SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

ciekawy

czy ktos wie jaka stawka na godzine w logistyce? dzieki za informacje, nie wiem czy mi sie oplaci z dojazdami;(

gonzo

Podstawowym warunkiem żeby trafic do logistyki są uprawnienia na widlaki nawet jak bedziesz rozwoził towar po taśmach wózkiem ręcznym to i tak musisz miec uprawnienia na widlaki.Dzwonili do mnie w czwartek czy jestem zainteresaowany pracą przez pośrednika czyli Mampowera podaje nr.tel z którego do mnie dzwonili może komuś sie przyda (usunięte przez administratora) była to krótka rozmowa mowili że więcej info po niedzieli.Na wtryskarkach jest w miare lajt robot podaje towar ty tylko odbierasz i układasz praca jak kazda inna.Powodzenia jesli chodzi o prace może ten numer tel.komuś pomoże.Pozdrawiam

a jak by mnie przyjeli w ten poniedzilek to gdzie lepiej wtryskarki czy to drugie????podpowiedzcie nie znam tych klimatow, pracowalam w poznaniu na roznych stanowiskach ale wracam do domu do wronek i musze miec prace! a nie wiecie ile ludzi potrzebują? i tylko w te dwa miejsca tak na tasmie lodowek? prosze napiszcie cos

monia

hej proszę powiedz kiedy do Ciebie dzwonili i czy są jeszcze miejsca, ja byłam w piątek w manpower powiedzieli, że zadzwonią ale nie zadzwonili! w poniedzialek chce jechac do biura do poznania z samego rana, potrzebuje pracy i to jak najszybciej nawet w samsungu dajcie znać coś prosze

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

jak sie dostac do logistyki?

a

szczerze?? w tasmie pracuje od roku i nie jest tak zle.oczywiscie zdazaja sie dni ciezkie ale da sie wyrobic. I wcale nie zamienila bym sie z logistyka. to fakt ze tasma jedzie do przodu ale przeciez tez sie zatrzymuje i to nie tylo w czasie przerwy:)

gonzo

Znów przyjmują przez Mampowera!!!Umowa odnawiana co 2 tygodnie na wtryskarki i na montowanie detali dostarczanych na lodówki.Dla zainteresowanych moge przesłać nr tel.z którego do mnie dzwonili w sprawie pracy.Mi udało sie dostać przez Samsunga do logistyki trzeba (usunięte przez administratora) i to ostro ale cóz lepsze to niz praca w taśmie.Pozdrawiam

Werka

Witam. Przyjmują ludzi na produkcje.Proszę o odpowiedz.

nowy

Tak.Logistyka na lodówki.Orientuje się ktoś jak tam jest?Z tego co wiem na linie RS czy jakoś tak.

nowy - 2011-04-11 18:27:35 Przyjmują.W środe mam rozmowe nigdy wczesniej nie pracowałem w Samsungu.Niby na wózek widłowy. do logistyki na lodowki idziesz??

Wózki widlowe??? Haha. Zapomnij stary o wózku. Operator wózka ale recznego hahaha:)

nowy

xxx

Sporo ludzi juz przyjeli spowrotem.A jak narazie napewno nie bedzie przyjec.Ciagle haos.Totalny.Decyzje zmieniane co sekunde.

Werka

Słychać coś o przyjmowaniu do SAMSUNGA tych którzy byli zwolnieni w grudniu? Proszę o odpowiedz.

dzięki - 2011-04-07 12:39:51 słyszalam że w pracy na magazynie, obsługa wózków widłowych jest ok, jeśli miałeś kiedyś doczynienia z taka pracą, pozowdzenia Tak.Praca w magazynie jest normalnie CUDOWNA.Wózek widłowy zobaczysz jak świ....a niebo.Dostaniesz pieska i wio po hali.No chyba że masz układy albo liżesz (usunięte przez administratora) to wtedy może się uda!Powodzenia życze

dzięki

Dodam do tego co napisał przedmówca. aplikując do biur musisz znać angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Wszelkie spotkania, narady, prezentacje, instrukcje są w języku angielskim. Co prawda wiekszosc Koreanczykow nie zna dobrze angielskiego, jednakze podczas spotkania z Presidentem lub Vice-Presidentem trzeba umiec sie porozumiec. Podczas przyjecia do biur dział HR sprawdza znajomowsc angielskiego. Dochodzi jednak do sytuacji malo logicznych, gdzie przyjmowane sa osoby (czesto na wazne stanowiska) z perfekcyjna znajomoscia angielskiego, niemieckiego i Bóg jeden wie jakiego jeszcze... ale z mala wiedza techniczna, malym doswiadczeniem etc (sic!), ktore zupelnie nie radza sobie w sytuacjach kryzysowych - Taka mala specyfika Samsunga. Pozdrawiam

Tex - 2011-03-31 10:50:31 anonim - 2011-03-29 10:38:24 Pracuję w biurze. Przychodząc do Samsunga, nie znałem nikogo. Codziennie dojezdżam 70 km. Rozumiem, że wiekszość ludzi jest z Amiki (taka była umowa sprzedaży), wielu jest na niewłaściwych dla siebie stanowiskach, wielu pewnie po konekcjach, ale jak widac po mnie i kilku kolagach z pracy, da się dostać do Samsunga. Kolesiostwo jest wszędzie i tego napinacze internetowi nie zmienią. Patrząc na wypowiedzi niektórych podkreślam niektórych osób nie dziwie się, że wylecieli (bądź boją sie o swoje stanowisko) z Samsunga. Jaki przedsiębiorka chciałby mieć napinaczy w swoim zespole? Miłej pracy (mimo wszystko) Mam prośbę. Czy mógłbyś napisać jak tam wyglądają (stanowiska \ Bez angielskiego ciezko. Wiekszosc osob ze slabym angielskim to poamikowcy. W kazdym dziale obok polskich menagerow szefem jest tez koreanczyk. Korenspondencja jets po angielsku. Wszytskie systemy sa po angielsku (poczta, programy do rysowania choc windows i office mozesz miec po polsku). Jesli masz szczescie to instrukcje do niektorych systemow dostaniesz po angielsku ale normalne sa manuale po korensku w ktorych jedzie sie po screenach. U konstruktorow/R&D jest normalnie ze pracownikow laczy sie w rozne task force/zespoly ktore maja za zadanie jakis projekt. Bardzo czesto w ich sklad wchodza koreanczycy a jakos sie z nimi trzeba dogadac. Pracownk bez angielskiego to pracownik drugiej kategorii i obciazenie dla zespolu \"a co on powiedzial\" \"dostalem tego maila i nie wiem o co biega\" I potraktuj te slowa jak najbardziej serio - do SEPM aplikuj w ostatecznosci bo jesli sie dostaniesz to wejdzisz w oko cyklonu. Praca w nadgodziny to normalnosc (choc tzreba przyznac ze za nie placa) wiekszosc sobot tez zajeta no i chaos decyzyjny i organizacyjny. Czuj sie ostrzezony :D. Trzeba przyzanc ze rotacja w innych dzialach jest duzoo wieksza niz u R&D / Technologi produkcji wiec moze im tam calkiem dobrze placa :P

Tex

anonim - 2011-03-29 10:38:24 Pracuję w biurze. Przychodząc do Samsunga, nie znałem nikogo. Codziennie dojezdżam 70 km. Rozumiem, że wiekszość ludzi jest z Amiki (taka była umowa sprzedaży), wielu jest na niewłaściwych dla siebie stanowiskach, wielu pewnie po konekcjach, ale jak widac po mnie i kilku kolagach z pracy, da się dostać do Samsunga. Kolesiostwo jest wszędzie i tego napinacze internetowi nie zmienią. Patrząc na wypowiedzi niektórych podkreślam niektórych osób nie dziwie się, że wylecieli (bądź boją sie o swoje stanowisko) z Samsunga. Jaki przedsiębiorka chciałby mieć napinaczy w swoim zespole? Miłej pracy (mimo wszystko) Mam prośbę. Czy mógłbyś napisać jak tam wyglądają (stanowiska "biurowe" techniczne - konstrukcja, technologia itp) faktycznie wymogi jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego? Czy na rozmowach kwalifikacyjnych sprawdzają ta znajomość? W ogłoszeniach na takie stanowiska życzą sobie "przynajmniej dobrą znajomość" ale jak to wygląda w praniu?

beny

HAOS to malo powiedziane!!!Jak tam nie [usunięte przez moderatora] bomba i nie zetnie paru głów odpowiedzialnych za ten bałagan to szczerze powiedziawszy cienko to widze.Samsung to moja 4 firma ale takiego [usunięte przez moderatora] nie doświadczyłem w żadnym zakładzie pracy w których pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.