Opinie o P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś w Bodaczów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś w Bodaczów

Czy firma P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

super slodki sernik Nowy wpis

witam nie mam pojecia najpeiej zapytac w firmie dziezuje

Czy pracownicy P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

super slodki sernik

witam slonecznie nie mam pojecia czy sa takie mozliwosci w tej firmie prosze zapytac przyjemnego popoludnia dziekuje

Leszek
@super slodki sernik

A kogo Panie pytać o pieniądze, jakie tu można zarobić? Wiesz Pan, ile bym zarobił, jako nowy pracownik i czy trudno przejść rekrutację?

super slodki sernik Nowy wpis

witam przemily panie,a czy to panu sprawi problem pousjc zadzwonic napisac emaila do firmy czy skontakowac sie,z kims kto w tej super firmie pracowal powodzenia snieznych spokojnych mikolajek panu zycze

@super slodki sernik

witam pieknie przemily panie jezeli mieszka pan albo ktos,a pana bliskich w miare blisko czluchowa to prosze napisac na tego emaila biuro@pztczluchuw.pl prosza o dolaczenie tych dokumentuw oto one swiadectwa,z ukonczonych szkul swiadectwa pracy ukonoczne kursy kwalifkacyjne i ksero prawa jazdy szukaja kierowcuw,z co namniej kateogria b przepraszam,za te poprzednie wiadomosci snieznego sobotniego popoludnia do ulyszenia na razie drogi przemily panie

super sernik

witam wszystkich firma jest super swietna kierowcy na pewno tez letnich pieknych snuw dziekuje

@super sernik

No to super! A piszesz to z perspektywy klienta czy pracownika?

@Jolanta

droga pani mam takie pytanie od kiedy jestesmy na ty jakos nie kojarze abysmy kawe razem wypili dobranoc

@Jolanta

przemila pani prosze wybaczyc te poprzednia na poziomie polskiego pilkarskiego dna odpowiedz,ze mna mozna wytrzymac,a kto wie byc moze,za dni kilka kilanascie beda pasazerowie tego na maxa luksusowego autokaru jechali gdzies w polske przy super nutkach,a czy pani tez kto wie w koncuwce wakacji zycze pani slodkich spokojnych snuw dziekuje bardzo

ela451-73

witam przemila pania prosze wpisac w swej wyszkiwarce proste haslo p.w. zbigniew brzus kontkat kontakt wszystkiego dobrego dziekuje

@ela451-73

Super! Dzięki za polecenie. A w czym konkretnie Ci pomogła? Jeśli można wiedzieć :)

@Jolanta

jest pani super przyjemna jak pogoda,za oknem kobietka i przy takich nutkach bedzie jechal kierowca i podruzujacy na trasie,z chojnic na poludnie polski nutkach wszysktiego dobrego piaktowego poludnia przyjemnego

Firma P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
hanusia334@interia.pl

super firma autokary sa komfortowe polecam kazdem

Ewelina
@hanusia334@interia.pl

jechałaś autokarem w ramach jakiejś wycieczki czy piszesz jako pracownik? a czy są to nowoczesne pojazdy?

@Ewelina

witam pania jako pasazer jechalem tymi autokarami kilka razy i na jesien,a takze do konca roku nie raz dzieki tej firmie w polske pojade powodzenia przemila pani

Alicja
@super slodki sernik

Wiadomo czy kiedykolwiek doszło do jakiejś większej kolizji?

@Alicja

droga pani jak pani takie pytania zadaje prosze jechac pociagami szkoda sluw

Alicja
@super slodki sernik

dlaczego? Po prostu chciałam się upewnić czy jest bezpiecznie. ;) Ta odpowiedź sugeruje, że tak?

@Alicja

drogi przemila pani , jeden,z kierowcuw kto wie byc moze bedzie to ktos,z pani bliskich,za kilka chwilek bedzie stal w korkach przy super nutkach powodzenia przemila pani byc moze kiedys gdzies do zobaczenia

@Alicja

witam pania calkiem realne jest,ze bede wracal autokarem ad euro trans w koncuwe wakacji super swietnie bedzie jak ktos,z pani bliskich bedzie nim jechal,za kierownica do ustki zabiore,ze soba super mp3 pieknych letnich snuw dziekuje

@super slodki sernik

A wiesz może czy szukają kogoś na stanowisko kierowcy? Akurat mój znajomy szuka pracy

@Jolanta

witam pania nie mam pojecia prosze napisac do nich emaila albo zadzwonic

Elżbieta

Chłopak szuka pracy jak kierowca, ma doświadczenie. Ktoś z pracowników wypowie się o pracy w firmie? Głównie chodzi mi o zarobki...

Łukasz

Czy w najbliższym czasie firma wznowi kursy Zamość-Ustka?

@Łukasz

witam drogi panie panstwo mysle,ze ta super firma juz niedlugo wznowi kursy na trasie znad morza na poludnie polski pozdrawiam wszystkich

@Łukasz

witam pieknie raz jeszcze nie jestem pewien,ale chyba znad morza juz sa kursy tej firmy na dalekie poludnie polski prosze to sprawdzic sobotniego spokojnego popoludnia pozdrawiam

Kamila lodz

Polecam gorąco przewoźnika Zbyszko, kierowcy mega profesjonalni, jeżdżę od 5 lat na obozy młodzieżowe za granicę, Hiszpanie, Francja, Włochy, Chorwacja Austrią. Pełni zaangażowania, punktualni i przede wszystkim bezpiecznie zawsze jeżdżą. Gorąco polecam, ja zamawiam Was na dwa wyjazdy latem 2022

Robertoss

Mega pozytyw wlasnie jade z Lublina do Chojnic i pisze tę opinie no i tak Kierowcy mega zajebi.sci pozytywni ni super pomocni a w autobusie ? JESLI CHODZI O CZYSTOSC TO HMMM Z PODLOGI MOZNA DOSLOWNIE JEŚĆ CZYSTO ŚWIERZO jedynie mogliby nawiewy wlaczac co jakis czas.

@Robertoss

witam pana za kilka tygodni kierowca bedzie jechal przy super swietnej muzyce wszysktiego dobrego popoludnia jak usmiech mej milsoci spokojnego przyjemnego

ela451-73

super firma polecam kazdemu

Krystian

Czy może ktoś napisać opinię o tej firmie ?

aga

hej! od Pana [usunięte przez moderatora] wyjezdzalam 5razy na havite, dzieki temu moglam sie utrzymac na studiach i je skonczyc. ja jestem zadowolona, ze istnieje taka mozliwosc (wyjechania za groszem) i jestem swiadoma ze bez niej moje zycie wygladaloby calkiem inaczej. nie rozumiem tylko ludzi ktorzy sie uskarżaja na kiepskie - haviciane warunki i obwiniaja Pana [usunięte przez moderatora] za nie- przeciez on prowadzi jedynie biuro przewozowe!! jezeli ktos ma brud i smrod tym blaszanym kontenerze to sam jest sobie winien! ja zawsze mialam porzadek (ale widzialam jak ludzie zyja). z uslug Pana [usunięte przez moderatora] jestem zadowolona, malo gdzie jedzie sie tak dobrymi autokarami!

ww

kto to pisze te bzdury wszystkie

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś - Bodaczów

• Jak się pracuje w P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś?

P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś