AC S.A.

Polecam.

migomat

polecam dział narzedziowców ,extra praca

@migomat

Jest rekrutacja ,bo papiery bym złożył?

Daniel

Jest super i moge polecić

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AC S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor elektronik - Projektant PCB wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Mario

Extra pracka ,weekendzik to se odpoczne .zadowolony jestem ogołem

Mechanik

Witam czy te instalacje są atestowane ?

Hot 16

Praca ok. Magazynierom wali z ust gorzalka na kilometr. Nikt z tym nic nie robi. Brawo wlodarze

@Hot 16

Bo teraz takie płyny do ust w sieci handlowej reklamują.Ale jak z tępej mózgownicy już tak daje to trzeba do lekarza się zgłosić magic 8

Krewetka

Zatrudnienie de best

Oprstw

Człowiek pracowity ,nie chodzi na zwolnienia i leci na bruk ,taka firma 'rzetelna ,białostocka która nie zwalnia ludzi jako jedyna firma ,która przedłuża umowy.....itp .ajajaj haha .Przystąpiliscie do tarczy inne firmy dobrze presperujące nie musiały ..(wciąż mają zapotrzebowanie )widać jaka firma świetna która bierze pieniądze na ludzi i wychwala się, a po tarczy do widzenia .ps ..skoro tego nie spełniacie to nie mydlcie ludziom oczu ! WSTYD...

...
@Oprstw

Fantastyczna 8 czy to nie ty przypadkiem piszesz te opinie, przez to ze umowa ci sie skończyła? Przez swoje błędy?

@...

Fantastyczna 8 znana u uznana marka z którą kilkaset osób miała doczynienia.Pracowitość talent zaangażowanie.Osoba nie chodząca na zwolnienia.Taki sam efekt czy kolega byłby w pracy czy na zwolnieniu.A efekt wszystkim znany.Jedno słowo tylko się nasuwa ale ono pewnie będzie usunięte przez administratora

Ewx

Praca fajna ,pozdrawiam dziewuchy. Ale ostatnio szłam do pracy poł godziny wczesniej bo akurat autobus mi przypasował. A widze z innej zmiany magazyniera i kobiete z produkcji idacą z bramy magazynu ,przystanelam zeby zapalić ,i widze jak idą na przystanek . Potem się spytalam czy sie zwolnili wczesniej może ? Nic takiego nie było . Uciekają sobie z roboty 30minut wcześniej. Jak widać są rowni i rowniejsi.

@Ewx

Może ta laska z magazynierem szli po prostu żeby wyprodukować więcej wiązek od ciebie bo oewnie twoja wydajność jest bardzo niska.Przed bramą stoisz i palisz.Widzisz kto wchodzi i wychodzi.W pracy pewnie też palisz.Zajmij się sobą bo dużo palisz i do pracy jedż tak żeby autobus ci przypasował

Dami

Chodze do pracy zadowolon

Merytoryczna

Po pierwsze praca jest okey ,po drugie pensja jest okej,po trzecie polecam zaklad

ona

mi tam pasuje niewiem czego oni narzekają

ddddddddddddddd

ja zadowolona

ole

Czesc ja polecam firme

kandydat

jestem kandydatem do pracy i musze przyznać ze zrobili pozytywne wrazenie na mnie zaklad elegancki wyremontowany ,ludzie uprzejmi

Pracuś

zadowolony na fuliku jestem i polecam pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o AC S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w AC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AC S.A.