Opinie o Embud Inwest Mariusz Boniak w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Embud Inwest Mariusz Boniak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Embud Inwest Mariusz Boniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Embud Inwest Mariusz Boniak w Leszno

Bogdan Nowy wpis

Witam wszystkich zainteresowanych usługami pana Mariusza Bonieka szczerze odradzam współpraca z tym człowiekiem. Pan Mariusz Boniek żeruje na podwykonawcach którzy świadczą temu paniu usługi remonto-wykonczeniowe za które uchyla się z płatnością a gdy usługodawca domaga się przed sądem swoich praw owy pan Mariusz Boniek przedstawia swoich znajomych w roli świadków że nie było żadnej wykonanej usługi z strony powudctwa sprawy, pragnę zaznaczyć że pan Mariusz Boniek prosi wykonawcę przed wykonaniem usługi ażeby wystawić fakturę za usługę na inny adres ażeby oszukać urząd skarbowy, wielu usługodawców daje się na to namówić z powodu słabego zapotrzebowania rynkowego na pracę w celach zarobku na życie, no i oczywiście dajac wielkie wotum zaufania panu boniakowi który słodko mówi że nigdy nikogo nie (usunięte przez administratora) i proszę mi zaufać żeby adres usługi był inny niż faktyczny wykonywanej usługi, a później śmieje się prosto w oczy że nie ma dowodu na papierze więc firma usługodawcy ma zapomnieć o pieniądzach. Nie polecam tego (usunięte przez administratora

Czy pracodawca Embud Inwest Mariusz Boniak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Bogdan Nowy wpis

Witam wszystkich zainteresowanych usługami pana(usunięte przez administratora)szczerze odradzam współpraca z tym człowiekiem. Pan (usunięte przez administratora) żeruje na podwykonawcach którzy świadczą temu paniu usługi remonto-wykonczeniowe za które uchyla się z płatnością a gdy usługodawca domaga się przed sądem swoich praw owy pan(usunięte przez administratora) przedstawia swoich znajomych w roli świadków że nie było żadnej wykonanej usługi z strony powudctwa sprawy, pragnę zaznaczyć że pan (usunięte przez administratora) prosi wykonawcę przed wykonaniem usługi ażeby wystawić fakturę za usługę na inny adres ażeby oszukać urząd skarbowy, wielu usługodawców daje się na to namówić z powodu słabego zapotrzebowania rynkowego na pracę w celach zarobku na życie, no i oczywiście dajac wielkie wotum zaufania panu boniakowi który słodko mówi że nigdy nikogo nie (usunięte przez administratora) i proszę mi zaufać żeby adres usługi był inny niż faktyczny wykonywanej usługi, a później śmieje się prosto w oczy że nie ma dowodu na papierze więc firma usługodawcy ma zapomnieć o pieniądzach. Nie polecam tego (usunięte przez administratora

Jak długo czekaliście na odzew z Embud Inwest Mariusz Boniak? Oddzwaniają zawsze?

stratus Nowy wpis

kontakt mailowy bądź telefoniczny - odbierają lub oddzwaniają bez problemów

Jakie są warunki zatrudnienia w Embud Inwest Mariusz Boniak?

Mariusz

Niestety obecnie nikogo nie planujemy zatrudnić , wszystkie działania inwestycyjne mają wymagana zgodna z polityką firmy obsadę , zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą w przyszłym roku.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Embud Inwest Mariusz Boniak? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Embud Inwest Mariusz Boniak?

biuro EMBUD

wszystko zależy od zajmowanego stanowiska , / projektanci - wykształcenie wyższe , nieruchomości -minimum średnie , laboratorium minimum średnie , nadzory - uprawnienia + wykształcenie wyższe , restrukturyzacja - podyplomowe / .pozdrawiam , w przypadku dalszych pytań , ewentualnie współpracy prosimy o kontakt mailowy : biuro@embud.pl , pozdrawiamy EMBUD INWEST

Daniel

A jakbyście mieli podać największy atut firmy co by to było?

Dawid

Patrzą na ukończona mature ?

embud
@Dawid

nie

@m a macie wigilie pracownicza ?

embud
@Kasia

od 24 grudnia do końca roku firma nie pracuje

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Embud Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Mariusz Boniak? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

M

Wigilia jest dniem wolnym

Leon

A może wiecie czy firma potrzebuje fachowców? Rok jest dość trudny stąd moje obawy.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

warunki pracy bardzo dobre , urlopy bez problemu kasa też atmosfera super.

EWA

jestem bardzo zadowolona miła i rzeczowa obsługa , bardzo dobry projekt , szybko i sprawnie wykonany ze wszystkimi formalnosciami

super firma , solidna , rzeczowa , doskonała współpraca

doskonała obsługa , świetnie prowadzą inwestycje , polecam jako projektantów i firmę budowlaną

stratus

bardzo dobra firma , szeroko działająca na rynku w zakresie obsługi inwestycji , projektowania i budownictwa , porządny pracodawca polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Embud Inwest Mariusz Boniak - Leszno

Embud Inwest Mariusz Boniak