BetaMed S.A.

Opinie o BetaMed S.A.

MAŁGORZATA

Witam, Kilka dni temu szczepiłam się przeciw Covid-19 właśnie w placówce Betamed w Chorzowie.Jestem mile zaskoczona obsługą.Wszystko zgodnie z procedurami bardzo miło i sympatycznie.Zaraz przy wejściu bardzo sympatyczny Pan mierzył temperaturę i prosił o zdezynfekowanie rąk,następnie otrzymałam ankietę do wypełnienia i miłe Panie pielęgniarki zmierzyły ciśnienie i temperaturę dalej już tylko wizyta lekarska i szczepienie a potem otrzymałam termin drugiej dawki.Bardzo czyściutko nie było tłoku czułam się bardzo komfortowo.życzę wszystkim takiej obsługi.Napewno jeszcze skorzystam z usług tej placówki.Szczególne podziękowania dla przemiłego Pana chyba z portierni lub z ochrony w dniu 14-04 w godzinach od 11 do 12 przy wejściu.Takich ludzi więcej a będzie się nam super żyło. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata

Pacjentka
@MAŁGORZATA

Jestem na moje nieszczęście pacjentka tej pożal się Boże poradni nie wiem jak rekrutują lekarzy ale nigdzie nie idzie się dodzwonić a jak już się człowiek dodzwoni to jest teleporada i nie idzie nic załatwić chce zaznaczyć iz jak był Pan doktor Marcin Huwer byłam leczona stałe teraz nie umia nawet diagnozować uciekajcie stamtąd a najbardziej opryskliwa lekarka jest P. Doktor Piwowarczyk. Zastanówcie się nim podpiszecie deklaracje

Żenada
@MAŁGORZATA

Czy wg Pani ta opinia ma pomóc w poszukiwaniu pracy przyszłym pracownikom?

@MAŁGORZATA

Szanowna Pani Małgorzato, Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię! Codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasi pacjenci wychodzili zadowoleni oraz byli obsłużeni na jak najwyższym poziomie. Cieszy nas, że ktoś docenia naszą pracę. Pozdrawiamy, BetaMed SA

Kamila
@Pacjentka

Myśle że jeśli chodzi o dodzwonienie się do nich to bardziej rejestracja niż lekarze. W żadnej przychodni nie dzwoni się bezpośrednio do lekarzy. Nie wiem jak NFZ ja byłam prywatnie u laryngologa i uważam ze pani dr jest super lekarzem. Jedyne co mogę napisać to ze starsza pani w rejestracji jest bardzo nieprzyjemna albo miała zły dzień. Myśle ze powinna część uwag zachować dla siebie bo obrażanie klientów przy innych klientach jest mocno nie na miejscu.

@Pacjentka

Szanowna Pani, W naszej placówce poza Panią dr Piwowarczuk, przyjmują też inni lekarze. Jeżeli nie jest Pani zadowolona, zapraszamy Panią przy kolejnej wizycie do skorzystania z usług innego lekarza. Pozdrawiamy, BetaMed SA

@Kamila

Szanowna Pani, W naszej placówce w celu umówienia się do lekarza, należy połączyć się z rejestracją. Codziennie odbieramy setki telefonów i obsługujemy ogromną ilość pacjentów w kontakcie bezpośrednim. Jeśli z jakiejś przyczyny, pacjent nie może się do nas dodzwonić, nasze rejestratorki oddzwaniają w wolnej chwili na połączenia nieodebrane. Pozdrawiamy, BetaMed SA

Czy pracodawca BetaMed S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

K

Nie.

XYZ

Zero szkoleń podnoszących kwalifikacje. Ponadto szkolenie przy zatrudnieniu to jakiś żart. O ile w ogóle można to nazwać szkoleniem. Odbywa się to w taki sposób ze przełożony zrzuca ten „problem” na innych pracowników. Śmiechu warte.

@XYZ

Szanowna Pani/Panie, W BetaMed każdy nowy pracownik zatrudniony w ramach umowy o pracę, przechodzi instruktaż stanowiskowy zgodnie z Kodeksem Pracy. Pozdrawiamy, BetaMed SA

Najniższe stawki dla pracowników a biurowiec ocieka luksusem. Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, ale problemy dyscyplinarne za drobne, pojedyncze spóźnienie. Starają się być "światowi", ale tylko na pokaz. Bardzo duża rotacja. Proszę omijać!

@Kasia

Można się tego spodziewać sądząc po tym jak traktują kandydatów s co dopiero pracowników pewnie najniższa krajowa . Nie polecam sama rozmowa to tylko strata czasu.

;)
@Kasia

Należy tutaj zaznaczy ze dzień wolny z okazji urodzin mają jedynie pracownicy biurowi ;) W pełni popieram powyższą opinie.

Ela

Witam, mam pytanie czy otrzymali państwo odpowiedź zwrotną po rozmowie kwalifikacyjnej??

Dawid
@Ela

Tak, ja dostałem maila z informacja zwrotna

Dorota
@Ela

Tak i pracuję tam już wiele lat.

@Ela

Witam' jeżeli chodzi o przebieg procesu rekrutacji to totalny brak profesjonalizmu, rozmowa 1 etap na początku lutego' mija miesiąc żadnej informacji. Napisałem e-maila do Pani z HR otrzymałsm info, że jeszcze się toczy proces... hmmm.. po czym e-mail', że wybrano innego kandydata. Wiadomo że są lepsi i to wątpliwości nie ulega, ale pewnie wzięli kogoś z polecenia. Lepiej do Tom Med składać, lepsze warunki,traktowanie i wynagrodzenie.

@Dorota

A i zapomniałam dodać, że byłam na umówioną godzinę punktualnie a Pańcia z HR się spóźniała, kolejny przykład braku profesjonalizmu i traktowania z buta.

Sandra
@Mala czarna

To bardzo ciekawe, bo ja dobrze wspominam rozmowę tam i z traktowaniem z buta nie miało to nic wspólnego, wręcz przeciwnie...

@Mala czarna

Szanowna Pani, Dziękujemy za pozostawienie opinii i informujemy, że dokładamy wszelkich starań aby spotkania w sprawie pracy odbywały się punktualnie i przebiegały w przyjaznej atmosferze. Dbamy również o przekazanie informacji zwrotnej po zakończonym procesie rekrutacji. W razie wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół BetaMed SA

Brak profesjonalizmu
@Mala czarna

Potwierdzam. Ja miałam niezbyt przyjemnie doświadczenie z panią z HR. I takie, które mnie tylko tutaj spotkało. Rok 2020, wiosna. Pandemia. Aplikował na stanowisko do marketingu. Dostałam info od HR, że zostanie w jakiś sposób (zdalny) zorganizowana rozmowa o pracę, tylko Pani musi się ogarnąć. Nowa sytuacja, rozumiem. Niestety mijają dni, ,tygodnie i nikt się nie odzywa. A kontakt miał być na dniach. Kontaktuje się ponownie, dostaje maila z podobną treścią - że pani się jeszcze nie odnalazła w nowej rzeczywistości i mam jej dać czas. Potem kontakt się urwał. Masakra.

@Brak profesjonalizmu

Szanowna Pani, W nawiązaniu do pozostawionego wpisu informujemy, że przekazujemy informację zwrotną po zakończonym procesie rekrutacji. Jeżeli ma Pani jakieś pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół HR BetaMed SA

Brak profesjonalizmu
@BetaMed S.A.

To ma być odpowiedź na.moją opinię?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BetaMed S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Magda Lena

Nie rozumiem tej firmy. Ile razy można przesyłać CV aby się dowiedzieć, że znów się zagubiło a oni nadal kogoś szukają. To firma medyczna czy biuro pośrednictwa pracy? (usunięte przez administratora). Osoby, które ubiegają się o pracę u was chyba żyją w innej alternatywnej rzeczywistości niż wy. CV wysłane 3 razy. Zaproszenia na rozmowę zero.

Anka
@Magda Lena

Ja mam podobny problem. W dodatku na Facebooku gdy pytam o dział HR lub cv to odpowiada mi jakiś robot. Rozumiem, że nie ma czasu na to żaden pracownik, ale za robotem musi iść żywy kontakt.

Ojciec Mateusz
@Magda Lena

Typowe dla tej firmy jak czytam komentarze a mnie interesuje czy kasa jest na czas? Czy firma jest wypłacalna?

Andzi
@Ojciec Mateusz

Firma jak najbardziej wypłaca pieniądze na czas Ale..... Bardzo małe stawki (usunięte przez administratora)

@Magda Lena

Też znam historię że zgubionym CV' bałagan w papierach' nie wywiązują się z terminów

Pielęgniarka

Praca ok, niema wyścigu szczurów, spokojne dyżury. Tylko stawka bardzo niska. Praca dobra jako dodatkowa, żeby trochę dorobić.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BetaMed S.A.?

Abc

Dla pracownikow medycznych nie, w biurach nie wiem. Podobno kiedys gdzies byli

Firma płaci za pracę i z całą pewnością ilość pacjentów odpowiada możliwościom rehabilitantów aby zapewnić właściwą opiekę.

Fizjo

Niestety najgorszy zakład pracy w jakim dane było mi pracować jako fizjoterapeuta. Liczba pacjentów znacznie wykracza poza możliwości pracowników, ewidentnie firmie zależy na typowej masówce. Zero perspektyw, jakichkolwiek kursów(usunięte przez administratora) Fizjoterapeuci trzymajcie się od tego budynku z daleka, już lepiej pracować w netto tuż obok tam lepiej płacą i człowiek nie wraca ze zmiany jakby maraton przebiegł fizycznie i psychicznie!

neros16

niestety nic dobrego o firmie napisać nie mogę, rywalizacja między działami, duża rotacja w każdym dziale, powtarzające sie oferty pracy a to o czymś świadczy, odradzam

D
@neros16

Bardzo dobrze mi się tam pracuje.Atmosfery i współpracy w oddziale może pozazdrościć niejeden renomowany szpital.Warunki pracy bardzo dobre.Jestem od początku i mam nadzieję,że jeszcze długo będę.

@D

Dziękujemy za pozostawienie opinii i dobre słowa. Jest nam miło przeczytać o wieloletnim zaufaniu i chęci dalszej współpracy. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Ulka

Mogę potwierdzić , że dobrze się pracuje w fajnej atmosferze więc polecam dla chcących się tu dostać.

@Ulka

Bardzo dziękujemy za kolejną pozytywną opinię. Bardzo nas to cieszy, że pracownicy nas doceniają, dodaje nam to większych skrzydeł i cieszy, że wspólnie tworzymy fajną atmosferę w pracy. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Zola

Ja uważam że to jest wielka ściema....?Nie chodzimy na żadne szkolenia!!!!wręcz nakazują nam podpisywać listy obecności na niby szkoleniach.Totalny brak szacunku dla pracownika.Zenada jeśli chodzi o święta, podział na adminitracje i personel medyczny.Pomijam już to że nie jestem zapraszana na wigilię!!!!!!Szokbtlumscza się że zły numer telefonu,ale jeśli chodzi co zastępstwo to znają numer.Lansowanie się na portalach społecznościowych i na tym tyle.Umowy śmieciowe.

@Zola

Szanowna Pani, W nawiązaniu do pozostawionego przez Panią wpisu, chcielibyśmy odnieść się do jego treści. Wszystkie zawarte w nim zarzuty są nieprawdziwe i godzą w dobre imię naszej firmy. Zależy nam na dobrej komunikacji z naszym personelem, dlatego można się do nas zgłosić w każdej kwestii. Zapraszamy Panią do bezpośredniego kontaktu. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Jolin

Jestem zmuszona wystawić negatywną opinię. P(usunięte przez administratora) Zarobki absurdalne. Ogłoszenia, które pojawiają się w internecie są cały czas te same... Trudno się dziwić... Nikt tam nie chce pracować....

era

witamy dział marketingu

Hanna
@era

@era Bardzo Was proszę, abyście swoje wypowiedzi popierali konkretnymi przykładami. Osoby interesujące się zatrudnieniem w BetaMed mogą uzyskać niewiele informacji z takich wpisów. Ile wynosi minimalne wynagrodzenie w tej firmie? Z góry dzięki.

Małgosia
@Hanna

Minimalne wynagrodzenie tyle ile musi w naszym kraju wynosić. (usunięte przez administratora) .

Tak jest

Firma w której absurd goni absurd..

Chris

Nie polecam. Zmarnowany czas. Żadnych możliwości. Ani zdobycie doświadczenia ani godne zarobki. (usunięte przez administratora)

Andzi

Witam w firmie pracuje już bardzo długo, przez ten czas była ogromna rotacja pracowników. Płacą od początku naj mniejsze stawki, a pracujesz najlepiej za dwie lub trzy osoby. Co roku jest organizowane spotkanie z obiadem, kawa ,ciastkiem i jakiś drobny upominek. Jest loteria nagród, ale jest 100 chętnych a nagród 20. Wypłacają pieniądze na czas, ale raczej za niedługo nie będzie mieć kto pracować bo ludzie się cały czas zwalniają.(usunięte przez administratora)

Agnes

W Chorzowie elegancki budynek a realia to(usunięte przez administratora)i zero szans na podwyżkę.

agnes

Elegancki budynek w Chorzowie a wynagrodzenie to (usunięte przez administratora) i zero szans na podwyżkę.

Jack

Zgadzam się z opinią poniżej, rotacja ogromna, zero szacunku dla pracownika pomimo starań, traktowanie jak taniej siły roboczej, po roku pracy jak miałam tam iść dostawałem nerwicy, odradzam pod każdym względem, wyzysk za małe pieniądze i jeszcze mobbing.

Milki
@Jack

Ja tak miałem po pół roku.

kofeina
@Jack

100 % prawdy. Tak właśnie jest było i będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o BetaMed S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BetaMed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BetaMed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BetaMed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BetaMed S.A.