Opinie o Thermoplex Puścian Paweł w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thermoplex Puścian Paweł. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thermoplex Puścian Paweł o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermoplex Puścian Paweł w Tomaszów Mazowiecki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Thermoplex Puścian Paweł? Oddzwaniają zawsze?

Jakie wartości są cenione w Thermoplex Puścian Paweł?

Pracownik Nowy wpis

Zadne wartosci. Zero szacunku dla pracownikow nie liczy sie z nami wogole (usunięte przez administratora) Praca w holandii jest w miare ok Z noclegami roznie bo czasem trzeba dosc czesto sie przeprowadzac Jak nie zrobisz dodadtkowych godz to zarobki bez rewelacji

pln Nowy wpis

Czy jest tu ktoś kto pracował za granicą dla tej firmy i może coś powiedzieć na temat tej pracy? Jak wygląda praca, mieszkanie, zjazdy do kraju itp.

Pracowałem w firmie nie całe 4 miesiące, atmosfera jest ok, szef cię nie meczy , nie zatruwa życia . Dają wolna rękę w działaniu ale ciśnienie na wynik jest duże. Sprzedają bardzo dużo i czasem ekipy montażowe się nie wyrabiają albo robią błędy. Wtedy robi się kwas którego kadra kierownicza nie rozumie. Albo dobrze albo szybko. Podsumowując firma fajna , atmosfera przyjemna , kasa dobra . Mimo ze nie pracuje to relacje pozostały dobre. Polecam fajni ludzie .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Thermoplex Puścian Paweł? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Przemek Thermoplex

Witam, proszę o konkretny przykład ? Jest Pan byłym pracownikem ? Nie sadze bo nie mieliśmy zwolnień od dłuższego czasu ? Jest Pan klientem ? To co ma Pan wspólnego z właścicielem ? Proszę o podanie konkretów. Proszę o uzasadnienie

Piotr Sawicki THERMOPLEX

proszę podzielić się informacją jak został Pan oszukany ? Równie dobrze mogę napisać ze Marian to (usunięte przez administratora) .... i podpisać się Andrzej

????..... no bez jaj ... a niby jak Cię wykręcił i oszukał ? Podziel się z nami ta straszna historia , aby inni mogli uniknąć tego straszliwego (usunięte przez administratora) ..... będziemy wdzięczni

Thermoplex

Witam, każdy może bezkarnie w internecie napisać wszystko. Może jeśli czuje się Pan / Pani oszukany / oszukana to proszę opisać sytuacje w której to poczuł się Pan lub Pani oszukana. Jeśli to możliwe proszę się tez przedstawić ..

Serwis Thermoplex

Witam, proszę napisać o jakich częściach Państwo piszecie ? Chętnie to sprawdzimy , ponieważ od kilku lat nie korzystamy ani z zamienników ani z części używanych. Proszę podać nr naprawy , ewentualnie nr faktury . Co więcej bardzo mało naprawiamy pojazdów do których można założyć używane części , wiec Państwa post wydaje się być mało prawdopodobny.

Piotr Sawicki THERMOPLEX

Porażką jest strach się przedstawić

Piotr Sawicki THERMOPLEX

Widocznie są osoby , których boli SUKCES I ROZWÓJ THERMOPLEX’u. Dlaczego ? Nie wiem. Może zazdrość ? Jestem z Thermoplexem od początku i mam nadzieje być do końca , ponieważ Thermoplex docenia zaangazowanie i prace człowieka !!! A właściciela znam ponad 20 lat. Nie będę pisał ze jest idealny ???? bo któż z nas jest ???? ? ale z cała pewnością i stanowczością mogę potwierdzić ze jest sprawiedliwy , a wykonywaną prace i zaangażowanie potrafi docenić !!!

Ktoś wyraźnie próbuje się zemści. Na to są paragrafy. Rzetelna firma, rzetelny pracodawca.

Adrian

Bzdury Bzdury i jeszcze raz bzdury. Tym co nie odpowiada praca to niech idzie do piekarni. A nie zajmuje się oczernianiem byłego pracodawcy na portalu. Pozdrawiam. I Zapraszam chętnych do współpracy, a Anonimom dziękuje

@Adrian

Dobrze napisane!.

Daniel

Jeśli jesteś fachowcem w tym co robisz możesz liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie dodatkowo stałe zatrudnienie w firmie, która jest częścią światowego giganta w chłodnictwie. Nic dodać nic ująć.

Witam, Polecam. Sprawdzeni i kompetentni ludzie są doceniani i szanowani. Pozostałym piszącym głupoty na tym portu życzymy powodzenia.

Agata

@Monter czy od czasu Twojej wypowiedzi sytuacja w firmie Surpol Chłodnictwo Thermoplex S.C. Paweł Puścian Jacek Rospędowski uległa zmianie? W dzisiejszych czasach, gdy mamy rynek pracownika, warunki pracy ulegają dynamicznym przemianom, jesteśmy ciekawi jak wygląda Twoja aktualna ocena tej firmy. @Qwert rozwiń proszę swój wpis, na ten moment niewiele z niego wynika. Pamiętaj o regulaminie.

Monter
@Agata

Ja planuje wrocic , ale juz nie na kraj tylko zagranice. Zbierają ludzi wiec raczej się zdecyduje. W mojej ocenie polecam , ale to moja ocena.

2016

Polecam jak masz dużo wolnego czasu i chcesz zarobić.

Monter

Praca w firmie jak najbardziej dobra , ja pracowałem na wyjazdach , płaca dobrze i doliczają diety. Ogólnie jest dobrze , może nie idealnie ale gdyby nie sprawy rodzinne to bym nie zrezygnował. Reasumując - Polecam !!

Thermo King

Firma ok, organizacja ok, płaca dobrze , pozbyli się ostatnio kierownika na serwisie który był wyjątkowo podły. Facet miał chyba konpleksy

Qwert

Radzę omijać z daleka

admin

Masz nowe wiadomości na temat pracy w firmie Surpol Chłodnictwo Thermoplex S.C. Paweł Puścian Jacek Rospędowski ? Pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę. Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Thermoplex Puścian Paweł - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Thermoplex Puścian Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Thermoplex Puścian Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Thermoplex Puścian Paweł
4.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Prymasa Augusta Hlonda 2 lok. 137
    02-972 Tomaszów Mazowiecki