Rudy Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Rudy Consulting Sp. z o.o.

masakra

na początek pozdro dla przedmówcy :) co za... no tentego nikt nikomu nie grozi tylko informuje co się MOŻE wydarzyć a, że jakiś .... nie rozróżnia tych kwestii to bardzo mi przykro czy kiedykolwiek ktoś usłyszał zdanie w stylu ,,musisz zapłacić bo jak nie to jutro czekaj na komornika"? bardzo wątpie więc jak już coś piszemy to piszmy prawdę

mk

Zgłoś na Policję że Ci grożono , że straszą komornikiem chociaż nie mają prawa Cię zastraszać bo nie mają wyroku itp. To są groźby bezprawne!!!

:))

i gadaja i najeżdzają ci co nic nie wiedzą a z tego co wiem kilka osób juz awansowało i dostało podwyzke...więc jeśli ktos ma zamiar się wypowiedzieć to niech wie co mówi bo chlapać byle co to każdy potrafi :) a ludzie są zgrani i to jest najważniejsze :) pozdro dla przedmówcy :)

:):)

powiem tak :) ekipa na call center jest super, ludziska pozdrowienia dla was, dajecie rade :) a co do pracy powiem tylko tyle że nie każdy się nadaje na negocjatora telefonicznego ale jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz, no płacą mało to prawda ale podejmując ta prace sami się godzimy na takie wynagrodzenie, grafik jest super dopasowywany do potrzeb pracowników, a i jest tam taka jedna Pani M na którą trzeba uważać jest po prostu czasem przerażająca :) a co do bałaganu w firmie to jak w każdej innej wszędzie w Polsce jest bałagan czego wy ludzie się spodziewacie od takiej firmy cudów na kiju!! wiadomo zawsze może być lepiej ale żeby było lepiej najpierw musi być dobrze, a żeby było dobrze to pracownicy muszą współpracować z pracodawcami. Pozdrowienia dla wszystkich :)

trener wewnętrzny

rozmowa profesjonalna. ok. 30 minut. Nie trzeba było długo czekać, zaczęła się przed czasem.

Konkretne, przygotowane, nawet spisane na kartce:) Standardowe, np. dlaczego zdecydowałeś się na aplikowanie na to stanowisko, jaka powinna być idealna rozmowa windykacyjna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
a

W takim razie masz dosyc stare informacje, call center sie rozbubowuje i wrecz trzeba organizowac nowe miejsca. skoro brzuch Cie boli z nerwow, po co sie pchales do takiej pracy?

mocca.

Jeśli Cię bierze "obżydzenie", to gratuluję, ale najpierw zapoznaj się ze słownikiem. I czemu "Panowie"? Kobiet już na tym świecie nie ma? Pracownicy są zgrani i przełożeni nic do tego nie mają, ciężko zrozumieć że bronią swojego miejsca pracy, gdy ktoś je bezzasadnie krytykuje? Chociaż poziom Twojej wypowiedzi wiele tłumaczy, żałosne jest obrażanie kogoś, kogo się nie zna. Ale grunt, że "kolega mi mówił". RC nikogo nie wyzyskuje i wiedzą o tym zarówno byli pracownicy, jak i obecni.

wiffi

Nie wiem skąd taki zapał pracowników Rudy Consulting w pisaniu na forum.Czy Panowie naprawde nie widzicie jak żałosne jest to pisanie pod dyktando szefa.A fe,aż obżydzenie bierze. Że firma jest kiepska można stwierdzić po tym że wysyła pracowników do pisania na forum.Zachecam do pisania o tej firmie. Moim skromnym zdaniem to porażka ,a praca u nich to jedno wielkie pasmo napięć w pracy i pseudo motywacji.Ogólnie NIE POLECAM!!!!.wiem to od kolegi który u nich pracował.Rudy Consulting

Zostaw merytoryczną opinię o Rudy Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rudy Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rudy Consulting Sp. z o.o.