Opinie o Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical w Kraków

Jola

Niestety ja nie jestem zadowolona z transportu. Firma okazała się bardzo nierzetelna. W dniu dzisiejszym (21.12.22 r.) po zgłoszeniu telefonicznym i zamówieniu transportu powrotnego po wizycie u lekarza, dyspozytor określił czas dojazdu transportu do Poradni na ok. 30-40 minut. Przyjechali Panowie niestety prawie po 2,5 godzinie. Oprócz tego, że nie sprawdzili się jako firma transportowa, to w dodatku wiedząc o tym, że odbierają starszą, chorą osobę - nie mają za grosz szacunku do ludzi. Oby jak najmniej osób korzystało z takiego transportu lub w ogóle. Jeśli właściciel firmy nic z tym nie zrobi, to na pewno straci klientów.

Czesław

Ja się tu teraz pracuje? Wcześniej ktoś pisał ze umowa zlecenie i najniższa krajowa a reszta pod stołem. Mnie nie bardzo to pasuje szczególnie jeśli chodzi o kasę. Teraz całość już wpływa na konto czy nadal takie sytuacje z wypłatą?

kolo
@bub87

przeszczepy ??? no to ja dziękuję żeby na tą firmę trafiło to pacjent skazany ! te auta gonią bez przeglądów i naprawy to dramat ! wolę iść na nogach

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical?

Malwina

Dobrze rozumiem, że piszesz o pracownikach? Bo jeśli tak to trochę dziwne, że nie ma wymagań. Tak mało osób jest chętnych, że biorą każdego? O co chodzi z tą rozmową, to rekrutacja?

Kierowca w Trans Medical

Pracuję w tej firmie dosyć długo, to jest odpowiedzialna praca dla odpowiedzialnych ludzi. Kolego jeśli chcesz „napiwki” to zatrudnij się jako kelner sezonowy nad morzem :) Proszę przeczytać komentarz jeszcze raz i zadać sobie pytanie, czy ta strona jest potrzebna? Czy potrzebne są opinie takie jak powyższa?

kolo
@Kierowca w Trans Medical

widzę że ta firma uratowała ci życie ! a ta strona jest po to aby się dowiedzieć co to za pracodawca jak i zarobki czy pod stołem i czy kasa realna co do pracy !

To zdaje się dość młoda firma, zakładam, że najprawdopodobniej jednoosobowa. Ale może się mylę. Ktoś słyszał, czy szukają tu może kierowców?

Kierowca w Trans Medical

kolo Nowy wpis
@Kierowca w Trans Medical

Czesław

@Czesław

Całość na konto.

@pracownik

Terminowo i należycie składki odprowadzone? Nikt z pitem problemów tu nigdy nie miał?

@pracownik

Nie prawda że całość na konto. Najniższa krajowa może być. Reszta pod stołem. I umowa zlecenie. Jazda startymi gruchotami .

@Natalia

Składki ???? tak że jak ciężko w firmie i zwolnisz się...to nie dostaniesz bezrobocia.

denis
@pracownik

a pod stacją gonią z kopertami oczywiście z wypłatami dla kierowców

@Kilogram

Chyba żartujesz? Serio ktoś tak miał czy tak tylko przytaczasz?

bub87
@Czesław

Reszta nie pod stołem. Jest pewna podstawa a podejrzewam, że wypłatą pod stołem ktoś nazywa wypłatę pieniędzy za transporty dodatkowe np. Przeszczepy. Pieniądze są zawsze na czas, Szef informował na początku pracy, że wypłaty mogą być OKOŁO 15 dnia miesiąca tak więc opinie o spóźnieniach biorą się pewnie stad, ze ktoś dostał pieniądze np 17 dnia. Warto przyjść i zobaczyć, to jednak praca z ludźmi.

łukasz
@Natalia

pit po stronie pracodawcy czekasz do końca lutego i jak nie dostałeś to zgłaszasz w u.s. i zus. to jest obowiązek pracodawcy

Jack71
@Natalia

Ja kasę do dziś w kopercie dostaję bo tak chcem

kolo Nowy wpis

Kierowca

Trzeba posiadać prawo jazdy kat. B, nie mieć przeciwskazan zdrowotnych do pracy fizycznej, wykazywać się wysoka kultura osobista (praca polega na kontakcie z ludźmi, pacjentami, lekarzami) i mieć po prostu chęć do pracy.

Teresa
@Kierowca

@Kierowca Dziękuję za tyle przydatnych informacji o pracy w Trans Medical. Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego jednak zrezygnowałeś z zatrudnienia w tym miejscu? Co na to głównie wpłynęło?

@Teresa

Zrezygnowałem z powodu przeprowadzki do innego miasta. Pozdrawiam!

Teresa
@Kierowca

Już rozumiem. Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Wcześniej padło pytanie o to, jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu Trans Medical. Odpowiedziałeś już na to pytanie, ale tak się zastanawiam, co z doświadczeniem, bo o tym nie wspomniałeś. Czy jest ono wymagane od kandydatów?

@Teresa

Flota aut

Malwina Nowy wpis

Kierowca

Standardowa rozmowa rekrutacyjna, można zapytać o wszystko, jeśli się ma jakieś wątpliwości, szef jest kontaktowym gościem.

Zapytano mnie o moje wcześniejsze doświadczenia z praca, dlaczego chciałbym pracować, przedstawiono mi również na czym dokładnie będą polegać moje obowiązki, wszystko bardzo czytelne.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jola

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical?

Axel

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra,większość załogi pracuje tutaj długimi latami dzięki czemu rozumieją się bez słów i wzajemnie sobie pomagają .

Tristan

Porównując do konkurencji to absolutnie topowa firma ,widać duże doświadczenie szefostwa i załogi .

Owen

Uczciwy i rzetelny pracodawca .

Wiktoria
@Owen

A jak wygląda temat wypłaty? Ktoś wspominał, że najniższa krajowa, a reszta pod stołem. Nie ma możliwości przelewu na konto? Chyba tak najwygodniej, zresztą i tak muszą odprowadzić składki itp.

Dobrze rozumiem, że można zarobić tutaj 5000 złotych netto? Jest to wynagrodzenie odpowiednie, zwracając uwagę na obowiązki, które trzeba wykonywać? Czy poza tą pensją dostaje się jakieś premie, dodatki? Napiszcie, bo zastanawiam się nad zatrudnieniem...

Czy zatrudnienie jest na umowę o pracę?

Martysia

Możesz zargumentować w jakiś sposób swoją wypowiedź? Dlaczego tak naprawdę nie polecasz, względy finansowe, atmosfera? Rozwiń to trochę bardziej.

A z jakiej przyczyny ktoś miałby zginąć w tych autach? Jeśli mają przegląd techniczny i są dopuszczone do ruchu, to chyba w porządku. Napisałeś, że auta są stare, firma nie zamierza kupować nowszych czy jednak jakieś są?

Wiecie, czy Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

anna

Bardzo solidna Firma. Punktualny przyjazd, mila obsługa. Gorąco polecam.

Norawski45

Witam, miałem przyjemność skorzystać z usług Trans Medical. Ceny osiągalne, sanitariusze bardzo mili z empatycznym podejściem do pacjentów. Wszystko na czas i tak jak zostało to omówione.

bilieh

Firma w porządku, rożny sort ludzi jeśli chodzi o pracowników ale praca jak w ogłoszeniu, pieniądze w porządku jak na prace fizyczna.

Mor47u

, firma w porządku, szef spoko człowiek można dobrze zarobić ale trzeba być przygotowanym na ciężka prace . Dobra opcja, nie dla mnie ale można zawsze przyjść i zobaczyć.

kulczyra

Dobra firma, kontaktowi pracownicy, usługa wykonana profesjonalnie i na czas. Polecam.

Lukas

pracowałem tam ale dziękuje nie polecam !

kami

W tej firmie jesteś pionkiem masz rypać i tyle umowa śmieciowa jak wolne to idz na chorobowe i tyle praca od poniedziałku do soboty także masz 4 dni wolnego dla siebie lub rodziny za stawkę 130 zł za dzień do tego wyjazd około 5-5.30 i tak nawet do 23 w tym niby przerwy ale to już bez komentarza

@kami

praca na umowę zlecenie ma swoją specyfikę, wiec nie rozumiem skąd zaskoczenie, ze dni wolne nie przysługują od tak i nie są płatne. Nie znasz prawa pracy? Przy zatrudnieniu na umowę zlecenie dzień wolny oznacza brak zarobku chyba ze jest to chorobowe o czym wspominają tu komentujący sami wybijając sobie argumenty z ręki. Chcesz wolnego? Nie ma problemu, ale nie będzie to opłacone, tak wyglądają umowy zlecenie, lepiej się doinformować zanim podpisze się umowę a później skarży w internecie na własne ignoranctwo. Nie pozdrawiam.

Kiler II
@kiler

Wyrobił się ;) nie zapowietrza się !!! A ja pozdrawiam

@kiler

Znam prawo pracy bardzo dobrze a ty czytaj ze zrozumieniem bo to opis jakie są warunki jak podpisujesz śmieciówe ! inaczej żebyś zrozumiał bo widzę że ta praca uratowała ci życie. Tylu chętnych że ogłoszenie jest od 2 miesięcy powielane i nawet kasa na 3800 no to takie info dla tych co (usunięte przez administratora) za 3200 ! Przypomnisz sobie moje słowa jak będziesz wchodził w wiek emerytalny zobaczysz swoją umowę śmieciową to czkaweczka będzie !

maniek

zupełne bzdury

keinam
@maniek

Zgadzam się

@kami

to jest śmieciówka i każdy to wie wiec co jest szokiem? Ludzie całe życie pracują w gastronomii albo hotelarstwie na umowie zlecenie ale jest to ich świadoma decyzja. To jak oburzenie się że podpisałeś umowę o której Ci nikt nie powiedział a na rozmowach i w ogłoszeniu jest jasno napisane na co się piszesz. Chcesz umowę o prace? Może warto coś najpierw sobą reprezentować, poza prawem jazdy.

PoL3n
@kami

Zupełne bzdury. Praca fizyczna, umowa zlecenie jak często się zdarza. Możliwość dobrego zarobku i tyle. Ktoś od pracy fizycznej (POMOCY LUDZIOM CHORYM) oczekuje siedzenia w biurze, odbierania telefonów i picia kawki na umowie o prace. Śmiech na sali…

@PoL3n

Kozakiem odrazu nie będzie ;D

Kierowca

Praca w firmie Trans Medical jest praca fizyczna na co pisze się każda osoba, zatrudniająca się, Pan Wojtek wszystkich informuje co należy do obowiązków pracownika. Szokiem wiec nie powinno być, ze praca jest ciężka, polega na pomocy ludziom chorym. Co do sprzętu i karetek, Pan Wojtek stawia na rozwój swojej firmy, jest człowiekiem bardzo wyrozumiałym, który niestety bardzo często na tym traci. Masa sytuacji jest taka, ze kierowcy niszczą samochody, zostawiajac w nich ogromny bałagan, nie zachowują ostrożności na drodze, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji, bo oczywiście spadają one na szefa. Bardzo łatwo jest wytknąć to, ze karetki lub samochody są w stanie niezadowalającym, ale trudniej zauważyć to, ze to głównie kierowcy i ich brak szacunku powoduje taki stan rzeczy. Nie jest to tez do końca prawda, ponieważ w firmie bardzo długo główna flotą samochodów były nowiutkie skody, prosto z salonu, jednakże wystarczył rok, by kierowcy doprowadzili te samochody do ruiny. Pan Wojtek ceni szczerość, jest bardzo wyrozumiały i docenia uczciwa prace. Nie prawda jest, ze zarabia się płace minimalna, bardzo często tez są okazje do zarobienia dużo wyższej kwoty, ponieważ często wypadają dodatkowe wyjazdy, na które widać Pan M. nie przystawał. Jeśli człowiek ma ochotę do pracy i nie boi się jej, znajdzie się dla niego jak najbardziej miejsce w tej firmie. Wiem to z doświadczenia, jestem osoba po 50, pracowałem u Pana Wojtka bardzo długo i miałem okazje wyrobić sobie zdanie na temat całej firmy. Pracownicy to różne skrajności, od bardzo uprzejmych i kulturalnych ludzi aż po (usunięte przez administratora) i nieszczerosc, ponieważ jak mówie, Pan Wojtek wszystkim daje szanse na czym często niestety traci. Ludzie dziwią się i oburzają wręcz, ze trzeba pracować a kiedy słyszą o dodatkowym transporcie(czyli dodatkowej możliwości zarobku) to przewracają oczami i wzdychają ostentacyjnie i to jest postawa która okazuje szacunek do pracy? Często zdarzało się, ze moi współpracownicy pełni oburzenia dziwili się, ze zostali zrugani przez Pana Wojtka, ponieważ samochodem służbowym (za którego paliwo i wszystkie potrzebne naprawy płaci właśnie Pan Wojciech) potrafili wybrać się z rodzina na weekend w górach lub po zakupy w IKEA. Nikt nie doznaje tam żadnego upokorzenia i sam byłem świadkiem, ze Pan Wojciech nie toleruje żadnych zachowań zagrażających bezpieczeństwu kierowców i pacjentow. Sam często rezygnował w trybie natychmiastowym ze swojego życia prywatnego by przyjechać 100 km w miejsce, w którym pracownik rozbił doszczętnie samochód i pomoc. Pan Wojtek odbiera telefon nawet o bardzo późnej i porze i zawsze jest gotów wysłuchać i pomoc pracownikowi. Wszelkie urlopy i zmiany należy po prostu zgłosić wcześniej co wydaje się dość jasne z uwagi na dynamikę pracy w firmie. Są momenty, w których na spokojnie mozna wrócić do biura czy nawet podjechać do domu, zjeść obiad czy napić się kawy. Pracownicy posiadają swój pokój, o który sam dbają, w okolicy budynku znajdują się sklepy, piekarnia a nawet bar zawsze można wyjść na obiad, jeśli się to zgłosi. Jeśli chodzi o cały „team”, tak jak mówię, ludzie trafiają się różni, ale na szefa zawsze można liczyć. Atmosfera jest dość luźna, ludzie dużo żartują. To prawda, ze dość dużo osób pali, ale skoro to był tak straszny problem, może po prostu wystarczyło zwrócić na to kulturalnie uwagę, zamiast pisać pretensjonalna opinie w internecie, gdzie jakże wygodnie jest wypowiadać pod adresem drugiego człowieka tak złe słowa. Przed rozpoczęciem pracy zawsze można przyjść, zobaczyć jak to wszystko wyglada i wtedy podjąć świadomie decyzje jak przystało na dorosłego mężczyznę a nie infantylnego 40latka. Moim zdaniem, jeśli człowiek jest uczciwy, nie boi się pracy i ma chęć faktycznie zarobić to jest to miejsce dla niego. Zdarzają się dni cięższe - to prawda, ale tak jest w każdej pracy, a w takich momentach dobrze jest wiedziec, ze pracuje się by pomagać innym ludziom, a człowiek który sprawuje piecze nad firma jest osoba wyrozumiała, która zawsze wszystkich traktuje fair. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze moja opinia choć trochę oddaje obraz pracy w Trans Medical.

@Kierowca

Trzeba dodać że pan Wojtek. Nie powie że może Ci wybuchnąć silnik przy odpalaniu. Ąobo fachacz urwać

@Kilogram

CO.XD Miałeś jakąś akcję z tym związaną czy to tylko żarcik taki?

denis

nie zgadzam się to nie praca tylko tyranie od 5 rano do 23 i dyspozycyjność

bub87

Bardzo dobrze podsumowane

lolo
@bub87

Mało powiedziane (usunięte przez administratora) ale to wychodzi po miesiącu bo masz ochronkę Wojtusia żebyś nie(usunięte przez administratora). wcześniej. Byli kierowcy co zawieszenie na obwodnicy zostawiali. Auta stare mazdy 6 od 2 miesięcy zakupione po 3 tysiące z góry ok ale spody tak zgnite że kwestia czasu jak będą pacjentów gubić po trasie. Ja czekam na inne oferty pracy i zmykam z tąd bo nie chcę żeby mnie pochowali razem z mazdą !

jolek230

Sama prawda !

normanko
@lolo

nie wiem w jakiej firmie byłeś człowieku, ale ani jednego auta nie ma takiego XD

gram
@Kilogram

Jak się jeździ jak nastolatek i zażyna samochód to wszystko się może zdarzyć…

jack71

Firma godna zaufania szef wspanialym wyrozumialym czlowiekiem bardzo pomocnym pracuje tu juz 20 lat i bywalo roznie ale zawsze do przodu a sprzed czyli karetki sami pracownicy dewastowali bo nie ich byle zrobic swoje i do domu

@jack71

pracujesz jacek 20 lat i czego się dorobiłeś ? zawału ?

Kto wie... A wiadomo ile płacą po tak długim stażu? 20 lat to sporo

@kami

Bezsensowne kierowanie krytyki bardzo personalnie. Brak poziomu komentującego.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical - Kraków

• Jak się pracuje w Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical?

Kandydaci do pracy w Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojciech Gruchała Usługi Transportowe Trans Medical
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Cienista 57 lok. 26
    31-831 Kraków