ISS Facility Services Sp. z o.o.

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

Niko

Nie polecam firmie w tej pracy. Ze względu na atmosfere. Nie przekazali ci wszystkich informacji tak jak powinno być na stanowisku pomocy kuchennej nie przeszkoli dobrze . Nie dali szans na to żeby sie sprawdzić. Czlowiek chcial byc mily zapytal sie grzecznie czy mozna ci jakos pomoc a z góry juz zakladali z wyrzutami sumienia (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) Wykonywałam wszystkie obowiązki tak jak powinny byc to co miałam do zrobienia zrobiłam. Praca nie jest zła polecam osobom ktorzy chcą sobie dorobić na studia czy do emerytury. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i miłej pracy.

Teresa

Normalna firma, normalna praca tylko pewnie chęci do pracy zabrakło i pozostało narzekanie.

maria

też tam pracowałam i masz całkowitą rację

Evi

Ludzie na wyższych stanowiskach dalej nic nie rozumieją, nie wyciągają wniosków. Szczególnie widać to po księgowości, gdzie pozwalniali się wszyscy starzy pracownicy, jest ciągle ogromna rotacja. Co jest tego przyczyną? Ciągłe zmiany obowiązków, niedocenianie a wynagrodzenie tragiczne. A potem wielce zdziwieni, że ludzie mają dość i odchodzą

Rekrutacja w dosyć dziwnej atmosferze, ciagle mi próbowano udowodnić, ze jestem beznadziejnym pracownikiem po czym zaproponowano mi pracę za śmieszne wynagrodzenie. Oczywiście nie przyjąłem.

….

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tom

JAK TO JEST, ZE NIE MA ANI JEDNEJ FIRMY W POLSCE OBOJETNIE JAKIEJ BRANZY, KTORA PASOWALABY TYM CO PISZA OPINIE?

Króliczek

Popieramy wszystko co napisałaś to jest prawda o Iss popiera Wrocław

Edward
@Króliczek

Wiecie może, czy firma zatrudnia stażystów bądź praktykantów? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat, więc może ktoś z Was mi pomoże.

byłam_tam

W skrócie - "Nikt Ci tyle nie da, co Ci ISS obieca." ;)

Edward
@byłam_tam

Masz na myśli, że propozycje z rozmowy rekrutacyjnej nie mają później odzwierciedlenia w rzeczywistości. Czy mogłabyś podać więcej szczegółów i wytłumaczyć jak to wygląda w realnym zatrudnieniu?

AW

Firma nie jest skandynawska tylko Duńska.

Boshe
@AW

Skandynawia – region północnej Europy, obejmujący kraje: Szwecję, Norwegię oraz Danię. Obejmuje część z krajów nordyckich.

Zibi
@AW

Dobrych kilka lat wstecz pracowałam w tej firmie ale w jej macierzystym kraju czyli w Danii. Wspominam bardzo miło tamte czasy, zarobki bardzo dobre, płatne nadgodziny itp. Wszystko według duńskiego prawa. Niestety jesteśmy tanią siłą roboczą w naszym własnym kraju i to jest przykre. Duńscy pracodawcy, przełożeni nigdy mi nie podpadli, zawsze bylismy traktowani z szacunkiem. Dbano o przepisy BHP, dostawalismy odzież roboczą i wszelkie środki ochronne. Śmialiśmy się, że gdyby niektóre sytuacje wynikły w Polsce to polski pracodawca szybciej zjadłby własne g..no niż pozwoliłby nam na przerwę jak to robili Duńczycy. Dlatego mój szacunek dla polskich przedsiębiorców jest równy "0".

ExManager

1. Potwierdzam, nie ma takich kontraktów. 2. Niestety większość osób na stanowiskach fizycznych nie wie w jakiej firmie pracuje... A jest to związane m.in. z częstą zmiana pracodawcy.

Misiek

Nie zgodne z prawem jest kończyć prace o 22.00 i następnego dnia zaczynać prace o 6.00 rano. Nie jest to w wyjątkowych sytuacjach bo to już jest nagminne. W tej firmie takie cyrki się dzieją że nie da się tego opisać. Traktują pracownika jak konia zaprzęgowego zero poszanowania pracownika. Nie polecam pracować w tej firmie a szczególnie w okolicach Poznania.

Kargulena

Firma ma kasę dla pracowników ale zalezy na jakim poziomie. Pracownicy sprzatajacy robią swoja prace,a gdy kogoś w pracy nie ma to robią swoje i jeszcze za tego kogo nie ma (za darmo). "Nie ma takiej opcji" sie słyszy,jeżeli w gre wchodzi zapłata za dodatkowa prace... Nic dziwnego,ze jest taka rotacja.

@Kargulena

Dokładnie tak jest potwierdzam . I wszystko musi byc na błysk.

Lidia

@Onarzeczywiście, rynek pracy się mocno w ostatnim czasie zmienił. Obecnie wiele firm musi aktywnie starać się, nie tylko by przyciągnąć nowych pracowników, ale również by utrzymać obecnych. Czy widać, by ta sytuacja powodowała w ISS Facility Services jakieś zmiany?

esme
@Lidia

Pracuje w Krakowie i prawda jest taka ze jest problem o głupie rękawiczki i ściereczki najlepiej byloby jakbyśmy przynosili sobie z domu a najgorsza rzeczą jest to ze są pretensje ze pracuje sie za wolno tylko prawda taka ze ja umowy na akord niepodpisywalam

@esme

To prawda, u nas w ciągu miesiaca zwolniono 2 sprzątaczki bo za wolno pracowały. Jednej kierownik powiedział że jest mało kreatywna. Socjalu żadnego, jedynie na święta dodatkowe marne pieniadze.

Krakowianka

Po roku pracy moge powiedziec tyle - atrakcyje wynagrodzenie to najnizsza krajowa zero premii jakichkolwiek dodatkow paczek swiatecznych nic. W okresie urlopowym albo jak komus wypadnie L4 to nie ma zadnych zastępst masz wykonac prace swoja i kolegi w tym samym czasie nie licz tez na jakikolwiek dodatek za to. Kierownictwo tak naprawde ma Cie gdzies chyba ze chca zebys zrobil cos ekstra za frico. Dokladanie obowiazkow bez podnoszenia pensji. Rozmowy o podwyzce zbywane za kazdym razem. Zerowe szanse na jakikolwiek awans.

PRACOWNIK
@Krakowianka

Nie mogę się z tym zgodzić. Czasem jest wiecej pracy ale dodatkowa jest placona w formie zlecenia. Pani Dorota cudowny czlowiek Kierowniczka ale dba o ludzi jak mama...Pracuje od stycznia i kocham swoją pracę i atmosferę ...pozdrawiam

Krakowianka
@PRACOWNIK

Dodatkowa jest placona tylko wtedy gdy sa to nadgodziny ktore sa na uz ale na uz masz mniej na godzine i normanie

@PRACOWNIK

Pracuję w tej firmie prawie 3 lata, owszem jeszcze w ubiegłym roku było zlecenie za dodatkową pracę ale teraz już nie. Najlepszej wszystko zrobić w godzinach pracy, podwyżki w tym roku nie było ,, bo już mamy wysoką stawkę godzinowa,, - odpowiedź menadżerki. Efekt taki, ze gonisz z robotą bo zawsze jest coś dodatkowego do zrobienia aby audyt był ok a premia 100 zł jesli nie chorujesz i audyt ponad 90 proc. A mie daj boże się odezwac - od razu masz problem.

Silver Lucif

Ta firma, (usunięte przez administratora) jest całkowicie niepoważna. W przeciągu Sierpnia br. wymieniła już ok 3, 4 pracowników na stanowisku pomocy kuchennych. Ja przepracowałem jedynie 3 dni i zostałem zwolniony właściwie na nic. A tego samego dnia już było kolejne ogłoszenie o pracę na to stanowisko. Właściwie co tydzień pojawia się nowe, widze to w internecie na stronach praca.pl. Szefostwo narzeka że nie ma ludzi do pracy, a mam pytanie jak oni traktują ludzi w pracy skoro jest taka rotacja ?? Ja znam odpowiedź.

Janka

Mnie tam na bankach w Szczecinie jest dobrze

Anka

Nie polecam tej firmy szczególnie w Szczecinie ul. Malczewskiego budynek oxygen umawiają się na spotkanie o pracę obiecują że po rozmowie zadzwonią a potem nie dzwonią jak dla mnie brak kultury

Kata
@Anka

A JAK SKOMENTOWAC TO ZE 50% KANDYDATEK NIE PRZYCHODZI NA UMOWIONE SPOTKANIE?

@Kata

A co nas sprzatajace obchodzi dlaczego nie przychodza na umowione spotkania rekrutacujne?????JESLI CZYTASZ OPINIE TO CHYBA NIE POWINO CIE DZIWIC,LEPIEJ NIE PRZYJSC NA REKRUTACJE NIZ WYRABIAC SIE DLA WAS JAK NIEWOLNICY NA OLU BAWELNY. . TRAKTUJECIE LUDZI JAK SMIECI.PRZYJDZ KROLEWNO NA KTORAS ZE ZMIAN INCOGNITO POPRACUJ DOWIESZ PRAWDY ,I NIE PAL GLUPA

@Kata

Sami tak zapracowani jak ktoś madry przeczyta opinie to wystarczy mu zeby zrezygnować

@Agata Ziarnik

Wczoraj otrzymalam na skrzynke mail z firmy ISS wezwanie ,do usuniecia opini bo naruszylam wiele przepisow prawnych.Cytuje "...ze narazila Pani zarowno wskazane osoby jak i grupe ISS na powazne szkody,zarowno wizerunkowe jak i majatkowe,Internet nie jest miejscem do rzucania oskarzen,do tego wulgarnym jezykiem.Nie jest tez miejscem do zdradzania tajemnic handlowych"koniec cytatu.Tajemnic handlowych zadnych nie posiadam i nie ujawnilam,zdnych wulgaryzmow nie uzywalam w stosunku do nikogo.Usuniete zostaly tylko nazwiska i nic poza tym.Dziekuje administratorowi za usuniecie nazwisk bo rzeczywiscie troche,ze tak sie wyraze "rozpedzilam".Moj wpis dotyczacy opini na temat firmy Iss jest tylko dluzszy z opisem.Nie zdziwiloby mnie "wezwanie"do usuniecia wpisu gdybym tylko ja byla autorka jedyna ktora pisze negatywne opinie na temat firmy Iss.Wizerunek firmy nic na moim wpisie nie stracil.juz dosc mocno byl nadszarpniety.NIe pisalam oszcerstw wyssanych z palca napisalam prawde.O wszystkim tym wiedzialy przedstawicielki firmy i kompletnie nic,Fakt, nie bylo zgloszone na Policje do PIP,bylo nas szesc na spotkaniu chcialysmy zeby firma to zalatwila.Brak jakiejkolwiek reakcji skutkowal wpisem.Jeszcze raz powtarzam nie szkalowalam nikogo napisalam tylko to co sie dzialo,ponadto po wysluchaniu nas bylych pracownic i kilku ktore jeszcze mialy umowe w firmie ISS,nie zaproponowal nam KONFRONTACJI z osobami o ktorych byla mowa.I jeszcze raz cytat"Raz jeszcze wzywam do usuniecia, w przeciwnym razie sprawa w pierwszej kolejnosci zostanie zgloszona na policje" koniec cytatu.Ot i demokracja.Nie obrazilam nikogo nie ma zamiaru przepraszac napisalam prawde ktora chyba jest nie do przelkniecia.Agata Z

Joanna
@Agata Ziarnik

CI KTORZY ROBIA SWOJE NIE HEJTUJA TYLKO DOSTAJA PREMIE

Eleonora Lo Bianco

Pracowałam kiedyś w ISS w Centrali. Całkowicie nie polecam, wyzysk, niekonkurencyjne stawki, brak jakiegokolwiek socjalu (wszystko co jest dostepne musisz zapłacić z własnej kieszeni). Na obiektach też kompletny wyzysk, centrala się bawi , mnóstwo niekompetentnych osób. NIE POLECAM. Nie znam tak złej firmy.

@Eleonora Lo Bianco

Zgadzam się z twoją opinią też pracowałam tam i nie mieli powodów żeby mnie zwolnić a jednak tak zrobili.

@Eleonora Lo Bianco

Zgadzam się tez miałam wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Odchorowałam to. Ostatnio robili badanie satysfakcji pracownika. Nie dość, że ankiety były numerowane to kierownicy dostali polecenie uzyskania uzyskania wyniku nie mniejszego niż 80 punktów. To są badania badania zlecone przez centrale w Kopechadze i dyrekcja tżęsie portkami żeby wyszło że zgodnie ze duńskimi zasadami szanują ludzi A jest dokładnie odwrotnie ludzi mają za nic. Co miesiąc kogoś zwolnią żeby reszta siedziała ciho sie bała.

Ola
@anonymous

zgadzam się to firma zła a najbardziej kapelanka Kraków mobing i zastraszanie przez koordynatorów a warszawa nic nie robi trzeba oddać sprawę do inspekcji pracy jak tak dalej będzie

Mała czarna
@Ola

(usunięte przez administratora). Paniusie wypiglowane leniwe najlepiej nie tykac damulek bo popoludniowka wszystko zrobi !!!

Mała czarna
@Mała czarna

Dla czego gowork usuwa pozytywne komentarze o firmie, pozostawiając komentarze osób które podszywaja się pod pracowników, którzy nie mają odwagi podpisać się pełnym imieniem . Na tym to polega ???

Ola
@Mała czarna

popołudniówka jest tak samo leniwe jak obie koordynatorki i menadżer jedna mściwa od drugiej jak nie będziesz tyrał po piętrach to jesteś wrogiem i wylatujesz nawet jak dostajesz mail z pochwałami zero KULTURY . te paniusie mają więcej kultury nisz ty bo pracują i są traktowane z kulturą i szacunkiem przez ludzi tam pracujących tam a wy nie wiecie co to szacunek do dobrego pracownika chcesz więcej mogę opisać ze szczegółami jak są traktowane panie a pracowałam i wiem jak koordynatorki i mini menadżer traktuje dobrych pracowników to tak nie pisz takich bredni bo chyba piszesz o sobie

@Ola

Pracowalam na Bora Komorowskiego Krakow budynek Quatro.Brak w owym czasie zainteresowania przez kierownictwo pracownikami.(usunięte przez administratora).Trzeba bylo domyslac sie co mamy robic.Na rekrutacji zostalysmy poinformowane o innych warunkach,po miesiacu miala byc umowa o prace,mialysmy pracowac na 1 pietrze .Umowy na trzy miesiace (zlecenie)praca na dwoch pietrach czasem i wiecej,w pozniejszym czasie zmiana godzin.Wiele z nas na rzecz ISS zrezygnowalo z innch ofert poniewaz oferowali prace na jedna zmiane.W momencie kiedy upomnialam sie o umowe o prace nastala jakas martwa cisza.Najgorsze dopiero nadeszlo jak kierownik(usunięte przez administratora).Ta dopiero odnalazla sie w "roli".Przyniosla mi i trzem innym kolezankom dokumenty o umowe o prace na poczatku czerwca(umowa zlecenie do 30.06.19)i znow nastala cisza.Normalny pracodawca wraz zdokumentami daje skierowanie na badania.Dokumenty zabrala jak papier toaletowy i tyle.Chce tylko dodac ze nie bylo na nas zadnych skarg.Wiec zrezygnowalam 24.06 rzed zakonczeniem umowy zlecenie zeby byle kto mi nie naplul w twarz .Natomiast brygadzistce (usunięte przez administratora)Z 28.06 "podziekowala (usunięte przez administratora) za wspolprace nie przedluzajac nawet zleceniowki.Nie zrobil tego Dyrektor (usunięte przez administratora)tylko sprztaczka mianowana koordynatorem.W okresie kiedy ja bylam pracownikiem(usunięte przez administratora) przekazywala info (usunięte przez administratora) ta z kolei naszej brygadzistce Eli.A pozniej obie swiete krowy mialy pretensje dlaczego brygadzistka przekazuje nam.To wkoncu dla kogo te info.(usunięte przez administratora) traktuje(usunięte przez administratora)jak swoj prywatny folwark,z pracownikami robia co chca a (usunięte przez administratora) doszl do tego ze zwalnia ludzi.Z jedna jej nie wyszzlo bo poszla do inspekcji pracy lub cos innegoBo w nastepnym dniu przywrocili ja do pracy.Ponadto druki inblanco dotyczac wyplat,najlepsza byla pierwsza do wyplaty podpisalam 2600 a wzielam 2300,tylko nie pamietam czy bylo to wypelnione olowkiem czy dlugopisem ale ja podpisalam dlugopisemTen jeden jedyny rachunek byl wypelnoiny pozostale puste.Napisalysmy do Warszawy a jakze ,przyjechaly dwie paniusie wysluchaly popisaly w zeszyciku przyszly nawet na nocna zmiane a Wojtas cyk jjedna zwolnila bo za duzo gadala a drugiej powiedziala" tobie to chyba robic sie juz nie chce "NO I A JAKZE WARSZAWA WIE I MA W GLEBOKIM POWAZANIU.Agata Ziarnik

@Ola

Oddajemy my krakow bora tez zbiera się od pani(usunięte przez administratora)

Renia 05082019

To wszystko prawda (usunięte przez administratora)!!! Brak szacunku dla pani sprzatajacej (usunięte przez administratora)!wprowadzona atmosfera jest nie do przyjecia,nastawianie pan przeciwko sobie klamstwami!!!!podjudzanie na siebie,zakaz kontaktow ze soba to jest tylko co napisalam igla w stogu siana!!!!!Panie uwazajcie ktora wybiera sie do tej firmy!!!!!! Nie polecam najgoszemu wrogowi!!!!!

Link
@Renia 05082019

Dlaczego skoro jest tak źle to niezglosiłyście to przełożonemu, macie jeszcze kierownika, managera i dyrektora projektu. I ISS działa także program antymobbingowy. To trzeba zgłosić.

Renia 05082019
@Renia 05082019

Sorki ,sorki duze za podanie nazwisk przepraszam jeszcze raz

Magda

Pracowałam w rozych firmach sprzatajacych i jak na razie to jedyna normalna firma.

@Magda

No dobra jest na przekręty znakomita właściwe naszych godzin wypracowanych

Nie obrażając nikogo

Drodzy użytkownicy. Nie obrażając nikogo szanujcie się i nie pracujcie w tej firmie. Pracowałam tam i aż mi brak słów.

Kaśka J.
@Nie obrażając nikogo

KASA NA CZAS, wszystkie narzedzia pracy są, problemy rozwiązywane bez krzyku i kulturalnie a narzekają ci co ciągle zmieniaja robote;)

@Kaśka J.

Kto zmienia prace co ty kobieto opowiadasz ten obiekt i ta menadżera oraz koordynatorki to jest jedna wielka porażka jedna robi 1 miesiąc i zostaje koordynatorem druga robi 5 miesiecy i to ma być kierownictwo a 3 cia to kremy cygan i w szpilkach w minuwie na biura pani manager wielka az wstyd hanbia i opinie psują innym

Yyy

Czy iss facility services zwraca koszty dojazdu do pracy???

@Yyy

Funta klakow nie dostaniesz

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISS Facility Services Sp. z o.o.