Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Opinie o Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

ZENEK 24

Moim zdanie firma jest OK . Mają dobrą renomę. Warto mieć pracę w tej firmie w CV

Rabe

Czy Pan Abdab kiedykolwiek gdzieś wcześniej pracował? W pale mi się nie mieści, że może takie bzdury opisywać. Wie Pan, dostał Pan szanse na pracę w firmie, w której mogą pracować wybrani...tak wybrani. Zawiodłem się na Panu...Po tak krótkim okresie Pana "pracy" mogę tylko powiedzieć, że był Pan pomyłką. Wypalił się Pan zanim zaczął dobrze palić. Ale to jest pokolenie JPII. Siedzicie przed tymi telewizorkami i tępo patrzycie w te internety. Macie mentalność notariuszy urzędników. Spóźniał się Pan notorycznie. Dlaczego Pana nie było o 8.30 w biurze? Dzwoniłem do Pana...

Jerzyk

wynagrodzenie motywacyjne....buahahahahahahaha

Erazm

Jeśli kogoś interesuję absolutne podporządkowanie i bezmyślne wykonywanie rozkazów jest to miejsce idealne. Ogólnie zarobki słabe (podstawa + niemożliwia do osiągnięcia premia-ponieważ nie da się wyrobić limitu), atmosfera średnia, zarządzenie firmą z lat 70, a dla młodych pracowników w prezencie lojalki na wstępie.

rabka

proponuje słownik języka polskiego... tam wyszukaj znaczenie słowa "ironia".....

Doradca Podatkowy

Firma nie informuje o wynikach rekrutacji co świadczy o kulturze osobistej jej managerów. Rozmowa była b. ogólna. Prowadzący wyraźnie oczekują pochlebstw. Na koniec usłyszałem słowo "dość". Co jest zwrotem, świadczącym o zadufaniu i dupkowatości prezesa oraz przewidywalnych relacjach pracownik pracodawca. Do dzisiaj nie mogę odnaleźć jego zdjęcia i zorientować się kim on jest ze strony ISP. Generalnie można mówić o skromnej osobowości i niewyszukanym charakterze reprezentujących pracodawcę. Nie jest to jednak coś wyjątkowego w tym biznesie, przeciwnie, taka jest norma osobowości i charakteru doradców podatkowych.

Po przejściach

Praca tylko w 30% ciekawa i pożyteczna. Płacą słabo (usunięte przez administratora) Poza tym brak jakiejkolwiek możliwości rozwoju osobistego i ogromna rotacja na stanowiskach młodszych konsultantów i konsultantów.

jak to

witam serdecznie. interesuj mnie praca w instytucie studiów podatkowych. widziałem ogłoszenie dotyczące stanowiska konsultanta podatkowego w Katowicach. To moje okolice, mam już doswiadczenie na tym stanowisku, ale chciałbym spróbować w zdecydowanie lepszym miejscu. Napiszecie mi coś o samej pracy?

Słyszałem, że słabo płacą. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.