Zakłady Tłuszczowe Sp. z o.o.

Bodaczów

Opinie o Zakłady Tłuszczowe Sp. z o.o.

damian

dawno nikt tu jak widzą nie zaglądał, szkoda bo pilnie potrzebuje paru informacji o firmie ZT w Bodaczowie, czekam na rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem czego się spodziwać

valery

Pojawiła się nowa miotła, i chce zajeździć załogę dla własnej kariery. Jeśli chcesz zachować zdrowie psychiczne, to szukaj pracy gdzie indziej, bez względu na jakim stanowisku chciałbyś pracować.

Borys

Hej, widzialem, ze teraz ZTB szukaja kogos do biura - assett controller - ktos cos moze wie na ten temat? co to za praca,jak wyglada rekrutacja,jakie pieniadze. Dzieki za info

Stasio

Zapraszam wszystkich chetnych do pracy :) caly miesiac za 1100zl (caly miesiac robisz i 1100zarobisz) a tak to bałagan i sam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Zakłady Tłuszczowe Sp. z o.o. - Bodaczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Tłuszczowe Sp. z o.o.