Opinie o Partner Firma Budowlana Sp. z o.o. w Pobórka Mała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Partner Firma Budowlana Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Partner Firma Budowlana Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Firma Budowlana Sp. z o.o. w Pobórka Mała

De Zerter

Dlaczego tak źle no wisz oceniacie tą firmę pracuje kilka lat w tym Partnerze no wisz i nigdy nie było problemu z niczym no wisz w Polsce. To firma budowlana prezesi są przyjaźni i szanują pracowitych ludzi no wisz jak ja. Rusztowania za granicą to coś co polubiłem bardziej jak no wisz budowlanke. Mi pasuje kasa i moim ziomalą. Jest to no wisz spełnienie moich marzeń.

Lulu Nowy wpis

Byłem tam i chciałbym wrócić,ale trochę się wstydzę bo na początku olałem większość. Miałem jedynkę i kasę lepszą jak reszta ale dopiero teraz doceniam. Z Partnerem się dogadałem lecz na budowie kierownictwo miało mnie gdzieś. Sam już nie wiem kasy nie ma bieda na horyzoncie. ADHD i inne ciągotki to moja specjalność ale spróbuję. Mam trochę doświadczenia, umiejętności więc Coco jambo i do przodu.

Wawrzyn Nowy wpis

Było w miarę .Kasę sobie załatwiłem bo trochę to robiłem,ale trafiło się coś na co czekałem więc się nie oglądałem. Pozdrawiam ekipę.

Flaming z Malty Nowy wpis

Odeszło do tej pory ok.10 pomocników oficjalnie a ilu po rozmowie kwalifikacyjnej tego nikt się nie dowie. Miało być 1000 podań zainteresowanie kiepskie w tym kierunku Więcej oferują w Ostrzeszowie lub Kobylej Górze. Praca raczej dla młodych bo więcej im w Polsce nikt nie nawali a tam highlife wiecie o co chodzi. Oprócz tego te wieczne stękanie ile to muszą płacić za mieszkania, przewozy za darmo , jakieś urlopy płatne . Auta jakieś szorty , stołowanie za swoje bo diety nie ma, jak przerobisz więcej jak 176h reszta pod stołem. Sami zobaczcie jak ludzi zmuszją do kombinowania. (usunięte przez administratora)a jaki wymagania ale to tylko im się zdaje. Najbardziej normalni pracownicy tam na robocie to może kilku starych od początku a reszta (usunięte przez administratora) od potrzymywania torby. Także powodzenia na innej robocie w świecie.

Arito

Firma się rozwija chyba poszlia po rozum do głowy pokoje jednoosobowe,podwyżki,dieta, auta służbowe,płatne urlopy, karta Multisport,ubezpieczenie złota karta,urlop wakacyjny pod gruszą, ubrania służbowe najwyższa półka.

Dreed Nowy wpis
@Arito

Była wysoka kara z niemieckiego urzędu za nieprzestrzeganie prawa mieszkaniowego odnośnie ilości pracowników na mieszkaniach.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Partner Firma Budowlana Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Luaksz

Witam chciałbym się przyjąć do tej firmy ? Czy warto się tu zatrudnić?

pracownik rusztowań

mieli być mistrzami w rusztowaniach a byli tylko miernymi pracownikami LAYERA, poznałem ich którzy szybko odeszli bo rady nie dawali z systemem PERI :) mieli być alfy w rusztowaniach a byli do bani, tylko narzekali, że za dużo roboty po robocie, okłamali naszych szefów, że potrafią organizować robotę, jedyne co potrafili to organizować w grupie chaos i zamieszanie, normalni popracują zawsze- dźiwolongi nie, a pracuję już i jestem zadowolony, jak De Zerter trochę czasu w Partnerze.

Nikuś
@pracownik rusztowań

Trochę czasu , to znaczy ile ? 2 - 3 miesiące ? Myślisz że nie wiem kim jesteś zozdziwijapo ? Tak Cię nazwałem , bo tylko tyle potrafisz. Stać na dole , zozdziawić japę i pytać się co podać. Jesteś tam najwększym opierdalaczem jakiego znałem w tej grupie. Tylko szczekać potrafisz i przechwalać się. A jak wejdziesz już na górę to ledwie się do demontażu nadajesz , bo do montowania Ci się niestety rozum w tej łysej pale kończy. Fachowcu naziemny.

DZIADbud

Moja opinia dotyczy wyjazdów na rusztowania do Francji. Warunki mieszkaniowe - Duzy dom w Niemczech, 10 chłopa do jednego prysznica i 4 palników w kuchence, kolejka do wszystkiego. Porażka. Pokoje 2-3 osobowe i 1 jedynka, którą ci obieca kierownik. Pracownicy są z Polski i Ukrainy. Praca na systemie Peri Up. Jeżeli wcześniej nie pracowałeś na tym systemie to się w to nie pchaj bo szkoda nerwów i zdrowia. Zwłaszcza, że dadzą ci najtańsze 1 metrowe linki, z którymi nie ma szans pracować zgodnie z przepisami BHP, bo jak niby masz się przepiąć na polu 2.5 albo 3 metry? Projekt to budowa nowego działu BASF w Chalampe. Chcesz się napić wody? Na projekcie nie wolno. Idziesz kilometr albo i więcej na stołówkę, napijesz sie, wracasz znowu kilometr. Nieporozumienie. A no i wodę musisz mieć swoją. Roboty to głównie obstawianie nowo budowanych metalowych zbiorników, od zewnątrz i od wewnątrz, około 30 pól 2-2.5m i z 10-14m wysokie. Pompa i jechane. Prosta robota, potrzebują głupich i silnych, jak na fasadach. Podsumowując, według mnie nie jest to dobra firma i projekt dla nowego pracownika. Nie nauczysz się za wiele, bo nie ma od kogo. W firmie nonstop rotacja pracowników, wciskają ci lojalkę na 3 miesiące do podpisania, każdy normalny zobaczy co jest grane i ucieka. W innych firmach dostaniesz lepsze warunki mieszkaniowe i lepszą stawkę na start.

Kontrwywiad

Jeśli jest taki problem zawsze można zgłosić problem do mops niemieckiego wtedy polskiemu pracodawcy odechce się upychać ludzi tym bardziej oddelegowanych. Znam wiele podobnych sytuacji i kolosalne kary pieniężne. Pozdrawiam.

Krakers 77

Witam wszystkich przyszłych pracowników tej pseudo firmy. Pseudo , ponieważ na miano firmy która zajmuje się wysyłaniem pracowników na export , niestety nie zasługuje. Na początek Pan pseudo koordynator który do niedawna pracował w sklepie z częściami hydraulicznymi obieca Wam wszystko co tylko chcecie. Wyposażoną chatę od A do Z , a nawet dla tych co bardzo chcą pokoje jednoosobowe. Sęk w tym że chata jest może i fajna , ale na 10 osób z jedną cztero palnikową kuchnią i jednym prysznicem do których są kolejki prawie do godziny 22-ej. Co do pracy to co prawda jest moduł , ale na systemie PERI i obstawia się tanki. No sorry , ale to robota raczej na fasadach, nie na przemyśle jak obiecuje Pan K. Stawki dla początkujących... Żenada ! 10 - 11 euro i żadnych perspektyw że się czegoś nauczysz , bo nie ma od kogo. Pozdrawiam wszystkich którzy przeszli przez tą firmę , albo mają chęć tam zacząć swoją przygodę. Powodzenia.

Broda
@Krakers 77

Parodia i żenada ten kontrakt upychają ludzi bo chata droga. Chata na 6 osób z dzięsięcioma łóżkami jak w/w wymienił przedmówca. Któryś nawet wpadł na pomysł że w momencie wyjazdu pracowników na urlop następni kandydaci się powinni dobrze czuć na ich łóżkach . Polak potrafi...!

Anonimus

Przestańcie taka firma ma wycenionego pracownika na 70-80 € na takich kontraktach więc liczy się sztuka. Po odliczeniu wszystkiego zostaje im 40-50 € Więc jakie następne pytanie. Pozdrawiam.

De Zerter

Rafał

Właśnie skończyłem pracę z peri up moje doświadczenie z innymi systemami rusztowań bardzo źle ocenia to ustrojstwo. Tym bardziej jeżeli ktoś pracował lub pracuje gdzie indziej niż Niemcy to wie o co chodzi Pozdrawiam wszystkich nowych w tej firmie bo pieniądze beznadzieja. Powodzenia.

Leszek

Przestańcie narzekać w Polsce wam nie nawalili więc czego się spodziewacie. To firma rodzinna tylko dla siebie Jak chcesz podwyżkę to zmień pracę nikt dzisiaj nic wam nie zrobi nawet jeśli porzucisz robotę. Wszystko się zmienia.

Sito

Szkoda waszego czasu Kierownik potrzebuje tylko monterów a pomocnicy to tylko tacy żołnierzyki żeby utrzymać kontrakt. Szkoda ich bo pracują lepiej niż monterzy a stawki 10 €/h netto Poznałem wszystkich nigdy nie widziałem wcześniej tak zorganizowanej i pracowitej grupy, bo z niejednego pieca ...

Namysł

Kierownik budowy werbuje 2 brygady na rusztowania do Francji. Pięknie opowiada ale zauważyłem że im się nie spieszy lub nie ma zainteresowania gdyż ogłoszenie znów odświeżone. Oczywiście delagacja na polskim ZUS, nadgodziny powyżej 8 H i soboty płaskie, Około 60 h tydzień stawka od 10€ netto, zakwaterowanie gratis,zero diety. Wysyłają na kurs za 1700 zł oczywiście płacą za to ale trzeba podpisać że w ciągu 3 miesięcy się wcześniej nie zmienię pracy. Zjazdy 4/1 do ustalenia pierwszy wyjazd w połowie kwietnia. Twierdzą że bardzo uczciwa firma. Czy to urywa cz nie urywa?

Krzysztof
@Namysł

Jest tylko 48h tyg w systemie 4/1 Nie będzie więcej we Francji to i tak 13h nadgodziny i basta.

Tomasz

Byłem zobaczyłem i zrezygnowałem. Tragedia ile dają na start i kierownik projektu kłamca nie słucha lub nie umie słuchać pracowników. Straszne praca na zakładach chemicznych we Francji wymogi dyscyplina a pensje głodowe i wiecznie stękający kierownik np: drogi hostel koszty dojazdu do Polski pokoje 3,4 osobowe bo koszty auta w leasingu Straci 3 letni kontrakt podejrzewam. Ludzie w ciàgłej rotacji.

rysiu

Witam i jak praca? Ogłoszenie jest od lutego start miał być w kwietniu, więc na pewno jakas ekipa pojechała, może ktoś się wypowie czy warto? Bo mam zamiar rekrutować

admin

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Partner Sp. z o.o. Firma Budowlana? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Firma Budowlana Sp. z o.o. - Pobórka Mała

• Jak się pracuje w Partner Firma Budowlana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Firma Budowlana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner Firma Budowlana Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Partner Firma Budowlana Sp. z o.o.
  • Odolanowska 45
    63-400 Pobórka Mała
  • NIP: 6222515788 KRS: 0000198429

Partner Firma Budowlana Sp. z o.o.