracują 6 dni w tygodniu, czyli wolna tylko niedziela ,co trochę niezgodne z prawem,bo innych dni wolnych brak(oprócz urlopu) a należą się jak psu buda. A ZASOKCZYŁO MNIE TO ŻE MUSZĄ WYPISYWAĆ URLOP ZA SOBOTĘ KTÓRA USTAWOWO JEST WOLNA, ALE WYPISUJĄ GO W PONIEDZIAŁEK PO PRACY TAK ŻE NIBY W PONIEDZIAŁEK MIELI WOLNE CZYLI (usunięte przez administratora) ICH . NO I PO PRZEMYŚLENIU ZREZYGNOWAŁEM . ALE JAK KTOŚ LUBI BYĆ OSZUKIWANY NA WOLE DNI I JESZCZE MA ZA TO PŁACONE ŻEBY BYŁ CICHO....

Niedoszły bezmózg
@niedoszły pracownik

Człowieku załóż sobie swoją firmę i będziesz miał nawet codziennie wolne ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak - Dopiewo

• Jak się pracuje w Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak?

Zobacz opinie na temat firmy Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak?

Rawa Dopiewo Piekarnia Robert Olejniczak