Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Czesc wszystkim

Czytam czytam opinii masa , a tak serio to jak sie pracuje w firmie ? Prosze o rzetelne wypowedzi , aplikowalem i bede brał udział w procesie rekr Teren Śląsk ok ? Dzieki

Gambit królowej
@Czesc wszystkim

Na Śląsku pracują 2 osoby. Popytaj w aptekach i poproś o nr telefonu

Stokrotka Nowy wpis
@Czesc wszystkim

Cześć Byłam pracownikiem firmy Rada blisko 9 lat i jak w każdej firmie idealnie nie było ale... wspominam ten czas bardzo miło, kapitalni handlowcy, świetna atmosfera. Pozdrawiam serdecznie

Czyli wynagrodzenie dla Przedstawicieli Farmaceutycznych trochę wzrosło, wiadomo, wszystko ostatnio wzrosło więc i wynagrodzenia również. Czytałem w starym ogłoszeniu, że firma stawia na rozwój i są szkolenia dla pracowników z tego tytułu. Każdy od samego początku zatrudnienia może się starać o takie sfinansowanie kursów? Czy może tylko ci najlepsi? Jest ktoś odpowiedzialny za wdrożenie pracownika?

Administrator Nowy wpis

Czy pracując w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Czytałem w ogłoszeniu, że na stanowisku przedstawiciela można zarobić od 7000 do 14000 brutto. Jak to wygląda w praktyce, jest to rzeczywista stawka, czy tą premię trudno osiągnąć?

Marcin Nowy wpis

Aktualne wynagrodzenie w skali miesiąca wynosi 7 tys. podstawy brutto i do 8,5 tys. premii (7+7 jest już od kilku miesięcy nieaktualne). Rzeczywiste zarobki połowy przedstawicieli wynoszą średnio z ostatnich miesięcy około 13,5 tys. Najlepsi zarabiają powyżej 15 tys. brutto. Często 15,5 tys., czyli maksimum tego co można zarobić

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Kandydatka

Słyszałam, że w Rada mają zatrudniać na stanowisku Przedstawiciela kandydatów z Ukrainy, czy to prawda, jakie warunki oferują?

Witam. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc obserwuję osądy pracowników. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Marcin

Netka

Ludzie tutaj tylko obrzucają firmę błotem, jeśli jest tak źle w dziale handlowym, to napiszcie dlaczego premia 7 000 brutto co miesiąc jest nieosiągalna?

Roko

Cześć, a możecie napisać jakie warunki oferuja na start? Jaka podstawa, jakie auto, GPS, ile wizyt itp. Chodzi oczywiście o przedstawiciela farmaceutycznego.

Kot dachowiec

Co wy gadacie? Firma jest ekstra!!! Daje możliwości mega rozwoju w asyście dwóch wspaniałych osób z Białegostoku i Warszawy. Obydwaj mają czynne telefony 24h,w żadnej firmie tak nie ma. Ekstra jest też dwóch profesjonalistów , terenu.Przyjadapomogą , Wy wszyscy starzy akwizytorzy roszczeniowi nie jesteście w stanie pokazać prawdziwego profesjonalizmu tych szwajcarskich preparatów. Nowi specjaliści osiągają takie wyniki że Wy tylko możecie im pozazdrościć. Kilku się zwolniło,a kilku zostało zwolnionych bo nie byli przygotowani na takie zarobki.

Wiktoria
@Kot dachowiec

Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź nie ma wydźwięku ironicznego i w firmie Rada faktycznie jest tak dobrze, jak piszesz. W sieci widnieje kilka ofert pracy od nich, ale mnie bardziej interesowałby staż bądź też jakieś praktyki. Nie wiesz przypadkiem, czy organizują tam teraz jakieś programy dla młodych?

Niemoge

No nie mogę. Już im się musi bardzo nudzić na górze, że podsyłają jakieś linki trefne, żeby klikać i co? Ktos sie na to złapie? Ha ha

Tomasz Reszta

Dwa miesiące temu firma intensywnie poszukiwała pracowników z pensją 14 tyś brutto , czy oni pracują , zostali zatrudnieni ?

Wrrr

W ogłoszeniu było 7 tyś podstawy i 7 tyś premii , gdzie ty tam widziałeś 5 tyś , może pora iść do okulisty

Dawid

Czy w firmie macie życzliwych ludzi?

Belmondo od Bydlaka

A co z fontanną?

Nowe

Czy może mi ktoś jednym zdaniem wyjaśnić o co chodzi z tym szwajcarskim pochodzeniem tych suplementów? Bo pytając zaprzyjaźnionych farmaceutów mam inne odpowiedzi. Zanim podejmę decyzję chcę wiedzieć jak jest.

Robak
@Nowe

Zrobiłem research w ogólnodostępnych źródłach. Na każdym opakowaniu jako producent podana jest firma ze Szwajcarii. W rejestrze GIS jako producent jest wpisana ta sama firma. Nazwy produktów do urzędów patentowych zgłaszała ta sama firma. Nazw były zgłoszone kilka lub kilkanaście lat temu ( zależy jakie i w jakim kraju) Ta sama firma ze Szwajcarii otrzymała rejestrację, czyli ochronę tych nazw/znaków. Firma jest w rejestrze firm w Szwajcarii (odpowiedniku polskiego KRS). Wynika z tego, że produkty są szwajcarskie. UWAGA: nie znaczy to, że są produkowane w Szwajcarii. Teraz jest globalizacja – mogą je produkować w Szwajcarii, ale równie dobrze w każdym innym kraju np. Niemczech, Francji bo maja blisko lub w Chinach bo jest tanio lub nawet w Polsce.

Nowe
@Robak

Skoro były zgłaszane kilkanaście lat temu to dlaczego rozpoczynacie ich sprzedaż dopiero teraz. To się nie trzyma kupy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Witajcie, jeśli mogę to proszę o konkretne informacje: 1. Wynagrodzenie - Według ogólnie dostępnych informacji wynagrodzenie na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego to 7 000 brutto podstawy + max 7 000 brutto premii. Czy 7 000 brutto podstawy jest sztywną kwotą, czy można więcej wynegocjować? Czy 7 000 brutto podstawy jest kwotą zapisaną w umowie o pracę, czy jest łączną kwotą kilku składowych, które składają się na podstawę? Od czego konkretnie zależy wypracowanie premii (czy są to konkretne zadania, obrót, dystrybucja numeryczna, sprzedaż pakietów, udziału w rynku liczony przez jakąś agencję?)? Czy są jakieś współczynniki skuteczności itp? Ile wynosi cykl rozliczeniowy: miesiąc, kwartał, cykl 4 miesięczny? Czy premie są realne do osiągnięcia, jeśli tak to w jakim zakresie: 100%, 50% itp? 2. Samochody - Podobno PF korzystają z Opli Astra lub Insignia? Czy korzystając z samochodów w dni wolne od pracy (weekend, urlop, itp) firma potrąca z pensji jakąś stawkę za km, czy obowiązuje zasada: jeździsz prywatnie według miesięcznej opłaty ale nie używaj karty paliwowej w dni wolne od pracy? 3. Czas pracy, ilość wizyt, wielkość terenów - Jak liczony jest czas pracy (od momentu uruchomienia silnika, czy od pierwszego klienta do ostatniego a czas dojazdu nie jest liczony do czasu pracy?)? Ile wizyt dziennie jest wyznaczonych do odbycia? Czy do ogólnopolskich aptek sieciowych, PF także sprzedaje według wyznaczonych planów? Jak wielkie są tereny obsługiwane przez PF? Dziękuję bardzo za rzeczowe informacje Miłego dnia:)

Majonez Kaliski
@Karolina

Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania: 1. Wynagrodzenie podstawowe jest stałe ni nie ma możliwości negocjacji kwota jest zapisana w umówię oprawcę 2.premia to sprzedaż kwotowa pf w REP(program na którym pracujesz ) musisz pilnować każdego zamówienia gdyż istnieje tam system zamówień transferowanych, przekazywanych, minus przekazywanych i centralnych. Premia wypłacana jest od 80% 3. Samochody Astry 5 które są własnością firmy średni przebieg to około 120tys i będziesz miała niewątpliwie przyjemność częstych kontaktów z managerem floty który zawsze da ci dwa wyjścia z sytuacji i jest bardzo irytujący, na każda naprawę musisz mieć jego zgodę. Nie możesz naprawiać robić przeglądów wymieniać opon w trakcie pracy. Na przeglądy umawiasz się po 16 lub w sobotę. Auta możesz używać w promieniu zamieszkania 50km nie potrzebujesz zgody kierownika powyżej 50 km musisz mieć zgodę kierownika dotyczy to również weekendów. Otrzymujesz „normę” w litrach która musi starczyć na Okres Pracy ( 4 tyg) jeśli wyjeździe za dużo prywatnie tankujesz za swoje. Tankujesz od poniedziałku do piątku.Myjnie płyny kupujesz z zaliczki która rozliczasz nie z kary flotowej. W trakcie przerwy wakacyjnej za każdy przejechany km płacisz dodatkowo 50gr. Nie możesz jechać za granice a jeśli dostaniesz zgodę płacisz 50gr za km. Ople insygnia dla najlepszych trzeba sobie na to auto zapracować możesz jeszcze trafić na astre 4 z przebiegiem powyżej 200tys a tu będziesz w częstym kontakcie z managerem floty i będzie więcej opcji do wyboru. 4.Czas pracy liczy się od wejścia do pierwszego klienta i wyjścia od ostatniego. Ilość wizyt 15 jeśli ich nie wykonasz musisz się tłumaczyć dla czego nie zrobiłaś. Tereny dość rozległe norma jest 1.5 h dojazd do pierwszego klienta nie mile widziany jest czas pracy poniżanej 7h w terenie od pierwszej do ostaniej wiec przygotuj się na wyjazdy z domu o 6.30 i powroty o 18. Jeśli masz dość duży teren możesz spać w hotelu tu potrzebujesz zgody kierownika. Masz aplikacje GPS w tel. wiec w aucie pod apteką nie posiedzisz:)))) 5.nie wszystkie ogólnopolskie sieci obsługujesz i sprzedaż wlicza ci się do wyznaczonego planu. Powodzenia życzę. Były Pracownik.

Wreszcie się uwolniłem
@Majonez Kaliski

Wszystko się zgadza oprócz użytkowania samochodów. Świeża sprawa. Brak limitów paliwa ale... W dni wolne, urlopy tankować nie wolno. Musisz zatankować w Piątek do godziny 12.00, następne tankowanie Poniedziałek 6.00. Z tymi dojazdami to kolega trochę przesadził. Standard to 1h ale są trasy 1,5-2h dojazdu i powrotu. Reszta się zgadza

Cieńko
@Majonez Kaliski

No to szału nie ma hehe LIPA ://///

Joasia

Hej, czy na stanowisko przedstawiciel farmaceutyczny w Rada można aplikować mając średnie wykształcenie czy bezwzględnie wymagają wyższego ewentualnie licencjat?

Duży Miki

Wielokrotnie zatrudniana czyli wielokrotnie zwalniana...

Jak to ktoś tu napisał, nie strasz, nie strasz, bo się.... Wszystko na szkoleniu było na najwyższym poziomie. Sprzęt nowy, ludzie w porządku.

@Duży Miki

Tak moze odpisac tylko ktos kto nie ma nic màdrego do powiedzenia . Reprezentujesz (usunięte przez administratora) i wodorosty .

Obserwator

Dramat ????‍♀️ Ludzie , jakie to ma znaczenie czy ktos mial wpisane w CV faramceutyczny czy medyczno farmaceutyczny . Znam medycznych ktorzy sà lepsi niz nie jeden farmaceutyczny i farmaceutycznych ktorzy nie potrafià zrobic nawet dystrybucji nie mòwiac o obrocie . Za stracony czas 3 etapòw kazalbym zaplacic sobie kase . Dobrze że jest taki portal

kawka

Dołączam się do pozytywnych komentarzy :) ja juz mega dlugo pracuje, bo pracuje sie po prostu dobrze

Akwak
@kawka

Nie zgadzam się z Tobą. Napisz dlaczego pracuje się- jak piszesz - po prostu dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rada Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rada Sp. z o.o. sp.j.