Opinie o AMIC Energy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AMIC Energy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AMIC Energy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMIC Energy w Warszawa

Pracuje tutak od dłuższego czasu i chciałbym powiedzieć,że Amic w żaden sposób nie dba o pracowników (nielicznych) pracujących na umowie o pracę. Mimo wysokich wyników,rejestracji waszych kart wysoko ponad normę spotykam się z premią 40 zł. To jest śmieszne. Operator mowi,że takie pieniądze dostaje od Amic, państwo piszą,że wynagrodzenia są indywidualną sprawą operatorów, więc komu wierzyć? Żadnych beneitow głupiej karty Multisport kompletnie nic oprócz na umowie najniższej krajowej a za co? Za tyranie za 3 osoby,piłowanie całego sklepu za nocki z rzędu,za cierpliwość do trudnych klientów, za promowanie waszej firmy bo gdyby nie my-pracownicy firma bynie istniała. Ludzie wracają na stację głównie ze względu na atmosferę obsługę. Gdyby nie to uwierzcie zadna promocja na większości klientów by nie zadziałała bo każdy ma swój rozum. Jest inflacja większość dobrych pracodawców stara się pomóc pracownikom zeby dorzucić coś do wypłaty. A wy ? Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej aby jak najmniej zapłacić naprcownikom,naj najwięcej zaoszczędzić na środkach czystości rozcieńczyć niektóre środki aby było więcej. I nie to nie kłamstwo. Pracuje tu bardzo długo i widzę co się dzieje. Zobaczcie strony konkurencyjnych stacji fakt może też nie ma szału ale nspewmo nie ma najniższej krajowej większe dodatki. A tutaj pracownik ma podwojone punkty. Ale co mi z nich ? Nie możecie dać jednej kawy vzy jednego hot doga? Nic więcej was to nie zaboli uwierzcie a pracownik będzie mógł coś ciepłego zjeść a nie myśleć vy wziąść czy nie bo jest drogo jak to na stacji. Nie bylo jeszcze ta zle jak jest teraz. Dlatego rezygnuje z pracy i pisze to do was czy przeczytacie czy nie do kwestii przemyślenia. To dzięki ludziom pracującym istnieją stację a nie dzięki wam i fajnie by by było w jakikolwiek stopniu ich docenić bo to my walczymy o klientów. Bo stacja z szyldem Amic nie widnieje na każdej ulicy że każdy zajedzie bo najbliżej. Dużo klientów specjalnie przyjezdza na tą specjalnie stację a nie przejazdem.Kwestia przemyślenia dla góry. Ja rezygnuję bo wielu pracodawców Mao wiele lepsze warunki i premie niż 40 zł,które w dzisiejszych czasach jest to warte tyle co nic.

Indiana jones

Często zastanawiam się po co na stacji amic istnieje takie stanowisko jak operatorka stacji , która w godzinach największego ruchu ma wszystko w (usunięte przez administratora) i zamiast pomóc przy obsłudze klientów zostawia mnie , jedną osobę i po prostu wychodzi sobie ze stacji do kosmetyczki . Uważam więc , że najwyższy czas aby "Szanowna Warszawka" zwróciła uwagę na to co robią na stacjach operatorzy i przywołała niektórych do porządku .

George Lucas
@Indiana jones

Skorzystaj z podpowiedzi, jaka tu już była, zamiast anonimowo oczerniać wszystkich Operatorów Jeśli chciałaby pani nieanonimowo porozmawiać na temat warunków pracy, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego: powiedznam@amicenegry.pl

Monia

To już jest szczyt przesady. To co się wyrabia na tych stacjach to jest PATOLOGIA. Żadnych benefitów, tylko ciśniecie po pracownikach którzy i tak pracuja za pięciu. Myjesz brudny podjazd, a potem robisz hotdoga klientowi. BRAK PRZERW BO JESTEŚ WIECZNIE SAMEMU. Czy mam się za przeproszeniem posikac za kasa lub jako kobieta nie mogę załatwić spraw menstruacyjnych? Jesteście chorzy sprawa idzie do PiPu.

Jola

Po mimo fajnej ekipy to nie jest praca tylko wyzysk. Na zmianie znajduje się jedna osoba, która musi ogarnąć wszystko (Tylko na rano jest kierownictwo, które nie zawsze pomoże). Przy ciągłym ruchu, nie ma jak zjeść ani wyjść do toalety. TO JEST NIE REALNE! Żadnego przestrzegania przepisów BHP, biega się samodzielnie rozkładając dostawę lub na lewo i prawo z wiaderkiem. Nikt nie pomoże klientowi z tankowaniem bo nie ma jak!!!! Nie mówiąc już o rozpadającej się stacji na która w życiu bym nie pojechała zatankować (zalane rozpadające się sufity, rozpadające się lampy, popękane i brakujące kafelki) PO PROSTU (usunięte przez administratora) BO NIE MA JAK DBAĆ O CZYSTOŚĆ A PÓŹNIEJ PRETENSJE OD REGIONALNYCH ZE JEST BRUDNO!! Chyba pora zgłosić to gdzieś wyżej, skoro na stacjach sąsiednich są podjazdowy, dwóch lub więcej sprzedawców… I czekam na kolejna wasza glupia wymówkę to jest niemoralne co robicie i mam nadzieje ze osoba za to odpowiedzialna kiedyś poniesie konsekwencje

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Kamil

Robicie klientów w balona. Spokojna jazda ze średnim spalaniem bez klimy 5.6l/100. Zatankowałem 14 l i przejechałem 160 km zamiast około 250x

Amic Polska
@Kamil

Prosimy o złożenie reklamacji na adres reklamacja@amicenergy.pl z podaniem rodzaju paliwa, daty, godziny i stacji, na której Pan tankował. Wszystkie nasze dystrybutory posiadają legalizację w zakresie dokładności odmierzania wydawanego paliwa, przeprowadzaną przez Okręgowy Urząd Miar. Tym nie mniej weryfikujemy indywidualnie każdy sygnał zgłaszany przez Klientów.

Dominik 044

Czemu w srodocene na stacji paliw pracuje jedna osoba? Dlaczego operatorka, która dostała pieniądze, nie zakupiła wody dla pracowników? Dlaczego operatorka, która zatrudniła osobę, to ją po 8h zwolniła, bo ta osoba ściągnęła przeterminowane chipsy? Czy serio ktoś miał się zatruć z przeterminowanym towarem i to 3 tygodnie? SANPEDI? INSPEKCJA PRACY? A może ten fakt mam dać do telewizji??

@Dominik 044

Szanowny Panie, a może warto porozmawiać z przełożonym? a dopiero jeśli to nie pomoże, zgłosić sprawę do AMIC podając okoliczności i konkrety?

Vitoldo

Witam, Dlaczego na jednej z stacji paliw z subwayem w Łodzi, jest tak że jedna osoba robi dwór a potem leci do kanapek?? Drogi Amicu czy was już serio nie stać na podjazdowego jak ma Orlen? A może szkoda pieniędzy??? Rozumiem rozumiem oszczędności, ale proszę, żeby to na moim zdrowiu się nie odbiło. Nie chcę jeść kanapki z sosem diesel. Dziękuję

@Vitoldo

Panie Vitoldo, liczba pracowników na zmianie zależy od analizy liczby klientów oraz liczby realizowanych transakcji paliwowych i sklepowych. Może zdarzyć się kumulacja kilku klientów w jednym momencie, ale zaraz potem ich całkowity brak - na tym polega specyfika pracy stacji paliw lub innych placówek detalicznych.

Magma

Amic czy w związku z nadciągającymi podwyżkami najniższej krajowej, operatorzy otrzymają niezwłocznie środki na wszystkich pracowników ? W przeszłości bywało różnie, operatorzy grali na zwłokę nawet kilka miesięcy, twierdząc, że nie dostają od was dodatkowych funduszy.

AMIC POLSKA
@Magma

Zapewniamy, że AMIC przekazuje Operatorom środki finansowe w takiej wysokości, aby wynagrodzenia osób zatrudnionych na stacjach zawsze były zgodne z obowiązującym prawem.

@Magma

Aga
@AMIC Energy

Tylko szkoda, że pracownicy tych pieniędzy nie dostają, muszą za marne grosze myć (usunięte przez administratora) po klientach, podjazdy , do tego obsługiwać z uśmiechem na twarzy. Pytam za co? Za te marne pieniądze, zapraszam na jeden dzień do pracy na stacji zobaczycie jak wygląda rzeczywistość. Operator przychodzi na 4-5 godzin i spirnicza do domu, tyle go widzieli. A o premiach na waszych stacjach można zapomnieć, już za sprzątanie podjazdów powinny być dodatkowo pieniądze. A nie wszystko do zrobienia za dwa tysiące pięćset złotych przy pracy wielogozinowej i jeszcze beż dodatku za noce.

@Aga

pani Ago, każda stacja ma budżet na premie zależne od wyników sprzedaży. I wiemy, że Operatorzy wypłacają premie swoim pracownikom. Jeśli bierze pani udział w konkursach sprzedażowych i ma wyniki a premii z jakichś przyczyn nie dostaje , prosimy o kontakt - będziemy wyjaśniać sprawę z Operatorem powiedznam@amicenegy.pl

Jak to jest możliwe ze na stacji nie ma wody dla pracowników?Upal doskwiera,klima wyłączona bo trzeba oszczędzać.Czy ktoś to kontroluje?Powinna być dostępna takie są przepisy!

Riki
@Monika

Woda to woda, ale żadnej kawy dla pracowników, żadnych posiłków ciepłych przez tyle godzin, to jest wstyd. Sami musimy sobie organizować jedzenie, kawę do pracy. Na początku dali nam darmowy zestaw kawa+hd, a później zabrali, nie szanowanie pracowników!!!

LTE

3 lata pracy w tej firmie i powoli wysiadam. Brak jakichkolwiek benefitów dla sprzedawców tylko ciągle wysłuchiwanie, że musisz rejestrować karty DC, szukać klientów na karty ABC, cisnąć produkty promo, do tego Subway. Rób za sprzedawcę, kucharza, sprzątaczkę, magazyniera, podjazdowego i zarabiaj tylko podstawę. Bo premie zabiera sobie operator, a jak już coś dadzą to 3 razy w roku po max 100zł. Do tego brak szacunku do pracownika. Rób swoje i się nie odzywaj. Mamy 2022 rok. Każda firma, każda inna duża stacja paliw daje swoim pracownikom benefity typu karty Multisport, opiekę medyczna, dodatki do wczasów i wiele więcej. Tutaj totalne nic nam się nie należy.

Pracownicy?

Amic dlaczego nie pomagacie finansowo pracownikom waszych stacji w zakupie okularów korekcyjnych, gdzie wzrok się bardzo psuje od monitorów, oświetlenia. Co druga osoba nosi okulary... Przypadek? Finansowanie pracownikowi chociażby 50% wartość okularów, gdzie wartość zakupy wynosi NAWET 1000 zł. A to nie pracownika wina, że pogarsza się wzrok od pracy na stacji!!! Proszę o rzetelną odpowiedź Amic.

Aaaa
@Pracownicy?

No właśnie, jak to jest Amic ?

Feel
@Pracownicy?

@AMIC POLSKA czy możecie wypowiedzieć się w tej kwestii ? Dlaczego nie pomagacie swoim pracownikom?

@Feel

To chyba pytanie retoryczne, co? Jak nie ma w regulaminie że jest dofinansowanie do okularów to raczej dodatkowej kasy nie będzie. A są jakieś inne benefity dla pracowników?

Ab
@Michał

Skrzywienie kręgosłupa. Żadnych innych benefitow nie ma

Patrycja
@Feel

Amic nie pomaga a teraz to jeszcze nam zabiera.Obniżyli premie kiedy wszystko drożeje a wymagają żeby sprzedawać.Karty,fast food,Amic Stars.Sprzedaj i zarób dla nich a tobie wezmą.

Renata

Nie polecam, pracowałam w firmie przez przeszło 3 lata, niskie wynagrodzenie w porównaniu do konkurencji, bardzo mało benefitow, brak dodatkow za weekendy, nocki, święta, smieciowa umowa, bo ciągle słyszeliśmy że Amic ucina etaty, podwyżka w nowym roku az o 1 zł brutto ale za to premie poucinane totalnie, o tym co operator wyczyniał może lepiej nie wspominać, bo można by o paragrafy zahaczyć, nie zgodzę się z opiniami innych że zarząd nie probuje tego ukrócać bo próbuję ale nieudolnie, lecz niestety z tego co słyszałam od operatora na temat zarządu to jedyne co nasuwa się to wyzysk i cięcie kosztów. Jak już wypracowaliśmy tą marną premie to rozdzielana według upodobania operatora, a nie włożonej pracy. Wymagania by robić jednocześnie za kasjera, sprzątaczkę, magazyniera, podjazdowego będąc nie raz samemu cały dzień na kasie, bo co chwile ktoś się zwalnia widząc to wszystko co tu się wyprawia na dłuższą metę. Szkoda, bo lubiłam tą pracę, ale niestety z miesiąca na miesiąc sytuacja się pogarszała zamiast polepszyć. Trafiłam na tą stronę przypadkiem i czytając opinie innych, aż byłam w szoku, że na innych stacjach dzieje się ten sam cyrk. Ale co się dziwić operatorom z drugiej strony że kombinują jak mogą jak ich pensje za odpowiedzialność i ilość obowiązków jakie mają są równie niskie i śmieszne.

Ab
@Renata

To jest fakt na stacji Amic robi się za płacowego babcie toaletowa sprzątaczkę magazyniera kasjer sprzedawcę subwaya. Itp

@Ab

Czyli cała robota na głowie jednego pracownika? A jak z wypłata, bo widzę głosy że niska. Powiesz ile na rękę mógłbym wyciągnąć?

bambi
@Michał

Niewiele więcej niż najniższa krajowa.

Edward
@bambi

Czyli trójki na rękę nie na opcji przekroczyć?

@Edward

Jest możliwość ale to zależy od operatora, danej lokalizacji i czy się pracujesz czy się opierniczasz.

Polka

chcecie pracować u Ruskich???

AMIC POLSKA
@Polka

Zarząd AMIC Polska Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie oświadcza, że należąca do spółki sieć 116 polskich stacji paliw AMIC Energy nie jest powiązana kapitałowo z koncernem Lukoil ani z innymi podmiotami gospodarczymi Federacji Rosyjskiej. Właścicielem spółki jest austriacki fundusz inwestycyjny AMIC Energy Management GmbH z siedzibą w Wiedniu, który w 2016 roku odkupił sieć stacji paliw na terenie Polski, Ukrainy, Litwy i Łotwy od naftowego koncernu Lukoil. Firma AMIC Polska sprzedaje paliwa dostarczane wyłącznie z polskiej rafinerii PKN Orlen. Dajemy zatrudnienie ponad tysiącu osobom w Polsce i tutaj płacimy podatki. Z całą stanowczością potępiamy brutalny atak Rosji na Ukrainę! W związku z powyższym, prosimy o niepowielanie i nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy.

Jan Kovalsky
@AMIC POLSKA

Czy fundusz inwestycyjny AMIC Energy Management GmbH z siedzibą w Wiedniu ma powiązania z kapitałem rosyjskim ?

Fake news

Niesprawdzone informacje - fake news

@Polka

A gaz w domu to masz z Polski? Dodatkowo paliwo jest w części wydobywane z Rosji i to jest na KAŻDEJ stacji.

@Jan Kovalsky

Nie ma. Dostępny jest publiczny rejestr beneficjentów rzeczywistych i można sprawdzić z nazwiska kto jest właścicielem funduszu mającego 100% udziałów w AMIC Polska https://crbr.podatki.gov.pl/adcrbr/#/wyszukaj/spolki

jj
@AMIC POLSKA

Wystarczy spojrzeć do KRS, sa te same nazwiska osob które pracowały w Łukoil

@jj

W KRS Amic Polska nie ma ani jednego nazwiska osoby która pracowała w Lukoil

@jj

W Polsce nie było nigdy stacji takiej, jak Łukoil

@Polka

Idź tankować u Kaczyńskiego i dalej korzystaj z ruskiego gazu, lub tankuj w połowie ruskie paliwo.

Justyna

Cala Dyrekcja ma gdzieś co robią operatorzy stacj i kierownicy regionalni najważniejsze że kasa im idzie A co z pracownikami to niech sobie radzą czy mają wypłacana nagrody ,nadgodziny ,premie tylko czekać jak się zmieni góra tz.prezes ,dyrektorzy to i regionalni i operatorzy zaczną się bać o swoje stanowiska A tak to robią co chcą na stacjach i z pracownikami.

@Justyna

Pani Justyno, to nieprawda, że "dyrekcja ma gdzieś". Bardzo zależy nam na pracownikach oraz przejrzystości i uczciwości procesów i relacji. Zawsze interweniujemy, jeśli otrzymujemy informacje o nieprawidłowościach. Prosimy o kontakt jeśli ma pani konkretne zarzuty - powiedznam@amicenergy.pl

Renia

Czy regionalni w jakikolwiek sposób potrafią sprawdzić czy nagroda za zajęcie któregoś miejsca w konkursie np.fast food jest rozdzielona pracownikom?Na mojej stacji zajęliśmy dobre miejsce w takim konkursie ale nagrody żadne z nas nie zobaczyło.Nie pytajcie kierowników tylko pracowników czy dostali.Kierowicy kłamią na potęgę żeby tylko byli uważani za nieskazitelnych.

@Renia

pani Reniu. Tak, Kierownicy Regionalni mogą sprawdzić czy nagroda została wypłacona. Prosimy o informację której stacji dotyczy zapytanie i o jaka stację chodzi. Adres e-mail: powiedznam@amicenergy.pl

Żelazna

Pracowałam kilka lat na stacji Lukoil,potem 3 lata na Amic.Do Lukoil nie mam zastrzeżeń.Na stacji która była moja praca przez 3 ostanie lata jest jeden wyzysk.Jedna osoba na kasie która pracuje za trzy(sklep,klient,dostawy,lotto,kanapki-zrób sam bo operatorka nie wychyli nosa z biura,chyba ze usłyszy znajomego to wtedy wyjdzie żeby pokazać jaka jest zajebista).Nie ma szacunku do pracowników którzy pracują lata.Nie wie jaki towar jest na sklepie czy jak obsłużyć podstawowy sprzęt.Ale za to jak zgarnąć kasę która należy się pracownikom to wie doskonale.Amic nie kontroluje tego czy premie są wypłacane pracownikom.Brak pasków do wypłat,i potem tłumaczenie ze premii nie było bo Amic nie dał.Doszło do tego ze zaczęła wyłudzać pieniądze z konkursów na swoją rodzine która nie jest zatrudniona na stacji ale jeśli nie ma kontroli żadnej to GÓRA nic nie zrobi.Gdy wygrywałyśmy bony np.z BATA za sprzedaż papierosów,ina zabierała je dla siebie.Byłyśmy/jesteśmy okradane z tego co nam się należy.To dzięki nam ta stacja dobrze funkcjonowała.Ale operatorka twierdzi ze jak ci się nie podoba to się zwolnij.AMIC,zacznijcie sprawdzać operatorów bo oni kradną na potengę!

dzień dobry, proszę o kontakt w tej sprawie 600 409 650

@Żelazna

Zgadzam się z tym w 100%, kierownictwo nie interesuje się niczym oprócz zabrania sobie naszych pieniędzy które są przez nas zapracowane a sami nawet nie potrafią zrobić klientowi kanapki i nie wiedzą co wchodzi w jej skład, ale od nas wymagają obowiązków ponad normę... Myślą jak najbardziej zaoszczędzić i zdarza się nawet tak, że na stacji brakuje środków do czyszczenia bo po co kupywać skoro można wziąć pieniądze przeznaczone na to do kieszeni, przecież kto ich sprawdzi? Dobrze że premia z Subway idzie z góry bo nawet jej nie dałoby się zobaczyć. Nic dziwnego, że nie ma tutaj chętnych do pracy i brakuje ludzi skoro na stacjach panuje takie wyłudzanie co jednocześnie wpływa na renomę sieci AMIC ENERGY mimo tego że to nie ich wina. Przykre, ktoś naprawdę powinien się tym zająć.

Honorata
@Żelazna

Zadzwoniłaś na ten numer? Ja bardzo jestem ciekawa czy naprawdę AE. coś z tym robi.

Żelazna
@Honorata

Nie dzwoniłam ale napisałam obszernego maila.Ale to nic nie dało.Nadal dzieje się to co się działo.Wydaje mi się ze nawet jest gorzej.Co prawda premie zostały wywieszone na tablicach zaplecza ale kwoty to raczej żart.Jak na 13 pracowników może być do podziału 300zl premii?Wydaje mi się ze to co jest przez nas wypracowane zabiera operator a to co on ma dostac dzieli na nas.Kiedy w końcu Amic skończy z kolesiostwem a zacznie dbać o nasz interes bo to dzięki pracownikom ta firma dalej istnieje…

@Żelazna

Szanowna Pani, zgłoszone przez Panią kwestie zostały przez nas zweryfikowane, a konsekwencją potwierdzonych uwag są m.in. podjęte działania korygujące. Poziom premii dla stacji jest uzależniony od realizacji celów sprzedażowych stacji, zatem pula premiowa jest dopiero wypracowywana w trakcie miesiąca. A następnie jest rozdzielana przez operatora, zgodnie z zaangażowaniem poszczególnych pracowników. Wierzymy, że prawdziwą Pani intencją jest poprawa atmosfery pracy na stacji, a w razie kolejnych wątpliwości wskazaliśmy już możliwość kontaktu z nami.

Zelazna

Napisałam ponownie,brak odpowiedzi.

Kamerka
@AMIC Energy

Co z tego że odpisują ze zgłoszone kwestie są weryfikowane i działania podjęte piszą bo muszą coś napisać ale bałagan i tak jak był tak jest (usunięte przez administratora) matactwa operatorzy i ich zastępcy są osobami spokrewnionymy mówią i robią tak żeby im było dobrze ludzie pracuja po duzo lat robią wszystko za operatorów i tak zwanych kierowników bo ci nie robią nic tylko najlepiej interesować się co kto powiedział na której stacj co się wydarzyło skargi są do zarządu amic.regionalnego i nic z tym nie robią.

Janka

A jakie macie premie moja znajoma ma 40-80 zł ,a roboty co nie miara przecież to śmieszne ????

Abc

Witam, pracuje na jednym z Amicow w Warszawie, czy wszędzie klienci tak kradną paliwo?

@Abc

Klienci nie kradną tylko (usunięte przez administratora)

Czy na Waszych stacjach operator stacji oraz jego zastępca pracują w godzinach nocnych. Czy zmiany te rozdzielane są po równo na pozostałych pracowników?

@Anna

Operator ustala sam godziny pracy i z reguły przebywa na stacji w trakcie dnia roboczego.

Fiona

A zastępca?

@Fiona

To pracownik operatora, więc to operator decyduje

Klient

Dlaczego stacje z konceptem Subway oszczędzają na pracownikach? Jako klient tankujący paliwo muszę czekać 15 min aż sprzedawca zrobi kanapki bo drugiej osoby do pomocy na stacji brak... Brak szacunku ze strony firmy zarówno dla pracowników jak i klientów. Nieszanowanie czasu innych i stawianie kasjerów w niezręcznych sytuacjach. Ludzie ogarnijcie się trochę bo to już nie jest stacja a RESTAURACJA w dodatku która nie potrafi zorganizować odpowiedniej ilości etatów.

@Klient

Drogi Kliencie, stacje z SUBWAY mają środki na dodatkowe etaty i Operatorzy stacji mogą zwiększać liczbę pracowników na zmianach, kiedy ruch klientów jest zintensyfikowany. Pomimo tego, zdarza się, że w pozostałych godzinach tworzą się kolejki , aby za chwilę całkiem zniknąć, co po prostu wynika ze specyfiki pracy stacji paliw.

Jo
@Klient

Nie mam takich doswiadczen, mam dwa amiki w swoim zasiegu i zawsze jest blyskawicznie, moze poza szalenstwem, kiedy ludzie chca zatankowac na czas wojny:(, ale to juz sila wyzsza

Sprawdzajcie pracę kierowników. Robią sobie wolne kiedy chcą i jak chcą i (usunięte przez administratora) z kasą. Pracowałem z nową kierowniczką. Zero podejścia do wszystkiego, tylko siedzenie u siebie. Chyba, że widziała fajnych chłopaków to wychodziła pokazać jaka jest (usunięte przez administratora) Sztuczna lalka silnie potrzebująca wiadomo czego. Nie zna podstaw, (usunięte przez administratora) z kasą. Tak naprawdę zarabia dzięki nam a wcale nas nie doceniała. W obecnej pracy mam wsparcie od kierownika, jest z nami pomaga az chce się iść do pracy. A nie jak z tą albo wolne albo u siebie a my jak tania siła robocza i pracuje tam nadal. Nikt jej nie lubił

MalaMi

Zgadzam się, mam podobnie

XYZ

A na jakiej stacji to było?

Zostaw merytoryczną opinię o AMIC Energy - Warszawa

• Jak się pracuje w AMIC Energy?

Zobacz opinie na temat firmy AMIC Energy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMIC Energy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 5 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMIC Energy?

Kandydaci do pracy w AMIC Energy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMIC Energy