Opinie o Jan Wolski Zakład Projektów i Dokumentacji Geologiczno-Górniczo-Środowiskowych Geodrilling System Geodrilling System w Bobrowiczki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jan Wolski Zakład Projektów i Dokumentacji Geologiczno-Górniczo-Środowiskowych Geodrilling System Geodrilling System. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jan Wolski Zakład Projektów i Dokumentacji Geologiczno-Górniczo-Środowiskowych Geodrilling System Geodrilling System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Wolski Zakład Projektów i Dokumentacji Geologiczno-Górniczo-Środowiskowych Geodrilling System Geodrilling System w Bobrowiczki

Adam Nowy wpis

Jak firma sobie radzi?

Anik Nowy wpis

Nieuctwo i partactwo to ich domena. Cała dokumentacja pod obiekt musiała zostać poprawiona!

Dominik Nowy wpis
@Anik

Pisać bzdury w internecie może każdy. Jaki obiekt został źle wykonany? Nikt do nas się nie zgłaszał w sprawie źle wykonanej dokumentacji. Nie mamy przypadków żeby inne firmy poprawiały po nas tematy.

Edyta Nowy wpis

@Anik, rozumiem, że jesteś klientem Geodrilling System Zakład Projektów i Dokumentacji Geologicznych Albert Wolski. Jednak czy posiadasz jakieś informacje o firmie jako pracodawcy? Jeżeli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi. Dzięki temu, osoby zainteresowane rekrutacją do firmy mają podgląd na jej aktualną sytuację.

Miałem propozycję pracy w Norwegii na platformie wiertniczej, jednak wybrałem GeoDrilling, gdyż dostaję podobne pieniądze, a mogę się sporo więcej nauczyć. Firma stawia na umiejętności twarde. Pracy bardzo dużo, ale w miłej i bezstresowej atmosferze - czego niestety brakuje dzisiaj w innych firmach w Polsce. Pakiet Multisport oraz rest room w standardzie. Ogólnie robią dobrze, polecam!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jan Wolski Zakład Projektów i Dokumentacji Geologiczno-Górniczo-Środowiskowych Geodrilling System Geodrilling System? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Góral

Firma okej. Mają dużo sprzętu, robią dobrze, dokumentacje obszerne i kolorowe, a nie to co u innych papudroków.

Boguś

Firma inwestuje w pracowników i innowacje, nie stoją w miejcu, co mi się bardzo podoba. Nie ma problemu z dogadaniem się z kierownictwem, są bardzo wyrozumiali i pomocni. Zarobki satysfskcjonujące w pełni! Pracy jest bardzo dużo, ale i pensja odpowiednia.

Julian

Praca w sympatycznej atmosferaze, profesjonalne podejście do wykonywanych prac, możliwość przyuczenia od wykształconych i doswiadczonych pracowników, zarobki chyba jedne z najwyższych w Polsce jeśli chodzi o branżę geologiczną. Ciężko się do czegoś przyczepić.

goral

Potwierdzam. Bylem klientem (juz 2 razy). Firma robi dobrze, pelen profesjonalizm. Konkretni ludzie, zarowno ojciec jak i syn. Ekspresowa usluga, bogata dokumentacje (bogatsza niz u konkurencji), nowe technologie.

Maria

Robią dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Wolski Zakład Projektów i Dokumentacji Geologiczno-Górniczo-Środowiskowych Geodrilling System Geodrilling System - Bobrowiczki

• 40
    76-100 Bobrowiczki