Opinie o Atlas Copco Polska Sp. z o.o. w Sękocin Nowy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atlas Copco Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Atlas Copco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlas Copco Polska Sp. z o.o. w Sękocin Nowy

Zarobisz jak się puscisz

Jeśli chcesz szybko awansować to startuj tutaj do pracy Tutaj jak w każdej korporacji chcesz awansu to związek się z jakimś kierownikiem wtedy on cię ciągnie Te wszystkie szkolenia barborki jeden wielki brdel To prawda co tam się dzieje alkohol i zdrady Firma prestiż na zewnątrz a w środku porażka Nie ma kierownika który by nie miał koleżanki z pracy kochanki zwłaszcza w Polkowicach

Real AC
@Zarobisz jak się puscisz

Ale w Polkowicach to jest zdaje się e-pieróg a nie Atlas :)

prawda
@Real AC

co prawda to prawda czy atlas czy e-piróg :) romanse te same, jeden to już rozwodem przypłacił !!! najwyraźniej myślenie dolną częścią ciała jest ich najmocniejszą strona

@Zarobisz jak się puscisz

No jakiś czas temu jedna Pani dostała awans , czyżby przez #zwiazek# z żonatym kierownikiem ?

Peter
@Zarobisz jak się puscisz

Może więcej konkretów, może to panie z biur szukają kochanków, szansy awansu, kogo to dotyczy?

Peter

Coś się w tym temacie zmieniło? Nie mając kwalifikacji chyba nie obejmuje się dobrych stanowisk tylko ze wzg na wygląd czy się mylę?

@Peter

buahaha dobre a panowie tacy niewinni, zauroczeni wdziękiem współpracownic :P oj te niedobre kobiety

Jeśli ktoś nie pracuje w firmie to może sobie darować swoje rady. Kto tu pracuje nie narzeka i trudno jest się dostać.

Jarek K.

Ciezko sie tam dostac, ja aplikowalem na stanowisko mechanika mobilnego, tu na trejon Polski poludniowej.Muszą mi9ec b, duze wymagania, casting leci srednio co pół roku ,na ten wakat...Bez poparcia od wewnatrz , szkoda skladac CV.

Atlascopcoosła

Praca nie jest zła ani ciężka. Tylko płaca... Podobno zaklad na najwyższym poziomie. Ale jeśli chodzi o wypłaty too lipa. Znajomi na cpnie zarabiają więcej. Fakt faktem jedna zmiana od 7do15 ale too nie każdego zadowala, mogę robić na 3 zmiany albo 12na12 ale przy zarobkach 2.8k too nie ma co się spuszczac i jechać na akord... A tego wymagają Moje sugestie dla Atlas Copco Polska Sp. z o.o.: Przy tym po robią pracownicy i przy ich zaangażowaniu i odpowiedzialności przydała by się konkretna podwyżka Lubię atmosferę w Atlas Copco Polska Sp. z o.o. za: Podejście kierownictwa do pracowników. Jest luźna atmosfera.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Atlas Copco Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Waldi

Interesuje mnie praca w firmie. szkoda, że z forum firmowego robicie magiel!!!

@Waldi

To jest straszne co tam się dzieje.

Gamonie

Prawda

Firma się reklamuje, że to skandynawska kultura pracy. Otóż jest to wielka ściema i nie ma nic wspólnego z pracą w krajach skandynawskich. Zarobki dla szarych zjadaczy chleba to jedna któraś tego co jest w tzw. Skandynawii. Relacje i stosunki to jeszcze gorsza sprawa. Warunki pracy i atmosfera też wiele postawiają do życzenia. A szkoda. Jednak w Polsce, Polacy potrafią wszystko "urozmaicić", że po prostu nie warto pracować. Ale pocieszające jest to, że autorów tego małego piekła na ziemi, prędzej czy później spotka, to co robią innym. Niestety zło jakie się czyni innym wraca.

K.W

Jako usługodawca i to jeszcze osoba fizyczna, odradzam współpracy. Firma płaci za usługę po 21 dniach, naruszając tym samym Kodeks Cywilny. Nikt nie patrzy na datę płatności i ma w głębokim poważaniu wystawioną fakturę, czy rachunek. To jest poniekąd skandal, aby na kilka złotych czekać 21 dni. Zero szacunku do współpracy, dotyczy to szczególnie Warszawy, która zbywała mnie kontaktem z główną siedzibą w Pradze. Nieznajomość prawa przez sekretarki, księgowe przeraża i poraża. Korporacje myślą sobie, że mogą wszystko. Mogą płacić kiedy chcą. Nie ma czegoś takiego jak płatność 14 dni czy 21 dni. Są to ustalenia między stronami, i o ile dwie strony się na to zgadzają. W przypadku kiedy Państwo wystawiają rachunek/fakturę na płatność 7 dni, firma podpisując to, ma przelać pieniądze do 7 dni. Trzeba sobie zadać pytanie: skoro traktują tak usługodawców, to jak traktują pracowników?

Dla niepewnych

Firma jako firma jest ok bo tworzą ją normalni przyjaźni ludzie. Niestety problem zaczyna się na wyższych szczeblach menadżerski a to to już największa porażka tej firmy. Krótka charakterystyka działów: Dział Zakupów- największa porażka tej firmy. Niekompetencja to mało powiedziane, załatwianie spraw po 3 miesiące. Szkoda gadać na ich pomoc nie ma co liczyć większość i tak ich pomija i załatwia tematy po swojemu. Dział HR - oprócz szefowej ok. Szefowa przyszła i załatwiła odznaczenia dla Atlasa jako super pracodawca a jak ludzie odchodzą to nawet rozmowy nie przeprowadza........... Dział IT - Super chłopaki Dział Finansowy - rzadko współpracowałem więc nie mam zdania Dział Logistyki - dla moich potrzeb OK Maszyny Górnicze - nie współpracowałem Rental - OK Technika Budowlana - Tam to kosmos rotacja jak szalona, serwisanci przechodzą do sprężarek stacjonarnych, przychodzą nowi jak już się wdrożą to się ich "dopycha" i sami odchodzą Sprężarki Stacjonarne - Dział gdzie nie ma za grosz szacunku, do twojej osoby, ciągle pogania, bo liczą się wyniki. A jeśli chodzi o zarobki, to sorry ja wysiadłem. Bo lepiej zarabiać na własny rachunek niż nabijać komuś kieszenie grubymi pieniędzmi. Przykład idzie z góry :-) Podsumowując doświadczenie miłe i warto firmę rozważyć dla prestigu w CV i tyle :-) Co ciekawe ponad 50% osób w ankiecie przeprowadzanej wewnątrz firmy co 2 lata nie poleciłoby Atlasa swoim bliskim i znajomym. To najlepsza opinia Pozdrawiam

anonim - pracownik

To jest straszne co tam się dzieje. Zawiłość i zazdrość w firmie straszna. Panie w biurze czy to stanowisko obsadzone przez lata BLM-a czy pomocy biurowej wyżej srają ni (usunięte przez administratora) mają. Wiedzą wszystko o wszystkich. Nie chwal się tam urlopem, nowym autem, chodź w starych ubraniach bo inaczej przepadniesz tam. No i panowie BLM-y każdy ma tam swoją dupeczkę. Na dodatek coś na boku poza firmą. Wyżywają się na pracownikach i grają święte krowy. Obłuda, zakłamanie, zdrada, i brak szacunku do samych siebie. Jest tam masa ludzi wartościowych i dużo potrafiących - oni nic tam nie znaczą i nie mają stanowisk.

nowy

witam jakie zarobki pod ziemia dla serwisu maszyn lub wiertnic dla nowych

Bla Bla.
@nowy

2300 netto na okresie próbnym.

Mark

Ludzie proste pytanie na początek bo widzę ,że nikt nie umie czytać ze zrozumieniem jaka KASA ELLOO dla PH ,

Orzeszkowa

No to się nazywa miłe złego początki kolego Kokacz, wierz mi że ten entuzjazm będzie szybko stygł. Duża rotacja w zatrudnieniu i wypieranie firmy z rynku przez konkurencję powinno dać do myślenia. Jeżeli ktoś pisze tutaj że beztroska AC w zakresie zatrudnionych osób byłaby nieracjonalna to łże jak pies, ten pracodawca z wyjątkową nonszalancją i beztroską traktuje swoich pracowników. Jeśli tam już trafiłeś to radzę poszukać czegoś innego bo będzie tylko gorzej, świadczy o tym rzesza byłych wieloletnich pracowników którzy posiadali kompetencje, umiejętności i pomysły ale niestety bez docenienia...

Wyciągajcie wnioski od tych, którzy pracowali w AC. Nie wierzcie w ładne opowieści. AC jest korporacją, kierowaną przez BLM, którzy mają wiele do stracenia, gdyby nie cisnęli podwładnych, podwładnych będą cisnąć, bo jak nie oni wylecą to muszą wylecieć podwładni. Obecnie jest katastrofa, każdy kto przejrzał na oczy to ucieka , a przede wszystkim z maszyn przewoźnych. Obecnie jest tam paca dla kamikadze. Życzę powodzenia

ocena

2014-04-23 21:56:10 "rywalizacjajest OK - na wyniki, kompetencje, umiejętności, pomysły. to jest paliwem dla rozwoju tak firmy jak i pracowników. Cenne i doceniane" - w tej firmie na pewno tak nie jest, to typowa korporacja gdzie nikt nie doceni kompetencji i umiejętności, pracownikowi zostanie wskazane miejsce w szeregu, natomiast doceniana i mile widziana jest wazelina bez mydła. Funkcjonuje tu instrumentalne traktowanie zatrudnionych osób oraz wspieranie konfliktów przez kierownictwo oraz co powoduje że atmosfera jest do kitu. A jeżeli chodzi o wynagrodzenia to zaczynasz od pensji minimalnej i do docelowego wynagrodzenia dochodzisz po 15 latach pracy w tej firmie.

x

Niestety, ale zgadzam sie w 100% z Tobą, pozdawiam

Pracuję w AC od kilkunastu lat. Kiedyś była to wspaniała firma z tradycjami i skandynawskimi wartościami. Dzisiaj pozostało logo i grupa zamęczonych i zrezygnowanych pracowników. Większość chętnie odeszłaby gdyby tylko miała gdzie. Jeśli chcecie pracować na jednym i tym samym stanowisku przez cały okres pracy w tej korporacji to zapraszam. O szacunku do pracownika można tu zapomnieć. Liczą się tylko słupki i rozdmuchane ego menagerów. A firma dostała tytuł "Pracodawca roku". Ciekawi mnie kto taki tytuł sprzedał, bo za działalność to odpowiednim byłby tytuł dręczyciel roku:)

były/a

Jeśli chodzi o zarobki - nie jest źle. Jeśli chodzi o atmosferę - gorzej. Ludzie odchodzą. Na stanowiskach BLM-ów nic się nie zmienia od wielu wielu lat w związku z tym nie ma możliwości realnego rozwoju... W innych działach - również! Mam wrażenie że firma skupia się na drobnostkach, nie mając większego planu... Logistyka - atmosfera dno! Managerka jest niewidoczna - zero decyzyjności. Finanse? Właściwie ich już nie ma. Business Controler z CT - porażka. Może i fajny ale tu nie o to chodzi... Uwielbia zwalać winę na wszystkich dookoła! Handlowy? Pośmiewisko! Marketing/Communication? Tu można by napisać niezłe Story :) Ci co pracują/pracowali wiedzą że w AC pije sie Coffe :D I że brak umiejętnosci wypowiadania się w języku polskim to cecha charakterystyczna działu Communication... Serwis? Dno... Ludzie zapierniczają! Ale jak im się za to obcina pensje/dodatki to nie ma co się dziwić że kręcą lody na boku! IT w miarę ok. Zakupy - oj! Tu jest dopiero cyrk :D Rotacja - chyba największa w całej firmie. Manager - poziom profesjonalizmu - 0! Jedynie elaboraty potrafi pisać, z których nic nie wynika. Żadnych poważnych priorytetów. GM od MR - kolejny ciekawy przypadek ciekawy przypadek. Tu się ładnie uśmiechnie, poklepie po ramieniu a za chwilę napisze maila, że aż w pięty pójdzie. Jako były pracownik niestety nie polecam, choć na początku wydawało mi się że jest naprawdę super :(

damian89

dwie najważniejsze rzeczy? jaskier (obaj czytamy te same książki...) przecież najważniejsza jest tylko jedna rzecz czyli konkretnie zarobki. A w takim razie może ktoś z was napisać od razu konkretnie jakie stawki netto są? no fajnie jakby ktoś powiedział jeszcze jakie umowy dają, czy da się coś na stałe

jaskier

Widzę, że w ostatnim czasie nikt nie napisał niczego konkretnego na temat pracy w Atlas Copco, ciekawi mnie dlaczego. Może jednak mógłby ktoś napisać, jak tutaj jest z atmosferą i zarobkami, bo to chyba dwie najważniejsze rzeczy w pracy. Chyba, że firma w ogóle nie zatrudnia nowych ludzi i nie robi rekrutacji, jak z tym jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Atlas Copco Polska Sp. z o.o. - Sękocin Nowy

• Jak się pracuje w Atlas Copco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlas Copco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlas Copco Polska Sp. z o.o.?

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.