Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hi Promotion Sp. z o.o. w Warszawa

gr

nikomu nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niewypłacalni w 100% !!!! beznadzieja!

**J**

Pracuje jako hostessa 7 lat... To byla jedyna agencja o ktorej mam zle zdanie... Czekalam pol roku na wyplate, obcinaja stawki... NIE POLECAM!!!!

z

masakra. czekam na swoją wypłatę juz od pół roku. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

aga

ja też nie mogę się doprosić o wypłatę, co robimy?

Czy kandydat na stanowisko Sales Executive - Pracownik Działu Sprzedaży w firmie Hi Promotion Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ja niestety również muszę przestrzec przed tą firmą. Na początku wszystko wydawało się super, całkiem niezłe zarobki, lekka praca, pierwsze 2 wypłaty na czas. Hm...w tym momencie czekam na wypłatę za marzec i kwiecień. Uzbierało się tego ponad 700 zł i obawiam się, że mogę tych pieniędzy nie odzyskać. Zdarzało się, że obrywali mi "przez nieuwagę" po 30 zł, ale teraz ja również tracę cierpliwość. Nie polecam - brak kontaktu, no chyba, że oni czegoś potrzebują od Ciebie, długi czas oczekiwania na wypłatę i [usunięte przez moderatora] Zdaję sobie sprawę, że jestem młodą, być może niedoświadczoną jeszcze osobą, ale to nie jest powód, żeby mnie robić w [usunięte przez moderatora]. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Być może faktycznie ktoś nie ma nimi problemu, ale trzeba zadać sobie pytanie, czy akurat nam takie szczęście się trafi. Popieram wszelkiego rodzaju inicjatywy, żeby to nagłośnić gdzieś, bo to[usunięte przez moderatora], a [usunięte przez moderatora] kompletnie minęła się z powołaniem.

anonom

ja tez nie dostalam wyplaty przez ok 3 msc. Nie odbiera[usunięte przez moderatora] nie odpisuje na maile, nie mozna jej zastac w firmie. Ludzie czy my pracujemy charytatywnie ? laczmy sie ! trzeba cos z tym zrobic[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]

malutka

zwodzili z wyplata, pisalam zreszta wczesniej opinie , pojechalam na umowiony dzien i godz ,zero kontaktu , nikogo nie bylo ,nastepnego dnia wiadomosc od[usunięte przez moderatora] za tydzień wiadomość , że ostatecznie w pon da mi odp kiedy mogę odebrac wyplate,za luty! . do tej pory pozostal gluchy telefon . czy ktos sie orientuje o ktorej moglabym na nią trafic w firmie? kto jeszcze ma zalegla wyplate ?? moj pomysl jest taki zeby zebrac sie wieksza grupa i pojechac, jesli to nic nie pomoze, [usunięte przez moderatora]

Oszukana

Dziewczyny absolutnie odradzam prace dla nich,naprawdę traktują ludzi tak samo jak nazywają się umowy na których zatrudniają - [usunięte przez moderatora]Na wypłatę,jeśli w ogóle jest,czeka się bardzo długo,ja ostatniej wypłaty nie dostałam.Obiecują niestworzone rzeczy,[usunięte przez moderatora]Wymagają żeby samodzielnie nawet dowozić sprzęt na akcje (!),raport w terminie co do minuty,itd. ale potem traktują ludzi tak jak tu było wielokrotnie opisane.Wydaje się że to normalna firma ale niestety tak nie jest...

lala

To samo miałam ja. Nie mogłam się doprosić pieniędzy przez trzy miesiące. I ludzie dajcie spokój z tymi broniącymi reputacji komentarzami bo i tak to na marne. Firma po prostu leci sobie w kulki z ludźmi i nie jest słowna. Taka jest prawda. Trzeba się zastanowić że nie jesteście jedynymi ludźmi na świecie i może wam akurat nikt nie zaszkodził ale ludzie piszący tutaj komentarze nie bez powodu to robią. [usunięte przez moderatora]

Malwina

Mnie nigdy nic złego nie spotkało przy współpracy z Hi Promotion. Dobra atmosfera i wypłata na czas. Hi Promotion to agencja godna polecenia.

cropster

ja rozniez nie polecam. sa winni mi 360 zl. zero kontaktu, zwodza jak tylko moga. jak raporty to im przesylaj codziennie i sprawozdanie z pracy ale co do wyplaty to maja [usunięte przez moderatora]nie polecam nikomu tej [usunięte przez moderatora]. tylko szkoda czasu i nerwow na takich[usunięte przez moderatora]

ma

Calkowiecie zgadyam sie z wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie! [usunięte przez moderatora](usunięte przez administratora)

hostessa

anonim - 2013-01-11 15:24:35 hostessa - 2012-11-07 15:46:22 także absolutnie nie polecam tej firmy.[usunięte przez moderatora] jest w ogole nie kompetentną osobą do swojego stanowiska a tym bardziej do operowania wypłatami i pieniędzmi. Może wypłaty mają w określone dni dla swoich promotorów którzy są tam zatrudnieni na stałe, a nie dla hostów i hostess na umowie zlecenie. bez sensu i przyszłości firma. ciągle jakieś wymówki, potwierdzenia przelewu ani razu nie dostałam. i prawda jest taka że 3/4 osób ktore wypowiedziały się pozytywnie, są to osoby zatrudnione do tego przez nich albo osoby pracujące tam na stałe. zgadzam się z każdą negatywną opinią, na tej firmie każda mloda ucząca się bądź nie osoba sie zawiedzie[usunięcie przez moderatora] Uczciwą praca nic nie ugrasz, a jak wykonujesz swoje obowiązki solidnie i rzetelnie to i tak pieniądze Ci wypłacą z ogromnym spóźnieniem. Ale jak już coś Ty RAZ ŹLE ZROBISZ, to by cie [usunięte przez moderatora].. zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie![usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu tej firmy. !Niestety Klienci większości agencji dużo wymagają :) Wiem bo miałam przyjemność pracować dla kilkunastu agencji w Warszawie gdzie zawsze wszystko jest kontrolowane. [usunięte przez moderatora] ma dobrych klientów i o swoich pracowników też dba. Ja mam same dobre doświadczenia z tą firmą :) [usunięte przez moderatora]

Ja nigdy nie miałam problemu ani z pracą, kontaktem i z wypłatą. Zawsze była w terminie.

Olivia

Witam również nie polecam tej firmy! Niestety nie sprawdzałam wcześniej opinii o tej agencji i to był wielki błąd. Uruchomiłam znajomości popytałam i niestety wszystkie tutaj opinie są prawdziwe. (usunięte przez administratora)

Ada

Opinia na temat współpracy z Hi Promotion - pozytywna. Nigdy, żadnych problemów nie miałam z Hi Promotion i z ludźmi którzy w agencji pracują i z wypłatami, a już pond dwa lata pracuję z nimi. Polecam Hi Promotion. [usunięte przez moderatora].

Nie polecam tej firmy nikomu ! Firma jest nie wypłacalna. Dużo zleceń, różnych promocji, wszystko okej. jednak są straszne problemy z wypłatą. Ciągle zmieniają terminy wypłat, byłam już w firmie kilka razy i za każdym razem odsyłają mnie z kwitkiem(usunięte przez administratora) Wszystko super, strasznie jestem zadowolona ze zleceń, jednak nikt nie chce pracować charytatywnie.

hostessa

bo jak widać ktoś chyba chce narobić problemów.może konkurencja?

Mudina

Witam, Nie rozumiem dlaczego obwiniannej pracowników za brak wypłaty?? Przecież w każdej firmie fifnansami zajmuje się odpowiedzialna do tego osoba a nie pracownicy.

ania

Nie poważna firma sama uchroniła mnie przed ich brakiem profesjonalizmu. w zeszłym roku powiedzieli, że przyjmują mnie do pracy, której nie było. Nikt nie poinformował mnie, że może coś nie udać. Trzeba brać na nich poprawkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Hi Promotion Sp. z o.o. - Warszawa

Hi Promotion Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 65 ocen.

Hi Promotion Sp. z o.o.