Opinie o Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła w Gliwice

Jak się pracuje z ludźmi z Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła?

FRANEK Nowy wpis

Wiele osób chce wrócić po próbach pracy w innych firmach. Atmosfera w firmie ok

@FRANEK

Super. Atmosfera, to wynik osobowości i generalnie fajnych ludzi w firmie? Czy może też są tu spotkania, wspólne wyjścia? Czy szefostwo też ma dobre relacje z pracownikami, czy ta atmosfera to tylko na niższych szczeblach, ale nie między nimi a szefami?

Były pracownik Nowy wpis
@FRANEK

Jak się komuś nie chce pracować to wraca , tu nie musi nic robić bo firma nie ma zleceń jak i pieniędzy na paliwo ????ogólnie chaos totalny płaca pod stołem to co na konto to najniższa krajowa nadgodziny płatne tak samo jak za zwykła godzinę coś pominąłem panie franku (Jacku)…?

Ktoś coś o pracy montera wodno - kanalizacyjnego? To jest ogłoszenie dla osoby z doświadczeniem, gdzie płacą 6000 - 9000 zł miesięcznie. A jak ja nie mam doświadczenia, a chciałbym zacząć tu pracę, to jaką pensję bym dostał? I wgl tutaj biorą takie osoby do przyuczenia?

Pracuś

Daruj sobie tą firmę Szew to bankrut z nie przychylną opinią w branży budowlanej na Gliwicach

Jaka atmosfera jest między działami w Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła?

Dobra przyjazna atmosfera

Maja

No to super, a czy pracodawca dba o nią jakoś? Są organizowane jakieś spotkania integracyjne itp? Czy po prostu jest ok?

Stefan

Atmosfera kłamstwa i obłudy... W normalnych firmach pracownicy w grudniu zastanawiają się czy dostaną premie albo ile jej dostaną. W firmie pana Jacka Pikuły zastanawiają się czy dostaną wypłatę... Nazywani są złodziejami, nierobami itd,itp. Nieudolne kierowanie firmą doprowadziło ja na skraj bankructwa. Długi wszędzie ???? sprzęt jak w skansenie, nawet rękawic roboczych nie można się doprosić. Ogólnie jeden wielki skansen idący w stronę Almix, Reminstal.

@Stefan

i między samymi współpracownikami też taka atmosfera jest czy ludzie nadrabiają? ile osób teraz tutaj tak właściwie pracuje i jaki mógłby być średni staż pracy? zastanawiam się nad tym opisem i ewentualnymi rotacjami

@Monika

Połowa pracowników jest nowa, ogólnie przyjmowany jest KAŻDY!!! Szef nie wie kto jakie ma kwalifikacje. Pracownicy trzymają się razem ale atmosfera jaka stwarza szef i jego kolega kierownik Bartosz M. To jakaś tragedia. Każda szanująca się osoba albo już z tad uciekła albo zaraz to zrobi. Wszystkie pozytywne opinie są pisane przez kogoś z biura, żaden taki komentarz nie jest rzetelny. Pracuje około 15osob.

@Stefan

Cześć Stefan. Jeżeli jest taki (usunięte przez administratora) to dlaczego tu jeszcze jesteś. Miej jaja i się zwolnij a nie oplówaj firmy która cie od dawna żywi. Firmy w której pracują twoi koledzy. Wiem dlaczego tu jesteś. Nikt ci tyle nie zapłaci co tutaj. Twoje opinie na temat firmy opierasz o niepotwierdzone ploty. Ziejesz nienawiścią. Weź się lecz....

Stefan

Uderz w stół a nożyce się odezwą... Do wiosny wartościowi pracownicy znikną z tego tytanica... Już dają wypowiedzenia.

Jacuś jak jesteś taki kozak to albo zacznij płacić pracowniką co trzeba na czas albo bądź cicho (usunięte przez administratora)

@Stefan

tak z ciekawości skoro już wyliczacie coś odnośnie jakiś kompetencji to ile osób teraz tu pracuje i jaka część według Ciebie to ci wartościowi? czemu za takich ich uważasz?

@Monika

Na tą chwilę zostalo 9 osób... 3 operatorów,3 kierowców,i 3 monterów.. w sumie 3 brygady...

Lidia
@Stefan

Ale to jakiś jest konkretny problem z atmosferą? Jaki? I zastanawiam się, jak to wpływa na relacje w zespole. Dogadujecie się, nowi są dobrze traktowani?

@Stefan

Firma trup... Od dwóch miesięcy siedzimy na postoju. Może poza jedną drobną robotą. Jacek jeszcze płaci ale jak długo? Wszystkie firmy w koło robią tylko nie my. Chyba już nie ma ratunku i trzeba pomału uciekać ????

Cześć Stefan. Jeżeli jest taki (usunięte przez administratora) to dlaczego tu jeszcze jesteś. Miej jaja i się zwolnij a nie oplówaj firmy która cie od dawna żywi. Firmy w której pracują twoi koledzy. Wiem dlaczego tu jesteś. Nikt ci tyle nie zapłaci co tutaj. Twoje opinie na temat firmy opierasz o niepotwierdzone ploty. Ziejesz nienawiścią. (usunięte przez administratora)

Panie Jacku Pikula, panie Bartoszu Mauer czy jak panu tam... Dlaczego na olx dajecie ofert pracy do 8k miesięcznie a obecnym pracownikom płacicie najmniejsza krajowa? Płacicie pod stołem, robicie fejkowe oferty, nie macie żadnych budów. Pan "Bartuś" skłócił się ze wszystkimi w koło i niszczy ta firmę w expresowym tempie. A Pan Jacek na to pozwala. Masakra jakaś

Nico

Chłopaki nie dostają ubrań roboczych,narzędzi, środków czystości, ochrony osobistej, niczego... Gola wypłata i czasem rękawice robocze się trafią...

Dokładnie tak jest , (usunięte przez administratora) ciągnie tą firmę na dno, możliwe że celowo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zofia

ktoś napisał, że w tej firmie nie ma obowiązków przychodzenia w soboty do pracy, ale rozumiem że można w ten sposób dorobić? co sobotę, czy jak to wygląda?

Kogut
@Zofia

Rozważył bym oferty pracy innych firm. Naprawdę szkoda twojego życia na marnowanie go w tej firmie.

Iza
@Kogut

Dlaczego uważasz, że szkoda życia?

Kogut
@Iza

Pytałaś odpisałem jeśli to ci nie wystarcza to zapraszam przekonasz się osobiście .powodzenia

@Kogut

CO.xD W sensie to inna dziewczyna spytała przecież, ale dobra. Ale co do tych innych firm, to które ewentualnie osobiście byś zaproponował jako lepszą alternatywę?

@Zofia

Jakie soboty, jak Stary nie ma kasy za 8 godzi. Wypłacić...

Klient wdzięczny

Polecam współpracę z firmą ZUW Jacek Pikuła. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w realizację zadań, przekładają się na jakość świadczonych przez nią usług. Najlepsze ceny w Gliwicach.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła?

nico

Na zwyzywanie od złodziei i nierobów, szef jest nieomylny po prostu gwiazdor

@nico

Właściciel ma poważny problem ze zdrowiem psychicznym, dlatego nie warto niszczyć życia w tej firmie za tak słaba wypłatę , do tego płaconą pod stołem...

Kierowca

Koledzy mam pytanie, co chwilę pojawiają się nowe oferty pracy a na mieście mówią że firma jest nie wypłacalna. Ile prawdy jest w tym co mówią na budowach?

nico
@Kierowca

Dobrze mówią

Klient

Nie polecam współpracy z firmą Pikula. Szef firmy posiada inne firmy, które mają długi oraz są niewypłacalne. Proszę się dwa razy zastanowić zanim podejmiecie współpracę z tą firmą.

wyciulany

zapomniałeś dodać kolego że na konto najniższa krajowa a reszta pod stołem...

Praca na spokojnie, bez większego ciśnienia, nie ma obowiązku przychodzić w soboty. Natomiast sam pracodawca hmmm wydaje mu się że jest pempkiem świata, płaci na czas ale sprzęt nadaje się na złom, typowy skansen, nie do prosisz się niczego. Na nic nie ma kasy. Zapomniał bym dodać że bierze roboty takie których nikt już nie chce brać. Ogólnie ekipa spoko, zarobki ok ale bez szału, szef bajerant nie potrafi się ogarnąć za to pretensje za brak zleceń przeżyci na każdego. Opinia neutralna.

ciekawe dlaczego zero opinii koledzy...Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła?

Zakład Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła
  • Ignacego Daszyńskiego 349