Lukoil Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Lukoil Polska Sp. z o.o.

Kasia Gliwice 2012-08-25 10:07:27
Nie polecam stacji lukoil w Gliwicach. Przy tankowaniu gazem nie można się doczekać na obsługę. Ostatnio jedna pani zamiast zaglądać na wskaźnik to rozmawiala sobie z innymi osobami, gdybym nie zwrócila jej uwagi to zatankowala by za wiele więcej. Jakby tego bylo malo nie zakręcila mi korka ktory potem zgubiłam.
xxx 2013-08-15 21:02:03
Żaden pracownik nie ma obowiązku odkręcać Ci korka z wlewu do gazu, jeśli już to robimy to jest tylko nasza uprzejmość, dzwoniąc po pracownika powinnaś udostępnić mu samochód, który jest gotowy do tankowania.
Eizo 2015-05-06 18:25:41
Nie zakręciła i został na stacji, czy zakręciła a później go zgubiłaś. Bo coś mi tu nie pasuje
józefina 2016-04-05 22:05:05
to i tak mało ofert jak na nich. na niektórych portalach jest info że sprzedą stacje paliw i wycofują się z kraju - wiecie może dlaczego i czy to jest prawda?
Zostaw swoją opinię o Lukoil Polska Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukoil Polska Sp. z o.o.