Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.

kamiś 2011-10-24 01:21:55
czy to prawda, że wymieniają cały personel? i że pensje są coraz niższe?
kamiś 2011-10-27 16:48:36
dzięki za informację, coś tak właśnie mi się wydawało, że w tej firmie nie do końca wszystko jest w porządku. A szkoda, bo Uniejów to magiczne miejsce i dobry hotel ze SPA mógłby nieźle prosperować. Ale jeżeli pracownicy nie będą szanowani to obawiam się, że i klienci stamtąd uciekną. Pozdro :)
ewa 2011-10-27 17:19:20
byles tam w instytucie kiedys
ewa 2011-10-27 17:23:16
ja wiem wszystko bo tam pracowalam takze moge ci wszystko powiedziec
ANIA 2011-11-10 20:55:55
HALO CZY KTOS CHCE POSLUCHAC OPINII O INSTYTUCIE TO ZAPRASZAM
anonim 2011-11-10 22:01:41
Ja chętnie. Znów widziałem ich ogłoszenia: kierownik, recepcjonista itp
gość 2012-02-05 22:46:06
a ja byłam jako kuracjusz i widziałam jak żle traktuje sie tam personel(:
ewi 2012-09-08 20:57:57
to prawda pracownicy są źle traktowani , wymaga sie od nich by jedna osoba pracowała za dwie, na dodatek często na starym i wysłużonym sprzęcie . zarząd mam wrażenieże potrafi tylko ciąć koszty i bawić sie za firmowe pieniądze .
ola 2012-10-06 21:11:12
piszesz ze tam pracowałaś , a w ktorym miescie ?
pomo 2015-01-15 10:58:26
Niby placówka, która dba o człowieka a padają oskarżenia o złe traktowanie - coś chyba jest nie tak. Prosiłbym o komentarz jakiegoś pracownika, czy warto się trudzić i składać aplikację do nich, bo firmy tego typu jest mnóstwo, a chciałbym dobrze wybrać pracodawcę. Polecicie mi ich? Jaką kasę dają na start?
Izman 2015-03-17 09:41:08
Jeżeli któreś z tych zarzutów by się potwierdziły to na pewno media na Instytucie Zdrowia nie pozostawiłyby suchej nitki. Mam wrażenie, że niektóre sytuacje są przesadzone, bo przede wszystkim są prezentowane przez 1 osobę i w zasadzie nikt tego nie potwierdza, także może w tym Toruniu nie jest tak najgorzej?
paulinka 2015-03-31 19:15:02
ja tez uważam że gdyby wasze zarzuty były prawdziwe to wówcza media by ostro tutaj zadziałały, a także inne odpowiednie instytucje w imię prawa zrobiłyby natycmiast zrobiłyby porzadek. w końcu żyejmy w państwie prawa moim zdaniem i takie procedery o których pisaliście z pewnością nie miały miejsca, pozdrawiam
kasia 2015-09-16 21:59:33
Zgadzam się z przedmówcą. Ja pracowałam tam 3 lata temu i był to dla mnie szok, źe tak moźna traktować pracowników, tylko źe na usprawiedliwienie "prezesów" moģe dodać źe byli oni bardzo zapracowani, dojeżdżali z Muszyny i działali pod presją właściciela, dla którego liczą się tylko pieniądze i układy. Prezesi są juź nowi z tego, co wiem. A co do mediów to proszę Cię, źyjemy w Polsce, ręka rękę myje.
mietek 2016-05-11 20:52:23
@lider, bardzo dobrze piszesz. Ludzie ostatnio tylko o te socjale, dodatki i benefity pytają, jakby to był sens ich pracy. Nie za bardzo to do mnie trafia.
Zostaw swoją opinię o Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.