MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór

Gniew

Opinie o MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór

anonim 2010-04-18 21:31:09
Nie polecam tej firmy bo kombinują i nie płaca wynagrodzenia pracowalismy na budowie w Neurath tylko zaliczki dostalismy a reszte to przez sąd
jhuy 2010-09-03 12:13:44
potwierdzam wiadomość o złodziejskiej działalności firmy. Żałuję że miałem cokolwiek wspólnego z tą pseudo firmą. Ostrzegam, z daleka od tych "biznesmenów".
przygnębiony 2010-09-14 14:55:09
nie płacą na czas nigdy 10 nie było kasy i oszukują na godz
Jurek 2010-09-14 15:01:17
jak trzeba to wchodzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak pracownik nie potrzebny to robią z niego pijaka
załamany 2010-09-24 14:32:03
już zaraz minie miesiąc jak nie płacą trzeba do sądu pracy z nimi i do skarbówki bo niezłe wały szykują lodziom
anonim 2011-06-03 16:48:55
najgorszy pracodawca na świecie!! niewypłacalny !! poltora miesiaca czekam na pieniądz!! dodzwonić sie to tego pal...a nie idzie!! nie odbera telefonów !! lecz niedlugo bd musial odebrac inne pismo ale to juz wyslane przez specjalna instytucje!! bo niewiem jak inni ale ja mu pieniedzy nie daruje!!
oszukany 2011-07-28 21:55:57
Również przestrzegam przed firmą MCS. Nie płacą zobowiązań. Ciągłe wykręty i puste obietnice. Ostrzegam wszystkie firmy. Dla mie ta firma to zwykli naciągacze i oszuści. Odradzam jakąkolwiek współpracę.
marek 2012-04-01 16:25:20
Pracowaliśmy prawie rok temu w Bełchatowie na elektrowni . Robiłem tam jako spawacz , pracowało nas około 40 robiliśmy przez 4 miesiące dostaliśmy tylko jedna pensję i drugiej połowę . W tym czasie dwóch z moich kolegów monterów wyjechało od Wojtka do Niemczech na miesiąc i tak samo im nie zapłacił . Wojtek wydawał się spoko facet dawał zaliczki ale nie płacił wypłat . Ogólnie ludziom wisi ze 200 tysięcy nie mówiąc o wypożyczaniu spawarek i długów za hotele . Ogólna kicha niech nikt tam się nie przyjmuje banda złodziei i oszustów , Wojtek i jego pseudo szwagier (usunięte przez administratora)to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam nikomu tej firmy trzymajcie się z daleka pozdrawiam marek
pudelek 2013-05-29 04:32:30
Nie wysyłaj żadnego C.V. Trzymaj się od tej "firmy" z daleka mnie wiszą ok. 100 tys złotych(sprawę o oszusto już prowadzi prokuratura)
gość 2013-06-14 16:53:34
Ta firma to wielka pomyłka mi są winni ok 10 tyś za pracę za granicą, sprawa w sądzie trochę się ciągnęła, wygrałem i tak komornik nie może z nich ściągnąć.
przedsiebiorca 2013-06-20 15:15:53
w 2011 roku wykonywałem prace remontowe na kopalni w Bełchatowie jako podwykonawca u Pana (usunięte przez administratora) do tej pory nie otrzymałem należności za swoją pracę , wygrałem sprawę w sądzie wszystko dzieje się w latach 2010 - 2011 , sprawa trafia do komornika w Tczewie i stoi w miejscu a ta firma w dalszeym ciągu figuruje w Centralnej Ewidencji działalności gospodarczej i ma kilka wpisów i nadal sa bezkarni . Przestrzegam wszystkich w nawiazywaniu kontaktów obecnie czynię starania o wpis do K rajowego Rejestru Długów nie wiem czy to pomoże ale daje mi satysfakcję po analizie wpisóe ta firma nadal pracuje ale ukrywa swoje przychody , myśle o podaniu sprawy do prokuratury bo jak można oszukać i chodzić po wolnosci i swoim dł€znikom śmiać się w twarz i innym organom władzy.
gonia 2013-06-22 20:52:23
Witam,ja tez pracowałem u tego pana. Wisi mi 7000 i niewiem co mam robić,jak odzyskać tą kasę... Jeśli ktoś może mi pomócto proszę o wpis ,podam nr. Tyle kasy! a teraz jestem zadłużony z dwojgiem dzieci i żoną. Brak mi sił,tyle razy dzwoniłem,byłem na miejscu i nic,nie ma u nas w Polsce prawa na bandytów. Prosze o pomoc .
gonia 2013-06-23 14:31:46
Niemam papierów bo była to umowa ustna,która powinna się liczyć tak samo jak papierowa. Ale świadkowie że robiłem byli. Nw czy to jest ważne. Teraz też bez pracy jestem, może ktoś ma jakiś namiar na wyjazd albo na miejscu? Byleby płacili za robote. A na policje to poszedłbym z umową ale jej niemam bo to znajomy polecił i miałem zaufanie do niego.
suri 2015-02-18 14:06:37
jeśli chodzi o użytkownika gonia, to ja go troche rozumiem. Każdy chce pracować i zgadza się na różne formy zatrudnienia, aby chociaż się gdzieś załapać i zarobić. Pewnie miał nadzieję, że wszystko bedzie ok z czasem. Niestety rynek mamy taki jaki mamy i co zrobić jak trzeba rachunki płacic a pracy nie ma...
defghn 2016-05-12 14:27:47
@igor nigdy nie wiaodmo przeciez kto to pisze takie rzeczy rownie dobrze moga byc to niepotweirdzone informacje a ja bym na prawde chetnie sie dowiedzail jak tam u nich ejst np. jaka atmosfera panuje..
Zostaw swoją opinię o MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór - Gniew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCS Montaż Cięcie Spawanie S.C. K.i W.Piór