Opinie o Atlas Copco Polska Sp. z o.o. w Sękocin Nowy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atlas Copco Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Atlas Copco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlas Copco Polska Sp. z o.o. w Sękocin Nowy

żal

Niby sympatyczni, ale Panowie dyrektorkowie tylko patrzą co by tu wyrwać jak sa daleko od domu...

sfrustrowany frustratami

@ zwolniony: 1. tego kalibru korporacja nie może sobie pozwolić na nieprzestrzeganie przepisów. Akurat BHP jest szczególnie "na radarze", Więc nieprawda. 2. Niewiele jest firm, które pracownikom słabo performującym dają tyle szans na poprawę, a jeżeli się z pracownikiem rozstają to z ważnych przyczyn i w sposób cywilizowany. Zwolnienia nie są normalką bo trzeba pracownika zastąpić co zajmuje czas i jest związane z kosztami, więc beztroska w tym zakresie byłaby nieracjonalna. Znów nieprawda. 3. Jak nie chcesz (lub po prostu nie potrafisz) wydajnie (nie mylić z ciężko) pracować to się naucz. @ Zank: rywalizacjajest OK - na wyniki, kompetencje, umiejętności, pomysły. to jest paliwem dla rozwoju tak firmy jak i pracowników. Cenne i doceniane. @ anonim z 19.01.:jeżeli zostałeś zwolniony to czytaj @ zwolniony; jeżeli jeszcze nie to się ogarnij i nie wypisuj bredni.

Zwolniony

Firma miła na początku jeżeli chodzi o regulamin pracy i kodeks pracy nic nie jest przestrzegane jak również BHP. Nikt niema pojęcia na te tematy.Czy dają zarobić owszem ale nie za 8 godzin trzeba pracować do bólu , a zwolnienie to normalka bez powodu i bez przyczyny.

mira

Jestem zainteresowana pracą w tej firmie i chciałabym wiedzieć ile zarabiają księgowi w tej firmie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Atlas Copco Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Uwaga. Firma wyciśnie z Ciebie ostatnie poty, a następnie zostaniesz zwolniony z 5 min czwarta. Uwaga na ludzi, z którymi przyjdzie Wam pracować, zawiść i donosicielstwo. Przepracowałem tam trochę czasu i wiem co mówię. Zarobki nie są adekwatne do pracy jaką wymagają. Zapomnijcie, że 8 godz.im wystarczy.

zonk

Faktycznie wiedza o co chodzi w rozmowach kwalifikacyjnych i trzeba czlowieka oblatanego w takich tematach aby poprowadzic rozmowe z nimi po swojemu. "+" za oddzwanianie do kandydatow.. Mozna wyczuc bedac tam ze jest spora rywalizacja i kilku karierowiczow.

Darek

Pisząc powyżej, nie miałem na myśli oczywiście \" kandydata\"

kandydat

myślę że zawsze najlepiej jest narzekać i szukać powodów swoich niepowodzeń u innych, ... trzeba wziąść się w garść!!! a nie jak panienki wypłakiwać na forach że ludzie w firmie źle, widocznie nie pasowaliście do zespołu ;) firma na pewno ma duże możliwości a na rynku jak wiecie jest walka, albo pokażecie kły albo Was zjedzą ... takie życie... pewne stanowiska nie są dla mięczaków

zoras

słuchajcie znowu szukają na stanowisko Atlas Copco Sales Engineer Electronics. O co tam chodzi, mieli już podobno zatrudnić kogoś. Warto tam składać? Może powie coś ten kto się dostał, zrezygnowałeś, czy oni z ciebie, jaka przyczyna.Daj chłopie znać, Jakaś dziwna firma to AC.

aNONIM do N-tego

ja im podalem 5000 netto. Powodzenia!

n-tego

podałem im EUR 1500 brutto

szukała i znalazła

No właśnie! Jak się komuś nie podoba to (usuniete przez administratora) - tym razem pod kryptonimem "Poszukująca z Polkowic", wierna poleceniom swojego Mocodawcy, podpowiada jak można sobie z tym poradzić.

N-tego

Byłem na rozmowie, pewnie Ty już też. Spotkanie spokojne, ale dla człowieka, który zjadł zęby na korporacjach pewne triki są widoczne. Patrzenie jak trzymasz łapki, jak się poruszasz na krześle, Węgier patrzy w oczy jak ty patrzysz w oczy Polaka, jak spojrzysz na niego to udaje, że nie patrzył. Rozmowa ogólna, widać, że ktoś zwiał z tego stanowiska, chociaż mówią, że awansował.Pierwszy sprawdzian już mam, nie zadzwonili jak obiecali. Ale to standard. Od ciebie wymagają profesjonalizmu, a sami olewają. Ja już nie mam złudzeń co do firmy, szwedzka, amerykańska, jak chcą cię wydmuchać to to zrobią. Jakie są Twoje wrażenia?

Witam Dostalem zaproszenie na rozmowe, do Poznania, w sprawie pracy na stanowisko SALES ENGINEER ELECTRONICS. Czy ktos sie orientuje, dlaczego rozmowa nie jest w miescie, w ktorym ma byc praca? Czy jest sens jechac, ponad 300km - z tego co widze opinie o tym pracodawcy sa marne. Co ciekawe, google mowi, ze szukaja juz od ponad 6 mc. kogos na to stanowisko - bardzo to dziwne. (usunięte przez administratora) Czy ktos juz byl na takiej rozmowie i moze powiedziec cos wiecej? Z gory wielkie dzieki!

Tak to już jest, że niezadowoleni zawsze wiodą prym na forach, a swoimi postami prezentują firmę w ciemnych barwach. Moim zdaniem firma dba o starających się pracowników i daje perspektywy rozwoju.

Były niewolnik

Witam wszystkich! Zgadzam się z przedmówcami. Firma jest na pozór bardzo fajna (niezłe zarobki, samochody, szeroki socjal) ale po pewnym czasie "oczekiwania" tak wzrastają, że nawet najlepszy pracownik nie jest w stanie wyrobić. Co roku dramatycznie zwiększane plany sprzedaży które w żaden sposób nie są dyskutowane a wypłata i premia zasadniczo bez zmian. Jednym słowem jeśli chcesz z roku na rok robić więcej i więcej a zarabiać coraz mniej to wówczas polecam tego pracodawcę. P.S. Faktycznie Szanowne Panie w (usuniete przez administratora)itp. są okropnie obłudne. Proszę o ostrożność.

anomin

gdzie!!!

Firma ciagle kombinuje, jak zabrac czesc twoich pieniedzy. Nie ma za grosz szacunku, do twojej osoby, ciagle pogania, bo licza sie wyniki. A jesli chodzi o zarobki, to sorry ja wysiadlem. Bo lepiej zarabiac na wlasny rachunek niz nabijac komus kieszenie grubymi pieniedzmi. Ale chyba im na tym zalezy, zeby fachowcy odeszli, bo taniej zatrudniac chlopca za 5 zlotych

Jak wygląda tam praca serwisanta? Podobno ma do dyspozycji samochód itp. Opłaca się? Proszę o informację. Z tego co wiem to tam się długo nie popracuję. Umowa na 6 m-cy. i w ogóle wcześniej zwalniają.

No z tymi zarobkami to trochę przesadzone. Ja nie mam nawet połowy tego co napisane

Zostaw merytoryczną opinię o Atlas Copco Polska Sp. z o.o. - Sękocin Nowy

• Jak się pracuje w Atlas Copco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlas Copco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlas Copco Polska Sp. z o.o.?

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.