itum owoce

Racibórz

Opinie o itum owoce

kufcio 2010-03-31 15:54:59
Straszny syf! Za 1590brutto nie bede sortowac zgnitych owocow o godz.4.00 rano w temp.6stopni! [usunięte przez moderatora] w Raciborzu to nie normalni ludzie delikatnie mowiac. Atmosfera w pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] omijajcie szerokim łukiem! pozdrawiam.
twoja praca chyba była do d...... 2010-07-30 19:03:47
Uważam że żadna praca nie hańbi a szczególności nie przebieranie owoców i warzyw. to są towary które szybko się i trzeba się na wytrzymywaniu takiego towaru znać a kupujący chce towar kupić dobry bez zgnicia. a do pracy nie przychodzi się żeby odpocząć a napewno zostałeś na początek przyjęty do przebierania i zapoznania się z towarem .Będę bronić hurtowni warzyw bo wiem ze jest to brudna robota ale warzywa to taki towar na którym trzeba się znać a nie chodzić koło Towarów przez tydzień i nie reagować że na to że zaczyna się psuć (bo przez taki okres to nawet w domowej lodówce każdemu zgnije) a potem mieć pretęsję że trzeba że trzeba z zgniliźnie grzebać
anonim 2010-12-10 11:32:35
Pewnie masz racje...hehe. Zak��adam ze jestes jednym z tych kierownikow ktorzy tam pracuja.Ciekawe tylko czemu Itum co jakis czas daje ogloszenie pt. przyjme do pracy (za psie pieniadze).
id 2016-05-04 10:14:28
Pewnie, że firma spełnia wszystkie warunki @wow, ale zastanawiam się czy są jakieś oferty pracy u nich?
Zostaw swoją opinię o itum owoce - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie itum owoce