ZGH Bolesław

Bukowno

Opinie o ZGH Bolesław

anonim 2010-02-26 16:37:51
zgh bolesław zatrudnia pracownikow nie sprawdzajac ich przeszlosci kryminalnej polowa pracownikow ma taka a niektorzy nawet maja do sprzedazy produkty za grosze .N.P.
były pracownik 2013-03-01 22:07:36
Ja byłem u Pana [usunięte przez administratora] o pracę, powiedział mi że ludzi z dozoru mu nie potrzeba, a tu znajomy mówi mi że przyjęli osoby z dozoru.Same pociotku tam pracują, nie mają wogóle żadnej praktyki.Są ciemni ja ziemia Ludzie z dozoru pokończyli studia za współprace ZGH z AGH.
2014-01-28 10:11:48
ZGH to firma rodzinna na eksponowanych stanowiskach nie zmieniają się nazwiska tylko twarze i tak już od pokoleń!
znajomy 2014-05-05 20:58:38
jest to duży zakład, przynoszący duże dochody ale fatalnie zarządzany przez niekompetentnych ludzi w wyniku czego pracownicy mają gówniane pensje a skarb państwa jeszcze mniej, garstka u władzy dogadza sobie w różny sposób na koszt Zakładu-Państwa. Najbardziej śmieszni są przywódcy związkowi, oprócz 80-tki, którzy zamiast bronić pracowników, to bronią pracodawców przed robolami, totalna kpina, większość tych związkowców oraz członków zarządu dawno już powinna być na emeryturach, niestety szkoda im korytka, kolesiostwo, nepotyzm, przekręty, totalny chaos, ogólny brak wykształconych ludzi a jeśli już są, ale z poza układu, to są gnojeni
lolek 2015-07-10 12:41:46
Największy donosiciel na Zakładzie ? Jak myślicie?
loki 2015-10-17 13:35:02
Myśle że nadmiar dodatków jaki Wam Zakład daje to jest największa szkoda , ale tak narzekacie że szok no już niedługo Barbórka i 13-stka też Wam źle
Kazik 2016-04-17 14:49:50
Jakie są zarobki w Recycling sp zoo na stanowisku Elektryk/ Automatyk
kikj 2016-05-21 18:20:17
podejrzewam, ze takich informacji dowiesz sie na rozmowie kwalifikacyjnej dopiero, chyba ze tutaj ktos z chlopakow napsize
elektryk 2016-11-03 18:12:30
Jako elektryk z 10 letnim dośw. otrzymałem na start przy rozmowie 1800zł, to jest kpina, tyle samo dostawali chlopaki ktoórzy byli ze mną na rozmowie zaraz po szkole, nie patrza na dosw, na uprawnienia, taki niby zaklad a tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam

Dla ludzi zrozpaczonych lub tonacych ktorzy chca sie chwycic brzytwy to tak
Zostaw swoją opinię o ZGH Bolesław - Bukowno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZGH Bolesław