Paluszek M i P Paluch Sp. j.

Opinie o Paluszek M i P Paluch Sp. j.

Szukam pracy

Witam jak wygląda rekrutacja do pracy w paluszku na łódzkiej????

Krystian

Czy firma daje dobre warunki pracy?

Jak wyglądają warunki pracy na ul łódzkiej ?? Personel itd

Roman

Nie polecam pracy w sklepie na Łódzkiej. Jak za pracę czasem po 10 dni bez przerwy, w soboty itp pieniądze marne. Organizacja pracy - chaos i brak poszanowania człowieka, brak podziału obowiązków. Czyli zrób to, za chwilę nie rób tego, bo tamto trzeba zrobić i tak robisz i nic nie zrobisz, na koniec (usunięte przez administratora), że nic nie zrobione. Sklep zarządzany przez osoby, które mają problem nawet z wykonaniem grafika pracy, nie wspominając o kierowaniu placówką. Dzięki temu część załogi nudzi się w pracy, a Ci co się starają dostają wciąż nowe obowiązki. Czyli jak Ci zależy, to się obijaj, może przetrwasz, ale na godne pieniążki nie ma co liczyć. Właściciel często obecny ale jakby nie widział co się dzieje. Atmosfera w pracy jak pieniądze za nią, czyli nie do zaakceptowania.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Paluszek M i P Paluch Sp. j. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko INŻYNIER BUDOWY.

NIGDY WIECEJ

To niech nie wmawiają na rozmowie kwalifikacyjnej, że norma pracy to 40h w miesiącu, bo soboty są OBOWIĄZKOWE mimo iż w grafiku wpisują "W" i nawet jeżeli się prosi o wolną sobotę trzy tygodnie wcześniej to i tak jej nie dostaniesz. Skoro w gastronomii można pomarzyć o urlopie, to - z tego co wnioskuję po wypowiedzi - współczuję, że wybrałeś sobie takie miejsce pracy człowieku.

toruńczyk

Bardzo dobry sklep wszyscy w maseczkach. Niestety wieczorami zdarza się, że wchodzą pary mięśniak z dziewczyną bohaterzy bez masek. Przydałoby się czasem aby policja wyłapała takich "cwaniaków"

Sylwia

Paluszek Rubinkowo nie dziwie się, że ludzie tam wiecznie odchodzą, bo to jak kasjerki są traktowane to istna tragedia. Kierownictwo się uważa za nie wiadomo, co... Kasjerki to też pracownik równy Wam!

Kierowniczka na którą wołają" Osoba" na Rubinkowie to okropna baba wyżywa się na pracownikach i przy klientach używa obraźliwych słów w kierunków do nich. Jak można nazwać koleżankę (usunięte przez administratora). Brak słów. Zwolnijcie ją! Robię tam zakupy od kilka miesięcy i zawsze gdy ja widzę jest to samo wylgarna z podniesionym nosem do góry.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Lidia w.

Najpierw 3 miesiące okres próbny a potem umowę o pracę

Nie

Krzyczenie na pracowników nie powinno mieć miejsca. Chyba dobrze byłoby kogoś o tym poinformować. Jest w Paluch jakiś dział HR, do którego można zgłaszać problemy w pracy?

Grażyna

Taka branża i taka praca zawsze można szukać czegoś innego, polecam jest ok!!

trew

Jakie warunku na ekspedientke? Ktoś pracował?

W związku z dynamicznym rozwojem firma Paluszek Marzena i Piotr Paluch poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko Ekspedienta na dział warzywny. Praca obejmuje zamówienia towaru z działu owoce warzywa oraz jego ekspozycję do sprzedaży. Co możecie powiedzieć na temat pracy na tym stanowisku? Jeżeli interesuje Was większa ilość informacji, to dodaję link: http://paluszek.net.pl/oferty-pracy/

Zbyszek

Jestem stałym klientem tego sklepu do wczoraj czyli byłem bo więcej moja noga w tym sklepie nie postanie ,panie (nie wszystkie) miny mają obrażone a wręcz niektóre bardzo niemiłe,rozkładając towar obgadują klientów ,sklepów naokoło jest pełno więc zmienię. sklep

Jaaaa

Witam. Ja pracowalam w paluszku na strzalowej i powiem szczerze ze praca ok, kolezanki super..wogole atmosfera fajna...za najnizsza krajowa niestety no ale takie sa realia. Pozdrawiam

@Ula, a czy Ty pracujesz w Paluszek Marzena i Piotr Paluch? Jak oceniasz tego pracodawcę? Widzę, że większość opinii pochodzi od klientów firmy. Czy któryś z pracowników Paluszek Marzena i Piotr Paluch chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum?

Ula

Praca w handlu nie jest lekka. Jak ktoś to lubi to myślę, że będzie zadowolony!

Igor

Jak komuś nie po drodze z pracą w dobrej w firmie to może sobie zmienić!!!

oburzona klientka

Z tego, co się orientuję kierowniczką jest ta sama osoba od początku paluszka na rubinkowie. Ten sklep jest najlepszy spośród wszystkich paluszków (wiem, byłam w każdym i pod względem świeżości, dbałości o produkty, itp. pozostałe są daleko w tyle). Czy zatem "idiotką" może być osoba, która od tylu lat trzyma tak wysoki poziom zadowolenia wśród klientów? Sama pracowałam przez krótki czas w handlu i wiem, jak niektórym ekspedientkom wydaje się, że przyjdą leżeć i pachnieć, a także, że będą mogły robić co im się żywnie podoba, bez kontroli przełożonego. Ciekawe, czy miałabyś odwagę powiedzieć te słowa swojej przełożonej/byłej przełożonej prosto w twarz. W Internecie to każdy może być wyszczekany.

@była dlaczego odradzasz pracę w firmie Paluszek Marzena i Piotr Paluch Sp.j.? Czy powiesz dokładniej czemu? Czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy jest inne i różni się warunkami pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Paluszek M i P Paluch Sp. j. - Toruń

• Jak się pracuje w Paluszek M i P Paluch Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Paluszek M i P Paluch Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paluszek M i P Paluch Sp. j.?

Paluszek M i P Paluch Sp. j.