Opinie o Market Carlos w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Market Carlos. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Market Carlos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Carlos w Siedlce

Mieszkaniec Halinowa

Jakiś sklep Carlos powstaje w Halinowie, to tych samych właścicieli co w Siedlcach?

kasia

podobno otwiera sie jakis kolejny ddzial wiec tam byc moze beda przyjecia, jednka dokladnie nie wiem kiedy, widocznie dobrze prosferuja skoro otwieraja nowe punkty

janek

TE NEGATYWNE WPISY TO TOTALNA BZDURA.JA KTOS JEST LENIEM TO NIE POWINIEN PODEJMOWAC PRACY, TU WIDAC STARA ZASADE NIE WYCHODZI MI W ZYCIU TO WINIEN JEST CALY SWIAT NAJLEPIEJ PRACODAWCA A NIE JA

JCEK

Mam nadzieje ze to talatajstwo typu michal kasia olek adam wlasciciel pogonil do....pracy co nic nie trzeba robic tylko lezec i zarabiac 20 tysiaki bo takie typy na dziendobry nalezy gnac. robie tam zakupy i widze tych nierobow- paly i gnac

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Market Carlos? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
janek

AZ PRZYKRO CZYTAC TYCH NIEROBOW I ZLODZIEIJ-BO TE WPISY TO WPISY NIEROBOW I ZLODZIEIJ BO PRACOWALEM I WIEM ZE TO TOTALNA BZDURA Z TYMI WYPLATAMI I NADGODZINAMI. NIE ROZUMIE - JAK CI ZLE TO SIE ZWOLNIJ A NIE SIEDZISZ TAM I PISZESZ BZDURY

@janek

Co Pan ludzi wyzywa za nie robow taka jest prawda tam jest taki grafik że wogole życia osobistego nie ma żeby mieć dzień wolny trzeba odwalic pół zmiany i na następny na 13 godz. Masakra i co do nadgodzin oczywiście że nie płacą najlepiej żebyś wogole z roboty nie wychodził i mają cię za nic

klara

SYF NIE CARLOS,SOBOL TO STARY KRYMINALISTA DOROBIL SIE NA CHLOPACH OD KTURYCH BRAL WARZYWA I NIE PLACIL.LEDWO WYWINOL SIE OD LINCZU.TO CZEGO WY SIE SPODZIEWACIE PO TAKIM PRACODAWCY.CWANIAK NIE ZADEN PRZDSIEBIORCA,SMIECHU WARTE.

artur

Do pracownikom Carlosa. Nie rozumiem czemu ma być to norma, że jakiś market nie płaci za nadgodziny. Pracowałem w Lidlu i Biedronce i jakoś przeważnie dostawałem wynagrodzenia za nadgodziny, choć często trzeba było o nie walczyć, ogólnie celowo nikt mnie nie próbował oszukiwać, nikt mnie w tych firmach nie poniżał jak pisze jakiś pracownik Carlosa. Polecam więc pracownikom Carlosa zmienić pracę. Teraz pracuję w Castoramie i też nie mam problemu z płatnością za nadgodziny, a ni jakimś mobingiem. pozdro.

osinski

market mrozy, kibel zapchany cuchnie jak kierowniczce z japy, płace na 3 raty jak w skoku etiopczyka, myszy biegają po pustych półkach w sklepie, dno i żenada, robią tam desperatki rozwódki z kilkoma bachorami na karku bo nie mają co do gara wrzucić reszta to stare babska z grzybicą na rękach i one robią w spożywce !!! ale tak tam jest gdzie niby maja robić one tu sie nie wypowiedzą bo nawet kompa w domu nie ma.CARLOS = SYFILIS nikomu nie polecać tego kurnika i kibla w jednym

jakas111

Tak maja cie tylko za zlodzieja...a same wychodza z torbami wypchanymi..nikt ich nie sprawdza....masakra

jakas111

Kierowniczki tepe jak but na kazde pytanie odpowiedz "nie wiem" to kto ma kurwa to wiedziec jak takie osoby moga byc na takim stanowisku -glupota....o nic poprosic bo wielki problem i te miny.zal....heh i te wyplaty kpina jakas....nawet na swieta nic zadnego podzielenia oplatkiem nic nie wspominac o jakies premi na swieta..... Nawet po remamentach nic cala noc siedz licz pozniej do pracy od razu i tak ci nic e huj nie zaplaca....pojebane ludzie.....

zgadzam sie ze jest tam ponizanie i wykorzystywanie. pracowalam/em tam troche i powiem ze traktuja pracownikow jak zlodziei i szmaty do podlogi. nie polecam robic tam zakupow wiem jaki syf sprzedaja

OLA

PRACOWALAM W TEJ FIRMIE I W WIELU INNYCH UWAZAM ZE FIRMA JAK KAZDA INNA

olek

Jak może być jakaś pozytywna opinia jak to totalny (usunięte przez administratora)

anonimu

Chyba ci calkowicie odbilo jak carlos wypada dobrze chyba nie jestes z tej planety to chyba ty masz ten kal w glowie gdyz takiej jak sobolowa to nie ma nigdzie inny pracodawca zwalnia bez pytania a ona tylko gnebi i poniza ludzi

tomasz

Pracowałem w jednym Carlosie 3 lata. Miodu nie ma, ale firma w porządku. Pracowici i uczciwi nie mają powodu do specjalnego natzekania (chyba że komuś w głowie siedzi kał, to do spoźywki nie bardzo się nadaje). Miałem wcześniej paru pracodawców i Carlos wypada na ich tle dość dobrze, choć to nie praca do emerytury. Z nadgodzinami jest jak wszędzie, czyli gratis - to nie budźetówka

Carlos to wielka paranoja... Kaska ciekawa osoba kim ty jestes ???

kasia

a czy ktoś zauważył że nie ma tu ani jednej pozytywnej opinii ciekawe dlaczego...

zobaczymy jak długo będą miały taką satysfakcję... jak długo same popracują przy takiej ilości klientów

kasia

carlos hehe praca w tym miejscu to ostateczność nikt nie szanuje pracownika potrafią tylko zmieszać kogoś z błotem a jaką mają z tego satysfakcję... Nie polecam tej pracy nikomu!!! nawet najniższej krajowej nie wypłacają najlepiej jak by się tam pracował 24h i to za darmo to wtedy(usunięte przez administratora) była by zadowolona(usunięte przez administratora)to wtedy może nic nie robić a wypłatę dostanie większą niż kierowniczka

ala

to co tam się dzieje to jakaś paranoja

Zostaw merytoryczną opinię o Market Carlos - Siedlce

Market Carlos