ARSANIT Sp. z o.o.

Opinie o ARSANIT Sp. z o.o.

Real

Jakie są proponowane widełki wynagrodzenia proponowane przez firmę Arsenit na stanowisku Pracownik Działu Obsługi Klienta w Siemianowicach nie podano w ogłoszeniu i nie wiem czy warto tracić czas na rozstrzygnięcie naboru? Pojawiło się ogłoszenie, jestem na etapie szukania pracy.

@Real

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu poprzez aplikowanie na wskazane stanowisko. Ps. Nazwa firmy to Arsanit nie Arsenit :-)

Czy można liczyć w Arsanit na prywatną opiekę medyczną?

Miła

Jest podstawowy pakiet medyczny w Enel-Medzie, który można rozszerzyć za dodatkową comiesięczną opłatą, która nie jest wygórowana :)

Jacek

Firma godna polecenia, poza tym ma dobra opinię jako pracodawca więc polecam!

Joanna

@Znam bylem, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Twoja wypowiedź nie zawiera konkretów, więc może rozwiniesz swoją wypowiedź o Twoje doświadczenia związane z arsanit? Zachęcam Ciebie byś napisał, jaka atmosfera panuje w firmie. Interesująca byłaby również Twoja opinia o tym pracodawcy.

@Joanna

Poświęciłem im kilka lat życia i uwierz, nie warto. Dyrektor K. zatrudnił sobie pseudo-dyrektora regionu np w małopolskim niejakiego M.,który jedyne co potrafi to udawać ze się na czymś zna i czymś zajmuje, a najlepiej potrafił zawsze robić dobre wrażenie.

Firma ARSANIT Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Życzliwy

Firma o nieugruntowanej pozycji na rynku . Z bardzo dużym przerostem formy nad treścią , a dlaczego ? Nie przygotowana na współpracę z klientami pod każdym względem . Brak możliwości realizacji zamówień - nieudolność produkcyjna , wieczny brak towaru. Problemy z logistyką ( nie czytać zły logistyk , bo bardzo dobry) raczej brak środków na realizację transportów , to uwaga do Dyrekcji , która jeśli nie przyjrzy się problemowi to straci znaczną grupę klientów , no chyba , że satysfakcjonuje ich klient płacący po 200-300 dniach po terminie ...Gratulacje! A na dzień dzisiejszy to ich kluczowy odbiorca . Używając tytułu (usunięte przez administratora)mam tu na myśli tylko i wyłącznie takiego , którego pasją są góry i to on powinien przyjrzeć się z kim pracuje!!!! Jeśli trafisz do zespołu (usunięte przez administratora) . , który poza próbą robienia dobrego wrażenia oraz robienia z siebie wyjazdowego (usunięte przez administratora)to SZCZERZE WSPÓŁCZUJĘ , jedyne co mogę zagwarantować to to , że może będziesz pracować 3mce na pseudo warunkach czyli samozatrudnieniu. A potem... Jak nie będziesz (usunięte przez administratora)to zrobi z Ciebie nieudacznika i osobę , która nic nie wniosła do firmy . A tak naprawdę sam nie ma podstawowej wiedzy , już nie chodzi nawet o znajomo9śc produktów choćby w stopniu podstawowym ale co najważniejsze NIE DZIAŁA DLA DOBRA ZESPOŁU to bardzo słaby-mierny menager tylko nieuczciwie przypisuje sobie zasługi wszystkich pozostałych ….a siebie koloryzuje w oczach (usunięte przez administratora) , aż dziw bierze , że ten, tak inteligentny człowiek jeszcze się nie zorientował kogo zatrudnił na pół polski . Dalej...jeśli nie sprzedaż czegoś w okresie 3mcy to również możesz liczyć na zwolnienie , no chyba , że (usunięte przez administratora). zaproponuje abyś sprzedał coś za darmo jeśli inaczej nie umiesz :))))) . Reasumując uważaj do czyjego zespołu trafiasz bo w przeciwnym razie możesz liczyć na obłudę , hipokryzję (usunięte przez administratora), którego ulubionym zajęciem są wyjazdy służbowe , na które z całą pewnością nie zasłużył ….hmmmm oby nie spiekł się w tej KENII niech kupi kremik z filtrem i uważana swoje "bujne " włosy bo co pozostanie (usunięte przez administratora) !!!! Wszystkim pracującym w zespołach przepraszam za określenie pozostałych Dyrektorów Regionu życzę samych sukcesów i trzymam kciuki , powodzenia :)))))

Znam bylem

Sa takie firmy

Joanna

@Adam, wspomniana przez Ciebie opinia oparta jest o Twoje doświadczenia związane z pracą w arsanit czy została znaleziona? Jeśli jesteś pracownikiem firmy, to zachęcam żebyś rozwinął swoją wypowiedź na temat tego pracodawcy. Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę panującą w pracy?

Konin

A tak na marginesie jeśli tam jest tak źle to czemu się nie zwolnice grupowo znajdziecie inną pracę dla chcącego nic trudnego a wtedy firma się zastanowić czy dać podwyżkę czy nie jak nie to nara prawda jest taka że państwowe firmy są do (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o pracownika fizycznego a co do biura to mają wszystko a ty jesteś od tego by na nich robić i mają cię w (usunięte przez administratora) Czy ty masz co zjeść czy nie i za co zapłacić rachunki aniepwiac już o tych co mają kredyt na mieszkanie

Konin

Jadę dzis na rozmowę w Koninie do tej ffaajjnneejj firmy zobaczymy co mi zaproponują bo jeśli mniej niż mam to ......

Joanna

Obecnie firma Arsanit w Siemianowicach Śląskich poszukuje kierowcy C+E w ruchu krajowym. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Czy wynagrodzenie połączone jest z atrakcyjnym systemem premiowym, jakieś dodatki do wynagrodzeń? Czy firma ma pakiet świadczeń socjalnych, dodatkowe benefity pozapłacowe dla pracowników? Jak wygląda system czasu pracy?

Porter

Witam wam koledzy. Jakbyście mi jakieś fajne radyjko i skaner załatwili byłbym wdzięczny.

Jarek

W Koninie atmosfera fajna ,szefostwo wymagające i napracować się trzeba ale wypłata ok polecam oczywiście nieroby zawsze będą płakać.

kandydat

Arsanit szuka DTH na mazowieckie, czy warto iść tam do pracy?

Joanna

@Robson a czy nie powinno być tak, że pracownicy przychodzą do pracy po to by pracować? Czy faktycznie teraz przy firmach trzeba pisać czy się w niej pracuje czy się nudzi, żeby osoby zainteresowane pracą wiedziały co będą dokładnie robić?

Gustaw fachowiec

Proszę o informację na temat DTH pomorskie - chce aplikować pytanie czy warto

Robson
@Gustaw fachowiec

Moim zdaniem: Jeśli chcesz aplikować, bo nie boisz się pracować, to warto... Jeśli nie chcesz i szukasz dziury w całym, to nie warto...

Joanna

@Gustaw fachowiec a czemu akurat jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy i firmą arsanit? Miałeś wcześniej wyrobioną o niej opinię i dlatego postanowiłeś zaaplikować? Możesz tą opinią się podzielić ze wszystkimi na forum?

Joanna

@karolinka może i można sobie kupić nagrodę, ale to jednak z nagrodą wiąże się tytuł, a taki tytuł już w biznesie ma duże znaczenie i jego nie da się kupić i postawić na półce. Nie rozumiem co masz na myśli z tym nazwiskiem? Jaki to ma związek z pracą w firmie arsanit?

Joanna

@karolinka to bardzo dziwne, bo jak firma dostaje nagrody to pracują na nią wszyscy pracownicy. Sam zarząd nie zapracowałaby na takie wyróżnienie. A jednak wydawałoby się, że jak ludzie pracują efektywnie to są zadowoleni. Co o tym sądzisz? Dlaczego pracownicy arsanit pracują tak dobrze, skoro według Ciebie nie mają powodów?

karolinka
@Joanna

te wyróżnienia-nagrody to jest śmiech na sali ... idziesz kupujesz masz... są nawet takie że za darmo byle byś chciała wziąść.... hehehe a pracowników handlowych arasnit ma dobrych przynajmniej na razie .... pracują bo nazwisko sie ma jedno a miejsc pracy tysiące... dlatego sie pracuje tak dobrze...

Joanna

Arsanit dostał za rok 2016 utytułowany Wielkim Modernizatorem od Brylantu Polskiej Gospodarki https://arsanit.pl/brylant-polskiej-gospodarki-wielki-modernizator-polski-2016/ Czy takie nagrody wpływają jakoś na jakość pracy w firmie? Czy są jakieś podwyżki czy więcej zatrudnień, w momencie gdy firma uzyskuje jakąś nagrodę?

karolinka

jakość = nie podwyżki = nie zatrudnienie = wzrasta

Prezes ...salsa

Tynki Firmy ARSANIT są bardzo soczyste i pięknie wyglądają na elewacjach!!!No i NAZWA ARSANIT to jak GRANIT w kamieniu.BRAWO ARSANIT!WAS trudno zepsuć na Elewacji,no chyba ,że (usunięte przez administratora) pryska ,jak ziemnioki bryzgane?!

Zostaw merytoryczną opinię o ARSANIT Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w ARSANIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARSANIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARSANIT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ARSANIT Sp. z o.o.