SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

kacha - 2011-08-28 12:02:36 a co z rekrutacją na nowe fabryki?? była rekrutacja wewnętrzna na dziale wtryskarek, byłam na rozmowie i było całkiem całkiem ale teraz cisza? chodzą plotki że miejsca są już pozałatwiane, w tym roku zaczynam magistra z zarządzania angielski też w miarę ale chyba mogę pomarzyć o awansie, znajomości to podstawa i żadna szkoła z nimi nie wygra!!! proszę o info pozdrawiam to pruj na profesora pozniej dr hab. i jak nie masz znajomosci w samsungu to dalej (usunięte przez administratora) na wtryskarkach. rekrutacja byla. dla sciemy. pozory trzeba stwarzac.

RA

Pracuje na RA i nie wybieram sie na logistyke i na pralki. Jak slysze te narzekana to doceniam moja prace na montazu RA. Nie mam na co narzekac. No chyba ze na to ze za pare tgodni konczy mi sie umowa;/ no niestety co mnie czeka?? M power;(

p

pracuje na logistyce i mam umowę na czas nieokreślony i chciałbym tam pracować.Zbyszek robi co może by nas utrzymać tam gdzie jesteśmy!.Na liniach RS RA już są listy zrobione kto idzie na pralki na linię.....a kto chciałby na lini pracować z logistyki?nie znam!

p

jaja sobie robią z tymi umowami. SZAJSUNG się robi a nie super firma,ludzi mają gdzieś a przecież to wielka rodzina miała być.No cóż "z rodziną najlepiej na zdjęciu się wychodzi"

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
nemezis

Dzisiaj mieliśmy spotkanie z przedstawicielami Manpower Business Solutions. Jak zaczynałam pracę w samsungu to dużo obiecywali a teraz chcą nas (usunięte przez administratora) i przenieś do innej firmy bo tak będzie lepiej ale ja się pytam dla kogo lepiej. Oczywiście ci na wysokich stołkach nie mają się czego bać. No chyba tego że nie wiedza jak wydać zarobione pieniądze. A co mają zrobić zwykli pracownicy tacy jak ja.Mam kredyt do spłacania a teraz nie wiem czy nie pożegnam się z praca. Przecież oni będą musieli zapłacić im żeby oni mogli zapłacić nam czyli zamiast dać nam podwyżki oni te kasę dadzą innym jaki w tym sens się pytam ?

Rekrutacja będzie pracowników pracujących przez Samsunga zatrudni się przez Agencję Pracy Tymczasowej na wtryskarkach

THE BEST SAMSUNG

kacha

zwolennicy

Skończyły się w Polsce czasy"czy się pracuje czy się leży to i tak się należy".Jak ci się nie chce pracować to nie pracuj i pruj na kuronia kołku. Bo chyba do pracy się nie nadajesz.Znakomicie idzie ci obrażanie innych więc może się przekwalifikuj się,w tej dziedzinie jesteś nad wyraz wybitny.Tylko nie zapominaj gościu,że na takich jak ty są paragrafy i licz się z tym że łatwo cię można namierzyć.A (usunięte przez administratora) gdyby był takim chamem jak twierdzisz to już dawno by zrobił z tobą porządek,tchórzu. Twój poziom inteligencji nie dorasta nawet do twego brudu pod paznokciem. Pozdrowienia i ukłony w stronę kierownika logistyki (usunięte przez administratora) i mądrych ludzi na tej stronce.

a co ty zrobiles? patrzyłes przez pół roku a teraz gdy juz sie nic nie sprzedaje placzesz że w koncu ktos zrobil z tym porzadek myslisz ze jak bubel zrobisz to znajdziesz jelenia ktory to kupi a gdy sie pomylisz i on nie kupi to placzesz ze nie masz pracy ale z ciebie...

Zgadzam się koleś nie ma żadnej kultur jest ostatnim frajerem pisząc takie bzdury co to ma wogóle być to jet oburzające obrażające jak można mieć taki tok myślenia i to prawdopodobnie jest osoba na stanowisku (bez komentarza przecierz nie będziemy sie poniżać do jego osoby-)i!!!!!!!!!Prawda jest taka że gdyby nie te szaraki to takiego frajera też by nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem pracownikiem produkcji wcale sie tego nie wstydze praca jak każda inna trzeba pracowac i tyle ale jak czytam wypowiedzi co nie których to az nie chce się wierzyć że to pisza osoby co niby maja JAKIEŚ lepsze stanowisko co to ma być !!!!!

ona

Witam nikt nie mowil ze bedzie lekko ale zawsze jest praca ja mam rodzinke na utrzymaniu i ciesze sie ze mam taka prace warunki nie są najgorsze i zawsze moga sie poprawic no ale niestety wszyscy muszą sie przylozyc do tego a nie w kazdym miejscu robia syf i narzekają nie o to chodzi zmienmy podejscie a napewno bedzie nam wszystkim lzej.Pozdrawiam wszystkich Samsungowców.

myśliciel - 2011-08-25 21:46:48 Pewnie że mozna i to na bardzo dobry poziomie , jak masz pensje specjalisty 2000-3000 brutto i nadgodzinki codziennie wypłacone , to sobie policz ile to wychodzi + soboty niedziele czasami , ty szaraczku z monatazu zaciskaj zęby i \ POKAZALES NA JAKIM POZIOME PRACUJA LUDZIE NA WYZSZYCH STANOWISKACH. MOZE MASZ WIEKSZE ZNAJOMOSCI I WYZSZA SZKOLE ALE KULTURY OSOBISTEJ ZA GROSZ. I PAMIETAJ ZE GDYBY NIE TE SZARAKI Z MONTAZU,TO TY NIE MIALBYS CO ROBIC

aldi

Dolicz jeszcze nadgodziny i wyjdzie 15 klocków albo wiećej , też mogę być gnojony za tyle, a tyle mają menadzerowie i asystent menadzerowie z nadgodzinami , ( zakupy , kontrola , remont ) dlatego wciąż są w pracy i pokazuja koreąńczyką jak oddani sa firmie gnojąc nas i robiąc zamęt wokół własnej osoby . takich potrzeba wielu , ciekawe jak długo .

zbyjaciel

Mam takie pytanie do obrońcy (usunięte przez administratora) jeżeli ten ktoś ma się ujawnić bo nie lubi kolesia dlaczego Ty się nie ujawnisz jako pochlebca skoro jest takim fachowcem i w ogóle to czego się boisz? czyżby kolegów? Dlaczego krytykujący ma się ujawnić żeby stracił pracę ? zastanów się kolego co piszesz! A jeżeli już mówimy że kierownik jest rozliczany z tego co robi i jest gnojony na każdym kroku? sorry batory za 7 czy 8 klocków też mogę być gnojony bo chyba nie za 1500pln co nie?

myśliciel

Pewnie że mozna i to na bardzo dobry poziomie , jak masz pensje specjalisty 2000-3000 brutto i nadgodzinki codziennie wypłacone , to sobie policz ile to wychodzi + soboty niedziele czasami , ty szaraczku z monatazu zaciskaj zęby i "szanuj robotę , cieszcie się , ze ją macie " A jak lepsza asystenta to lepiej nie sprawdzajcie bo wam się w umysłach nie pomieści mozliwa wysokośc pensyjki. " Szanujeci robotę osiołki z montażu i zyjcie w niewiedzy, patrząc na łazików usmiechających sie pod nosem i potem piszacych te hasla " szanujcie robote , cieszcie się,że ja macie "

devilyn

kali - 2011-08-25 17:08:48 ludzie szanujcie swoją robotę i cieszcie się że wogóle ją macie a jak komuś zle ustąp miejsca innym też tam pracuję też wiele rzeczy mi się nie podoba ale cieszę się że mam za co utrzymać rodzinę!!!!!!!!! to z samsungowej pensji mozna utrzymac rodzine?? Jestes gosciu wielki;)

kali

Powiem wam tak szczerze ze szalu tam niema ale jak chciecie to próbujcie przekonacie sie sami pozdro

ULŻYŁO WAM ????? LEPIEJ SIĘ CZUJECIE???? CO WY WYPISUJECIE - NIE DŁUGO PODOBNI ZOSTANIECIE DO \"BRACI Z KOREI\" CZY WY NIE ROZUMIECIE, ZE KAŻDY MA SWOJE OBOWIĄZKI Z KTÓRYCH MUSI SIĘ WYWIĄZAĆ.. TO JEST MIEJSCE PRACY - DLA JEDNYCH BĘDZIE BARDZO CIĘŻKA, A DLA DRUGICH MOŻE BYĆ TA SAMA PRACA LŻEJSZĄ.. ZALEŻY OD PODEJŚCIA.. BOZIA DAŁA WAM RĘCE I NOGI - WIĘC CEŃCIE SWOJĄ PRACE - TRUDNO DOSTAĆ A ŁATWO STRACIĆ!!!!! Z NARZEKANIA I TAK NIC WAM NIE PRZYJDZIE JEDYNIE GORSZE SAMOPOCZUCIE.. POMAGAJCIE SOBIE NA WZAJEM A BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ - POWODZENIA !!!

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.