Rudy Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Rudy Consulting Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Otóż(usunięte przez administratora)- styl autoryratny. Chodząca duma. Raz na wewnętrzny numer telefonu jednej nowej pracownicy zadzwonil telefon i wyświetliła się nazwa "(usunięte przez administratora)", wiec odebrala telefon "Cześć, (usunięte przez administratora)..." i wyleciała z pracy, bo to była pani (usunięte przez administratora) która bardzo się oburzyła. (usunięte przez administratora)- za moich czasów nie miał żadnego stylu. Albo inaczej- styl strusia- podejmował decyzję i bał sie dyskusji ze stony pracownikow wieć mówił, że to decyzja zarządu, bo wszyscy wiedzieli, że nie ma dyskusji z nimi. A (usunięte przez administratora) zawsze była głośna(usunięte przez administratora).

Myślę

Zastanawiam się nad wysłaniem CV. Proszę o informację jak wyglada sprawa portfela? Kazdy pracownik otrzymuje przyznany portfel spraw ktory prowadzi czy jak to wyglada? Bede wdzieczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Myślę

Zastanawiam się nad wysłaniem CV. Proszę o informację jak wygląda portfel spraw? Trzeba go sobie wypracowac czy każdy pracownik ma przydzielane sprawy które prowadzi? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

D.

T R A G E D I A. Atmosfera kiepska, komunikacja fatalna, korpo zasady. Przed wejściem do pracy musisz zostawić wszystkie swoje rzeczy w szafeczce, jak w podstawówce. Oczywiście telefonu w pracy nie można mieć, nawet w kieszeni. Rozmowy z dłużnikami co 3 sekundy, a przerwy 40 minut, jak przekroczysz o 30 sekund to Ci wypomną i musisz odrabiać. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią o zarobkach o jakieś 1,5 tys. większych niż są w rzeczywistości. Nie polecam tej pracy NIKOMU kto ma do siebie jakikolwiek szacunek.

Kris
@D.

Tak jest tam do dzis. Tragedia na którą wszyscy się godzą bo boją się uchylić.

Paulina
@Kris

Szkoda w takim razie, że w Rudy Consulting - jak na razie - nie widać żadnych zmian w tych kwestiach. Obiło mi się o uszy, iż właśnie chcą tam zatrudnić Specjalistę ds. Windykacji. Ponoć oferują tam (między innymi) ciągły rozwój dzięki rozbudowanemu systemowi szkoleń. Czy tak faktycznie jest? Byłoby dobrze wiedzieć coś więcej na ten temat.

nic
@Paulina

tam nie ma zadnych szkoleń. spędziłam tam 4 lata i nic.

trener wewnętrzny

rozmowa profesjonalna. ok. 30 minut. Nie trzeba było długo czekać, zaczęła się przed czasem.

Konkretne, przygotowane, nawet spisane na kartce:) Standardowe, np. dlaczego zdecydowałeś się na aplikowanie na to stanowisko, jaka powinna być idealna rozmowa windykacyjna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jakie trzeba mieć doświadczenie ?

Wiadomo kto ;)

Jakiś czas temu pracowałam w tej firmie i niestety nie mam o niej dobrego zdania. Po pierwsze atmosfera tam panująca jest średnia - niektórzy ludzie bardzo życzliwi, inni natomiast zbyt fałszywi. Po drugie rozwiązanie umowy - byłam zatrudniona na okres próbny. Na miesiąc przed końcem umowy kierowałam zapytania odnośnie informacji czy stosunek pracy zostanie przedłużony. Otrzymywałam oczywiście bardzo mylne informacje wskazujące, że umowa zostanie przedłużona. Rozmowa, która miała być przeprowadzona odbyła się na tydzień przed końcem umowy i nie miała pozytywnego wydźwięku dla mojej osoby. W trakcie rozmowy dowiedziałam się, że moja praca jest oceniana bardzo dobrze ale niestety firma się przeliczyła i ze względów ekonomicznych nie zaproponowano mi dalszej współpracy. Sytuacja trochę niepoważna ale na moje szczęście znalazłam inną pracę :) za co mogę tylko firmie RC podziękować. Jak się potem okazało nie byłam pierwszym pracownikiem „zwolnionym” z dnia na dzień. Po trzecie -chciałabym poinformować, że pracownicy firmy nie muszą rozsiewać fałszywych plotek o skutecznym pozbyciu się mojej osoby, a przede wszystkim braku wiedzy ponieważ do swojej wykonanej pracy w tej firmie nie mam żadnych wątpliwości nawet pod kątem merytorycznym (była wykonywana sumiennie, zgodnie z poleceniami i pełnym zaangażowaniem). Bardzo mnie śmieszy sytuacja, że poważni ludzie żyją plotkami i narażają swoich znajomych na ośmieszenie, gdy Ci próbują wykazać wśród moich długoletnich współpracowników i tym samym przyjaciół jakim byłam „złym pracownikiem” :). Każdemu z osobna jak i całej firmie życzę z całego serca powodzenia choć nie lubię jak ktoś tak zwanie „przewraca kota ogonem” aby pracodawca nie wyszedł na tego złego.

@Wiadomo kto ;)

Z tego co piszesz nie przedłużono Ci umowy po okresie próbnym. Jak długo on trwał i czy kontrakt był na czas określony, czy raczej zlecenie? Pracując w firmie miałaś dostęp do benefitów pozapłacowych lub premii. Opisz jak to wyglądało.

Ewelina

@D. o jakich zasadach myślisz pisząc "korpo zasady"? Czy wynagrodzenie w Rudy Consulting jest uzależnione od premii/ dodatków do wynagrodzenia podstawowego np. za wykonany plan sprzedażowy? Na jakiej podstawie zostałeś zatrudniony - kontrakt, umowa o pracę czy może umowa zlecenie?

@Ewelina

Umowa o pracę, premie masz od jakichś 0,06 % z kwoty, którą ściągniesz. Kiepsko.

@Anna

Długoterminowa umowa o pracę to duży plus. Czy premie, o których piszesz są realnie do wypracowania? Prócz premii są też inne bonusy takie jak szkolenia lub pakiet socjalny? Zachęcam Cię do dyskusji na ten temat.

Marysia
@Mikołaj

Premia jest realna, tylko trzeba się postarać, można na prawdę zarobić, z innych dodatków to socjal, ale zależy na jakiej jesteś umowie.

@Marysia

Fajnie, że jesteś zmotywowana i starasz się wyrobić premię. Z innych dodatków wspominasz pakiet socjalny. Mogłabyś napisać, czy jest rozbudowany i co do niego należy? Dobrze byłoby dowiedzieć się coś o umowach zawieranych z pracownikami. Stabilne i długotrwałe mogą zachęcić przyszłych pracowników do aplikowania.

J.

Słabe podejście do pracowników. Jakiś czas temu z dnia na dzien zwolnili dziewczynę, która pracowała w firmie od 8 lat bo...wyszla za mąż i poprosiła o umowę na czas nieokreślony. Przez 8 lat była przerzucana że spółki do spolki żeby tylko nie dać jej normalnej umowy, którą jej się należała. Potem zwolnili inna dziewczynę z kancelarii również z dnia na dzien bez powodu, bo mieli inna wizję. Po tych akcjach obecni pracownicy zaczęli rozsylac cv. Jedna asystentka zarządu już odeszła, na CC stale ludzie odchodzą, a nowa dziewczyna która została zatrudniona do kancelarii złożyła wypowiedzenie po tygodniu pracy, to chyba o czymś świadczy. Poziom i "klasa" ludzi zarządzających ta firmą można określić jednym słowem - beton. Więc jeśli chcesz pracować w firmie, w której nie dostaniesz normalnej umowy, w ktorej zastanawiasz się czy lepiej zrobić siku czy coś zjeść bo przecież jednego i drugiego nie zdążysz zrobić, bo jak przekroczysz przerwę to nie ma możliwości jej odrobienia, jeśli jesteś osobą która bez zastanowienia zgadza się na wszystko to trafiłeś idealnie, ta praca jest dla ciebie.

Dfg
@J.

Chyba trochę przesadzasz. O ile wiem to wspomnianej dziewczyny nie zwolnili tylko nie przedłużyli jej umowy. Może trzeba się bylo wówczas odezwać? Poza tym wszyscy pracują na umowie o pracę, więc co to znaczy, że nie dostajesz normalnej umowy? Nie wiem po co wylewasz tutaj prywatne żale?

G
@Dfg

Umowa nie została jej przedłużona ,Nie została ona zwolniona :)Każda inna osoba której przedłużali po tej sytuacji umowę dostała ją na czas nieokreślony ,więc informacja nie prawidłowa. Asystentka odeszła pracować w swoim zawodzie co się zdaża.Asia chyba masz nieaktualne informację po prostu. Pozdrawiam

S.M
@Dfg

W świetle przepisów k.p. umową typową jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Umowa na czas określony ma być wg. zamierzeń ustawodawcy wykorzystywana na potrzeby zatrudniania osób "na zastępstwo" - świadczy o tym chociażby uzasadnienie do ostatniej noweli k.p. w zakresie usunięcia instytucji umowy na zastępstwo. Co za tym idzie używanie tej umowy przez pracodawcę jako substytutu umowy na czas nieokreślony jest - imo - nadużyciem... Poza tym jaki jest problem w zawarciu umowy (przez uczciwego pracodawcę) na czas nieokreślony? Przecież jeżeli faktycznie pracownik jest nieefektywny, nie podnosi kwalifikacji czy nie angażuje się (mimo starań pracodawcy) w pracę, to taki argument jak najbardziej uzasadnia przyczyny rozwiązania stosunku pracy... Jedynym sensownym argumentem jest dowolność w procesie rozwiązania przez pracodawcę umowy o pracę (nawet w sposób nieetyczny).

@Dfg

(usunięte przez administratora) Jak powszechnie wiadomo umowa na czas określony może być zawarta maksymalnie na okres 33 miesięcy., jak też powszechnie w RC wiadomo bywały osoby które pracowały 6,7 lat i nadal miały umowę na czas określony(usunięte przez administratora) nie ma opcji umowy na czas nieokreślony.

@Dfg

PS. To nie są żale. Gowork to miejsce, w którym potencjalni przyszli pracownicy mogą się czegoś dowiedzieć o pracodawcy. Myślę, że te informacje będą im przydatne, tym bardziej że pracodawca podczas rozmowy rekrutacyjnej nie poinformuje ich o tym, że po 2 latach, ponownie dostaną umowę na 2 lata ale w innej spółce, czy też o tym że w czasie pracy nie mogą korzystać z toalety mogą tylko w czasie przerwy), co jest rażącym naruszeniem przepisów.

Ghost
@.

Że czego nie mogą????!!!! Nie obrażaj ludzi, którzy tam pracują. Co to znaczy, że nie można skorzystać z toalety w czasie pracy, a można w czasie przerwy???? To normalne, że toaletę zalatwiasz w trakcie przerwy od pracy. Chcesz załatwiac potrzeby przy biurku, czy też ktoś zakazał ci wyjść do toalety? Co za bzdury wypisujesz :( Praktycznie wszystkie osoby miały przedłużone umowy na czas nieokreślony

Ta zwolniona/nieprzedłużona :)
@G

(usunięte przez administratora) żaden z powyższych komentarzy nie należał do mnie. O tej konwersacji to ktoś dopiero mnie poinformował. Jak już przypisujesz komuś komentarz to upewnij się, że osoba go napisała. A asystentka zaktualizowała i zaczęła rozsyłać CV w dniu mojego nie przedłużenia umowy, ponieważ jak stwierdziła: nie chcę pracować w firmie, w której tak się traktuje pracowników. Informacja bezpośrednio od niej, więc jak najbardziej aktualna ???? Nie byłam pierwszą osobą z informacją o nie przedłużeniu umowy na ostatnią chwilę (2 dni przed końcem), więc jest to standard, a nie jednostkowy przypadek. Choć to podobno moja wina, że tak późno, bo o rozmowę w tej sprawie poprosiłam 2/3 tyg. wcześniej, a przecież mogłam 1 albo 2 miesiące ????. A poza tym po co dzień wcześniej pytali jakie są moje warunki przedłużenia umowy, skoro to niby od dawna planowali zlikwidować stanowisko pracy. Pozdrawiam wszystkich pracowników.

Październik
@Ta zwolniona/nieprzedłużona :)

Fajnie Asia, że się sama wypowiedziałaś. Co nie zmienia faktu, że potraktowali Cię z buta.

@Ghost

Chyba czegoś nie rozumiesz. Pracownik ma prawo korzystać z toalety w godzinach pracy tzn że podczas 8h pracy może wychodzic do toalety jeśli ma taką potrzebę. Narzucanie pracownikowi, że musi załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne podczas przerwy (mówię tu o przerwie kiedy pracownik musi się wylogowac) jest niezgodne z przepisami. Podczas przerwy pracownik może wyjść zjeść, na papierosa czy cokolwiek innego, natomiast jeśli chodzi o załatwianie potrzeb fizjologicznych pracownik może robić to w godzinach pracy.

Zainteresowana

Witam wszystkich, zastanawiam się nad zmianą pracy. Mam doświadczenie w branży windykacyjnej. Proszę o informację jaka jest podstawa i czy jest możliwość pracy wylacznie w godzinach 8-16? Pozdrawiam

@Zainteresowana

Dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Może słyszałeś coś o atmosferze, która panuje w tym miejscu pracy? W przypadku pytań o warunki w danym miejscu zawsze zastanawia mnie, czemu akurat w tej firmie chciałaby pracować osoba zadająca pytanie. Jak to wygląda w Twoim przypadku?

Irek

Cisza na forum czyżby tak dobrze się pracowało i nikomu się już nie chce pisać?

xxx
@Irek

lepiej niz jeszcze rok temu

@xxx

Jakie dokładnie zmiany w warunkach pracy nastąpiły w firmie Rudy Consulting na stanowisku negocjatora telefonicznego? Podniesiono stawki wynagrodzenia, czy może inne czynniki wpłynęły na to, iż uważasz, że jest lepiej niż w ubiegłym roku? W miarę możliwości chciałbym, abyś przedstawił, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w tym miejscu. Zapraszam do aktywnej dyskusji.

Orgi

Bardzo sympatyczna atmosfera w pracy. Podejście przełożonych, nawet tych z innych działów także bardzo kumpelskie (nikt nie zadziera nosa) i pomocne. Wymagają, ale to tak jak w szkole, jeżeli sie przykładasz to są profity. Z grafikiem też nie ma problemów. Ogólnie to sama polecam :)

Październik
@Orgi

O jakich przełożonych z innych działów piszesz? Przecież tam jest CC praktycznie jedynym działem.

@Orgi

Zgadzam się z @Październik- jakie inne działy? Taki BOK to Maryja zajmująca stanowisko od lat i może ktoś jeszcze świeższy, ale o kierowniku działu ciężko tu mówić :) Podobnie z innymi. Jedynie o zarządzaniu CC można cokolwiek powiedzieć, bo jest zespół, są cele itp.

Fghj
@Marta

Jej chyba chodziło o inne działy typu analizy i kancelaria :) Fakt ze kierownicy tych działów są spoko, zresztą cc też :)

khsa
@Fghj

Ale tam nie ma kierowników chyba że z nazwy :) high life :)

Natalia

@xxx a jakie są kryteria przyznawania benefitów typu bilety do kina? To coś uznaniowego, czy np. dla osoby z najlepszym wyrobieniem (odzyskaniem należności/ilością podjętych kontaktów/etc) Zachęcam do pozostawienia opinii o pracodawcy jakim jest Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting. Widzę, że większość z Was ma dobre doświadczenia, zatem porozmawiajmy o konkretach. Za co najbardziej cenicie tego pracodawce?

Ago

A na czym polega to stanowisko negocjatora telefonicznego? Co sie negocjuje z klientem?

grgrgrgr
@Ago

Nie z klientem a z z dłużnikiem- warunki spłaty długu. Logiczne

Dzwonił_do_mnie
@grgrgrgr

Z komś kto nie ma długu, ale chcesz mu to wmówić.

Łukasz
@Ago

Boszzzzzzz, naprawdę padło takie pytanie? Nie wierzę. Jeśli ktoś wszedł na forum o Rudy Consulting to zakładam, że wie choćby minimum jaki jest profil działalności firmy. Żenada. Powiedziałbym od razu, że to nie praca dla Ciebie- tu potrzeba bardzo bystrych osób, któe potrafią szybko reagować, z rozwagą prowadzić rozmowy z dłużnikami. Nie aplikuj

Klient

Do mnie wydzwaniali konsultanci kilka razy dziennie przez kilka tygodni, każdemu z osobna tłumaczyłem że to pomyłka. Konsultant na to że ok że usunie dane i za 5 minut dzwonił kolejny i od nowa. Koniec końców po 2 tygodniach musiałem wysłać oficjalne pismo do siedziby firmy, że to nie o mnie chodzi (zbieżność nazwisk - w Polsce jest około 1000 osób o moim imieniu i nazwisku ). Numer telefonu oczywiście firma pozyskała w jakiś szemrany sposób, ponieważ dzwonili na numer służbowy a nie prywatny (prywatny podaję jako kontaktowy w sprawach z bankami itp). Krótko mówiąc nie polecam, praca to dzwonienie do praktycznie losowych osób i ich nękanie.

WINDYKACJA
@Klient

Ziomeczku, to jest FIRMA WINDYKACYJNA I TU NIE MA KONSULTANTÓW !!! TU SĄ WINDYKATORZY !!!! KONSULTANTÓW MASZ W ORANGE, KTÓRZY CHCĄ CI SPRZEDAĆ ABONAMENT :-)

Były pracownik RC
@WINDYKACJA

No nie powiedziałabym- nawet w Rudym stanowisko nie nazywa się Windykator (chyba, że terenowy) tylko Negocjator Telefoniczny, a w innych, normalnych firmach bez Ą i Ę pracownik CC to po prostu doradca klienta, a nie Windykator. Tyle w temacie.

Czarek

Dają jakieś benefity?

xxx
@Czarek

A no coś się tam ruszyło w Rudym w ostatnim czasie - owoce, świeże soki, bilety do kina, systematyczne wyjścia integracyjne.

Jasiek

Może praca w tego rodzaju firmie przerasta niektórych! Czasami trzeba ocenić czy sobie poradzimy.

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę?

Ja6e56

Firma jako pracodawca jest jak najbardziej ok, miła atmosfera, warunki przyzwoite. Tylko to nie praca dla każdego :)

Kuba

Dziwne bo firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może to praca nie dla was?

Natalia

@anonymous, @ja, skąd u Was tak niepochlebne opinie na temat pracy w Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting? Czy pracowaliście bądź dalej pracujecie w tej firmie i możecie uargumentować swoje wcześniejsze komentarze? @Franek, masz rację, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na forum lecz zawsze z poszanowaniem innych osób. Czy Ty pracowałeś bądź pracujesz w tej firmie i jesteś w stanie powiedzieć coś na jej temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Rudy Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rudy Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rudy Consulting Sp. z o.o.